KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naša priča

+12
Orline
anak
mijica
terka
maja76
TetaSneki
Hitron-Luka
HappyGirl
Jelence
maus
rsrce
sneza ch
16 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od mijica 7/5/2008, 13:45

Navijamo za uskrsnje radove i da vam VTO ne bude potrebna radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
d d d d d d d
Sretno ff
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od sneza ch 11/5/2008, 08:47

Nazalost,gospodja me ni ovaj put nije izneverila Mad ,ali vec uvezbavamo za sledeci termin Wink ,sta cu,nisam nesto razocarana,valjda sto sam konacno zakazala na klinici,pa znam da ce sigurno biti,ovako ili onako,nebitno,puno vas ljubim i hvala na podrsci,ajmo sad svi kod misice,tamo ce se sigurno slaviti radost radost radost
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od HappyGirl 11/5/2008, 10:01

Ti si bre cura na kub usne Bravo za optimizam g U svakom slučaju ljuljaćeš ti bebca jer rode i tebe vole roda Very Happy samo treba biti strpljivi i sačekati taj trenutak a tito jesi vv igra cmoka
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od terka 12/5/2008, 09:07

Snezo ch,sta bi sa piskavicom?
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od sneza ch 12/5/2008, 09:35

Terkice,ne znam na sta si mislila,ali muz puz je pije redovno,imam piskavice za sledecih pola godine :)
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od terka 12/5/2008, 17:27

Pa da,to sam i mislila da te pitam,da l pije.Secam se da si se jednom raspitivala gde ima da se kupi.
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od terka 20/5/2008, 13:06

Snezo,kako tvoj dragi pije piskavicu?Je l tacno da treba 1 kasika mleveno uz jogurt,3x dnevno?

Je l ima piskavica u tabletama?

Nesto sam nacula i o sirupu `Galitifen` da pomaze al nije jos zvanicno testiran u tu svrhu.

Pozdrav! :flower:
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od sneza ch 20/5/2008, 18:58

Terka,ja sam je samlela i pomesala sa medom,trebalo bi da se pije 3 puta dnevno po kasikica,ali je moj puz pije 2 puta,jer pored piskavice pije i vitamin c,cink,selen,maticni mlec ,proksid,pa me nesto strah da ga ne predoziram :| ...cak sam i procitala da cink ne sme dugo da se pije,puz mi ide u prvoj nedelji juna u Srbiju,pa ce opet uraditi spermogram i usput neka pita dr za cink...hoces i ti muzu puzu da dajes piskavicu? Embarassed ,stidim se sto sam zaboravila,koji ono problem vi imate?pozdrav
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od HappyGirl 18/10/2010, 08:49

Da se zabeleži.
Sneza ch je radila vto u inostranstvu i bilo je uspešno :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od anak 22/10/2010, 14:47

Drage ženice, gde se može nabaviti ta čudotvorna piskavica i šta je to u stvari? lol!
Mada se nadam da nam neće trebati jer nam je već sledeće nedelje kontola kod dr. V V, ali evo muž dobacuje da će druga trudnoća biti prirodna zbog te piskavice.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od anak 22/10/2010, 14:47

Razz yes Optimističan je, nema šta.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od Orline 22/10/2010, 17:14

Lepa vest, happy, neka im je sretno lol!

Anak, imaš novu temu na lečenju biljem, otvorila sam o piskavici, javiće ti se tamo neko pre nego ovde. Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od inda 23/2/2012, 21:24

pozdrav svim htela bih nasto da vas pita dali ima neko iskustva sa akunpukturom mm ima dijagnozu asthenozoospermija dali ste culi da je nekom pomoglo molim vas pisite javite! cvet

inda

Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od dra00 24/2/2012, 08:14

Inda, jel idete na VTO ili zelite da cekate prirodnim putem?
Pitam jer mm ima istu dijagnozu sto nazalost nije dovoljno za prirodno.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od dra00 24/2/2012, 08:15

izvinjavam se nesto sam drugo citala, nije ista dijagnoza. Sorry
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od inda 25/2/2012, 22:31

imali smo inseminaciju koja je bila neuspesna Crying or Very sad cetiri godune mm je lecen lekovima ali nije davalo neko poboljsanje trenutno koristi vitamine i prirodne preparate jer to dosada nismo koristili cula sam da je neko isao na akunpukturu pa dali ima neko od vas iskustva da probamo i to!!

inda

Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od BiKsi :) 26/2/2012, 00:09

Inda, evo klikni na ovaj link, pa pročitaj, možda ti nešto bude od pomoći. Sve najbolje!

https://kutak.forumotion.com/t770-alternativni-pristup-akupunktura-akupresura-i-mumija
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od inda 29/2/2012, 21:41

pozdra svima!imam jos neka pitanja posto smo krenuli sa prirodnim preparatima maticnim mlecom,propolisom vitaminima c cink od danas je poceo i piskavicu sa medom da uzima e sad mene zanima kupila sam i jos svga po sto grama badema,lesnika,kikiriki dali to treba da se malo propece ili da uzima tako presno kupovala sam neki gotov miks ali to je malo prepeceno pa neznam sta je bolje!

inda

Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od sanib 24/12/2012, 18:38

sneza ch :::qwert: gledam gde da udenem ovu moju pricu,a dan ne otvaram novu temu....Nasa prica...3 god. zajedno,2 u braku,bez trudnoce,u aprilu 2006 mm radi spermogram,rezultati losi,1 milion,slabo pokretni,al na svu srecu bez ikakvih bakterija,razmisljamo o vantelesnoj,u julu na pregledu u Jevremovoj,spermogram 500000 hiljada,kazu dovoljno za icsy,u oktobru,ja prosla ceo proces,14 j.c,ali Ljubic kaze,u uzorku smo nasli 7 spermatozoida,7 jos trazimo...7 oplodjenih j.c.,treci dan prestale da se razvijaju,predlazu suprugu lecenje i da odradi kariotip...to je sve bilo 1.10.,tada,ja skroz neupucena u lecenje muskog steriliteta pocinjem pretragu po internetu,odlucili smo se da prva 3 meseca probamo prirodnu terapiju,onda da uradimo kontrolu i mozda pocnemo i sa nekim "konkretnim" preparatima i lekovima..Urolog,dr Vinka Vukotic,kako mi je dacaob preporucila,tako je i ja svima toplo preporucujem...kao prvo kariotip u redu,odradili hormone,sve ok,prolaktin blago povisen,treba za 2 nedelje da proverimo,pre nego sto da bromokriptin...da ne duzim,spermogram 95 miliona!!!od toga 40% normalni oblici...doktorka kaze za inseminaciju dovoljno,ako ne i prirodnim putem Naša priča - Page 2 729680 ...Kada je cula cime sam ga sve hranila samo se nasmejala i pitala jel imao vremena da jede i nesto drugo Naša priča - Page 2 404938 .Rekla je da pocne i sa Proxidoom,pa za 3 meseca na kontrolu...a sad da ispisem sta sam mu ja to sve davala,svakodnevno 3 meseca,i naravno nastavili smo..Ujutru-cink,selen,c vitamin(to sve u preporucenim dozama,koje je happy navela)1 kasikica piskavice sa medom,1 kas. maticnog mleca,uvece 1 kas piskavice,propolis(nekoliko kapi na kocku zutog secera),u toku dana-100g mesanih oraha,badema,lesnika,suvog grozdja,vrlo je dobro i bundevino i suncokretovo seme,nepeceno..salatu sam zacinjavala uljem od bundevinog semena,i pio je u toku dana oko 1 lit. caja,pomesa se maticnjak,rtanjski,orahov list i sisarice hmelja...eto koliko je to sve pomoglo ne znam,ali cinjenica je da smo sa "trazimo jos 7" dosli do 95 miliona...sad nam je bitno da mu popravimo morfologiju kod tih 60%,cemu pomaze i proxeed,ako slucajno znate jos neki prirodni lek,koji je dobar zamorfologiju,napisite,pokusacu negde da ga udenem Naša priča - Page 2 404938 ....razmisljala sam i o eliksiru dr Dusana,ali njega sam ostavila za sledeci krug,mozda umesto maticnog mleca..pozdrav,ako nekog jos nesto zanima rado cu odgovoriti

Bila bi ti zahvalna ako bi mi napisala kolicinu svega toga sto je pio i u kom razmaku. Jel pio ujutru i uvece ili tri puta dnevno? MM ima isti problem i krenula bi da ga kljukam Wink Srdacan pozdrav
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Naša priča - Page 2 Empty Re: Naša priča

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu