KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 43 od 44 Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 30/4/2012, 13:49

Maus meni moze meze likeit , sad si mi otvorila apetit sreca
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 30/4/2012, 13:53

Evo,stigla i ja iz DZ.Preregistrovala sam se,bila kod dr i napala coveka da mi uradi pregled,a on nece pa nece  b Koji sam ja kontras,mislim da vecina zena bezi od tog pregleda a ja se sama nudim,strasno v Uglavnom,za briseve mi je rekao da je jos rano,takodje i za upute.Kad dodje vreme za to,sve ce mi obaviti u danu.A,pregled,pa pitao me covek,dali ja smatram da mi je potreban,dali primecujem da nesto nije kako treba u vidu sekreta,peckanja...naravno da nisam nista primetila,i tako,dr mi rece,idi kuci i uzivaj.Kako god,dobro prodjoh.Isla sa majkom da uzme njoj neke sandale,tako da se ja ogreba za baletankice,bele,bas mi takve falile Very Happy Onda sam ja,da joj se oduzim,pocastila obadve pljeskavicom.Maus,bez obzira na to,nace se mesta i za sve ove djakonije kojim si nas pocastila.Kad je auto u pitanju,od svega cu da probam po malo,pa makar i pukla Wink usne za Anci,bice joj valjda bolje,dosadi vise ta temperatura fd Sve vas ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 30/4/2012, 14:17

Aaaaaaaa... Mnogo sam srecna. Videla sa cicu Kamilici i medenicu Draganicu. Koliko su samo divne. Mnogo sam srecna sto sam ih srela. Obe su medene bas. Kami je jedan nezan cvetak, mnooogo je slatka, a Dragana zena zmaj. Vrlo odlucna i zna sta hoce. Ima ce ona copor dece ja vam kazem. Cim je tako odlicila
Kami je imala ET. Ja vam za sada javljam toliko, a ona ce ostalo. Kami dusice draga, ja vec navijam svim srcem.

Ja svoje obavila, cista (verovatno nastala usled stimulacije) punktirana, polip (koji nija bas pravi polip, opet nastao najverovatnije usled stimulacije) otklonjen. Materica lepa, nije dvoroga. Dr predlaze i asistirani haching za FET. Ali o svemu detaljnije na temi za histero.

Prosto ne znam kako da vam opisem koliko sam uzbudjena sto sam videla Kami i Draganicu.
E da dr Kopitovic je genijalna. Predlozila obavezno da urdim i urodjene i stecene trombofilije i na more oosle Praga. Kaze: "Ma slobodno, moze samo da vam prija."
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 30/4/2012, 14:30

Dušo, kako si mi samo slatka, tako nežna i tanana!!!
Ti si odmah bila budna po izlasku iz sale...
Super briga manje...
zagrljaj cveće cveće cveće
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilly13 30/4/2012, 14:31

Maus, da te auto služi dugo i kako treba Very Happy

Korpice, nek si rješila pitanje doktora g

Lilya drago mi je da je sve ok.
Bravo za druženje sa Kami i Draganom

as Kami za ET, uživaj sad trudnice naša

Vidim biće još druženja Tanja family i Milijana family , veselje

ostale cure sve vas d

lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 30/4/2012, 14:35

lilya ::Aaaaaaaa... Mnogo sam srecna. Videla sa cicu Kamilici i medenicu Draganicu. Koliko su samo divne. Mnogo sam srecna sto sam ih srela. Obe su medene bas. Kami je jedan nezan cvetak, mnooogo je slatka, a Dragana zena zmaj. Vrlo odlucna i zna sta hoce. Ima ce ona copor dece ja vam kazem. Cim je tako odlicila
Kami je imala ET. Ja vam za sada javljam toliko, a ona ce ostalo. Kami dusice draga, ja vec navijam svim srcem.

Ja svoje obavila, cista (verovatno nastala usled stimulacije) punktirana, polip (koji nija bas pravi polip, opet nastao najverovatnije usled stimulacije) otklonjen. Materica lepa, nije dvoroga. Dr predlaze i asistirani haching za FET. Ali o svemu detaljnije na temi za histero.

Prosto ne znam kako da vam opisem koliko sam uzbudjena sto sam videla Kami i Draganicu.
E da dr Kopitovic je genijalna. Predlozila obavezno da urdim i urodjene i stecene trombofilije i na more oosle Praga. Kaze: "Ma slobodno, moze samo da vam prija."

osmeh srce osmeh srce Bravo za upoznavanje!!!! Bas mi je drago! DIVNO! radost radost radost radost radost radost radost radost radost Bravo za odradjenu histero! Jedan veliki korak si blize ka svom cilju yes

Kamilice kako je prosao ET? Koliko su vratili embriona? Verovatno si pisala u Klubu. Imam toliko vremena da do tamo skoknem.

Lily13 pa gde si zeno???
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilly13 30/4/2012, 14:41

maus ::Lily13 pa gde si zeno???

pa tu sam, stalno vas, čitam gledam slike, pratim ali nemam šta posebno da pišem Very Happy
pa se javim tu i tamo na nekoj temi
bitno da sam u toku dešavanja ljubav
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Gramatika 30/4/2012, 14:42

Super je to druženje!
Baš sve vreme razmišljam da li ću imati sreće da se družim sa nekom od vas kada dođe moje vreme za vto zagrljaj
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 30/4/2012, 14:44

Gramatika ::Super je to druženje!
Baš sve vreme razmišljam da li ću imati sreće da se družim sa nekom od vas kada dođe moje vreme za vto zagrljaj
Naravno, pa moze i pre VTO, pa posle kada budes trudna, pa kada se porodis...IHAAAAJ!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Gramatika 30/4/2012, 14:47

maus ::
Gramatika ::Super je to druženje!
Baš sve vreme razmišljam da li ću imati sreće da se družim sa nekom od vas kada dođe moje vreme za vto zagrljaj
Naravno, pa moze i pre VTO, pa posle kada budes trudna, pa kada se porodis...IHAAAAJ!

Maus, queen
osmeh srce
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 30/4/2012, 15:14

Opa, palo druženje!
2/3 ekipe ne poznajem Very Happy
Baš mi je drago da ste se upoznale i da ste prijale jedna drugoj!
Lilyo, sad si cakum-pakum, bravo curo! I traži AH, ne mož da škodi Wink
Nutriću,mili tiću i cvetiću...prošao ET? Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 30/4/2012, 16:02

Lilya bravo za upoznavanje sa Kamilicom ljubav

A sta ti to znaci ''materica lepa nije dvoroga'' a sta onda ako je dvoroga ? Meni jednom na pregledu rekose da je dvoroga Shocked a ja pitala sta to znaci, kazu nista samo vrsta nista drugo.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 30/4/2012, 17:01

Da se upišem!

Noćas, tj. jutros pred zoru sam po drugi put postala strina! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 196545 Noćas bila akcija, u pola tri zvoni Coketi telefon, budimo se, izgubljeni, šta, gde, šta se dešava, vidimo njegov brat od tetke, paf, kontamo, krenuo porodjaj njegove supruge, on zove Coleta da mu čuva strah, Cole se sprema, ide, ja zaspim. Zove malo posle pet i viče: Strinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ne spavaj, čestitttaaaaaam! Blesica moja, onda opet zaspim, al sa velikim osmehom na licu, onda on dodje oko sedam, pa se opet probudim, pa ustanem u osam jer sam tad i planirala. Ledilo! Al super osećaj! Dakle, familija bogatija za jednu milu malu Petru! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831

Onda kasnije, mama, brat i ja bili na groblju, dolazio tati drug iz vojske sa ženom, Sarajlija, nije od rata bio u Srbiji, eto, nije dočekao da se vidi s tatom, pa je želeo makar na groblje da dodje. I bio još jedan tatin drug, isto iz vojske, naš sugradjanin sa ženom. Emocije, emocije, emocije! Ja o tom čika Sadiku znam samo iz priče i slike iz vojske imamo, al eto, i na ovaj način vidim kakav mi je otac bio, pa koliko god bilo teško, opet mi puno srce! Sa kakvim on emocijama priča o tome kako su se družili u vojsci i posle, i kakav divan čovek je bio moj otac! Rat ih malo pomutio, pa se nisu družili, ustvari izgubili bili kontakt. A onda čovek kaže, da mu je mnogo drago što je i nas upoznao! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 561840

Popodne išla do crkve, na naručim krštenicu za kumstvo, da ne odlažem, pa kod zaovinog muža na rodjendan sa Coletom, pa kod njegovih na ručak, iskoristismo, nenadano! Laughing Mi ko gluve kučke, samo lunjamo! Very Happy Vidim ovde, nismo usamljeni! lol!

Cole radi večeras, mama je kod dece (koja su me juče urnisala, u jednom trenutku je bilo, u sobi sam, hoću 10 min mira i tišine! Ledja mi se bila ukočila, al me posle pustila, kad sam se odmorila! Oni su neiscrpni izvor energijeeeeeeeeeee! Jedno 1000 puta juče čuh reč tetka ili Biki! O majko mila! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 725654 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 725654 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 725654 E kao ovi smajlići su njih troje! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 98473 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 98473 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 98473Ili ovakvi, sad se dvoumim! lol!), a ja planirala da se vidim s jednom dobrom drugaricom.

Eto, sutra palimo na Zl, najavili nam se i neki drugari s klincima, dakle, biće baš zanimljivo! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 561840


Htedoh reći Caci da je dobro što je dobro reagovala na terapiju, i da će za koji mesec doći i trudnoća, bolje da se srce lepo smiri i da posle budeš mirna oko toga!

Lilya, bravo za histero, bravo za druženje sa našim milim devojkama!

Kami, navijam za visoku betu!

Mimiće, da vas auto služi lepo i ispravno i da ga što pre zamenite boljim! Very Happy

Tanja, divni ste, i bravo što se ne smirujete! I kako baš da se nadjete sa još jednim divnim četvercem, što se isto tako ne smiruje, živo me zanima?! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 11031 Ljubim i tebe i Mili i klinčadiju!

Pari, divne ste poklone razmenile, baš ste me raznežile! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831 Mnogo ste mi slatke! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 196545

Da ljubim i ostale cure
koje ne nabrojah, a koje ovde aktivno svraćaju, stvarno nam je ovaj april najaktivniji mesec do sada na jutrima! Da maj bude još bolji i veseliji!

STISAK Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 692299
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Gramatika 30/4/2012, 18:20

Strina, čestitam! Neka vam je živa i zdrava beba i da joj se što pre pridruži podmladak iz ostatka familije! radost
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od cicsa80 30/4/2012, 18:21

Skitare, Lunjare, Svrckalice samo napred i uzivajte! Koji ce da bude toliki blesonja i po ovoj divoti od vremena da sedi medj' cetiri zida? I ne, nemojte vise onu energiju spremanja i peglanja lol! prenositi na mene jer imam upalu misica. Sve me zivo boli.
Znaci druzenje palo- u gacama i bez gaca likeit Bravo!!!
Mausici veliki i mali da se uzdravlju i sreci provozate gde vam dusa bude htela a mozete i malo do nas,ipak si tu provela cetiri lepe godine Wink Jel tako-Jeste! osmeh srce Ajd nek vise i ta temperatura ne muci medenjaka milog.
Biksi nek je sa srecom strininstvo a ime je stvarno prelepo. Sto je to lepo-drug iz vojske ; kao sto kazes jos jednom cujes kakvog si oca imala srce pravo sigurno. zagrljaj

Odoh i ja u skitnju poljubci
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 30/4/2012, 20:10

Ovde sve pršti od energije, skitanja, lutanja, upoznavanja lol!
Bravo cure.
Biksi, čestitam strina Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Orline 30/4/2012, 20:10

I da...oborismo rekord strana na Jutrima...Sjajno Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilya 30/4/2012, 21:09

Ja jos uvek nisam stigla kuci. Ko bi reko da sam danas malko "dremnula" u bolnicu. Ipak sam mrtva umorna, jedva gledam.
Sutra cu sve detaljno da citam i pisem, sad idem da spavam.
E da Dra, meni je dr u Bisu rekla da je dvoroga, ali da to nema veze, a Kopitovucka da nemam. Ipak je ona to sad lepo mogla da vidi. E sad koliko sam shvatila to nista ne smeta da ostanes tridna.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 30/4/2012, 21:16

Ok Lilya Wink

Sad se ti lepo odmori i naspavaj ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 30/4/2012, 21:29

Veče Jutra!
Bixo, i ovde sve čestitke za rođenje malene Petre.Baš mi kuma danas reče, ako bude žensko-biće Petra Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 612963nek je živa i zdrava!
Zaboravih Caci reći-dobro je da reaguješ na terapiju dobro, i naravno-zdravlje na prvom mestu, prvo sredi srculence da bi izguralo još jedno pod sobom Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831a Markić-prvače mamino, meni bar izgleda skroz odgovorno i zrelo za te obaveze. Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 21831
Cile,hgde si mače?
Mi sad došli iz nabavke, jedva mesa u gradu nađosmo. Eno mačak moj ga priprema, sutra,ali tek popodne ćemo u selo. Vodimo i kumu dok je tu, kum već otperlijao za Berlin.Kuma, sveki i ja ćemo noge pod lozu,a žmu će da "kuva" roštiljčinu, cepaćemo pivčinu lol! Ko bude na Ceru, nek dođe do nas.
A vi, kako te? Gde ćete vi mačketine?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 30/4/2012, 22:09

Vece drage.Biksi,strina,cestitam.Neka je Petra ziva i zdrava sto godina.Pari,ti kao i ja sutra pucas za selo.I mi planiramo da raspalimo rostilj,ako nadjemo sutra meso Rolling Eyes Mm isao danas da uzme i rekli mu,rade sutra do 2 i on naravno,pametnica,ostavi za sutra.Ne bude li nasao,tesko li se njemu,nek gleda sta ce peci zbunjen
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 30/4/2012, 22:12

U bre Korpice, a ja mislila samo mi ludaci noćom kupujemo za sutra...
a po tim mega marketima, mesa odavno nema, decec kolko oćeš i svi samo pivo pakuju u kolica lol! niko neće da jede lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 30/4/2012, 22:19

Pariz,kakva hrana,bitno je da se pije lol! Ako ne nadjemo mesa,piva ce biti sigurno.Da,bice i pilica.Moja sveki sutra kolje pilice igra pa ako nista drugo,samo pilici i pivce. zbunjen Nije lose ni to
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 30/4/2012, 22:22

ihaaaa...krilca se za prste lepe, još ih potopiš u pivu...ma milina! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 30/4/2012, 22:25

Bas tako.Krilca jedino volim sa rostilja da jedem v Nesto sam gladna
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 43 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 43 od 44 Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu