KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nesalela 6/4/2012, 22:00

Pariz divan izveštaj....bekane su superiška....a drugar nam se raspištoljio....eh muško... Wink Pariz ja sam se u trudnoći ugojila 21kg a 10kg je otišlo na porođaj....Sve će to spasti kada stignu bebice.....Ljubim x3....I svim trudnicama poljubci.... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 275568
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 6/4/2012, 22:03

Mali Princ ::Mrvice, kad je sledeca kontrola? Jel sad kreces na 1 nedeljno ili?
Very Happy
Samo ti ruckaj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 639820

Uh, ruckam, ruckam. Evo sad sestra i mm prave tople sendvice a li ovaj put preskacem. lol! Nema gde da stane.
Kontrola 12.04. na Betaniji, to je posle dve nedelje. I ja sam mislila da ce sad ici na nedelju dana, ali eto. Videcemo kako ce reci posle toga.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 44
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 6/4/2012, 22:08

Pariz smajli angel , super ti je izvještaj, a slike mogu tek da zamislim.
Nemoj da se opterećuješ sa kilogramima, to ti je sad sporedna stvar, a po slikama si jedna zgodna trudnica
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od djole42 6/4/2012, 22:13

Pari ,ljubim te u zvezdice naprednice Very Happy
Kilca ti se ne vide ič !
c
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/4/2012, 22:42

Hvala cure na lepim komentarima za mene i naše bekane,
jeste, i moja sestra je tako govorila da se na slikama i ne vide kg, a danas, kad me videla, kaže da se ipak vide lol! što znači...i mama ume da se namesti za fotkanje Laughing
Zoxić, ako je Ninočka imala toliko gramića, i ti skoro kao ja, a mi smo tu sl. gabarit,...onda moje zaista i napreduju, samo da je to zdravo napredovanje...videćemo šta OGTT kaže iduće nedelje.
Liki Laughing pa gde si ti curo? Trudna ja sve u 16 lol! Nema te nešto na našim str...
Nutri, još nisam išla, a veruješ li mi, to je 10 min. od moje zgrade...baš sam lenština. A svakako hoću. Verujem da jedna neće biti skuplja od 300-400 kinti, a u Beluzi je prodaju za 750.
Cure, sve vas ljubimo moje zvezde i bundevice, zajedno sa mnom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 6/4/2012, 23:03

Pari divan izvestaj, a za kilice se nosikirik,
ljubav Ivona i Dusan osmeh srce osmeh srce
sunny
ja sam posle tri dana izgubila 7 kg, a ukupno se ugojila 15 kg
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 46
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 7/4/2012, 02:26

Ljubac trudnaje...

Prvo jedan VELIKI poljubac i stisak za Ivonu,maminu dejojcicu i Dusana,tatinog naslednika i da kazem da bas lepo,pu pu,napreduju i da samo tako nastave.Ljubi ih "dlugalica" Tanja.Drugo,jedan jos VECI ljubac za najbolju mamu,mamu Pari i da busne kasiku lol! love poljubci

Maus,mila,ljubac za tebe i da Anciju sto pre prodje temperatura srcasti poljupci

Biksi,lep provod gde god skitala poljubci čestitamo

Milijana, queen ,OBOZAVAM TE,pisi cesce,kao da opisujes mene i mog muza,volim da te citam yes .Za tri princeze ljubav

Orli,duso draga,kako hematomcic jbg ja?Guras polako ali sigurno,dugonoga mamina se ne da,BRAVO ff navijači2 radost f

Prince,polako ali sigurno guras,bravo bravo f ljubav

Mrvka,pripreme gotove,jos malo pa na upoznavanje yes

Lence,ljubac za tebe i za malog dasu Andru smajli angel ,dodjite kod nas da se iglamo b b b

Marija86,Lolic je pravi smajli angel ...Joj kavi su joj samo bobazi likeit ,tako bih je izgnjavila love

Lilly13,cestitam draga,videla si svoje srculence srce

Noja,ljubim ja tebe i tvoju Andreicu-Zmajicu ljubav ljubav

Makababy,28 nedelja...Bravo koleZa poljubac

Lolicu,cimerko moja,ljubila tebe ja i kada krenes u ove krajeve obavezno svrati da vidis mog nemirka i mog mazuljka cvet ,cekamo te yes poljubac

Bak,mila trudnica love

Nef,za tebe i dva dlugala poljubac poljubac poljubac

Maakki,Kamilice,Xena,Cicsa,Lilia,Maki79,Repi,Meta,Bebko,Heart84,Medolino,Shizika,Korpice i sve ostale curke d i ljubav


Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 7/4/2012, 09:26

Parizanka izvestaj je predivan svaka cast na tako lepim gramima a uskoro sto kazes kg. Mazi trbu i svoje dve zvezdice, a za kilograme ne sekiraj se ti si bre odlicna sta ja da kazem koja imam jednu beu i tek sam usla u 12 nedelju a imam 7 kg vise. Samo opustenooo!!!
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 7/4/2012, 10:31

Dje ste mile trudnice?

Mala kako divan izvestaj sa uz osmeh srce osmeh srce Duse mile od 630 grama. Uzivaju kod svoje mame a i mama sa njima. Bravo za lepo napredovanje. Guzice jedne! Kilogrami...sad ih imas a kasnije nic od njih. Ja sam se ugojila 22 kg. Secam se, stajem na vagu pred CZ i ona hooopa 82 kg Very Happy . Samo 5 dana kasnijje, kada sam dosla kuci - 15kg. Ostalih 7 je o`slo do maja meseca. Kada sam bila 24. nedelja radila sam uz srca. Taj uz mi je bio najlepsi. Vise od pola sta uzivanja. I bas imam lepe Anine slike, kako se prci, pa zeva... A sta kaze Cuce tetkino? Smejulji se i mazi stomak lol! Ljubi seku i Cuce, ai mamu, mozes i Velju...kako sam krenula pocecu ii komsiluk da nabrajam. A tebe grlim i ljubimn i posebne pozdrave Ivoni i Dusanu srca srca

Mrvica ::
Kontrola 12.04. na Betaniji, to je posle dve nedelje. I ja sam mislila da ce sad ici na nedelju dana, ali eto. Videcemo kako ce reci posle toga.
Sad Mrvo krecu kontrole na nedelju dana i CTG. Ala je usitnilo kod tebe sreca
Tanjo dupla mamo ljubav ljubav ljubav
Prince, Orliska i ostale trudnice grlim i ljubim
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 7/4/2012, 11:22

Jos nisam radila ctg, mozda ce mi to raditi kad odem u cetvrtak na Betaniju.
Onda cu videti i kako cemo se vidjati, jer ostaje manje od tri nedelje do porodjaja.
Ja sam nocas bas slabo spavala, ustajala sam u toalet, i tu probudila malisu, pa je uhvatio da se igra, nikako da me pusti da odspavama jos malo. Inace, nemam obicaj nocu da ustajem, pa bude miran, ali eto, nocas morala.
ja sam za sada +14kg, a do kraja videcemo. Sestri sam u Norvesku slala slike, ali se ona ipak sokirala kad me videla, kaze nisam joj tolika na slikama. Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 44
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 7/4/2012, 11:58

Mrvica ::
ustajala sam u toalet, i tu probudila malisu, pa je uhvatio da se igra, nikako da me pusti da odspavama jos malo
lol! lol! lol!
Ovo moje dete niko neće stići kad ga jednom Sunce ugleda! Uvek sam se šalila sa sestričinom i dlugalicom Milicom kako će moja beba znati i da hoda i da priča kad se rodi. Samo da vidite kako su slatke dok pokušavaju, meni tvrdoglavoj, da objasne da ni jedna beba to ne može  b  b  b E ovaj mali se ne smiruje! Meni stomak šeta i odskače i to vide svi oko mene v
Mrvica ::ja sam za sada +14kg, a do kraja videcemo. Sestri sam u Norvesku slala slike, ali se ona ipak sokirala kad me videla, kaze nisam joj tolika na slikama. Laughing
Kad si dobila najviše, u kom trisemestru?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 7/4/2012, 12:19

dr mali pariz ::
Zoxić, ako je Ninočka imala toliko gramića, i ti skoro kao ja, a mi smo tu sl. gabarit,...onda moje zaista i napreduju, samo da je to zdravo napredovanje...videćemo šta OGTT kaže iduće nedelje.
Draga ja sam jela slatko sve u 16 Very Happy i OGTT mi bio savrsen. Sto se tice gramaze bebe, Nina je u sledecih 8 dana imala +150 gr, znaci sad im je svaki dan vazan, jako brzo rastu i bebe a i poneka mama, recimo ja. U sledecih 3 mjeseca sam se debljala 5 kg mjesecno...ode to sve posle poroda , malo discipline i eto ga uvuces se u stare farmerice. Htjela sam reci da se ne opterecujes gr i kg sve je individualno. Naravno nije zgoreg provjeriti da budes sigurna da je sve ok! Zanimljivo je to sto mene bas niko nije upozoravao da se debljam previse.
Mazi stomace i uzivajte!!!
Mrvice brojis sitno, samo naprijed, jos malo pa upoznavanje! Pred porodjaj sam i ja nemirno spavala!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 7/4/2012, 13:10

zoxa :: Nina u to vrijeme imala 540 gr, a ja +10 kg.

Kazem ja, Pariz, da ti decica imaju odlicnu gramazu! I stvarno im treba mesta pa je sreca sto nisi "metar i trenutak visoka", nego malo vise:D ! Naravno da je zdravo napredovanje, nista ne odskace od normale i predvidjene tezine za taj uzrast. Kad ti radis OGTT?

I bas sam i ja htela da pitam sta kaze Cuce tetkino!!!!!!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 561840

Pozdrav svim ostalim trudnjacama!

Mrvice, jesi li nam ti sledeca za srecan docek bebe? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 0913
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/4/2012, 14:14

Tanja83 :: mamu,mamu Pari i da busne kasiku lol! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 578491 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 522523




Embarassed joj hoću! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 275568
Da , iduće nedelje ću OGTT, tako mi je rečeno od str.prof.Šumarac. Pošto u ponedeljak proveravam d-dimer, pitaću ih da tamo odradim, jer sam se u labu raspitivala, i ništa mi se tu svidelo nije-da ne gušim, nebitno.
Mimiće, Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 766699prenela poljupce.
Tetkino Cuce je toliko izrasla da sam Shocked kad sam je videla...i pričala mi o svojoj prvoj simpatiji...duša moja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 21831 Na stomak se nasmejala, i pomazila batu i seku. Nije opčinjena trudnoćom, koliko će samim bebama - osećam to. Sa uživanjem priča o tome kako će im koža mirisati na bebi maramice Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 196545
Lensi, znam da ne odskače, da išta odskače, rekao bi mi čika doca...
Znači, Mima je radila ehokardiogr. ...razmislićemo...
Drugarice trudnice, pozdrav! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 7/4/2012, 17:44

Mirka, ja sam do osmog dobijala po liku mesecno, mozda u sedmom dve, onda krenulo kako sam u osmi usla vidno da se siri stomak i da dobijam na kilazi. Tako negde od sredine sedmog mi je krenulo. Sad kao da je malo stalo, ali to kod mene ide u ratama. lol!
Leno, mislim da jesam. Kaze dr negde pred kraj meseca, ako beba ne resi da nas iznenadi ranije.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 44
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 7/4/2012, 19:03

Ja sam do sada dobila 8kg. Na moju visinu to je....pa, prešla sam limit, čini mi se Rolling Eyes Mislim, limit koji sam sama sebi zacrtala.
Ne bi mi bilo krivo da se gojim svuda ravnomerno, ali kad vidim celulit po butinama padne mi mrak na oči.

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2045
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu