KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

+49
saška
bak
JocY
nacKa
penelope
heart84
lilya
medolino
maki79
bebko
Sneza
Orline
7-patuljaka
marija47
bobica83
dragana76ns
HappyGirl
MARA
buby
Mali Princ
KoMetaK
Sami
caci
noja
lolipop
Tinche
mijaki
Mrvica
Tanja83
Milijana
Jelena*
maus
cvrle76
Marija86
dragmilk
anak
key
LaFolie
natalija
Simona
cicsa80
MAAKKI
BiKsi :)
*AIDA*
ninica2
dr mali pariz
Nefertari
Mirjana
makababy
53 posters

Strana 24 od 38 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 38  Sledeći

Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 2/4/2012, 18:25

Maka, kako ide?
Izađi malo iz "kuče", druži se sa nama i na temi Dešavanja MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 561840
evo ja da ti kažem da mi prednja beba vozi bicikl na grliću već 2 dana, i nimalo prijatno nije...ali se nadam kad porastu još malo, i popune sve, moći će da naležu,a ovi nagli udarci baš bole...
Baš sam danas gledala Jasmilove spavaćice, jer njihove gaćice nosim...jedine koje mi ne smetaju.
Uživaj draga, još malčice, pa upoznavanje.
Gde se ti porađaš?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 2/4/2012, 23:11

Pari, ne bih da te razocaram, ali ja sam u devetom mesecu pa me sad tuce u grlic samo tako. Iskace stomak od tih naglih pokreta ludacki, ber meni tako.
Mako draga, mene su bolela ledja pa sad prestala. Mislim da je i Natali tako. Malo boli pa prodje i tako u krug. Znam da ti je sve teze i teze, ali ne daj se...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 3/4/2012, 00:24

pari evo danas me je mrvka naterala da malo izadjem iz kuce,pokusala sam da vas pohvatam ali za jedan dan nisam uspela Very Happy ,evo obecavam da cu izaci i druziti sa vama...ja cu se najverovatnije poradjati u visegradskoj,nisam bas nesto sigurna u nasu bolnicu...sto se tice lupanja bebi to je tek cudo,obe su mi sa desne stane,jedna koliko mi zategne stomak imam utisak da ce me probusiti koliko me zaboli,ali valjd to tako mora...danas smo gledali kolica i nemamo pojma koja su nam najprakticnija,a i veoma su skupa...devojke koja ste vi izabrali?
moram jos nesto da vas pitam...kako se brijate dole?ja se malo pre namuci ziva nista ne vidim,pa cak oi sa ogledalom,ne depiliram se jer me mnogo boli,a i sad me sramota da se skinem kod neke kozmeticarke Crying or Very sad Very Happy ...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 3/4/2012, 09:56

Mako,
kolica ima svakakvih, stvarno je izbor ogroman.
A sto se tice brijanja, meni to svaki mesec pred pregled mm odradi. Ja nista ne vidim od stomaka jos od pre tri meseca, a on je bas nezan i imam potpuno poverenje u njega. Depilaciju sad ne podnosim, sestra mi sredi noge njenim epilatorom, i na to se sva "izjezim", ali prezivim i nije jako bolno. Zao mi sad da brijem noge kad nisam nikad.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 10:19

Mrvo, ja verujem da će u mesecu u kom si ti, kod mene sve biti popunjeno i tesno, jer dve bebe su ipak dve bebe, te im dajem fore za šutiranje još 2 meseca.
No, da ne prenagljujem, biću iskrena i u 9. kao i dosad-ako ga Bog da , da dočekamo u paketu...
Te u tešnjaru, mogu samo da pritiskaju, što čini konstantnu napetost, a to mi bolje zvuči od iznenađujućeg bola.
Maka, ja se brijem sama, iako ne vidim ništa.
Dok sam videla, fazonirala sam, a sad, brijem sve, i to stalno, jer ne bih da me neki odlazak u bolnicu uhvati nespremnu, a nemam baš poverenja da me neko drugi brije, pa bio to i muž...
Dakle, idem lagano, sve, po taktilnom učinku.Još mogu i nog na lavabo da dignem, pa sve lepo sredim, kad ne budem mogla, onda bar na prag tuš kabine...
Eto, to ti je to. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 3/4/2012, 12:34

Sto se brijanja tice, meni je md kupio u Liliju brijac-trimer za bikini zonu - prodaje se tamo gde i zenski brijaci, ima lepo cesljic gore i ja onda na slepo - sve kratko sktari a ne mozes da se poseces.
Ja ne vidim drugaricu od aspiracije jos... Very Happy
Kupila sam stolicu za kadu Embarassed - kao one bakice, sednem i iz 2-3 poteza je gotovo. i onda malo napamet sa strane i iznad "fazoniram"
Taj trimer za bikini zonu kosta oko 300-350din, ali koristim ga od starta, nije se jos istupio i mislim da jos nece.
Ne usudjujem se da idem kod kozmeticara jer je moja drugarica svaki put posle depilacije imala kontrakcije, pa je posle 3x odustala.

A za kolica pojma nemam... Meni je sve to precenjeno. Sad jos ovaj grip i virusi - nismo ni isli da gledamo, taman ce biti kao sto moj dragi rece - kad ja odem u bolnicu, neka se on bavi kupovinom:)Samo sam gledala preko neta.

Ljubim tebe i bebane! sunny
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 3/4/2012, 15:02

Svaka vam cast sto to radite napamet. Ja ne umem, jer se inace ne brijem, uvek idem na depilaciju svakog meseca. U mm-a imam vise poverenja nego u bilo koga drugog, jer znam koliko je pazljiv kad sam ja u pitanju.
Inace, nisam bas za depilacije u kasnijoj trudnoci bas zbog kontrakcija, i ja sam nacula nesto oko toga.
Ljubim Vas
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 15:18

ma da, ni ja nisam za depilaciju, a trimer mi ne treba, jer kad god se dospe u neku bolnicu- drugo je privatna gde ćeš se ti Prinče porađati, pa te odmah pregledaju koliko si izbrijana, i da li je dobro...
Tako da -napamet...ali razumem te Mrva, ti inače preferiraš depilaciju, na koju ja u životu otišla nisam, jer noge spičim svaki 2. dan, i nemam problema ni sa dlakama ni sa kožom...
A to za muža, verujem da je svaki prema svojoj pažljiv...i moj mene neizmerno voli, kao i tvoj tebe, ali ...
npr. on toliko strepi za mene i plaši se za sve, da kad ga zovem da mi prdrži meso ruke da se ja ubodem-on toliko stisne od straha-u nekom momenatu, da mi od njega šljiva izađe.
Tako da nije više ni za ta posla. Sama sebi clexane dajem u ruku... ma nema toga što ne mogu sebi da odradim.fala lepo.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 3/4/2012, 15:27

eee devojke moje...i ja se brijam na slepo ali sve ispreskacem,a znas sta bas me briga ako nije bas kako treba,znam iz iskustva da med.sestre i dr koji komentarisu da li si sredjen ili ne one prve se ne brijaju dole  b pa molim lepo,bitno je da si cist i da ne smrdis kada odes,a sad dlake koga briga,pa zar nije?brijacu se na slepo pa kako ispadne...mm ne moze jer nikad nije kod kuce...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 15:29

ih bre Maka, pa koga boli šta mu sestra o mindži misli Rolling Eyes
poenta je da ne daju dlake uopšte zbog bilo kakve intervencije!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Marija86 3/4/2012, 15:32

i ja sam na slepo radila i super sam se ispraksovala do porodjaja Very Happy
kada sam isla na klizmu sestra se iznenadila kaze "jaooo pa vi se sredili-i to odlicno" Very Happy Very Happy Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 3/4/2012, 22:59

Ih, Mako,  b stvarno si sou.
Znamo da se za intervenciju brije, o naprasnoj ne smem ni da misli, sredjujem se kad trebam kod dr, a sad cu malo ucestalije za svaki slucaj.
Inace moja snaja se sama brijala sa prvim detetom, a sa drugim beba bila jako nisko, pa nije mogla ni sa ogledalom. Kupila brijac nov i ponela sa sobom u porodiliste da bi med.sestra pred njom ga stavila u svoj dzep i obrijala je sa starim-njihovim. v
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 3/4/2012, 23:37

Pa ulepšale ste mi veče lol! Ismejah se BAŠ, naročito za
Mali Princ ::
Ja ne vidim drugaricu od aspiracije jos... Very Happy
makababy ::eee devojke moje...i ja se brijam na slepo ali sve ispreskacem,a znas sta bas me briga ako nije bas kako treba
 b  b  b
Ja ne podnosim dlake i godinama se depiliram, tako da mi to više nije stresno. I ne osetim! Imam proverenu kozmetičarku koja to odlično radi i baca vosak koji je iskoristila, tako da ne brinem ni za higijenu. Noge, takođe, više volim da prepustim njoj, jer mi vosak "odradi" i piling. Ali, idem samo kad čupkam i cicu, a između toga, čupkam mašinicom, ako treba.
Što se kolica tiče, meni sestra čuva neka dobra stara Chicco-va, ali mm želi nova i rekao je da će ih on kupiti kad ode u Tursku sledeći put, jer su tamo jeftinija a odličan je izbor. Ja sam mu samo objasnila na šta da obrati pažnju. U marke se ne razumem.
Želim ti da lepo pajkiš noćas i da te beke ne bude ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od lilya 4/4/2012, 09:44

Dobro jutro drage trudnice d

Divne su vam price oko depilacije, milina jedna. Ja sam se mozda dva puta u zivotu obrijala, posteno iskasapila i od tada samo i iskljucivo depilacija. Isto ko i Mira, jedna, proverena kozmeticarka i cao. A noge ponekad izmedju dve depilacije onim cupkalom i to je to.

Nego gledam poslednjih nekoliko strana, nema ni jedne friske trudnice, sve same lenjivice. Ccccc...
A ja ih cekam da se javnu ovde.

Zelim vam divan dan konfete
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od lilya 4/4/2012, 09:47

lilya ::Dobro jutro drage trudnice d

Divne su vam price oko depilacije, milina jedna. Ja sam se mozda dva puta u zivotu obrijala, posteno iskasapila i od tada samo i iskljucivo depilacija. Isto ko i Mira, jedna, proverena kozmeticarka i cao. A noge ponekad izmedju dve depilacije onim cupkalom i to je to.

Nego gledam poslednjih nekoliko strana, nema ni jedne friske trudnice, sve same lenjivice. Ccccc...
A ja ih cekam da se javnu ovde.

Zelim vam divan dan konfete
v Promasih citav dnevnik. Izvini Maka. Tako mi i treba kad kuckam sa telefona v
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 4/4/2012, 09:53

Lili, sad si me bas nasmejala.  b
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od medolino 4/4/2012, 09:55

Bas sam se ismejala  b  b
Depilacija,brijanje pa na kraju Lilya koja trazi nove trudnice  b  b
E sada da se vratimo u dnevnik, Makababy kako si ti? kako tvoje bebice,jel se igraju po stomaku? poljubac poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 4/4/2012, 11:07

Ja sam izrazita crnka i moje "donje" dlake su bas jake i depilacija je uvek uhhhh - iako sam iskljucivo depilirala, a od kad sam MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 523476brijem se- plasim se kontrakcija Rolling Eyes...
A rastu kao iz vode Rolling Eyes

Uh, Maka, pretvorismo ti dnevnik u savete za depilaciju...

LJUBIM MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od noja 4/4/2012, 13:31

A kod mene je obrnuto sve su svetle dlakice i na nogama, rukama i dole Very Happy
Nausnice i ruke skidam sa onim trakicama sama a sve ostalo
i ja se brijem a isto kao da se depiliram,
nerastu tako brzo,
a mm me je sredio pred cr,
mada bolje je depilacija zbog rane hoce dlakica da uraste Very Happy
U mladjim danima sam se depilirala i pravila frizurice lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 4/4/2012, 13:35

Ja moram opet da se ismejem zbog dlaka koje rastu kao iz vode  b
A meni baš usporile od kad sam trudna. Evo 6-ti mesec, a depilirala sam se svega tri puta čini mi se. Baš, baš sporo rastu, što je diiiiivno radost
Makić, kako je od jutros? Jesi li mogla spavati?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 4/4/2012, 15:40

eeeeeeee devojkeeeeeeeee...prince i ja sam izrazito crna,na depilaciji sam bila svega par puta i uvek nadrljala,to su izlazili plikovi,urastale dlake i uvek zavrsila kod dermatologa,zato brijac u ruke i teraj...kada sam isla na aspiraciju i embriot. strogo mi je doktorka rekla i cak podvukla na papiru za pripremu da se ne brijam,stavljam mleka,perem sa intimo kupkom ili bilo sta slicno tome,to sve remeti ph vrednosti nase nejbolje drugarice,doduse ima i logike,nego sve mi pratimo trendove,jos kad krenemo kod dr a pa to je kao na izlozbi Very Happy Very Happy Very Happy imas razne da vidis...
lily ako si pogresila nema veze...
medolino i miki nocas sam spavala moze se reci veci deo noci,bebe me sada povremeno lupkaju mozda nemaju mesta,ali jedna od njih kada pogne da gura izadje mi lopta ispod grudi boli sve dok ja ne pocnem da lupkam ili ceskam to mesto...
a sto se tice tema ma sta ima veze koja je tema u pitanju vazno je da se druzimo srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 4/4/2012, 15:48

Joj Mako, ja tek pre manje od mesec dana osetila te jace udarce i izbocine. Sad mis tomak po ceo dan seta gore, dole, levo, desno i tacno se vidi kako udara. Ja se uvek ismejem, iako zaboli, samo nek se on meni javlja.
A mogu zamisliti kako tebe vec mustraju. lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od medolino 4/4/2012, 16:48

Makababy,kao da citam sebe u vezi dlaka Very Happy jednom sam isla na depilaciju i vise nikad nisam pomislila jer mi je sve uraslo i dobila sam neko crvenilo,ma sva sam se osula Very Happy
Bebice sebi prave mesta pa se zato vrpolje i drmaju lol!
Ljubim ja njih puno poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 4/4/2012, 17:15

A meni je i za aspiraciju i za embrio pisalo velikim slovima: OBRIJATI SE!!!
Bas ovako kako sam napisala, a sada od ovog utrogestana 4*200 stalno moraju da budu na minumumu ili se sve posle sat vremena zaprece od tolikog ulja... Trimer me spasava - nije obrijano a skroz je kratko...

Kad ece neka kontrolica? Vise sam izmesala kad je? MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 779578
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 4/4/2012, 17:36

Mako, jesu tovje bebe stidljive ili si ti? Nesto nam zabusavas sa slikama sa uz.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 24 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 38 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu