KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Norveška -VTO

+5
vera i nada
LaFolie
Orline
MAAKKI
ljubicicans
9 posters

Ići dole

Norveška -VTO Empty Norveška -VTO

Počalji od ljubicicans 22/12/2011, 13:17

Drage moje,nadam se da nisam omasila mesto pisanja.Nadam se da postoji neko na forumu a da je radio vantelesnu u Norveskoj.Potrebne su mi sve informacije.Unapred zahvalna

ljubicicans

Broj poruka : 8
Datum upisa : 16.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od MAAKKI 22/12/2011, 14:59

Ljubicicans dobro ti nama dosla, ne mogu da se setim ko je radio tamo ali sigurno ce se vec neka cura javiti sa ingormacijama sreca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od Orline 22/12/2011, 15:33

Ljubičice, dobro nam došla i što pre otišla na trudničke strane Very Happy
Mislim da nije ni jedna devojka radila tamo, sa severa Evrope smo imali samo Filippu, ali je ona iz Švedske išla u Dansku. Koliko se sećam na ovom forumu niko nije bio iz Norveške.
Možda ovaj post povuče nekoga da se registruje, ako je do sada samo čitao, a već ima informacije o Norveškoj. Ili da nam ti budeš prva odozgo osmeh srce
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od ljubicicans 22/12/2011, 19:30

hvala vam na dobrodoslici:-),nadam se da ce se neko vec javiti,ja sam nesto citala na njihovim sajtovima al ne znam kakvi su kao strucnjaci(u smislu rada i rezultata vantelesne) i to me najvise nekako koci u citavoj prici..

ljubicicans

Broj poruka : 8
Datum upisa : 16.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od LaFolie 24/12/2011, 22:57

Drugarica moje koleginice iz UK radila VTO u Norveskoj, uspelo joj je :)
I rece mi da su odlicni sunny
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od ljubicicans 25/12/2011, 19:20

nadam se da ce se jos neko javiti,LaFolie ako kojim slucajem saznas neke blize informacije bila bih ti zahvalna da mi ih kazes Very Happy ,jer u protivnom moracu vas jos smarati Very Happy

ljubicicans

Broj poruka : 8
Datum upisa : 16.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od LaFolie 25/12/2011, 19:51

sad cu traziti njen email, mada je ona australijanka, za slucaj da ne govoris engleski, neko moze i da prevodi cvet

Znam da mi je koleginica pricala da ide kod trudnice u Norvesku, da je uspela vto i da ce i ona sama najverovatnije ici tamo na tvo, jer su po njenoj prici, mnogo mnogo dobri
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od ljubicicans 27/12/2011, 14:15

odlicno,svaka informacija je dobrodosla Very Happy

ljubicicans

Broj poruka : 8
Datum upisa : 16.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od vera i nada 29/12/2011, 11:32

Ljubicice,ja ne mogu da ti pomognem sto se tice VTO klinika u Norveskoj,ali ako si kojim slucajem zainteresovana za Dansku,tu mogu biti od pomoci.Ono sto sigurno znam je da u Danskoj,Svedskoj i Norveskoj,rade VTO po istom principu(sve mozes da procitas na sajtu klinike koju si odabrala,naravno,ako si odabrala Very Happy .Sto se tice samog postupka VTO,to i nije tako strasno kako se cini na prvi pogled(naravno ako izuzmemo stres koji nas manje-vise prati).Ako ti trebaju neke detaljnije informacije o samom postupku slobodno pisi,ja cu odgovoriti na svako tvoje pitanje,naravno ako budem znala odgovor na osnovu svog iskustva.Jos da dodam i to da se sam postupak VTO razlikuje ovde i u Srbiji(za nekih 20-30%)ali je briga o zenama koje su ostale trudne mnogo bolja u Srbiji.Znas i sama za njihovu OPUSTENU varijantu u svim sferama zivota pa i kad je zdravlje u pitanju.
vera i nada
vera i nada

Broj poruka : 2
Location : Na moru
Datum upisa : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od ljubicicans 30/12/2011, 18:53

e pa ta njihova opustena varijanta mene i koci u citavoj prici..ja imam za sada zakazan termin u Mariboru za sledecu jesen...u principu nije mi ni problem cekati do tad,ali mnogo je jednostavnije da VTO uradim ovde u Norveskoj...za Maribor bih morala uzimati i poduzi godisnji odmor i svasta nesto a i finansijski mi je prakticnije ovde...mene koci i taj njihov nacin uzimanja terapije,u vidu spreja,jer naprimer Maribor ne odobrava koristenje sprejeva zbog nepreciznosti ubrizganog leka...i tako ja imam jednu zbrku u glavi i pitanje sta mi je pametnije ciniti...
inace Maribor smo i odabrali dok smo ziveli u Srbiji i o njemu najvise znam Very Happy
a saveti ce mi svakako trebati kad krenem u taj cirkus sunny

ljubicicans

Broj poruka : 8
Datum upisa : 16.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od vera i nada 31/12/2011, 08:05

Ljubicice,ja nisam dobijala sprej nego suprefakt u sva 4 postupka koliko sam imala.Sto se tice uspesnosti,ja mislim da je kao svuda u svetu.Ja sam bila 2 puta trudna(jednom blizanacka trudnoca) ali iz nekih drugih razloga se te trudnoce nisu odrzale,to je neka druga prica.Moj ti je savet da probas,pogotovo ako si mladja i ako drzava placa troskove i da mozda ides kod lekara u nekoj od vecih bolnica koje rade VTO a ne u privatnim klinikama.Ja sam sva 4 postupka placala zbog godina. U svakom slucaju ,ja ti zelim da sto pre dodjes do svog cilja,do svoje bebice/a ,ali nemoj mnogo da odugovlacis jer godine prolaze jako brzo a u ovoj borbi je svaki ciklus dragocen.
vera i nada
vera i nada

Broj poruka : 2
Location : Na moru
Datum upisa : 14.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od LaFolie 23/2/2012, 18:41

Javila mi se prijateljica:

I was just going through my bookmarks on my laptop and found the Noregian IVF article my friend sent me. I'm sorry I know you asked for it around Christmas time when I was in Australia, I forgot completely about it.

Anyway here it is, you'll have to translate the article, it's in Norwegian. Hope this might help your friend.

http://www.aftenbladet.no/nyheter/lokalt/Lover-fortsatt-hjelp-til-barnlse-2716409.html
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od ljubicicans 25/2/2012, 17:05

hvala vam sto ste se setili da posaljete to sto znate a meni (mozda i jos nekom ) moze biti od velike pomoci :-) ,inace ovih dana bih trebala kontaktirati bolnicu na severu pa da vidim sta ,gde i kako..jos samo par kockica da se sloze pa da se otvara trudnicki dnevnik :-)

ljubicicans

Broj poruka : 8
Datum upisa : 16.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od LaFolie 25/2/2012, 23:19

roda srecnoooooo
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od ljubicicans 15/3/2012, 20:09

i kako to obicno bude,sve smo zakazali,obavili pretrage i ja pre neki dan saznam da sam trudna d ,sta da vam kazem sem da sam presrecna a sto i vama zelim , da se sto pre preselite na trudnicke strane !!!

ljubicicans

Broj poruka : 8
Datum upisa : 16.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od LaFolie 15/3/2012, 20:10

sreca kakve predivne vesti :)))))))))))))))))))))))))) CESTITAM OD SRCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trudnica
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od BiKsi :) 15/3/2012, 22:50

Ljubičice, divne vesti, nek ti je trudnoća lagana i bezbrižna! Sve najbolje! Baš volim ovakve priče! Norveška -VTO 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od maza1972 15/3/2012, 23:06

Ljubičice,čestitam od srca i želim ti sve najbolje srca srca srca srca srca srca
d d d d d d d d d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 52
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od ljubicicans 16/3/2012, 17:19

hvala,hvala drustvance ljubav

ljubicicans

Broj poruka : 8
Datum upisa : 16.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od MAAKKI 16/3/2012, 20:19

Ljubicice cestitam od srca divna vest vv vv vv vv vv
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od tetreb 12/10/2012, 10:19

Ima li neko da je radio VTO u norveškoj da ispriča iskustva, moja kuma ide na proleće pa bi tamo i nastavili sa daljim pretragama.Čisto kakva je kod njih procedura?
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od anak 27/12/2012, 10:41

E Ljubice, ovakve završetke srećne mi volimo. yes čestitamo čestitamo čestitamo
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Norveška -VTO Empty Re: Norveška -VTO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu