KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 11/5/2012, 21:06

koju dozu utrog. pijete? pocela sam sa 3x2 ,na prosloj kontroli mi doktorka rekla da smanjim na 2x2 a ja nisam smanjila.Meni sigurica da se krkam Very Happy
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/5/2012, 21:10

Stvarno je uzas to sa lekovima, sta nam rade, mafija! Grrrrrrrrrrr

Seám se da je utrogestan bio isto toliko novaca kad sam ja bila u postupcima. Neko nas stvarno koristi jer mu se moze!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/5/2012, 21:12

Da ne gnjavim o utorgestanima-pisala sam na temi...
Prinče, bravo za dobar CTG i još bolje susrete u Jevremovcu! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 11/5/2012, 21:16

Pari Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 490909 - sutra punih 29 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 745955
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 11/5/2012, 21:19

Darija ja vaginalno 3x200 (ponekad i popijem u toku dana), plus Progesteron Depo na 5 dan (doktorka rekla na 7 ali ja tvrdim da treba da peti Embarassed )...

strasno je sve ovo, plus zaboravih na nestasicu i Progesteron Depo-a!!! jedva mi je mama nasla pa opeljesila apoteku da imam do 12 nedelje...

secate se one pesme: ''Ostajte ovdje, sunce tudjeg neba nece vas grijat k'o sto ovo grije...'' jooooooooooj



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/5/2012, 21:19

Very Happy
Jašta Prinče! I tvom leškarenju se bliži kraj, a? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/5/2012, 21:21

mijaki ::

secate se one pesme: ''Ostajte ovdje, sunce tudjeg neba nece vas grijat k'o sto ovo grije...'' jooooooooooj


lol! lol! lol! queen
Zaboravih prokomentarisati sa vama, skoro sam videla onu našu fitnes prvakinju-Srećkovićku, Kuburinu ženu.
17n godina nisu mogli 2. dete, i kod Goce Ivanović ostavri trudnoću...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 11/5/2012, 21:24

da, da, bila u Magazinu kod Sanje Marinkovic...

zahvalila se svojoj doktorki, nije rekla da je VTO, ali odmah mi je sve bilo jasno... Wink

sa koliko li je godina rodila prvo dete kada sada onako lepo izgleda???

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/5/2012, 21:30

Pa rane 20-e, verovatno...ili neka god. pre.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 11/5/2012, 21:32

Pari, ja cekam 16 maj da Ljupce kaze plan. Ja se sad navikla da sam trudna, ne znam kako cu kad se porodim lol!

Mijaki, izgled je rezultat discipline, treninga,ishrane, vezbe...malo i genetike.
Gledam danas nasu Tanjicu83 - nikad ne bih rekla da je rodila, a kamoli 2 bebice, ni stomak, ni salce, grudi na mestu... nista - cisti FIT Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 561840
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 11/5/2012, 21:35

[quote="mijaki"]da, da, bila u Magazinu kod Sanje Marinkovic...

zahvalila se svojoj doktorki, nije rekla da je VTO, ali odmah mi je sve bilo jasno... Wink



xexexe i Ja sam gledala i to odmah pomislila...ma žena nije gubila vreme u mladosti i rodila dete rano...
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 11/5/2012, 21:36

Kao što kažeš, nekoliko faktora utiće!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 11/5/2012, 23:26

meni je buraz nasao utrogestan prekoputa hrama u nekoj nebitnoj apoteci,tada su njemu rekle da ih imaju dosta,pogledajte mozda imaju jos...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/5/2012, 10:45

jedva sam se naterala da doruckujem, i to sam izdrzala svega 5 zalogaja
u grlu mi stoje
uf
a treba ici do pijace i prodavnice ako mislim da imam nesto za rucak i veceru...
grozno se osecam
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 12/5/2012, 10:59

bokice mani se rucka i vecere, posalji muzica u nabavku a ti lezi...

meni je tako bilo prekjuce, a evo jucde i danas sam manje vise ok, vise mi je muka poslepodne...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 12/5/2012, 12:09

mijaki ::
Biksi :) ::Tanja83, pa kako tako ladno reče da je nestvarna priča za Lidiju i njenu trudnoću i pobeže?! I sad me kopka o čemu se radi! Pevaj! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 11031

Ljubim vas trudnice!


hocu i ja da cujem tu nestvranu pricu...bas

Evo koga interesuje da prepricam Very Happy

Silvija je devojka koju sam upoznala dok sam lezala u VRT-u u Visegradskoj i koja je ostavila jak utisak na mene yes

17god se lecila od steriliteta(ne znam uzrok) i isla na nekoliko inseminacija i ivf-a.Pre 2god se spremala za vantelesnu i u toku priprema,pukne joj cista na pankreasu i sadrzaj se razlije po trbusnoj duplji.Izvrsena joj je lavaza i drenaza.37dana je bila na intenzivnoj u komi,nisu verovali da ce preziveti jer je u medjuvremenu dobila i sepsu i sve moguce komplikacije.Ukupno 5 meseci je lezala na hirurgiju u Urgentnom centru.Posle cele te agonije od pola godine,bude pustena kuci,ode u vikendicu na par dana da se malo oporavi od svega.Konsultuje se sa Ljubicem o nastavku pripreme za ivf i on joj kaze da sada ne dolazi u obzir(u narednih 6meseci),da ni ne pomislja na to jer bi to bilo jako rizicno i za nju i za bebu,i da bi joj zivot "visio o koncu".
Posle par nedelja pocinju mucnine i povracanje(a bila je na specijalnom rezimu ishrane).Povezuje sa predhodnim stanjem,obilazi ponovo lekara po ko zna koji put i u jednom od pregleda saznaje da je TRUDNA(iz prirodnih radova nakon jednog vođenje ljubavi (sto ona kaze,mozes zamisliti kako je to bilo kada sam bila izmorena i izmucena posle 5 meseci lezanja u bolnici).Sok,sok,neverica i strah sta sad!?
Hirurzi nisu za to da zadrzi bebu jer je velika verovatnoca da se zadrzaj ponovo izlije u trbusnu duplju,ginekolozi kazu da je na njoj da odluci,moze dogurati dosta a isto tako se moze desiti da izgubi bebu u bilo kojoj nedelji i da njen zivot bude ugrozen.
Odlucije se da zadrzi bebu i da se molitva da ce uz Boziju pomoc ona to izgurati do kraja.Hirurzi,ginekolozi,anesteziolog donose odluku da joj plasiraju dren i mole Boga da je samo ne izgube.
Nedelje se nizu i nizu(hirurzi hoce da vade dren,ginekolozi ne daju),gledaju da bar udje u 28nedelju a posle svaki dan je lutrija.A ona?Ona je srecna i puna optimizma i zna da ce ona i njen zmaj DIMITRIJE uz Boziju pomoc sve izgurati i dogurati vise nego sto svi misle da ce uspeti.Joj majko moja,samo da ste je videle koji je to optimizam,sreca,radost.
Prolaze dani.nedelje i Silvija ulazi u 28nedelju...Uh sada se malo lakse dise.Da ne zaboravim da dodam da je imala dosta problema u trudnoci(dren koji je beba gurala,pritisak,secer,hematolog i sve ostale drkalice koje ne trebaju da se dese).Ali njen ZMAJ DIMITRIJE se i dalje bori f

4 aprila tekuce godine ZMAJ DIMITRIJE dolazi na svet cr i biva najvoljenije bice na svetu!ZMAJ DIMITRIJE-VELIKI BORAC koji je izgurao 38nedelja zajedno sa VELIKIM BORCEM MAMOM SILVIJOM!!! sreca sreca sreca

Eto drage moje to je prica koja mi svaki put izmami i osmeh i suze u isto vreme kada god se setim Silvije i njenog Dimitrija angel

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 12/5/2012, 12:18

Ah Tanja, sva sam se najezila! Koja prica!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 12/5/2012, 12:29

pozdrav trudnicice! ah tanja kakva prica!! najezih se, neka su silvija i njen sinak zivi zdravi i dugovecni
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/5/2012, 12:52

Uh Tanja, natera mi suze na oči! Kakva priča, život je čudo! Bravo za SIlviju i njenog DImitrija! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 13:15

I to celu trudnocu je prelezala u visegradskoj

Miro planirala sam da posto ce biti verovatno CR,odem kod mame dok se skroz ne oporavim i ne stanem na noge.Muz ce uzeti neke dane pa ce mo svi biti tamo.Veliki je stan ima dosta mesta pa bi bili jedno 10 dana.A dok budem bila u bolnici oni ce kuci sve pripremiti.Imam jako vrednu mamu pegla Inace moja mama i sada meni dosta pomaze,zivimo blizu na 5 min.Svaki dan rucak,i kad treba peglanje.Svaki dan me vodi u setnju,mislim radnim danom,a vikendom muzic.Ja ne smem zbog kontrakcija puno da radim,dosta mi je i kad veceru moram da spremim,bas se umorim.Dr rekao malo setnje,a ostalo mirovanje.I dalje koristim utrogestan vaginalno pa moram da lezim.

Sta je to opet nema utrogestana. dokle vise stvarno?!

Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 12/5/2012, 13:21

Bojana i ja se razmisljam dal nije rano da kupim nesto i sklonim,to sto sam vidla,jedva cekam,pa opet se ne usudjujem,da sacekam bar jos mesec dana,valjda ne bi sad trebalo da imam neki strah i da se bar malo opustim i uzivam,al sto kazes ti ne mogu i to ti je...
Miro blago tebi,jos malo..mi pojedine imamo da gulimo jos celo leto i plus.. Laughing
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 13:23

Mijaki ja isto primam fraxi,ali meni su dali na nalog samo po izvestaju lekara specijaliste.

Sta je to za plate? Ja isto treba da dobijem martovsku platu,rekli su u maju.Jel neko ima sl.problem.

Hvala na info za pelene

Prince super za CTG

Pari ti na 3 nedelje na kontrolu,hvala Bogu sve je ok.A ja svake nedelje na UZ i CTG.I od toga zavisi da li cu u bolnicu gde cu verovatno ostati do kraja.A porodjaj ce biti ranije.Tako da sad svaki dan je bonus.A svake nedelje sa knedlom u grlu cekam odgovor da li idem u bolnicu ili ne.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 12/5/2012, 14:04

Tanja, sreća da pročitah priču o Silviji dok mm nije tu, inače bi mi do daljnjeg zabranio posete kutku. Pa ja sam se odvalila od plakanja. Kakva hrabra žena, kakav borac i kakva vera! Kakva priča, život! Ma, samo mogu da se divim i da budem presrećna zbog nje iako je ne poznajem.
Hvala što si ovu priču podelila sa nama osmeh srce smajli angel

mijaki ::vise mi je muka poslepodne...
Tako je bilo i meni No

Bokicalepotica ::
Miro planirala sam da posto ce biti verovatno CR,odem kod mame dok se skroz ne oporavim i ne stanem na noge.
Onda samo opušteno! Bravo za mame, naše Anđele g

stefi :* ::
Miro blago tebi,jos malo..mi pojedine imamo da gulimo jos celo leto i plus.. Laughing
Nemam ja taj osećaj da je još malo. Jedino kad vidim svoj trudnički kalendar na desktop-u, moram se nasmejati, jer se na njemu lepo vidi da je upoznavanje uskoro radost

Bokicalepotica ::Mijaki ja isto primam fraxi,ali meni su dali na nalog samo po izvestaju lekara specijaliste.
I meni....ne znam zašto nekima daju, a nekima ne. Baš nepravda fd

Bokicalepotica ::Sta je to za plate? Ja isto treba da dobijem martovsku platu,rekli su u maju.Jel neko ima sl.problem.
Imam isti problem yes Čitam kako poreznici jure Gramatikinog muža na osnovu čaršijskih priča, pa uporedih. Tako meni nisu ni javili iz računovodstva, da neću dobiti platu 2 mesece, jer "oni znaju da ja ne živim od svoje plate"! c Ne, nego živim od njihove sigurno. Nadam se da su tebi bar javili, a ako jesu, reče li ti ko kada ćemo dobiti tu crkavicu?

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 14:26

Meni su rekli da ce kasniti 2 meseca,da bi trebalo da dobijem u maju martovsku platu.I ja ih zvala u sredu i oni rekose da oni imaju info da ce do petka biti uplata.I tako ja ceo ti je kivala juce,kad ono nista.Pa sad ne znam da li ce u ponedeljak,bas me interesuje.Ja sad kod Ljubica treba da idem svake nedelje ne uz i CTG to ti je samo uz 100e nedeljno,pa ti vidi,a gde je ostalo, lab. lekovi vitamini.....Bas bi mi dobro dosla neka uplata. zbunjen
Da li ima neki br. u fondu ili gde vec da zovemo njih da pitamo,posto oni kasne sa tom uplatom.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 12/5/2012, 14:28

Greska napisala sam i ja tako ocekivala juce da ce biti uplata.Zasto nema edit?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu