KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CEKALICA -vto,Boze pomozi

+31
saška
dragana76ns
darija79
lolipop
djole42
Deni
Gramatika
HappyGirl
lilly13
Mirjana
fmala
KoMetaK
dragmilk
Orline
korpica
MAAKKI
beka80
BiKsi :)
dr mali pariz
heart84
bebko
Ema78
Kamilica
anak
lilya
grudva
rada78
dra00
noja
medolino
cekalica
35 posters

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 09:49

Dobro jutro sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od Gramatika 24/5/2012, 10:26

Čekalice, kako si, šta ima novo? sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od cekalica 24/5/2012, 11:42

Ljubim vas ja sve tako lepe vesele ljubav
Pa novo nema jos nista sem da su mi ubacili i menopur popodne,od jue,vadila e2 i lh,prekjuce i juce,rezultati od prekjuce ok,a od juce cu dobiti danas popodne.Nadam se da ce sve biti ok,dr nije coktala i pricala sebi u bradu joj joj joj,to je valjda dobar znak h .Nemam pojma valjda ce biti dobro. tuga
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od heart84 24/5/2012, 11:49

Cekalice drzim palceve za puno lepih bebica zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od Gramatika 24/5/2012, 11:57

Dobro da nije coktala! O kako znaju da budu grozni! Jedna moja poznanica je dok je bila u procesu vto plakala posle svake kontrole. Dr gleda uz i samo ponavlja:- Meni se ovo ništa ne sviđa!
Ali rodila se lepotica, koliko god se dr ništa nije sviđalo od početka stimulacije! CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 561840

Čekalice, CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 38642
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od cekalica 24/5/2012, 11:59

Gramatika ::Dobro da nije coktala! O kako znaju da budu grozni! Jedna moja poznanica je dok je bila u procesu vto plakala posle svake kontrole. Dr gleda uz i samo ponavlja:- Meni se ovo ništa ne sviđa!
Ali rodila se lepotica, koliko god se dr ništa nije sviđalo od početka stimulacije! CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 561840

Čekalice, CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 38642
E pa otprilike da je tako,samo sto ne znam da li da place ili da zaurlam na sav glas od besa
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od Gramatika 24/5/2012, 12:06

Nasmeši se, dušo!
Psi laju, karavani prolaze!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od dra00 24/5/2012, 12:12

zagrljaj Cekalice samo hrabro nastavi, bice to sve ok ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od beka80 24/5/2012, 13:08

cekalica ::
Gramatika ::Dobro da nije coktala! O kako znaju da budu grozni! Jedna moja poznanica je dok je bila u procesu vto plakala posle svake kontrole. Dr gleda uz i samo ponavlja:- Meni se ovo ništa ne sviđa!
Ali rodila se lepotica, koliko god se dr ništa nije sviđalo od početka stimulacije! CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 561840

Čekalice, CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 38642
E pa otprilike da je tako,samo sto ne znam da li da place ili da zaurlam na sav glas od besa
Draga moja čekalice, želim da ti kažem da bih se rado menjala sa tobom, pa da vidim i to kako izgleda. Kao što vidiš u mom potpisu imala sam 4 neuspešne vto priče, a sva četiri puta su doktori bili oduševljeni svim, ali svim elementima procesa: od stimulacije, preko broja folikula, do kvaliteta embriona, ubeđivali su me u uspeh. Mm i ja smo se nadali i zbog toga neuspeh još teže podnosili. Evo poludim kad samo pomislim na njuhove reči. Znam da ti je teško, ali evo moj primer dokazuje da nema pravila, ima neka viša sila koja određuje pravila ove igre. Moj savet ti je da se ne obazireš na njihove reči bile one pozitivne ili negativne. Probaj da budeš smirena, ugađaj sebi, nađi neku zanimaciju - štikaj, heklaj, igraj igrice, bilo šta što će ti skenuti misli. Sretno draga.
beka80
beka80

Broj poruka : 117
Godina : 43
Location : I.Sarajevo
Datum upisa : 19.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od cekalica 24/5/2012, 13:24

Drage moje hvala vam na recima podrske,znace mi zaista.
Beko pokusavam da razumem to sto mi kazes,kazem pokusavam,jer to ne moze da razume niko ko nije prosao,zar ne?ali stvarno mi je jako tesko kad udjem i izadjem iz ordinacije sa istim informacijama,odnosno bez njih,sve sto znam do sada,a to je jako malo,je to sto sam pitala,pa dobila odgovor,na jedvite jade,inace da nisam pitala nistra ne bih znala,pregled bi tekao 'dobar dan',na ulasku i 'dovidjenja' na izlasku i to je to.
Mozda nekome to ne smeta,ali mene jako nervira,pa nisam ja dosla da me 'ti ' lecis za sebe9mislim se ja kad udjem s njom u ordinaciju),nego za mene,pa valjda je normalno da mi kaze bar neke osnovne stvari ljuta sam
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od dra00 24/5/2012, 13:29

Cekalice, koliko sam shvatila ti ides privatno. Ako mi u drzavnoj moramo da trpimo, sta sad, ali ti to placas. Morala bi ona meni za moje pare sve da recituje i da nacrta ako treba.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od cekalica 24/5/2012, 13:44

Tako sam i ja mislila kad sam usla u sve ovo Sad Sad mi nema nazad,ne zelim jos da sad napravim neko sra..pa sta sam onda uradila
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od medolino 24/5/2012, 13:53

Cekalice,opusti se mila i pokusaj da se smiris, takvi su svi doktori,tj vecina, cast izuzetcima, ali kad moramo da im vadimo krampom reci iz usta onda to nije u redu!! Ti imas prava da sve znas zato i pitaj sve.
Bice to sve u redu i lepih jajnih celija i lepa zurka i lepa beta!!!
Samo napred,mi smo uz tebe!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce ljubav osmeh srce osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od dra00 24/5/2012, 14:05

Medolino, smiruje situaciju osmeh srce
ja se odmah iznerviram dok je neko nervozan. Necu vise. Cekalice Medo je sve u pravu
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od medolino 24/5/2012, 14:10

sreca sreca sreca sreca
Samo opusteno usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od fmala 24/5/2012, 19:37

jooooooooooooooj, mrzim doktor doktor doktor doktor ! da su oni bas tako fini kao sto bi trebalo da budu, ne bi mogli da gledaju tolku krv i muke i svasta. a ovi sto su stvarno fini i dusu bi ti dali, kao sto bi trebalo da jedan doktor takav bude, oni se o'ma rasplacu  b

ajde, pozitvno, bice sve ok! i meni nista ne govore, da nije foruma ja bi odavno nekog boks

fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od dra00 24/5/2012, 19:47

mala u pravu si , da nije foruma ja bi tamo samo Shocked kad mi nesto kazu. A ovako, znam sta me ocekuje, sta bi trebalo da pitam. I drugarice me savetuju ako imam neke nedoumice. Ajoj cekalice, mi se ovde raspricale kod tebe. Wink
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od lilya 24/5/2012, 20:00

Cekalice, jel ti bese kod Sultane? Nemoj da se brines nista. I onako svi na aspiraciji i na ET zavrse kod Radunovica, nju neces ni videti. Ako ti se toliko ne svidja predji kod Biljane i onako se obe sa Radunovicem savetuju oko stimulacije. Biljana je na svakom nasem pregledu zvala Radunovica da pita da li se terapija nastavlja ili menja.Ti si za tu uslugu platila i imas prava da pitas sve sto te interesuje ili u krajnjem slucaju da promenis lekara.
Mi smo kod Sultane bili samo jednom i nije nam se svidela i presli smo kod Biljane. Mislim da osobe koje se bave sterilitetom moraju da imaju malo pozitivniji stav nego sto ga ona ima.
I nemoj da se sekiras i sto rece neko i kod mene sve bilo savreseno pa dva puta nista. Nista to sad sto ona tako cokce ne mora da znaci.
Hajde glavu gore i samo pozitivno, ona cokce sto nije sigurna u sebe, a ne sto nesto nije dobro kod tebe.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od dra00 24/5/2012, 20:04

lilya :: ona cokce sto nije sigurna u sebe, a ne sto nesto nije dobro kod tebe.

Bravo Lilya, to mi pokusavamo citav dan da kazemo a ne znamo da se izrazimo lol!
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od cekalica 24/5/2012, 21:48

Hvala vam puno na recima ohrabrenja,moram da se pravim da se nista ne desava,od nerviranja nema nista,ma samo da ja dobijem svoju/e bebicu/e,a nju 'ko drma'
lilya ::Cekalice, jel ti bese kod Sultane? Nemoj da se brines nista. I onako svi na aspiraciji i na ET zavrse kod Radunovica, nju neces ni videti. Ako ti se toliko ne svidja predji kod Biljane i onako se obe sa Radunovicem savetuju oko stimulacije. Biljana je na svakom nasem pregledu zvala Radunovica da pita da li se terapija nastavlja ili menja.Ti si za tu uslugu platila i imas prava da pitas sve sto te interesuje ili u krajnjem slucaju da promenis lekara.
Mi smo kod Sultane bili samo jednom i nije nam se svidela i presli smo kod Biljane. Mislim da osobe koje se bave sterilitetom moraju da imaju malo pozitivniji stav nego sto ga ona ima.
I nemoj da se sekiras i sto rece neko i kod mene sve bilo savreseno pa dva puta nista. Nista to sad sto ona tako cokce ne mora da znaci.
Hajde glavu gore i samo pozitivno, ona cokce sto nije sigurna u sebe, a ne sto nesto nije dobro kod tebe.
Ma i ova zove Radunovica za sve,ali na tome i ostane,ona vidi na uz,ode da telefonira i to je to
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od lilya 25/5/2012, 11:04

cekalica ::Hvala vam puno na recima ohrabrenja,moram da se pravim da se nista ne desava,od nerviranja nema nista,ma samo da ja dobijem svoju/e bebicu/e,a nju 'ko drma'
lilya ::Cekalice, jel ti bese kod Sultane? Nemoj da se brines nista. I onako svi na aspiraciji i na ET zavrse kod Radunovica, nju neces ni videti. Ako ti se toliko ne svidja predji kod Biljane i onako se obe sa Radunovicem savetuju oko stimulacije. Biljana je na svakom nasem pregledu zvala Radunovica da pita da li se terapija nastavlja ili menja.Ti si za tu uslugu platila i imas prava da pitas sve sto te interesuje ili u krajnjem slucaju da promenis lekara.
Mi smo kod Sultane bili samo jednom i nije nam se svidela i presli smo kod Biljane. Mislim da osobe koje se bave sterilitetom moraju da imaju malo pozitivniji stav nego sto ga ona ima.
I nemoj da se sekiras i sto rece neko i kod mene sve bilo savreseno pa dva puta nista. Nista to sad sto ona tako cokce ne mora da znaci.
Hajde glavu gore i samo pozitivno, ona cokce sto nije sigurna u sebe, a ne sto nesto nije dobro kod tebe.
Ma i ova zove Radunovica za sve,ali na tome i ostane,ona vidi na uz,ode da telefonira i to je to

Bezveze. Biljana je uposlila mm da bude i on u celoj prici pa mu dala papir i olovku, dok ona gleda UZ (koji okrene da i ja gledam, mada meni to na monitoru nista zivo ne znaci), diktira mu koliko ima folikula i koje su velicine i koliko je debeo endo i posle sa tog papira diktira Radunovicu. Mislim da nije lose makar na taj nacin da malo i mm ucestvuje barem je mom to znacilo.
Nista ne brini, kazem ti i onako je neces videti ni na aspiraciji ni na ET.
Samo polako, jos malo pa ulazis u finis i trudi se da budes sto opustenija.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od grudva 25/5/2012, 13:48

cekalice samo se opusti i neobracaj paznju na takve ljude bice sve ok
poljubac
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od beka80 25/5/2012, 14:27

Čekalice osmeh srce osmeh srce ljubav
beka80
beka80

Broj poruka : 117
Godina : 43
Location : I.Sarajevo
Datum upisa : 19.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od medolino 25/5/2012, 16:58

ff ljubav ff
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od cekalica 25/5/2012, 19:17

:jubim vas ja sve tako pozitivne.
Ja stigoh s poslednjeg uz i vadjenja krvi.Veceras stop,aspiracija u nedelju affraid
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

CEKALICA -vto,Boze pomozi - Page 3 Empty Re: CEKALICA -vto,Boze pomozi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu