KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
Jelica
grudva
7-patuljaka
Struzzo
Deni
Likoli
mijaki
medolino
red
shenon
senka
Jejaaa
LaFolie
Palcica Zvoncica
lilly13
key
liliCool
maus
SannI-AlL
racili
Niny
ragaco
Cupava
bak
Botox
bebko
ananana
Malina
JocY
laKole
hany
dragmilk
Elle
natalija
sanja 80
suncica muncica
jaca*caca
cvrle76
dragana76ns
noja
little monster
Jelena*
Mali Princ
cicsa80
Dacaa
lilya
traveler81
daxi011
SSanja
BiKsi :)
Xena
KoMetaK
lolipop
MAAKKI
Kamilica
djole42
maza1972
anak
ninica2
Mirjana
dr mali pariz
65 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 29/10/2011, 20:01

Moram svaki dan da virnem na ove strane da vidim kako napredujete.Drago mi je da ste sve pozitivne i pune elana. Navijam za sve i zelim vam da uspete da odsanjate svoje snove.
Mazo ni slucajno na posao!! Narocito ne truckanje GSP-om.Bolovanje minimum do bete a posle da se razmisli sta dalje. Ja sam posle pozitivne bete malo radila pa sad evo opet na bolovanje! Nauci da si od sada sama sebi najvaznija i cuvaj mrvice.
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 29/10/2011, 22:25

Drugarice, samo da vas sve zagrljaj
Mazo, moj ET je bio 22. septembra i dr mi je tada savetovala izbegavanje poseta pogotovu dece i starijih osoba zbog virusa. Sada su se virusi samo još vise pomamili, a u školi ko u inkubatoru virusa. Strpi se sad malo, uzmi strikaj ako ti je dosadno
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 29/10/2011, 22:32

Vidite to strikanje nije ni malo losa ideja. Ja bih prva pristala da istrikam neki sal samo kad bih znala kako da naucim.
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 29/10/2011, 22:45

Traveler imas sve na youtube samo ukucas kljucnu rec ... cveće

letos sam se sa mojim dragim smejala nismo mogli da se setimo kako se vezuje udica na pecaroskom stapu i odemo mi na youtube ukucamo na srpskom i tako se potsetimo kako ono bese ...
smajli angel
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 29/10/2011, 23:52

Ženke, jel samo u dispanzeru za žene možemo otvoriti bolovanje?
Ja zvala juče da zakažem, a sestrica mi rekla da me ne može primiti pre četvrtka. E sad', mi ne radimo ponedeljak i utorak, ali sreda mi je kritična. Pošto nikada do sada nisam uzimala bolovanje i ne znam kako to ide, znate li mogu li da tražim da mi ga otvori dan unazad?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/10/2011, 00:11

Miro, ja sam od svog ginekologa uzimala bolovanje, a kako sam sa njim super, mislim da mi je ovorio retroaktivno dan-dva, ne secam se. Pozovi ti tog tvog dobrog gisu i on ce te opraviti! king
Mazo, otvaraj bolovanje i uzivaj, zasto moras da se izlazes dodatnom stresu, ako vec imas prava na bolovanje mesec dana?!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 30/10/2011, 00:47

Metice, moj dr radi u bolnici, a mislim da se u bolnici ne bave tim stvarima. To je tako zakonom uređeno, ako se ne varam. Jedino mogu otići kod njega da on napiše ovoj iz dispanzera da mi mora dati bolovanje i zašto.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 30/10/2011, 08:28

Miro,ili ginekolog u domu zdravlja, ili lekar opšte praxe-svejedno za taj period do utvrđivanja trudnoće.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 30/10/2011, 08:31

MIro,mislim da neće biti problem i unazad bolovanje ,a još bolje sa preporukom tvog dr.iz bolnice,sigurno prolazi.
Nisam znala da imam pravo na mesec dana bolovanja,videla sam da se spominje ,ali da imamo pravo na mesec dana zbog postupka VTO -super. igra igra igra

Drage moje,leđa me otkidaju ,noćas sam se probudila u 4.30,sa strašnim bolovima u krstima,nije od utrogestana,neznam od čega ,od sedenja i ležanja po kući...prešla sam da spavam na dvosed u dnevnoj u polu-ležeći položaj ,sad sam ok.Moraću više da mrdam...Jel još ko imao ovakve bolove posle ETa igra igra
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 30/10/2011, 08:33

Miro, mislim da ti je dovoljno da poneses na uvid dokument iz klinike na kojem ti piše šta si radila. Činili se da si ti već pisala da si dobila papir na kome piše kakva je bila stimulacija, koliko embriona je vraceno itd. Ja sam sa tim papirom išla na komisiju da mi produže bolovanje i niko mi problem nije pravio, još su me i grdili zašto sam dolazila licno, a nisam samo mm poslala. Čak sam svekra slala u dz kod moje doktorke po doznake i ni tu mi niko nije pravio problem. Šta vise, svaki put kada sam rekla da je VTO u pitanju svi su mi izlazili u susret. Čisto sumnjam da ti tvoja dr praviti problem za jedan dan. Meni bi moja pravila problem sto sam došla licno u sred sezone virusa kad moram da se strogo pazim. A da pozoves u ponedeljak dz i objasnis o čemu se radi, možda te ubace negde u raspored? Ti i onako imaš par minuta posla kod dr.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 30/10/2011, 10:31

Lilya, imam mali problem-dokument je na Mađarskom! lol!
Ali moj dr je ovde jedini stručnjak za te stvari :sterilitet, ferilitet, jedini obučen za VTO, profesor, pa njegova uputstva ne smeju da zanemare! Uostalom, on mi je vodio stimulaciju.
E sad, mužuć mi je morao u Češku, tako da sam sama, i ne mogu nikoga nigde da šaljem. Moraću sama!


Poslednji izmenio Mirjana dana 30/10/2011, 10:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 30/10/2011, 10:31

Ja se secam da sam od lezanja prilikom prvih nekoliko dana nakon ET imala strasne bolove u ledjima.Nije to nista strasno, ne brini.
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 30/10/2011, 10:36

dr mali pariz ::Miro,ili ginekolog u domu zdravlja, ili lekar opšte praxe-svejedno za taj period do utvrđivanja trudnoće.
Joj, Pari, ovo je super vest, hvala ti! Sutra mi dolazi u goste drugarica koja je moj izabrani lekar opšte prakse. Sada ću joj poslati poruku da mi otvori bolovanje i donese sutra. c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SSanja 30/10/2011, 13:11

Mazo, vjerovatno je bol u ledjima posledica lezanja. ja nisam ni stigla do ET, a ledja me bole, sigurno od ovog strogog mirovanja. :)
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 30/10/2011, 13:58

Miro ma kakav posao samo ti odmaraj sad si ti prioritet!Ja sam izgubila posao zbog vto.Mislim nemam gde da se vratim ako ne uspe,ali sta cu...
Sto se tice mene juce je bio uz i sad imam preko 20folikula!!!kaze dr da su otprilike svi slicne velicine i da ce biti tu i za zamrzavanje.Sad mi je endometrijum 13,5mm e nikad bolji d svi folikuli su od 14,5 -15,5mm,stim sto na jednom jajniku imam2folikula od 16,5!tako da kaze da je sve odlicno ali kao moramo se paziti hiperstimulacije.Sutra je uz kaze da ce mo videti da mozda uskoro bute i aspiracija.a u medjuvremenu terapija je ista.Ne sme da mi smanjuje dalje tako kaze.Ali kao burno sam reagovala a amh mi 10,1!ma sve cu izdrzati bitno je da je to sve ok....
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 30/10/2011, 14:49

Daco, kako si izgubila posao zbog VTO? ? ?
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 30/10/2011, 14:54

traveler81 ::Daco, kako si izgubila posao zbog VTO? ? ?
Shocked
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 30/10/2011, 15:32

lepo nisam bila prijavljena a gazdarici je trebao neko da me menja,ima dete i ne moze sve da postigne.Ja sam morala da prestanem.Radila sam od 9h do 17h stim sto sam putovala pa krenem od kuce jos u 8h a kuci sam u 18h.Inace sam frizerka a jelo se svelo na brzu hranu kad dodjem kuci bude kuvano oko 20h!Morala sam prestati zbog sebe mesec dana pre kontracepcije.A gazdarica je divna stvarno ali treba joj radnik jer ne moze sama.Nemam gde da se vratim.Ima posla nedo Bog da ne uspe ima posla za frizere.Sta kazete za moje rezultate?Nadula sam se ko zaba od vode! v
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 30/10/2011, 15:44

Rezultati su ti super! A voda...pa nema veze, pročistićeš organizam od svih otrova, samo ti pi vodicu!
Za posao, ne znam šta da ti kažem. Baš mi je žao. cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 30/10/2011, 15:50

Daco, bas mi je zao zbog tvog posla, ali znas zasto sve radis. Nema nerviranja inace dzaba sve. Ja sam isto prestala da radim od prve inekcije Diferelina i spremam se da opet uradim isto. Radno vreme od 9h do 17h, a ja nikad ne izadjem u 17h. Toliko posla imam da niti stizem da jedem, niti do toaleta da odem. I sve ovo mi ne bi bio toliki problem da nije toliko stresno, to ne mogu da izdrazim, barem ne kada sam u tako osetljivoj fazi kao sto je VTO. Ja sam od duse prijavljena i samo neka neko pokusa da mi prebaci zbog bolovanja, odma cu ih tuziti. I ovako su mi preseli, stvarno bi to bila poslednja kap u casi.
Ne brini, za dobrog frizera uvek ima posla. Sad treba da se fokusiras na ovo sto trenutno radis, a onda ce stici i roda roda roda
Dosta je tri za pocetak, da ne preterujem ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 30/10/2011, 16:03

Hvala ti!Onda znas kako je.Ovako se skroz posvetis i opustena sam znam sta me ceka i skroz mi je ok.A za vodu Miro,sreca pa nam tu blizu izvor  b f
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 30/10/2011, 16:05

Dacaa ::Ali kao burno sam reagovala a amh mi 10,1!ma sve cu izdrzati bitno je da je to sve ok....
Pa jesi tako odreagovala jer imaš PCOS-to i AMH ukazuje,jer je iznad 5.
Verovatno će ti reći da posle aspiracije piješ dosta tečnosti,kako bi je i brže izbacivala.
Čuvaj se! Wink
Miro, problem rešen Very Happy
Mazo, sve nas su leđa OTKIDALA...uvek prva 3-4,5 dana...nije to samo zbog ležanja,već te neke "ukočenosti", da l' smo se dobro namestile i sl. što svesno ne priznajemo.
Naravno da od utrogestana ne bole leđa lol! od njega pada pritisak,i pospan si.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 30/10/2011, 16:11

dobro si postupila daco, isplatice ti se sigurno. Drzim ti fige i navijam.
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SSanja 30/10/2011, 16:18

daco, unosi puno tecnosti. :) I sama sam u slicnoj situaciji bila, vjeruj da je pomagalo. ja imam jos dva dana do ET, i dalje pijem puno tecnosti i od juce se nalivam i surutkom.. v
Vjerovatno ce i tebi dr posle aspiracije odrediti mirovanje.. ljubav
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/10/2011, 18:16

dr mali pariz :: Naravno da od utrogestana ne bole leđa lol! od njega pada pritisak,i pospan si.
Kako ne bole? Pa to je uzrocno-posledicna veza! Od nejga ti se spava pa si stalno u krevetu, i posle te bole ledja lol! lol!
Ma, bice posla, neka dodju samo bebe Very Happy Srecno bockanje cure! Very Happy Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu