KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u februaru

+36
Nefertari
bebko
Shizika
ninica2
dragana76ns
daxi011
Zoka83
senka
Sami
medolino
JocY
maza1972
lolipop
anak
buby
HappyGirl
MARA
caci
djole42
KoMetaK
Orline
LaFolie
Jelena*
Sneza
BiKsi :)
Mali Princ
cicsa80
Milijana
MAAKKI
Kamilica
Mrvica
dr mali pariz
Mirjana
bak
rada78
maus
40 posters

Strana 17 od 34 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Sledeći

Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od djole42 13/2/2012, 15:30

Dan cure !
Jutros ,pogotite šta?????.....Opet padao sneggggggg,čistili od 7h-9h izlaz iz dvorišta i uz mnogo sreće uspeli da isteramo auto ....
E a ondak je mali Djokica potrčo da što pre uvali goooz u topli autić i naravno izvrndupečim se pored auta i pri tom tako izvrnem koleno i još i sednem na njega affraid (ne pitajte me kako ,ni sama ne znam )

Nije me bolelo nič pa smo otišli do posla a onda je krenulo nee da veje nego da trpa ,pa smo se brze-bolje vratili nazad uz par intervencija ašovom Very Happy

I tako ....sve bi bilo lepo da malopre ne primetih da me zateze u predelu kolena i kad pogledam ....krofnica....lazem...krofnetina ...a sad već nema šanse otići do lekara ......Dve daščice i zavoj ,imobilisala ja kolence pa vidimo kako će biti do jutra....mislim da nije ništa slomljeno tj nadam se a inače to je isto ono koleno koje je do sad dva puta išlo pod noz No

Mili nadam se da si bolje !
Caci ,ja nekako u te testove baš i nemam poverenja ....
Meta ,makar peške silazila s planine ,stisnućemo se lol!
Sve ostale cure ,ljubi vas i vole Djole!


Poslednji izmenio djole39 dana 13/2/2012, 16:43, izmenjeno ukupno 1 puta
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Kamilica 13/2/2012, 16:06

maus ::Kod mene i dalje neposlusan forum. Samo prve stranice otvara. Ne vredi ni odjava, izgleda da moram da podviknem.
Ista stvar ceo dan, s tim što ja nisam ni mogla da se ulogujem, a i sad mi na portalu uopšte nema zadnjih tema, baš sam se iznervirala. A još od neki dan mi to sa portalom i nerade mi smajliji.

Djole, slično mi se dešavalo 2x. Evo ti savet - komovica, obloge od rakije. Videćeš, splasnuće otok, ujutro neće nita biti.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 13/2/2012, 17:15

Bar dan curke.
Ja opet bila u šetnji, pa sam se jaaako umorila. Baš je teško hodati po neraščišćenim trotoarima. I znate šta se desilo. Odem kod drugarice, a tamo njega sestričina. Mala ima 2.5 godinice, a priča kao navijena. I drugarica mi kaže da joj je crkao donji grejač u rerni, a ona taman nafilovala kore da ispeče pitu. I ja je pitam šta će da radi u vezi s tim, a ona ogovori:"Popraviće Slobodan kad dođe". A mala nas gleda i odjednom raširi oči ovako Shocked i kaže:"Pa nisam znala da je teča Majstor Bob!"  b  b  b
Mišu, ne znam da l je lepši avatar ili slika iz parkića srce smajli angel
Jooooj, izgore mi ručak.....
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mali Princ 13/2/2012, 18:06

Mili , drzi se! Jutra u februaru - Page 17 75087

Bak Jutra u februaru - Page 17 566213

Biksi... affraid Jutra u februaru - Page 17 679696

Maus, Ana je preslatka Jutra u februaru - Page 17 779578 , za to smece... iznad mene ima jos 12 spratova...ovde sam 10 godina i ne mogu da ustanovim koja stoka stalno baca kese odozgo...i pelene za ordasle...i uloske... ma STOKAAAA!

devojke Jutra u februaru - Page 17 679696 Jutra u februaru - Page 17 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 13/2/2012, 20:57

Ja celo popodne imam problem sa Forumom,kao i vi...jedva proradio... Rolling Eyes
baš me nervirao...javljala i Happy, možda je ona i sredila nešto.
Milijana, kako si danas?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Milijana 13/2/2012, 21:32

Evo me zene, preziveh yes
Miro, srce si, pa ti si se zabrinula pa si alarmirala i sestru, pa se i ona zabrinula osmeh srce
Elem, stvarno mi je bilo strasno, nekako, kad me stisnu ti bolovi, nema polozaja koji bi ih makar ublazio.... a onda kad prodje, imam malo kontrakcije, pa imam utisak da me boli celo telo, verovatno od grca.... ipak, ja sam uspela da u pauzama odem u kupovinu za bebu (cebence i peskir), da odem do sela i pokupim Lenkine male stvari i, naravno, da servisiram Lence... sta ce, nije ona kriva... Ali, iskreno, koliko god sam mogla da istrpim, resena sam bila, da ako ne prodje do jutra, danas odem u bolnicu i znam da bi me tamo i ostavili... No, sve se smirilo oko 05 nocas i jutros me nista vise nije bolelo, samo sam bila onako izmucena, ali to sam nadoknadila spavanjem sa Lenci i onda smo ostatak dana sredjivale stvari za bebu, peglale, prale....Hvala vam svima sto ste brinule... izdrzacu, jer sledece nedelje idem na dogovor oko CR-a, pa ce se u najgorem slucaju sve zavrsiti za dve nedelje yes
MM danas dolazi s posla i kaze da ne radi ni petak i ja odmah:Steta sto je ovakvo vreme, inace bi smo mogli negde na odmor, a on me gleda i kaze: Ti si bas za odmor Shocked
E sad, vi Laughing
Djole, tebe sam zapamtila, kako je imobilisano kolence?
Bak, srecna godisnjica, jos duuuuugo da slavite u sreci i zdravlju, boljem stanju i imanju i, naravno, vecem broju cvet
Maus, Anci me svaki put iznova odusevi... kako je to dete lepo naočare
Biksi, videh slike na FB, vala i jeste avantura... ali ja nisam avanturisticki tip lol!
Caci, bas sam verovala da ce biti dve crtice zagrljaj
Ostale cure, da vas ne nabrajam sve vas do jedne cmacem ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 13/2/2012, 21:44

Mili, baš si me zabrinula, ali neosnovano, jer ti si žena zmaj! Znači, upišala sam se od smeha ovom izveštaju. Stigla si i u kupovinu, i u selo po stvarčice koje si kasnije oprala i ispeglala:aa64: ! Svaka ti čast smiledraw poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Milijana 13/2/2012, 22:03

A da znas da mi se S ljutila, kaze da sam mozda ja i prouzrokovala sve to svojim aktivnostima Shocked
I da vidite kako mi je Lenci danas pomagala oko stvari za bebu v
Jutra u februaru - Page 17 I1mttz

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 13/2/2012, 22:08

Milijana ::A da znas da mi se S ljutila, kaze da sam mozda ja i prouzrokovala sve to svojim aktivnostima Shocked
Da, da  b  b  b Kaže ona:"Pa dabome, ne smiruje se! Jao, sad ću odmah da vidim šta je s njom"  b  b  b
Hi hi, Lenči, zlato milo naočare naočare naočare zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 13/2/2012, 22:33

Ana je kao med! Jutra u februaru - Page 17 196545

Lenka je krofna u toj kutiji! Jutra u februaru - Page 17 275568


Bak, nek vam je sa srećom 20 godinica ljubavi, i da stalno iskri od sreće, ljubavi i zadovoljstva, a uskoro Jutra u februaru - Page 17 523476 da nam se zaokrugliš u ime te ljubavi!

Caci, biće mila, samo probaj da se ne sikiraš!

Ljubac veliiiiiki za sve cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od lolipop 13/2/2012, 22:52

Ja dođoh da vas ljubnem jednom, i da vam poželim laku noć, jer sam iscrpljena od umora.
Milijana jako mi je žao dušo što si se namučila toliko, ali ti si žena zmaj yes

Caci, dušice moja mila cmoka , biće dušo samo polako, nema odustajanja.

Djevojke ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od maus 14/2/2012, 08:43

Dobro jutro!
Mene opet zeki komp. Nece da otvori poslednju stranicu,samo do 24. dozvoljava, dalje ni makac Very Happy A bila sam fina prema njemu,nicim ga nisam uvredila...ne znam sta mu je. A da ga lupim malo sa strane Laughing U stvari mene zeki Kutak na drugim forumima mogu da otvorim bilo koju stranu. Happy zeno, juce te prizivah u pomoc. Ako znas u cemu je caka, otklanjaj kvar.
Tako da ja sada samo vidim Milijanin post i slatkocu od Lenke koja pomaze mami da pakuje bebece stvari. Lenkice vrednice mamina lol!
Bakisa, srecna godisnjica ljubavi(Citam da Biksi cestita jer ne vidim tvoj post). Ceeeeeeeeeelih 20 osmeh srce Jos 3 puta tolkio da se volite osmeh srce
Lolipop da li si se odmorila?
U Loznici hladno i oblacno. Gledam jutros vremensku prognozu, najavljuju od petka toplije i sunny Zimo odzvonilo ti je Razz Vreme je da se polako povlacis.
Ja juce izvadila zub, gore levu osmicu. Inace imam problema sa parandotopatijom i pre nepune 3 godine je lecen i cisceni su dzepovi i juce ujutru osetim pod jezikom da se ponovo stvorio dzep i bolelo me je. Ne jako, ali dovoljno da opomene i iritira.I bila sam resena da ga izvadim , jer mi je vise bilo muka od ciscenja, koje traje i po 2 sata i obavezno mi u uglovima usana izadju zvale. Jedva sam ubedila Lolu da ga eliminise. Posle posla odem sa Anom, da vidi kako to sve izgleda. Jer do sada je samo bila da se njoj pregledaju zubici. Sve joj je dr. inace moja snajka objasnila i pokazala i inekciju za anesteziju i klesta i gledala je kako nekoj devojci popravlja zub. A vrhunac je bio kada je Lola izvadila zub, oprala ga i dala Ani da vidi, jer je posto poto htela da vidi kako izgleda. Zinula je od cuda i rekla:"Mama da li je sada zub umro???"
Lepa vest juce na Kutku.Jos jedna trudnica, a bice ih tek...kad vam kaze prognosticar iz Loznice Very Happy
A sada kafica

coffee Pictures, Images and Photos

Jos danas radni dan i pauza do ponedeljka. Planiram veliko zezanje sa Anom imojim sestrama i njihovom decom. Nisam vam rekla! Danas dolaze Kikindjani radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od djole42 14/2/2012, 09:37

Jutro cure !
Mili ,drago mi je da se sve smirilo ali vidim da se ti ne smiruješ.....sva sreća pa je tu lenci da pomogne ,duša mila love

Maus, e neka si osmici došla glave !Živo me zanima šta si odgovorila Ani na pitanje da li je zub umro?

Moje kolence je ok,razimobilisala sam ga lol! Otok je manji ,ne boli pa neće videti ni ortopeda Very Happy
Na posao ne idem ,vanredno stanje Very Happy ,jesu putevi raščišćeni al duva vetar a to je ono što j... naše koke a nije pevac ...čim dune eto smetova....
Lepo i toplo u kućici ,sv.Trifun danas ili dan zaljubljenih ,kako vam drago ....ja samo da vam pozelim da volite i budete voljene ....

I ja vas voleeeeeeeeeeeeeeeeeem!
ljubav
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od maza1972 14/2/2012, 11:08

srca srca srca srca srca srca srca srca

Takođe,budite srećne i zaljubljene...
srca srca srca srca srca srca srca srca

Jutra u februaru - Page 17 2vcguw7
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od bak 14/2/2012, 11:51

Dobar dan!

Resih ja da se prevucem, posle dve godine, mozda i prizovem nesto Wink
Mm danas morao da radi, jadan, lencario tri nedelje Very Happy, ja uzivam u suncu, pijem kaficu uz Kutak i smisljam sta bi sve danas.
Veceras idemo na kocert Tonija Cetinskog, on meni bas onako fino lezi, a verujem da ce biti ok, prosli je bio bas, bas ok. Cista romantika Wink

Kazu vecers sneg, nije odavno padao Razz

Sve vas puuuno ljubim, buduce trudnice, nove trudnice, stare trudnice, mamicu i decu, kafa popijena, vreme je da Baka izvedem, mada on jos spava Sleep
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od maza1972 14/2/2012, 11:59

Jao,Bak,al ti je dobar avatar...da znaš da deluje,pa nek nam se i ti ovako zaokrugliš uskoro... sunny sunny sunny
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od cicsa80 14/2/2012, 12:54

Bakisa kako si leeeeeeeepa....prelepo ti je novo odelo srca
Djolence dobro je za koleno. Jesi stavljala led? Istina, mogla si malo i da zamocis koleno ispred kuce u onaj sneg Wink
Misice, imamo isti problem sa zubima. Meni su pre skoro 4 godine cistili dzepove i za sad je ok, idem na 4-5meseci na kontrole i odrzavam tako a inace su mi zubi slj kvaliteta. Ancika je med medeni osmeh srce
Lolicu, nadam se da je danas malo bolje sve! usne
cveće cveće cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 14/2/2012, 13:05

maus ::
Bakisa, srecna godisnjica ljubavi(Citam da Biksi cestita jer ne vidim tvoj post). Ceeeeeeeeeelih 20 osmeh srce Jos 3 puta tolkio da se volite osmeh srce
I ja nekako propustih Shocked Bakiša-20 godina! + Toni Cetinjski + predivan avatar! Kako sve ovo dobro zvuči, i sluti na dobro! čestitamo usne
maus ::A vrhunac je bio kada je Lola izvadila zub, oprala ga i dala Ani da vidi, jer je posto poto htela da vidi kako izgleda. Zinula je od cuda i rekla:"Mama da li je sada zub umro???"
Ha ha ha! Setila sam se jedne epizode crtača 'Cow and chicken' gde vila zubić nosi zube u Raj Laughing lol!
Ne rekoh da vas sve ljubuckam osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Orline 14/2/2012, 14:21

Dobar dan, jutra Very Happy Very Happy
Uh, uh koliko dešavanja, ne mogu da vas povatam, još udruženo sa štekajućim forumom...
Pariz, videh sad za rezultate, sva sreća da si ti pokrivena terapijom,
kao i mirki što će verovatno i povećavati dozu, jer je njena mutacija još jača.

Maus, sneg se topi uskoro, ali ti dr za zimske sportove ostaje. lol!

Bak, mislim da ti čestitah, tj bar se nadam da jesam, stvarno je itekako vredno pomena. A avatar je divan, želim ti da ti donese sreću kao i mnogima što se preobukoše.
Maro, stigoše li rezultati...
Maus, i tvoj avatar jer preedivan, nemam reči stvarno sunny
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od bak 14/2/2012, 14:29

Hvala vam na cestitkama i za okruglu godisnjicu i za okruglu slicicu Jutra u februaru - Page 17 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Milijana 14/2/2012, 14:31

Zene, evo me....
Ipak sam jutros morala u bolnicu jer se cele noci nisam smirila... ali corak. Nista mi ne mogu. Sa bebom je sve u redu i sa grlicem (u sta nisam ni sumnjala, cvrst, zatvoren i blago skracen.... to sam mogla i ja da im kazem) ali bubreg affraid Ipak, samo baralgetas da pijem i da uradim krvnu sliku, urin i urino kulturu.... i za 7 dana na kontrolu.... Rolling Eyes Bila sam i do urologa, kakva ambulanta majko moja affraid ko da je ispala iz nekog filma sa Batom Zivoinovic u glavnoj ulozi Shocked Otoman, su izgleda, skinuli sa nekog kamiona koji je selio vojnu bolnicu 45-te lol! a UZ vise lici na radio stanicu iz iste Rolling Eyes No, Dr je bas bio opsiran, a prica spooooro, da mislim da sam vec usla u 10-ti mesec dok je zavrsio v Jos kad je reko da je bolje da me odmah hospitalizuju, jer i onako sam 9-ti mesec, pa se ne zna kad ce da krene porodjaj affraid affraid affraid Mene da hospitalizuju pre vremena, vala nece, a on neka sedi tamo i bulji u onu njegovu pojilicu za kokoske i prica price drugima yes Kad vec ne moze da mi pomogne, sta ima da mi odmaze boks
Tako, bilo kako bilo, ja popih tabletu kad sam dosla kuci i bolovi mi se smirise i za sada je OK, a dokle ce, nemam pojma... popodne sam planirala da prosetamo lenci na sankama... valjda ce da moze zbunjen
Djole, bravo za nogu g Mozda bi mogla nesto i sa ovim mojim bubregom da uradis, a Laughing
Bak, diiiivno novo ruho likeit
Maus, vidim da ce kod tebe biti luuuudo vv
A ko je nova trudnica?

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od bak 14/2/2012, 14:46

Joj Mili, sita se ismejah tvom opisu dr i ordinacije lol! Samo mi nije smesno kad pomislim kolko te boli i zagorcava tako lepu trudnocu, i to na samom kraju Jutra u februaru - Page 17 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 14/2/2012, 14:56

Nova trudnica nam je Maki79! Jej! igracice

Djole, dobro je da ti je noga bolje!

Maus, ne sumnjam da ćete uživati sa Kiki bombonama, iliti Kikindjanima!

Mili, evo mantram da se taj bubreg smiri, cuka mu njegovog!

Bak, divno ti je novo odelo, i lepo se provedite na koncertu!

Svim zaljubljenim dušama želim da poželim da se mnogo vole, da se mnogo žele i da se mnogo tolerišu! Very Happy Živela ljubav, pokretač svega! osmeh srce

Ja ne rekoh juče da od danas ne radim do ponedeljka. Ustvari, ja radim kod kuće. Ponela sam komp sa posla, jer mi 4 dana izazivaju ogromnu paniku, i onda lagano kući otaljavam poslove. Divota.

Danas nam, inače, ogrejalo sunce! Ne pamtih kad ga videh! Samo i temp da se navuče na plus jedan, makar, i Bog nas veselio!

Odo da radim, pa da spremam ručak. Večeras smo na rodjendanu kod druga od mm.

Lepo provedite ovaj dan, ali neka i svaki sledeći bude ispunjen i divan!

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Kamilica 14/2/2012, 16:40

Milijana, žao mi je što se patiš, a ipak si tako humorističan post napisala, sita sam se ismejala, svaka ti čast!!! c
Biksi, odmaraš od vikenda, a? cvet
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 14/2/2012, 16:48

Mili queen Samo ti znaš da izazoveš ovakva osećanja u čoveku, da mu je jako žao, a u isto vreme se cepa od smeha! Ljubim te i stiskam zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 17 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 34 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu