KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+76
sanjicica
Marija86
heart84
Sneza
bokica
rada78
vikica800
Melina
anak
Mrvica
kristina33
Tanja83
natalija
Zoka83
hany
nolinica
*AIDA*
MIRKA85
djole42
NatasaM
gagax81
Tinche
Sami
bobica83
ciklama
little monster
viktorija
laKole
maja76
zoxa
shenon
Botox
Annie
Cupava
Mali Princ
LaFolie
tanjica
JocY
ragaco
ninica2
lilly13
cicsa80
lolipop
KoMetaK
bak
marijas
Jelica
SSanja
missile
smarija
dragana76ns
Jejaaa
Orline
Xena
lilya
noja
Likoli
cvrle76
bebko
maus
mijaki
Kamilica
MAAKKI
medolino
grudva
ananana
Dacaa
Jelena*
Struzzo
BiKsi :)
maza1972
dr mali pariz
red
Mirjana
senka
dragmilk
80 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 11/12/2011, 16:14

hany ::pa takvi su simptomi i kod trudnoce,, imas osecaj da samo sto nisi dobila

Potvrdjujem. Kod mene u dnevniku mozes videti da sam svo vreme imala simptome pms-a.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 11/12/2011, 16:24

Zoka83 ::
hany ::pa takvi su simptomi i kod trudnoce,, imas osecaj da samo sto nisi dobila

Potvrdjujem. Kod mene u dnevniku mozes videti da sam svo vreme imala simptome pms-a.
Takođe!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 16:31

hvala vam utesile te me malo
ovo je period kad bi trebala da dobijem zato sam se uplasila
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 16:37

moram da vam ispricam kako me je mama utesla
zove ja joj se pozalila i kazem joj i zeludac me boli i juce malo a danas ubi kao kamenje da sam jela poludecu od bolova a ona meni kaze e sine i mene je bukvalno od prvog dana kada sam ostala sa tobom trudna jako boleo zeludac po ceo dan i svih 9 meseci affraid nemoj da se plasis sigurno si trudna
e moja mama queen
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 11/12/2011, 16:54

Mame su zakon. Grudva probaj da grickaš badem. Ovde na forumu sam saznala da je dobar protiv mučnine, a ja sam ga nekada davno grickala kada me boli želudac i pomogalo je. Obična voda takođe pomaže. Treba često po malo da popiješ, a u pauzama grickaj badem.
To si se ti nasekirala. Znam kako ti je. Izdrži još malo. Evo ja ću da te malo povučem za nos, za svaki slučaj Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 17:05

hvala imenjakinjo moja osmeh srce
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 11/12/2011, 18:34

Devojke, ne znam da li je rano da se radujemo, ali evo sad na nekoj TV opet u vestima pokrenuta tema o ukljucivanju privatnih klinika u program besplatnih VTO o trosku drzave. Aaaaaaa... f
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 11/12/2011, 18:50

meni su u genesisu rekli, da postoji šansa da se privatne klinike vrate u igru, i da će se oko nove godine odlucivati ponovo...
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 11/12/2011, 18:52

Ja sam cula razne price, da ce od nove godine, ali sigurnije od marta ili maja da ukljuce privatne klinike u program.
A kada sam bila na komisiji u socijalnom dr.mi kaze da se suska i da je bio sastanak da ce da ukinu VTO o trosku drzave jer je skupo, Shocked ja se izbecila i pitam da li je moguce, kaze pa gde ima dima imai vatre.
Ne znam vise sta da mislim!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 11/12/2011, 19:25

ne verujem da bi smeli da ukinu besplatnu VTO...pogotovo to neće sad uraditi pred izbore-to je bar moje mišljenje...
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od natalija 11/12/2011, 22:29

Pariz, čestitam!!!! as
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 11/12/2011, 22:32

pa to bi bilo stvarno uzas
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 12/12/2011, 10:24

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa,Pariiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,draga,

pa ti si TRUDNAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa trudnica trudnica trudnica

Ovo je nesto najlepse sto sam cula tj procitala ovih dana sreca

Ne mogu da verujem...Kakve divne vesti as as as


Zelim ti da budes vesela i lepa trudnica kao sto si i do sada bila nasa lepa devojcica,da uzivas u trudnoci,da prodje sve u najboljem redu i da ti svaki dan bude lepsi od predhodnog a dosadniji od narednog yes yes yes


Ljubim te puno puno poljubci poljubci poljubci


Jojjjjj radosti navijači2 srca navijači2 srca navijači2 srca navijači2 srca navijači2 srca navijači2 srca navijači2


Poslednji izmenio Tanja83 dana 12/12/2011, 12:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 12/12/2011, 11:09

Au! Ja u petak ujutro na uz, i pobegoh s muzem iz grada, kad jutros Shocked
Prvo, Likoli, sorry, jako mi je zao, kad god cujem za bilo koju devojku ovde da ima malu betu Sad Glavu gore, cvet evo vidis dr Pari sta nam lepo priredi, family cestitke iskrene za nju sa zeljom da ni jedan jedini problemcic nema do porodjaja! beba u kolicima beba u kolicima I to dve bebe!!! konfete Sjajno!!!!!
Sve vas puno ljubim, pa kad se sledeci put ulogujem da vidim jos neki lep izvestaj! f
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kristina33 12/12/2011, 13:51

Pari draga, ne mogu da verujem, konacno je doslo i tvoje vreme likeit
Cestitam ti od srca i zelim da ti svaki naredni dan bude lepsi i sretniji od prethodnog igra
A bas sam neki dan htela da ti pisem pm da je SilverVanja trudna i isto ima dva srculenca, ali kraj godine, guzva na poslu, sutra, sutra i nikako... divan je ovaj decembar deda mraz2
Uzivaj u najlepsem periodu svog zivota... ljubav
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cvrle76 12/12/2011, 14:07

pari, nemam nista novo da ti napisem sto ti devojke vec nisu napisale... stvarno sam neizmerno srecna zbog vas... bila si tu uvek za sve nas, a sada uzivaj, draga, kako si i zasluzila!!!! osmeh srce ja sam bila ubedjena da te negde, nekad, cekaju tvoji bebani..... i doslo je, konacno, vase vreme... unapred se radujem momentu kada prvi put budes osetila pokrete ta dva mala srculenceta.... srce srce veruj mi, nista na svetu se ne moze meriti sa tim osecajem..... uzivaj draga.... ljubav
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mrvica 12/12/2011, 14:23

I mojoj drugarici i Genesisu rekli da ocekuju ponovo da ce kod njih moci da se radi vto o trosku drzave. Bude jedno vreme zatisje, pa kad vide da ne mogu sve da postignu, oni opet ukljuce neke klinike.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 12/12/2011, 14:59

:DJoš pljušte čestitke, baš sam srećna! Korak po korak na putu do bete + - Page 26 561840
Tanjice... Korak po korak na putu do bete + - Page 26 543728
Miss...samo napred draga, što god treba i nadalje, piši.
Natalija, Korak po korak na putu do bete + - Page 26 543728
Kriss Korak po korak na putu do bete + - Page 26 543728, pisala mi Silverica na p.p. obradovala me lepim vestima. čula za mene na Kolevci,pa došla da mi čestita...duša!
Cvrle, hvala mila! Korak po korak na putu do bete + - Page 26 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 12/12/2011, 16:39

Pariz, uljepšala si moje dane, a i obezbedila nadu i osmeh koji mi neće silaziti sa lica još dugo, dugo. Radujem se zbog tebe draga, veruj da i moje srce treperi od sreće razmišljajući o ta dva mila srca zbog kojih je tvoje veliko i dobro. Bog te je nagradio za svaki post, za svaku podršku i živu energiju koju si nam mnogima ovde nesebično dala.
Ljubac draga, tebi i svim srcima koja su srećna zbog tebe srca
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Melina 12/12/2011, 16:55

ja sam slabo na forumu,ali sam morala da cestitam pari bravo za tebe i bravo za bebe zelim ti lepu laku i bezbriznu trudnocu i porodaj, bebe bebe
htela sam da te pitam sta je tvoj muz pio od terapije?negde si pisala da je pio puno vitamina ali ne i sta je pio?pozdrav za sve drage zenice
Melina
Melina

Broj poruka : 53
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vikica800 12/12/2011, 18:03

Pozdrav devojke. Svaki dan sam sa vama a retko kad imam vremena da pišem.
Čestitam svima koji su uspeli, sve najbolje im željim.
A ostalima želim puno-puno snage za dalju borbu.

Imala bi pitanje, pa ako mi može neko pomoći. Malo sam se zbunila oko referntnih vrednosti.

Pre dve nedelje sam bila u klinici da mi odrede terapiju, al je dr. taržila da uradim ponovo AMH, jer je nizak bio.
Evo podigla sam danas nov rezultat.
U aprilu je AMH bio 0.9 ng/ml
a sada je 4.14 ng/ml.
Koji je bolji rezultat? Tako puno može da varira za par meseci?

Od toga samo zavisi kakvu ću terapiju dobiti. Kratku ili dužu pa me sad to malo nervira.
Hvala.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 12/12/2011, 18:05

lolipop evo ovde da ti odgovorim, da ne zatrpavam milu nam imunologiju Very Happy

jeste, bas sam se uprpila od ongog brrrr brisa... prvo, radi se u ciklusu, a meni je tada sve bljak, jos da mi gurkaju stapice tamo... pretpostavljam da ne boli, kad sam 2 HSG-a uradila bez anestezije sa zapusenim jajovodima, vala cu i ovo da prezivim...
jos danas i sutra pijem primolut zbog ciste, a onda posle 2-3 dana dobijem, pa drugi, treci dan na briseve... da to prebrodim, pa da krenem u prirodnjake... htela ja i ovaj mesec, al´me zeznula cista...

nego, nesto unapred racunam, ako iduci ciklus radim vto iz prirodnog ciklusa, i ako sve bude u redu (postoji folikul, dodje do aspiracije i oplodnje), transfer bi mi bio 01.01.2012.!!! sto bi to bilo leeeepo molitva


Poslednji izmenio senka dana 12/12/2011, 18:08, izmenjeno ukupno 1 puta
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 12/12/2011, 18:07

vikica800 ::Pozdrav devojke. Svaki dan sam sa vama a retko kad imam vremena da pišem.
Čestitam svima koji su uspeli, sve najbolje im željim.
A ostalima želim puno-puno snage za dalju borbu.

Imala bi pitanje, pa ako mi može neko pomoći. Malo sam se zbunila oko referntnih vrednosti.

Pre dve nedelje sam bila u klinici da mi odrede terapiju, al je dr. taržila da uradim ponovo AMH, jer je nizak bio.
Evo podigla sam danas nov rezultat.
U aprilu je AMH bio 0.9 ng/ml
a sada je 4.14 ng/ml.
Koji je bolji rezultat? Tako puno može da varira za par meseci?

Od toga samo zavisi kakvu ću terapiju dobiti. Kratku ili dužu pa me sad to malo nervira.
Hvala.



odgovorila sam ti na temi o AMH, ali evo i ovde... ako si radila kao mnoge od nas u Konzilijumu i dobila takav prvi rezultat onda on po mom iskustvu nije merodavan. Ja sam radila u Konzilijumu i u Biomedici isti dan i u prvoj je bio 0,1 a u drugoj 3,5. iste jedinice su bile u pitanju. Ako imas dosta antralnih folikula, onda je ovaj drugi AMH verodostojniji. Nadam se da sam ti pomogla
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 12/12/2011, 18:23

O Senčice tu si!

I jeste najgore upravo to što je u ciklusu, ali je više odvratan osjećaj, nego što boli. I ja sam iza onog paravana krila doope, i pravdale se, a doca mi reče "Dođi ovamo, nismo u cvjećari". Ma preživili smo sigurno mnogo gore stvari.

Lijepo si ti to sve izračunala, upravo ti želim tako, da ET bude 01.01.2012

Koraci ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vikica800 12/12/2011, 18:28

Oba nalaza sam radila u istoj privatnoj laboratoriji. Kod prvog nalaza mi je po ref vrednostima Optimalna a ova je granična pa me to zbunila.
Hvala na odgovoru.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu