KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u februaru

+36
Nefertari
bebko
Shizika
ninica2
dragana76ns
daxi011
Zoka83
senka
Sami
medolino
JocY
maza1972
lolipop
anak
buby
HappyGirl
MARA
caci
djole42
KoMetaK
Orline
LaFolie
Jelena*
Sneza
BiKsi :)
Mali Princ
cicsa80
Milijana
MAAKKI
Kamilica
Mrvica
dr mali pariz
Mirjana
bak
rada78
maus
40 posters

Strana 5 od 34 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Sledeći

Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 4/2/2012, 15:56

Ma ova iz Sarajeva najbolja! lol!

Helooooo, od mene, naspavane!

Donela sam neke papire s posla, kanim se da počnem da ih radim!

Drugo ništa, sem snega, njega imamo i za izvoz!

Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 4/2/2012, 16:02

Jao Orli, pa ova Sarajevska je urnebesna lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Kamilica 4/2/2012, 17:02

 b Ori, Sarajevo je hit.
Vrlo slično je i moj auto zatrpan, ići ću za jedno pola sata da ga malo odtrpam, možda mi zatreba ovih dana, mada uživam na snegu pa idem svuda peške.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 4/2/2012, 17:25

lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od cicsa80 4/2/2012, 17:50

Orli imap je Split pobednik.
Pariz, nema nista od posla za sad, jedino da idem u opstinu Trgoviste zbog 25%, da i ja sarmiram nekog disu lol! Volela bih da radim zbog svega, ali kako bude. Imam privatne casove pa tu nesto kane. Sreca pa mili radi dva posla i mozemo fino da zivimo i ustedimo. Moja nana nam je uvek govorila od boljih ima bolji, od gorih gori i uvek se onda osvrnem i kazem da nam nije lose.
Gledam juce i danas devojcicu, nema vise od 3god. samo se zatrci i baci se u sneg i onda bukvalno vristi i smeje se.
Mili remont ti je odlican.
Misice uzvracam pozdrave. A da znas da je stvaro muka napraviti grudvu a ne nesto vece. Wink
Miro lepa ti Subotica.
Kami jesi uspela da prepoznas svoj auto lol!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mrvica 4/2/2012, 19:09

Vece jutra...
Mm kuci, odmaramo ceo dan, sad cekamo slagalicu da gledamo .
Mili, mm seta kuce kad stigne, juce se potrefi tako kasno, a njima svejedno, bitno da trce po snegu. To je njegova antistres terapija i ujedno prilika da zapali cigaru. Kako ja ne izlazim napolje evo slike nasih kuca koje uzivaju u snegu.
Nadam se da cu sledece godine u ovo vreme da vam stavim slike bebe i nas na snegu.
Brut kad je bio mali i sad
Jutra u februaru - Page 5 Brut1
Jutra u februaru - Page 5 Brut4

Tara mala i sad
Jutra u februaru - Page 5 Tara1g
Jutra u februaru - Page 5 Tara5
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 4/2/2012, 19:17

Uh Mrvo, baš moćno izgledaju!
Mili, je l se mama iznenadila što se setila da te časti džemperićem? Laughing Koja si ti kraljica queen
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) 4/2/2012, 19:39

Mrvice, preslatki su, i jedno i drugo! Baš lepo odnegovani!

Mili, vidim, imamo istu taktiku za iznenadjivanje ljudi oko sebe! Jutra u februaru - Page 5 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 4/2/2012, 20:02

cicsa80 ::
Gledam juce i danas devojcicu, nema vise od 3god. samo se zatrci i baci se u sneg i onda bukvalno vristi i smeje se.
Dušo,pa ti nisi prepoznala mene? Very Happy
Ma pitam onako za posao, znam ja da ne crkavaš od gladi Wink
a privatni kad kane...mmm...kako sad znači Very Happy
Sviđaju mi se vaše fotke. Jutra u februaru - Page 5 561840
Mrvo, kuce su vam prelepe! Je l slušaju? Vidi samo kako im dlaka sija...odlični su!
Bixo,Rode, čime se sad baviš?
Ja sad sela, obrisala sam prašinu svuda koja mi baš kopala oči, obrisala prozore...a oni magle,ja brišem lol!
dok im nisam doskočila Wink
i sad , kao i uvek kad to uradim, kao da lakše dišem. Muž otkazao poslušnost danas da usisava, la nema veze, vidim smeši mu se raspust....naći ću ja njemu već svaki dan neku zanimaciju lol!
danas sam i devera rezervisala za krečenje-pred Uskrs.Ja to na vreme, da ne bude posle-nisi mi rekla Laughing
Sutra izležavanje, pa na ručak kod mojih.
Juče sam zvala tatu i obavestila ga da mi se javlja da nas u nedelju zove na riblju čorbu i ribu, a mamu da nam spremi pomfrit i blitvu.
Onda joj je zet dopunio meni i šampitu da mu napravi lol! al izvoljeva...al ga mama voli,pa joj nije bilo teško odmah da napravi.
Eto, to bi bilo to drage moje, za subotu...odoh da skinem više ovu trenerku,lastiš me ubi.
Stisak Jutra u februaru - Page 5 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 4/2/2012, 21:42

dr mali pariz ::
Juče sam zvala tatu i obavestila ga da mi se javlja da nas u nedelju zove na riblju čorbu i ribu, a mamu da nam spremi pomfrit i blitvu.
Neverovatno kako vaši roditelji vole da vas iznenađuju! Laughing Kraljice queen
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Milijana 4/2/2012, 23:49

Dobro vece,
Ih Miro, prodao mi se dzemperic, a bas sam se bila nameracila Crying or Very sad Da mi je da znam koja je budala po ovom vremenu izlazila da ga kupi lol!
Mrvo, pa vi imate Cane Corso? Moj dever ih gaji u selu, prosle godine je imala 9 stenaca, a sada 10.... Ja sam se salila da smo Ara i ja trudne svake godine, al ona nekako to lakse iznese lol!
Pariz, taj pomfrit me bas mami Laughing
Jutros bila kod urologa u bonici i onda se vratila pesaka, 9h subota, nigde nikog nema, pa ja lepo malo po radnjama, malo setkam po svezem vazduhu, samo -8 kako to sad malo zvuci u odnosu na onih -22 lol! Onda kod ginekologa... CTG nesto preskace, pa sam lezala nekih 45 minuta, oni mi se izvinjavaju , a ja ima kzem da su ludi, pa ja kuci nemam taj luksuz da lezim 45 min u kontinuitetu Laughing Propisno sam se odmorila yes Onda frizer,malo mi skratila siske, al mi se nesto naelektrisale, pa moram sutra da ih dopravim Rolling Eyes Na kraju rucala kod sveki, pa onda ukrasavala tortu za sutrasnje krstenje, i na kraju zove tetka, przi krofne radost Otisli smo malo i tamo i evo sad se kanim da legam....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od caci 5/2/2012, 10:52


USTAJTE SPAVALICEEE lol!
Jutra u februaru - Page 5 2z3p8w0

MRVOOO divni psi..a jel ih cuvate u stanu ili imate dvoriste?
Milii iskoristila CTG da se odmoris Laughing a
Maliii ti bas vrednica yes yes
cureeee moje sve ostale ponoo vas lolim i mislim na vas i kad vas ne pomenem ,nekad i nemam vremena jer najcesce piesm na sa posla ,jer kuci i ne stizem d
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mrvica 5/2/2012, 11:17

Dobro jutro svima...
Kafa vec posluzena, mmmmm, kako mirise.....
Mm pravi dorucak, zlato moje, sve sudove oprao.
Caci, imamo veliko dvoriste, a i oni su veliki, ne bi mogli u kuci, mozda jedno, ali dva nikako, a i ja nisam za to, nekako mi to dodje kao zatvor za njih.
Pari, oni su dresirani, mogu da idu pored bez povoca, samo se ljudi boje pa to ne radimo.
Mili, ako je Ari prezime Corso Imperium onda je ona Brutova tetka.
Ja razvezala po kucama, a sta cu kad sam ih zavolela, prave su pametnice.
Ja sutra idem u KCV da vadim krv, nadam se da su ocistili put.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Milijana 5/2/2012, 11:23

Dobro jutro,
Grabim malo dok je dete sa tatom na sankanju da se javnem pa da bezim da se spremam... kod nas bas zavejalo Shocked
Caci, hvala na kafici usne
Mrvo, mislim da jeste to prezime, ali bas cu da proverim danas, pa javljam veceras.... hmmm kako je svet mali, ti i ja ispadosmo PRIJE lol!
Verujem da cete sve uzivati danas, a ja sigurno hocu, idem u kafanu Laughing a svi znamo da je meni kafana kao nekima wllness radost
zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Kamilica 5/2/2012, 11:25

Mrvo, Brut je aista lep i nekako dostojanstven.
Pari, kako si ih organizovala, savršeno! I ja kod mame na ručak danas.
Caci, šolja je baš hit.
Ja planiram danas šetnje u više navrata, napolju je diiiivno. mm dolazi s puta većeras, pa ću umesiti neke kiflice ili one piza trouglove. Ali napolju sam dok se ne smrke. Poneću i fotoaparat pa ću okaćiti sličice i mog grada.
Dragana, nama na Betaniji nisu ni rekli ima li ih a ne koliko, dođeš na transfer, a nemaš pojma ima li išta za vrećanje, to mi je bilo najgore, samo da ne dočekam da se skinem, lehnem u krevet, pa da neko dođe i kaže da nema ništa za ET - strašno. Želim ti svu sreću ovog sveta.
Ljubim vas
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 11:47

Jutro drage moje, ja sam vam jutros prava SavremenaSrpskaPoslovna Zena. Muzic je izvrsio zadatu duznost i kupio kupus, slaninu i butkice, ali nije me probudio! Tako se ja kasno probudim, vidim da je stigla porudzbina, brzo iseckam, slozim i ubacim u rernu, pa trk u Crkvu da stignem na Pricesce. Letela sam kao strela! Saplitala se, klizala i stigla da uzmem naforu od drugarice i da je dovedem u Hitnu gde trenutno sedim i cekam da joj snime natecen clanak i urade sta treba. Pala je i sj... nogu. U onaj deo sa rendgenom je ugurala druga drugarica da mene ne zrace. A u cekaonici je strasno, svi uzdisu i krv na sve strane!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 11:50

Sreca pa beba mrda i veseli me, i sto imam telefon i net
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od maus 5/2/2012, 14:11

Dobar dan!
Caci hvala na kafici. Kako je blesava solja lol!
Mala i Veljo uzivajte na rucku i kolacima.
Mrvo kako su lepi. U Lo ih ima nekoliko ali sam vidjala i pse kojima usi nisu secene.
Mili izgleda ti i Mrva prije  b  b  b  b  b  b  b  b
Kamilice uzivaj u setnji.
Miro bilo bi bolje da polako setas, svuda je klizavo iled.
Vec napisah u Aninom dnevniku. Zelim da me zovete DR ZA ZIMSKE RADOSTI Very Happy
Cekam da se Ana probudi pa nastavljamo ludovanje po snegu.
Cmok za sve!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 15:01

E Mišu, baš je i meni to palo na pamet kad sam videla kako je ovoj drugarici natečen zglob. Svi smo je ubeđivali da je samo ligament ili uganuće jer je mogla pomerati prste, međutim ona slomila nogu Shocked Užas!
Ja posle razmišljam kako sam trčala ka Crkvi, lujka i preskakala smetove. Sreća pa se nisam povredila. Dobre su mi čizme, stabilne.
A u Hitnoj sam u početku mislila da ću se onesvestiti. Puna čekaonica krvavih ljudi kojima viri meso, kosti.... Neki se drže za grudi i jedva dišu. Ja sam sela da ne padnem i fokusirala pažnju na telefon. Uh.
DR, od sad pre izlaska iz kuće dolazim na konsultacije. lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 5/2/2012, 17:29

veče jutra!!
evo stigosmo kući...
ručak bio mmmmmm...
Mili, šta sam propustila, čije je krštenje?
Mišice, ja ti se iskreno divim, znaš to. Volela bih, Bože zdravlja, da budem roditelj baš takav kakav si ti svome detetu.
Kami, jesi li i ti bila kod svojih? Bila u šetnji, slikala grad...gde su slidže?
Mrvo, je l se tvoje kuce "ljudi boje",ili se "ljudi boje" tvojih kuca lol!
mala igra rečima...nema šta da se boje,ako po propisu ih šetate sa korpama.
Što kaže onaj fazon- ne mogu me j... već ujesti,ali ako imaju korpu, nema stra'a Wink
Miro, jedno pitanjce...
tvoju drugaricu nije imao ko da odvede do tebe, u hitnu,ili ortopediju, gde ste već bili??
Izvini, ali ja sam, od kad sam trudna, isuviše sebična, i prvo mislim da izbegnem sve što bi bebama moglo da naškodi-kao što je bolnički ambijent, pa tek onda na drugaricu. i svi drugi su pravi ortaci kad su dozvolili da je ti vodiš...Inače, baš je nagrabusila...sa lomom...
Ostale cure, di ste? Jutra u februaru - Page 5 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Milijana 5/2/2012, 18:46

Evo me, dodjoh...
Pari, to je TREBALO da bude krstenje i prvi rodjendan Lenkine sestre od tetke (sestra od strica mm-a), ali njihov kum im je otkazao dolazak iz Aleksinca, prvo zbog vremena, a kad su mu ponudili da ce doci po njega dzipom i vratiti ga, on je onda rekao da ipak "u ponedeljak ima obaveze i dete mu koristi adapter za solju, pa nema smisla da ga sad negd evode, te da ce biti boljih prilika" Shocked Shocked Shocked Tako da su oni otkazali krstenje i samo slavili rodjendan u restoranu. Ipak su bili razocarani, jer rodjendan bi slavili kuci da su znali da nece biti krstenja, plus su bas zeleli da je krste....
Ipak, bilo je veselo, cak sam i jedno kolce odigrala igra nisam bas poskakivala Wink
Mrvo, jeste, mi smo prije, pitah devera, zna za Bruta i kaze da jeste Ara tetka lol!
DR MISU, blago tebi, i ja bi na sankanje i valjanje, samo da nemam ovaj bagaz u vidu klobuka sa prednje strane Laughing
Sad malko odmaramo jer Lenci spava... pa ce opet biti neke akcije po kuci, tako je sa njom....
osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 19:01

dr mali pariz ::
Miro, jedno pitanjce...
tvoju drugaricu nije imao ko da odvede do tebe, u hitnu,ili ortopediju, gde ste već bili??
Izvini, ali ja sam, od kad sam trudna, isuviše sebična, i prvo mislim da izbegnem sve što bi bebama moglo da naškodi-kao što je bolnički ambijent, pa tek onda na drugaricu. i svi drugi su pravi ortaci kad su dozvolili da je ti vodiš...Inače, baš je nagrabusila...sa lomom...
Jutra u februaru - Page 5 692299
Pa, ja sam kasnila u Crkvu, a onda sam je nagovorila da me čeka da idemo na kafu. Dok sam završila sve što sam trebala skoro da nikoga više nije bilo u Crkvi. Sreća, pa sam zadržala još jednu drugaricu, koja je i "nosila" do taksija, zajedno sa crkvenjakom i vozala kolicima u Hitnoj. Naravno da su mene obe terale da idem kući, ali ja to stvarno nisam mogla.
Pa da je ja nisam zadržala, ona se verovatno ne bi slomila Sad
I da nikoga nije bilo tu, ja bi zvala mm-a da se smesta stvori i odnese je na rukama ako treba.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 5/2/2012, 19:03

Mirjana ::
I da nikoga nije bilo tu, ja bi zvala mm-a da se smesta stvori i odnese je na rukama ako treba.
to je drugo,draga, i ja sam mnogo veće stvari za svoje prijatelje činila, i dalje ću...ali ne bih u bolnicu išla.
Sada, ne.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 19:05

Milijana :: "u ponedeljak ima obaveze i dete mu koristi adapter za solju, pa nema smisla da ga sad negd evode, te da ce biti boljih prilika" Shocked Shocked Shocked
Ha ha ha  b  b  b Pa da li je moguće?  b
Mili, uvek se slatko nasmejem tvojim porukama. I kad je tragično, ti to pretvoriš u urnebesnu komediju lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 19:07

dr mali pariz ::
to je drugo,draga, i ja sam mnogo veće stvari za svoje prijatelje činila, i dalje ću...ali ne bih u bolnicu išla.
Sada, ne.
Posle ovih jutrošnjih scena ne bih ni ja! No
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 5 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 34 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu