KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LILYA: Nova tura, nova avantura

+57
Marija86
MIRKA85
lena
Republica
SannI-AlL
nacKa
Malina
anak
bebko
rada78
missile
bebica mala
shenon
menora72
zoxa
Mrvica
Struzzo
Tanja83
Likoli
lilly13
noja
dra00
lolipop
gaga.ristic1
maza1972
sanjicica
fenix
Jelica
djole42
Jelena*
dragmilk
bak
maki79
Xena
maus
tuli
ivka
medolino
cicsa80
seka 35
MAAKKI
pegaz
Orline
dr mali pariz
Jejaaa
Simona
BiKsi :)
ninica2
grudva
Mirjana
KoMetaK
LaFolie
JocY
korpica
Kamilica
dragana76ns
lilya
61 posters

Strana 2 od 32 Prethodni  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Sledeći

Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Mirjana 5/3/2012, 12:11

Lilya, razumem te u potpunosti! Moji su na nekih 6h od mene, i prilično često se viđamo, a ja se raspadam od tuge kad se pozdravljamo. Još tebe sad drmaju hormoni zagrljaj
Popi ti neko pivce, i za živce i za endo Wink

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od ivka 5/3/2012, 13:07

Lilya neka je srecno otvaranje dnevnika i da do kraja beba prodje brzo i lako !!!

...aaahhh tuga i hormoni...starsno.... samo stvarno prodje i posle je sve u redu zagrljaj
nadam se otvaranju TD-a
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od tuli 5/3/2012, 13:52

Praško proleće Very Happy Very Happy
Nek' ostane u najlepšem sećanju, sećanju na trudnica
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od maus 5/3/2012, 14:00

tuli ::Praško proleće Very Happy Very Happy
Nek' ostane u najlepšem sećanju, sećanju na trudnica
Tako je!
Srecno i bebicetno! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Xena 5/3/2012, 15:21

Lilya, sa srecom i dovoljno je da ti pozelim Parizankin scenario u Pragu, nista ti vise ne treba sunny

Razumem te kada su emocije u pitanju, ti si sada osetljiva i ranjiva, a sa druge strane okeana je na svet doslo jedno malo bice, tebi najdraze na Svetu...Znam da je teska ta razdvojenost, ali ipak se desavaju lepe stvari i kod tebe i kod njih...
Svaka cast za dnevnik, bice od koristi mnogima, ljubim usne
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Orline 5/3/2012, 15:30

Lep ti onaj tekst, mada su mene takve stvari ranije više pogadjale. Sad plačem iz nekih petih razloga, nepredvidivo Laughing Razz
Ali kad se ti porodiš...Pa se spojite sa ove ili one strane okeana, kakvo će to ludilo da bude lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od maki79 5/3/2012, 16:23

Lilyo sretno ti otvaranje ovog dnevnika i da za mesecak dana otvoris i td. Kao sto Xena rece zelim ti parizankin scenario. trudnica beba beba
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od JocY 5/3/2012, 18:16

sreca srca1 roda
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 5/3/2012, 18:17

Evo me konacno, citav dan jurnjava pred put, a sinoc sam pisala neki izvestej do 1:30. Zove me koleginica, kaze: "Maco, pa ne slazu ti se sve u decimalu, ali obzirom kad si ga poslala, dobar je." Dobro je nisam pitala o cemu prica i kad sam ja i sta slala lol!

Devojke moje drage sve vas jako, jako d . Vasa podrska mi puno znaci.
Evo izvestaja sa danasnjeg UZ:
5 dan stimulacije
Desni jajnik: folikuli promera 9mm, 8mm, 8mm i 5 mm.
Levi jajnik: folikuli promera 11mm, 10mm, 10mm, 9mm, 8mm, 8mm, 8mm, 8mm i 7mm.
Endometrijum proliferativan proliferativan promera 6,5 mm.

Sto se sestre tice, mozda bi bilo bolje da nismo toliko bliske, ali jesmo i svaki dan se cujemo i gledamo, ali to nije to i zaista ce mi uvek nedostajati, ali znam da je njoj tamo dobro i da je srecna i onda i ja moram biti zbog nje.

Nego moram da vam se pozalim da bas nemam srece: prosli put u septembru kad smo radili VTO i na dan kada je bila aspiracija i na dan kada je bio ET u zgradi zbog kvara nije bilo vode. Naravno da samo se dovijali kako smo znali i umeli. Juce ulazimo u zgradu, a neko okacio obavestenje da danas zbog radova na vodovodnim cevima cela zgrada nema vode od 10 - 15h affraid . Pocinjem da paranoisem da nista nije slucajno lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od bak 5/3/2012, 18:37

Lilya, srecan ti ovaj dnevnik i postupak i da izivas u prolecnom Pragu i vratis nam se LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 523476 LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 523476 LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 8326
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Mirjana 5/3/2012, 18:41

Ma ne brigaj ništa, vidiš kako je dobar izveštaj sa UZ-a!
Ja sam, čini mi se na dan vađenja bete ili tako nešto, polomila ogledalo. Mužić me je gledao šokiran, uplašen, bez reči, čekajući da ja nešto kažem. Ja kažem:"Sedam godina nesreće u ljubavi! Znači samo ću ja tebe voleti. Cccc, gde će ti duša?" I tako smo završili sa tim. Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 5/3/2012, 18:57

Meni Miro, ovo sa vodom vise nekako kao Marfijev zakon lol!

E da zaboravih da vam kazem da u Prag sa sobom tegljam i 4 litre surutke, domace sa sela, od ujne. Ako uleti neka carina: mi igle, sprceve, hormone i surutku nosimo. Bice interesantno objasniti im o cemu se radi.
Sto se bockanja u vozu tice, mi cemo to obaviti u vagonu, pa kome se ne svidja nek se proseta. Sta ja da im radim, nece mm nikog drugog da bode, samo mene  b
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od dragmilk 5/3/2012, 19:06

Srecno otvaranje dnevnika i jos srecnije zatvaranje istog, zelim smajli angel
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od dr mali pariz 5/3/2012, 20:25

draga, super izveštaj sa UZ!!
pazi, ja sam sve boce pripremala u vagonu,ali kondukteri non-stop defiluju...nije baš mesto za ubadanje. No, baš čekam tvoju priču po povratku! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 5/3/2012, 20:33

dr mali pariz ::draga, super izveštaj sa UZ!!
pazi, ja sam sve boce pripremala u vagonu,ali kondukteri non-stop defiluju...nije baš mesto za ubadanje. No, baš čekam tvoju priču po povratku! Very Happy

Hahahahahaha... Samo da ne stigne pre mene u novinama, tipa: "Zena na hormonskoj terapiji istukla konduktera u vozu koji joj je ponudio udobnije mesto za apliciran je injekcije" lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od dr mali pariz 5/3/2012, 21:04

:lol!:tako sam se i ja osećala,kad me upozoravao muž na njih...ko razjarena lavica lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od dragana76ns 5/3/2012, 21:10

Lily.....svi smo mi pomalo sujetni, i ja sam utripovala da mi jedne gacke donose srecu Very Happy da da, "moje srecne gace" LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 779578

Bice to sve dobro, veruj i mora biti.....lep izvestaj, miri na uspeh LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od maki79 5/3/2012, 22:08

Lilyo i meni se dan pred aspiraciju polomilo ogledalo pa vidis da ipak nije imalo veza sa uspehom, tako da i ti ne brigaj za nemanje vode. To je samo slucajnost.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Mirjana 5/3/2012, 23:03

lilya ::Meni Miro, ovo sa vodom vise nekako kao Marfijev zakon lol!
Ma kakav Marfi!
Sv. Apostol Pavle je rekao:" babskih gatalica kloni se" Wink U duhovnom savezu sa Bogom, čovek je uzvišeniji od svih stvari i moćniji od svih duhova...i vodovodnih cevi lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Jelena* 5/3/2012, 23:13

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 SLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 RLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 ELILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 CLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 NLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 OLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 EmptyLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 OLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 TLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 VLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 ALILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 RLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 ALILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 NLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 JLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 ELILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 EmptyLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 VLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 TLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 OLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 EmptyLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 DLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 NLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 ELILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 VLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 NLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 ILILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 KLILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 A"
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od maus 6/3/2012, 08:50

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Orline 6/3/2012, 08:57

Lilya, odličan izveštaj, nekako mi promače juče---Biće tu dosta dobrih embriona lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od lilya 6/3/2012, 09:31

Nemam puno vremena, stedim bateriju, nemam gde u vozu da je dopunim.
Misija apliciranja injekcije, zapravo dve: Menopur i Cetrotid uspesno obavljena u sred
kupea f
Draganice, Ivka, Orli, Sanjalice, sve vas bodrim, ali ne mogu sad sve da citam.

Devojke, sve vas d
Javljam se sutra posle UZ.

Btw, polila sam se vodom po farmerkama i sedistu, sad izgleam kao a sam se upiskila Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Orline 6/3/2012, 09:37

Aaa, imaćemo direktne izveštaje iz Praga LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 216281

Jedva čekamo sutrašnji izveštaj.
Mi ćemo do tada da navijamo
LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 439215 LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 439215 LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 439215 LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 439215 LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 439215
LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 85613 LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 85613 LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 85613
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Xena 6/3/2012, 09:40

Lilya, bravo za bocku i srecan put! Koliko se putuje do tamo, jel direktno?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

LILYA: Nova tura, nova avantura - Page 2 Empty Re: LILYA: Nova tura, nova avantura

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 32 Prethodni  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu