KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LILYA: Nova tura, nova avantura

+57
Marija86
MIRKA85
lena
Republica
SannI-AlL
nacKa
Malina
anak
bebko
rada78
missile
bebica mala
shenon
menora72
zoxa
Mrvica
Struzzo
Tanja83
Likoli
lilly13
noja
dra00
lolipop
gaga.ristic1
maza1972
sanjicica
fenix
Jelica
djole42
Jelena*
dragmilk
bak
maki79
Xena
maus
tuli
ivka
medolino
cicsa80
seka 35
MAAKKI
pegaz
Orline
dr mali pariz
Jejaaa
Simona
BiKsi :)
ninica2
grudva
Mirjana
KoMetaK
LaFolie
JocY
korpica
Kamilica
dragana76ns
lilya
61 posters

Strana 16 od 32 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Sledeći

Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 19/3/2012, 15:27

Ma opusteno zeno, trudnice su poznate po tome sto malo vise zaboravljaju Wink

Znas sta, ja sam jedno vreme isla i u termin za trudnice zato sto mi je to vreme odgovaralo i ima onih koje samo nastave yogu kada ostanu trudne, a ima i onih koje kad ostanu trudne pocnu da dolaze. E sad meni je dr Sonja rekla (naravno ako sve bude kako treba) do treceg meseca nista, a onda moze yoga ili eventualno plivanje. Ja mislim da ti lepo vidis sa tvojim dr, pogotovu zbog tog hematoma da li smes. Ja znam za ovu moju u centru, na Dorcolu i za jos jednu na Juznom bulevaru i mogu da ti dam kontakt, ali ti prvo proveri sa tvojim dr.
Meni trenutno yoga bas nedostaje, ali sad nije trenutak za yogu.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od dr mali pariz 19/3/2012, 15:39

negde sam čitala da postoji i za trudnice joga. Ne preporučuje se sada ona koja je najzastupljenija, hatha joga, i ja sam uživala u njoj. Ima dosta istezanja trbušnih mišića što nije nikako preporučljivo, kao i položaj sveće, čime se ubacuje vazduh kroz vaginu, što opet nije nikako preporučljivo.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 19/3/2012, 15:47

dr mali pariz ::negde sam čitala da postoji i za trudnice joga. Ne preporučuje se sada ona koja je najzastupljenija, hatha joga, i ja sam uživala u njoj. Ima dosta istezanja trbušnih mišića što nije nikako preporučljivo, kao i položaj sveće, čime se ubacuje vazduh kroz vaginu, što opet nije nikako preporučljivo.
Ne, ne ne pricam o hatha yogi, nego o yogi za trudnice i tacno se zna sta one ne smeju da rade, a na cemu se insistira. Bas sam isla u taj termin i stvarno je drugaciji nego obicna hatha yoga. I kod moje instruktorke su i manje grupa za trudnice da moze lepo svaku da isprati. Mada i ona je rodila blizance i u blizanackoj trudnoci nije smela uopste da radi yogu, sto opet ima logike.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Orline 19/3/2012, 15:56

Ja sam pitala više zbog tebe, jer znam da ti je to bitno. Ja sa mojim trenutnim stanjem i druženjem sa krevetom mogu da sanjam i o odlasku do pijaca, a kamoli jogi. To kapiram. O tom potom, mada se nikad njom nisam ni bavila, ali bi i to bila jedna interesantna tema na pdf trudnoća, koji je zapostavljen nepravedno.
Pariz, hoćemo li malo da ga aktiviramo? Ishrana u trudnoći, vežbe, garderoba, šta god.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od dr mali pariz 19/3/2012, 16:02

Može Orle,mogla bih iz svoje one knjige prepisivati neke teme o ishrani, vežbama...
verujem da dosta devojaka nema tu,a možda i nikakvu knjigu o trudnoći,a značilo bi.
Tu već iz ličnog iskustva ne mogu pisati jer sporta od leta vid'la nisam... Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 19/3/2012, 16:04

Nista, evo ja se svojski trudim da vam se tamo pridruzim pa da imam i ja sta da pisem o yogi u trudnoci Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Kamilica 19/3/2012, 16:37

smajli angel ljubav
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Orline 19/3/2012, 18:43

E pariz, super, kad stigneš ti počni, možda i još nekog povučemo da napravimo par korisnih tema.
Ja prva ne znam ništa o trudnoći.

Da citiram tuli, o sterilitetu znam sve a o trudnoći ništa

Lilya, malo smo off, ali ne smeta, navlačimo pelcere
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 19/3/2012, 18:45

Orli, mnogo mi se svidja off, samo vi pisite, ja cu da uzivam osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od MAAKKI 19/3/2012, 20:00

smajli angel smajli angel ff
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Mirjana 19/3/2012, 20:33

Ja radim neke vežbice iz knjige za trudnice. Vrlo su lagane i proste. To je onako, čisto da ne zarđam Laughing A ove nedelje sam mislila da se upišem na tečaj za trudnice pa možda i tamo bude vežbica. U svakom slučaju, sazna se mnogo toga korisnog, pa možda pomognem temi Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 19/3/2012, 20:44

Mirjana ::Ja radim neke vežbice iz knjige za trudnice. Vrlo su lagane i proste. To je onako, čisto da ne zarđam Laughing A ove nedelje sam mislila da se upišem na tečaj za trudnice pa možda i tamo bude vežbica. U svakom slučaju, sazna se mnogo toga korisnog, pa možda pomognem temi Wink
Hahahaha... Vidim ja da ste vi resile da me katapultirate na trudnicke strane Very Happy
Nema problema, ne bunim se ja lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od dr mali pariz 19/3/2012, 20:59

sutra počinjem...ali nije malo sutra Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od sanjicica 19/3/2012, 21:12

Lilya draga ,jos samo malo a onda beta beta beta beta beta beta beta
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilly13 19/3/2012, 21:18

lilya ::Hahahaha... Vidim ja da ste vi resile da me katapultirate na trudnicke strane Very Happy
Nema problema, ne bunim se ja lol!

yes yes yes tamo i treba da budeš, jesu ti žene lijepo rekle da je tamo malo prazno
iskoristi sad dok ima upražnjenih mjesta Very Happy
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 19/3/2012, 22:35

Evo ja pakujem kofere, samo da sacekam svoj red Very Happy

Imam jedno pitanje, mislim da sam se osula (izasle mi neke sitne bubuljicice) po licu, klasika brada, celo oko obrva i deo oko ociju. Cenim da mi je to od kortikosteroida. A sad moje pitanje je da li u ovom trenutku smem da koristim hidrociklin mast? Mislim, ja sam sklona razno raznim dermatitima i nista me ne cudi, samo ne znam da li i kako smem da to tretiram.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 20/3/2012, 09:08

Evo novog pitanja: nocas me je boleo stomak, ne znam da li jajnici ili sta i ne znam koliko, spavalo mi se, ali dovoljno da me probudi i jutros kada sam stavila Utrogestan pocelo da me boli stomak i sad se neeerviram c
Jel nekom bilo vako?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od ivka 20/3/2012, 09:13

Lily, mislim da sam to negde vec pisala, ali ukratko...da stomak moze jako da boli i mene je proslog puta jako boleo, skoro do cekanja bete, to je uglavnom sve od aspiracije s tim da od utrica malo otices pa se bolovi povecaju, meni je dr rekla da je moguce i da se povredi misic u snu od trzaja koji takodje moze izazvati uzasne bolove...nemoj da brines i nadam se da prolazi od paracetamola... cmoka

pretpostavljam da hidrociklin sme...ali nisam sigurna
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od maus 20/3/2012, 09:57

Mene je par puta probadao stomak u predelu jajnika, pa onda kao tup bol, zatim tisti...i tako pola sata pa prestane.
Za hidrociklin zaista ne znam.
Ajd navijamo za veliku gospodju na slovo B igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilly13 20/3/2012, 10:00

do nekog 8. dana me znao žignuti jajnik (i to znam da je bilo od aspiracije i da se vraćao u normalu) a stomak me počeo boliti nekad od 8. dana, i onda svaki dan nekad jače nekad slabije, pretežno naveče (sve me nešto bolilo - ne samo jajnici). Ja nisam ništa pila, pokrijem se, malo ušuškam i smirim pa prođe nekako (doduše nije nikad baš ni dugo trajalo).
Valjda je to sve normalno. Pokušaj da se ne sekiraš - vidi ko ti kaže Very Happy
cmoka
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 20/3/2012, 10:15

Ijaoj koliko vi mene smirite, sad bih vas sve izgnjavila. Mnogo, mnogo vam hvala. Necu nista popiti, nije toliko jak bol, nego vise sto brinem. Ja bukvalno imam taj kao menstrualni tup bol. Kako je krenuli jos cu mu se ja i radovati lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilly13 20/3/2012, 10:29

yes
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Orline 20/3/2012, 10:32

Mene je povremeno bolelo blago, kao da ću da dobijem m, pa se smenjivalo sa nekim blegim kontrakcijama materice. Ponekad jače, nekad slabije.

U hidrociklinu ima kortikosteroida, ali ja ne mislim da su ti oni izazvali alergiju, jer se oni daju kod alergije. A za neke nuspojave je suviše mala doza koju primaš
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od menora72 20/3/2012, 10:48

el pritisli mali cesi a ? srca1 srca1 srca1


menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 20/3/2012, 10:49

Ma necu ni to da diram. Zvacu kozmeticarku pa ce mi ona reci sta da radim. Ja sam bas sklona dermatitima i sad mi ponestaje te neke kreme za saboreju i dermatite koja je jako blaga i mogu i bebe da je koriste, a nema je na trzistu, a nisam je ni u Pragu nasla i sad ne znam kako da se dovijem za tu kremu c
Ne bi pravila dramu da nije tako delotvorna, moracu da saljem mm u Ljubljanu osmeh srce , nema mi druge
Bol je tu, nikud ne mrda. Vec smo se zgotivili Very Happy
Hahahahahaha, pritisli u levo, na oca levicari lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 16 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 32 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu