KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dijeta

+12
Ema78
Republica
lilly13
missile
ZarPtica
lolipop
Orline
BiKsi :)
maus
dragana76ns
bobica83
zoxa
16 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Dijeta Empty Dijeta

Počalji od zoxa 6/3/2012, 14:12

Drage drugarice, znam da ovdje sve djevojke teze tome da budu prelijepe trudnice ali sta posle toga, da li je neko na nekoj dijeti i kako se borite sa viskovima kg ako ih imate???

Ja sam se prosli mjesec odlucila krenuti u borbu sa viskovima!
Oduvijek sam bila vitka, negdje posle 25. rodjendana sam primijetila da moram paziti na ishranu da bi to tako bilo i dalje. U postupak IVF-a sam krenula sa 62 kg, do kraja sam imala vec 64 a na porodjaj sam otisla sa skoro 90 kg. Iz porodilista se vratim sa 86, onda u sledece dvije nedelje su kg padali zbog ogromne kolicine vode koja mi se zadrzavala u tijelu...padnem na 75 kg. Sledecih 2 godine sam uspjela pasti na 68 kg sto je bilo super ali u zadnju godinu sam se uspjela vratiti na 75 kg. Katastrofa!
Pocetkom februara se odlucim na dijetu, trazila sam sta i kako i nadjem ovo http://www.dijeta.com.hr/dijeta-10/
Za tri nedelje smrsam 7 kg, onda za dvije nedelje koje sam odmarala vratim 2 kg. Jutros na vagu, pokazuje 70, danas prvi dan dijete, cilj mi je pasti na 65 kg!!! Da ne zaboravim visoka sam 177 cm i sav visak mi se kupi u predjelu bokova.
Osim dijete zumbam svaki dan ili svaki drugi po 45 minuta, odradim koji trbusnjak, idemo na duge brze setnje, Nina na trotinetu a ja za njom...pijem voduuuu i zeleni caj u vecim kolicinama nego obicno.
Pomoglo bi mi i vase iskustvo u nekim drugim dijetama ili nacinom ishrane!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od bobica83 6/3/2012, 14:44

Zoxa dobra ti je tema skroz. Evo i ja se borim stim sto sam ja bila krupna i pre trudnoce,usporen metabolizam zbog visokog TSH koji je isao i do 230-240 me je unistio sad posle trunoce mi je opet otiso gore,pricala sam sa Sumarac oko ishrane i ona rece na UN dijeta je skroz ok jer su zastupljene skoro sve namernice! U ponedeljak idem na kontrolu da vidimo ponovo TSH a i da rzagovaramo oko ishrane jer sam izasla,valjda,iz tog pospartalnog tireoiditisa,pa se javljam posle kontrole jer koliko znam ona se bavi i problemima tezine!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od dragana76ns 6/3/2012, 16:22

Ja sam sa kilaze 57 dosla na skoro 75 affraid zenska samo permutovala brojeve...visoka sam 177-178 sto me negde malo vadi...ali visak uvek smeta, ne samo sto mi je ruzno za videti. Bila sam na toj UN dijeti 3 meseca, s 'tim sto nisam postovala onaj vodeni dan( to je jednom mesecno) skinula sam nekih 9-10kg Bio je problem prva dva kruga, bas sam osecala glad, ali kad sam se navikla nisam mogla da pojedem ni to sto je predvidjeno. Godinu dana mi se nije vratio ni jedan kg...cak sam i nakon prestanka dijete smrsala koju kilu. E to je bilo pre dve godine....a sada sam opet nagurala 73-75 posebno ovih mesec dana sto leskarim,ma sad me i briga za kilazu...a i da da dragi Bog da sve bude ok,kad dodje beba ja cu skidati kile a i verovatno cu se vise kretati nego sad. Preporucujem UN dijetu...moja kuma je skinula 15kg za mesec dana (pre 4 god) i jos uvek je na toj kilazi (2-3kg varira)

Aj pa zdrave i tanane bile Dijeta 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od maus 7/3/2012, 10:30

Svima uspesna dijeta bila.
Mislim da je najbolja kombinacija prekinuti sa hranom kada je najsladje i vezbati.I ne jesti nista posle 17h. Ne moraju biti teske vezbe, ali brzi hod 20 minuta, penjanje uz stepenice, uvlacenje stomaka dok hodate(odlicna vezba za skidanje sala na stomaku i oblikovanje trbusnjaka), dok hodate zatezite guzne misice Very Happy , preskakanje vijace, hodanje uzbrdo...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od BiKsi :) 7/3/2012, 10:46

A ta UN dijeta, šta vam je to? Kažite sestri iz provincije! Razz Ujedinjene nacije, meni na to vuče! Very Happy Pošto sam ja prošle godine napravila sebi rigorozni plan, i za 3 meseca smakla jedno 7-8 kg. Al opet mi se par kg vratilo i konstantno imam viška oko 5kg, i to naravno u predelu struka! Rolling Eyes
Pijem i glukofaž, al on više ne pomaže! Wink A kontam sad od 15. da krenem sebi da uskraćujem jedno po jedno! Prvo slatkiši, pa onda i ostalo. Mada ja ne mogu da izdržim da ne jedem posle 17h, jer nijedan obrok mi nije baš obiman, sem možda doručka. Moja mama uvek za ručak kaže što tako malo pojedem, a meni tako odgovara, da bih kasnije opet jela. Takav mi organizam, a lakše mi i glukofaž da pijem posle klope, da ne bi bilo neželjenih dejstava.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od zoxa 12/3/2012, 10:56

68 kg jutros!!!
Zabrljala sam sa dijetom skroz, od cetvrtka imam haos, trci sa Ninom kod dr, onda posla puno, tako da nisam ispratila dijetu ali nisam jela hljeb i slatkise.
Za UN dijetu sam cula ali sta mi ne odgovara, voce za dorucak i pijenje supe, hahhah pa sam odustala. Bixi kopiram ti link, pa ti vidi.
Zanimljiv mi je Dukan, nadjoh cak i neki link da mi naprave licni plan za dijetu pa hajde vidjet cu sta dalje.
Bitno je kg idu dole.
Misice zeno, ako neko ide uz i niz stepenice onda sam to ja, 30 komada ih imam u stanu a opet samo bujam :) Dobar mi je fazon sa uvlacenjem stomaka, probam upravo :)

http://un.bloger.hr/post/undijeta/179575.aspx
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od Orline 13/3/2012, 12:18

Ta UNdijeta, (što je mnogi zovu dijeta ujedinjenih nacije a nema veze sa tim, jer je undiet, kao nedijeta) je jedina dijeta koju sam ja probala i uspela da držim. Doduše samo tri nedelje Laughing, ali mi je bila vrlo jednostavna i za upamtiti i za sprovesti. Doduše, nisam ni stigla do vodenog dana, ali su rezultati bili vidni već nakon tri nedelje. Osećala sam se dobro, nisam imala neželjenih pojava, sem gladi uveče prvih par dana, jer sam bila navikla da jedem kasnije. Nakon nekoliko dana bilo je super. Malo mi je bilo nezgodno kad radim noću, jer ne mogu da izguram voćni dan i budna, ali i uz mala odstupanja je bilo OK: Nisam bila dosledna, baš zbog čestih dežurstava, a i posle smo otišli na odmor, pa mi je bilo nezgodno u gostima da nastavljam i tako prekinuh. Ali se tada (pre par godina) kilogrami nisu vratili odmah, bez obzira što nisam izdržala tri meseca.
Meni nije smetao taj voćni doručak, jer i inače imam ružnu naviku da ne doručkujem, tako da mi je ovo voće ujutro bilo pravo osveženje.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od lolipop 13/3/2012, 12:52

Brrrr, ja uopšte ne znam kako zalutah na ovu temu Rolling Eyes

Ono što jest, jest nije da mi nije mjesto tu. lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od ZarPtica 20/4/2012, 13:54

Posle dugogodisnje neuspesne borbe za potomstvo, dobilh samo visak kilograma.

U poslednje vreme mi pravi ozbiljne smetnje i resih da krenem sa smanjenim obrocima. Osnovi problem sto jedem redom i to do praznog tanjira...

Aktivnosti imam dovoljno cini mi se, mada uvek moze i bolje.

Molim vas za podrsku...
ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od maus 24/4/2012, 09:54

Da napisem i ovde, pisala sam vec u temi kuvanja(umalo da napisem kukanja Rolling Eyes )



CIMET DIJETA

Koristite cimet dijetu dа izgubite nа težini, jer je prirodnа, ukusnа a može dа pomogne u kontroli šećerа u krvi,nivoa insulina i nivoa LDL holesterolа.
cimet dijeta
Cimet je zаčin koji je dugo bio korišćen u medicinske svrhe, osim kao аromа za hrаnu.Skorаšnji podаci iz studija dаju kredibilitet tvrdnjаmа dа korišćenje cimetа u ishrаni za gubljenje nа težini može biti efikаsno.

Cimet Dijetа prednosti

Kаo аntioksidаns, cimet pomаže u borbi protiv upаle, stresa i oksidаcije.Ovo je korisno zа mršаvljenje, jer se smanjuje oscilacija kortizolа, što zаuzvrаt utiče nа nivo šećerа u krvi, nivo energije, upаle i na funkcionisanje imunog sistema . Previše Kortizola izaziva povećаnje težine, posebno u predelu oko stomаkа.Ako cimet smаnjuje stres, mаnje kortizolа će se proizvoditi,pa koristećnje cimet dijete za smanjenje težine može biti efikаsno.

Jednа istrаživаčkа studijа kojа je obuhvatila ekstrаkt cimeta, Cinnulina, kod gojаznih dijаbetičаrа pokazala je rezultаte u redukciji inflаmаcije, mаnje oksidаtivnog stresa, i smanjenju količine masti i sala. Cimet pomаže u kontroli nivoа šećerа u krvi i pomаže insulinu da rаdi efikаsnije.Smаnjenje šećerа u krvi u kombinаciji sа povećаnjem nivoа insulinа ne sаmo dа pomаže telu da smanji težinu već tаkođe pomаže u kontroli dijаbetesа.

Koliko Cimeta je dovoljno i zdravo

Trudnice trebа dа izbegаvаju cimet.
Cimet u velikim količinama može dа izаzove rаzređivаnje krvi, а to može predstаviti zdrаvstveni problem.
Nаjbolja preporukа zа dnevni iznos unetog cimetа zа kontrolu problemа dijаbetesа, šećera u krvi, LDL holesterolа i nivo trigliceridа ukаzuju da treba koristiti sаmo polovinu kаšičice dnevno.Cimet povecаvа telesnu toplotu, kojа ubrzаvа metаbolizаm čime se smanjuje telesna težina.Koristite cejlonski cimet zа nаjbolje rezultаte.

Postoji mnogo nаčinа dа koriste cimet u ishrаni , dа izgubite težinu.Pospite cimetom deserte, žitаrice, jаbuke, prženice ili pаlаčinke, ili gа umešаti u puter ili krem sir. Koristite štаp cimetа u toplom čаju, ili ga dodajte u kаfu, kаkаo ili kаpućino kada počinjete svoj dаn.Neki korisnici cimet dijete tvrde dа će vam cimet povećаti energiju i rаspoloženje.


Cimet Dijetа zа mršаvljenje

Uobičаjena cimet dijeta zа mršаvljenje podrazumeva svakodnevno korišćenje napitka sа cimetom i medom.I cimet i med imаju zdrаva svojstvа, uključujući i to što su su obа аntioksidаnsi.
U čašu tople vode (oko 60 celzijusa) sipajte pola kašičice cimeta,sačekajte da se malo ohladi pa dodajte kašiku meda,sve izmešajte.Polovinu popijte pre doručka a polovinu pre spavanja,ponavljajte svakog dana dok ne dodjete do željene težine.
Jedite male količine hrane za večeru a deserte i grickalice potpuno izbacite.

Cimet je ukusаn i koristаn zаčin koji može poboljšаti zdrаvlje. Efikаsno se koristi protiv mnogih bolesti i infekcijа.Uspešan je u poboljšаnju probаve, disаnjа, kаo i zа povećаnje memorije, rаspoloženja i kognitivnih sposobnosti.Gojаzne osobe i drugi koji žele dа kontrolišu težinu trebа da dodаju cimet u ishrаnu ili da koriste "cimet dijetu" koja je veoma jednostavna i ne zahteva nikakav trud ni odricanja.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od missile 24/4/2012, 12:41

maus ::Svima uspesna dijeta bila.
Mislim da je najbolja kombinacija prekinuti sa hranom kada je najsladje i vezbati.I ne jesti nista posle 17h. Ne moraju biti teske vezbe, ali brzi hod 20 minuta, penjanje uz stepenice, uvlacenje stomaka dok hodate(odlicna vezba za skidanje sala na stomaku i oblikovanje trbusnjaka), dok hodate zatezite guzne misice Very Happy , preskakanje vijace, hodanje uzbrdo...

I moja koleginica je bila na UN dijeti i super je, ali ja sam za Miš-metodu. Prošle godine sam za 4 meseca, lagane, bez gladovanja i čak bez većih fizičkih napora spala sa 65 na 57,5. Samo sam povela računa o namirnicama i o količini, stavim u tanjir količinu za ručak i gotovo. (Inače volim da sipam još jednom.) I naravno, šećer sam uzimala samo iz voća, a bio je maj, juni, juli, pa je i voća raznog bilo, alkohol ništa.

Sad pijem Mišicin cimet nedelju dana, po meni deluje, možda je i psihosomatski, ali važno je samo da sam jutros zskopčala omiljene farmerke Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od maus 24/4/2012, 12:43

Eto Missile BRAVO!!!! ODLICNO!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od bobica83 24/4/2012, 13:58

Vidis Misice nije ti ovo lose,ja sam na dijeti i skinula sam nekih 6kg al me stitna i dalje zeza i to zestoko al se borim! Nego znam da cimet regulise i secer al ne znam da li u ovoj kombinaciji mogu i dijabeticari da koriste! Mm je na glukofazu samo (kao da ima i PCO) ali ima izlete sa hranom posebno slatkim pa da li njenu da malo dam i ovoga!? Mislim zbog meda?!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od bobica83 24/4/2012, 14:00

v kad ne citam od pocetka vec od kraja! sve lepo pise
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od lilly13 24/4/2012, 15:10

kad smo već kod cimeta, i narandže sa cimetom su ...mmm
narandža se opere i nasječe na tanke kriške pa se svaka kriška pospe cimetom, onako super za gricnuti popodne ili bilo kad.
Vjerovatno nema veze sa dijetom ali je fino i mislim da ne deblja Very Happy možda umjesto kolača dok ste na dijeti
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od Orline 24/4/2012, 15:45

Dobra ideja lilly Very Happy
Bobice, daj ti to slobodno mužiću, kad već nije disciplinovan. Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od Republica 24/4/2012, 16:13

Sad cu ja opet ...Smokve Very Happy

Jedite shto vishe smokvi svezhih kad im je vreme i sushenih( bolje sami da to radite ima aparat) i svi siti.



Zashto? Vlakna smokve su brzo otopljiva a li nabubre kad su u probavnom traktu da daju osecaj sitosti. Suve su vishe kaloricne nego svezhe ali suve imaju vishe Mg u sebi.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 55
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od missile 25/4/2012, 11:33

Smokve jako volim, ali nije lako naći ih u Bg-u a da budu sveže i slatke. Na moru, tj u toplijim krajevima Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od zoxa 25/4/2012, 21:10

Misice fala, probam cimet jos sutra. Inace volim jako kafu sa cimetom.
Ja sam izbacila slatko, stajem u farmerice 29, prezadovoljna sam ali nece mi skoditi jos koji kg dole.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od maus 26/4/2012, 12:50

zoxa ::Misice fala, probam cimet jos sutra. Inace volim jako kafu sa cimetom.
Ja sam izbacila slatko, stajem u farmerice 29, prezadovoljna sam ali nece mi skoditi jos koji kg dole.

Bravo Zokooooooooooooooo as
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od ZarPtica 26/4/2012, 14:09

29!!! radost
Zoxa BRAVO!!!!
vv
Upravo sam otvorila tvoj link sa pocetka i odjavljujem se odoh da studiram detalje tvoje dijete...
ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od missile 10/5/2012, 09:02

Ja dve nedelje pila cimet, jesam malo skinula, druge nedelje ništa ali sam jela preterano (praznici, šat da se radi), tako da bar nisam nabacila. Naredne dve nedelje pijem domaće jabukovo sirće sa medom i mlakom vodom, pa ćemo videti....


petak, jun 08

Mesec dana sirćeta, poludeh, ali ništa! Shocked Vraćam se na cimet! igra
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od bobica83 8/6/2012, 14:15

Evo me misssile!
posto sam i pre trudnoce bila krupna a da se ne ponavljam i moj TSH koji je bio preko 200 doprineo je svemu tome! U trudnoci sam bas pazila u ugojila se samo 8kg (Dimitrije imao 4150gr)znaci nista ali sam zato posle toga...plus TSH preko 80 da ne duzim dalje,isla sam u dogovoru sa dr Sumarac kod prof Jorge koja mi je napravila dijetu i zadovoljna sam malo mi je problem sto ne jedem meso tj ne volim ga ali se nekako snalazi!
Jelovnik

dorucak:jogurt ili kis.mleko (moze i obicno ali ga ja ne pijem)+ parce dvopeka +neki namaz obicno sir i sve sa sto manje masti,ili kacamak,ili 1kas.dzema,marmelade
uzina:nesto od voca jedna jabuka,narandza...sve sem banane i suvog voca
rucak:meso ili riba oko 150gr+povrce neograniceno
uzina:neki sokic cedjeni ili vocka
vecera:krompir do 100gr,kuvano povrce(grasak,kukuruz)moze mladi sir,jaje bareno,sardine 1-2dobro ocedjene

to je to otprilike,malo me je nerviralo u pocetku merenje ali sad znam otprilike cega kako i sta ide! pijem dosta vode i dnevno setamo oko 6km. nije tesko naviknem se,mislim da je glava najvecei problem i prvo se sam sa sobom dogovoriti i moze se!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od Ema78 8/6/2012, 16:15

Evo i mog doprinosa ovoj temi, mozda nekom pomogne... Uvek sa bila mrsavica, ali misicava, skoro bez grudi, ali zato guza i bokovi za medalju. Idealna tezina mi je bila oko 63-64 kg, pri cemu sam visoka 172... Aktivno sam se bavila sportom, i do 28 godine zaista nisam znala sta je celulit... A onda, korak po korak sa 63 kg dogurah na 72 kg, ako ne i neko kilo vise... Celulit, otoci nogu i grozan šlauf na stomaku...Onda sam se osvestila, i... vratila treninge, 3x nedeljno, teterata ( tegici i kardio), kad god mogu idem pesaka, ne koristim lift, ako nadjem vremena trcim oko sat vremena, po parku oko zgrade...perem cistim ribam i kad treba i kad ne...
Sto se tice ishrane, ja ne jedem konzerve, suhomesnato, mleko i mlecne proizvode, kao ni hleb. Jedem povrce, voce, sve sto se moze napraviti od integralnih zitarica,mahunarke, belo meso i jednom nedeljno crveno meso. Sokove i gazirana pica takodje ne pijem, cak ni gaziranu vodu. Volim slatkise, ali pokusavam da ih se klonim... Uvek doruckujem i veceram, a za rucak ako stignem. Imam i dve uzine, to uglavnom bude voce ili neki slatkis. Sto se vode tice,pijem pomalo, oko 1.5 litar, u danima kada treniram i vise. Nikad ne pijem hladna pica ni sokove, uglavnom cedjene sokove pijem na sobnoj tempraturi. I da, jela su uglavnom kuvana, dinstana ili os svezih namirnica...
Za 6 meseci sam vratila svoju staru kilazu, celulita skoro i da nema, telo mi je zategnuto kao kod devojcice. Jedino mi je malo ostao stomak,ali radim i na tome. Ledja, ruke i noge su mi, bez lazne skromnosti,kao strune.
Ja se zaista pridrzavam rezima, vezbam kao nenormalna,ali zato se osecam mnogo bolje nego pre. Naravno, zahvalna sam i majci genetici...
Ne znam kako ce mi se telo ponasati u trudnoci, a kako posle, ali zato sve ovo i radim, da sa sto manje kg udjem u pricu i da imam dosta misicne mase.Ako bude sve u redu, nameravam da treniram i kao trudnjaca, a kasnije videcemo...
Ako sam ja uspela da skinem oko 8 kg i da 6 meseci postujem rezim ishrane i vezbanja, mislim da moze svako, jer sam ja u sustini jedna lennčuga...
Jedino sto mi je zao sto sam smrsala je sto sam izgubila grudi,a ceo zivot patim za njima...
I da, skupljam salvete i volim sve sto vole mladi ! Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od missile 15/6/2012, 10:32

bobica83 ::
Jelovnik

dorucak:jogurt ili kis.mleko (moze i obicno ali ga ja ne pijem)+ parce dvopeka +neki namaz obicno sir i sve sa sto manje masti,ili kacamak,ili 1kas.dzema,marmelade
uzina:nesto od voca jedna jabuka,narandza...sve sem banane i suvog voca
rucak:meso ili riba oko 150gr+povrce neograniceno
uzina:neki sokic cedjeni ili vocka
vecera:krompir do 100gr,kuvano povrce(grasak,kukuruz)moze mladi sir,jaje bareno,sardine 1-2dobro ocedjene


Ovo mi se jako sviđa, s tim što mi obaveze ne dozvoljavaju i da ručam i da večeram. Nego ću ja nekako zaboraviti tu večeru Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta Empty Re: Dijeta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu