KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duoanster sirup

+4
fenix
cicsa80
ninica2
dina
8 posters

Ići dole

Duoanster sirup  Empty Duoanster sirup

Počalji od dina 16/9/2011, 22:57

Dali je neko cuo za ovaj preparat Duoanster sirup? kazu da pomaze kod neplodnosti.

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od ninica2 18/9/2011, 03:41

Duoanster sirup

protiv muškog i ženskog steriliteta


Duoanster sirup je prirodni proizvod, kao dijetetski suplement, namenjen odrasloj populaciji. Baziran je na fiziološkim svojstvima aktivnih principa iz mešavine vodenih ekstrakata odabranog bilja i bagremovog meda. Ovi aktivni principi čine primenu proizvoda korisnim u regulaciji funkcionisanja urogenitalnog trakta, sa povoljnim uticajem na hormonalni status i rad polnih žlezda. Duoanster se, kao dodatak ishrani, može koristiti kod zapaljenskih procesa genitalnih organa.
Proizvod nije namenjen za dijagnozu, tretman ili lečenje bilo koje bolesti.

Način upotrebe: -dva obroka (kafena kašika) dnevno, ujutru i uveče.

Sastojci: mešavina vodenih ekstrakata: kamilica (Matricaria chamomilla), zova (Sambucus nigra), pelen (Artemisia absinthum), repušina (Arctium lappa), žalfija (Salvia officinalis), kantarion (Hypericum perforatum), hajdučka trava (Achilea millefolium), šipurak (Rosa canina), kopriva (Utrica dioica), živa trava (Geranium robertanium) i virak (Alchemilla vulgaris).

Ukupni proteini 1,9%, ukupne masti 0,9%, ukupni ugljeni hidrati 47,4%. Sirova energetska vrednost u 100g: 923KJ.
Ostali sastojci: bagremov med, voda, aroma voćnog soka.

Ispoljava se udruženi pozitivan efekat aktivnih principa koji se nalaze u biljkama koje ulaze u sastav Duoanster sirupa, kao što su:
-Etarska ulja u Duoanster sirupu - složeni biljni proizvodi karakterističnog mirisa, koji se sastoje od isparljivih jedinjenja i dobijaju se iz lista, cveta, stabljike. Imaju antimikrobno, blago sedativno i relaksantno dejstvo, povećavaju prokrvljenost i smanjuju bol.
-Tanini u Duoanster sirupu - polifenolska jedinjenja rasprostranjena u biljnom svetu. Ispoljavaju antiinflamatorno dejstvo na sluznicu vagine i smanjuju gubitak vlage, utiču na bržu regeneraciju tkiva, imaju antimikrobno, adstrigentno, antivirusno i antioksidantno dejstvo.
-Heterozidi u Duoanster sirupu - hemijska jedinjenja nastala povezivanjem šećera za molekul nekog drugog jedinjenja, ispoljavaju spazmolitičko dejstvo.
-Flavonoidi u Duoanster sirupu - daju boju plodovima i povrću, jačaju i poboljšavaju vezivno tkivo tako što blokiraju produkciju proinflamatornih prostangladina i leukotrijena, deluju kao antioksidanti, jer sprečavaju oštećenje tkiva slobodnim radikalima.
-Hlorofil u Duoanster sirupu - ta biljna krv je po svojoj molekularnoj građi slična ljudskoj krvi. Razlika je u tome što hlorofil sadrži atomsko jezgro magnezijuma, a hemoglobin atomsko jezgro gvožđa.
Hlorofil i belančevine daju hemoglobin od koga se sastoji 75% naših ćelija. Zdrava krv i krvna slika su u direktnoj vezi sa zelenom biljnom hranom.
-Fitoestrogen u Duoanster sirupu - nesteroidna jedinjenja koja se dobijaju iz biljaka, različite hemijske strukture i slabog estrogenog dejstva, ne postoje kontraindikacije zbog primene fitosterola kao što su izoflavoni, genistein i diadzein.
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od ninica2 18/9/2011, 03:53

Nisam cula za sirup ali sam ga izguglala


Ispitivanja 1
Rezultati kontrolnog ispitivanja „Duoanster“ fitofarmaka


U studiji od oktobra 1991. godine do maja 1992. godine ispitano je 145 muškaraca sa infentilitetom. Grupa od 85 muškaraca je primala fitofarmak „Duoanster“ 2 puta dnevno 25 dana uz pauzu 10 dana i ponovo uzimanje 25 dana. Druga grupa od 40 muškaraca je samo praćena u istom vremenskom periodu. Ispitanici su podeljeni na grupe: sa brojem spermatozoida ispod 10x106/ml, preko 10, 1x106/ml i preko 20x106/ml, potom na grupe sa pokretljivošću progresivnom od 0-5%, 5, 1 do 10%, 10, 1 do 20%, 20,1 do 30% i preko 30,1%. „Duoanster“ je fitofarmak koji je realizovala Prim. mr. ph. spec. Ljiljana Živadinović i u toku studije radila kontrolisanu produkciju. Rezultati ispitivanja pokazuju nekoliko značajnih zaključaka: 1. pokretljivost spermatozoida je statistički značajno povećana u svih 6 grupa, a značajno je što je do poboljšanja došlo kod veoma loše grupe ispod 10% mobilnih 2. došlo je do statistički značajnog povećanja broja spermatozoida u grupi ispitanika sa brojem spermatozoida preko 10x106/ml 3. ostvaren je statistički značajno poboljšanje procenata morfološki normalnih spermatozoida 4. statistički veći broj trudnoća u lečenoj grupi nego u kontrolnoj grupi 5. poseban efekat u toku lečenja genitalne infekcije neplodnih muškaraca. Ovi izneti rezultati ispitivanja preliminarnog „Duoanstera“ kod grupe infertilnih muškaraca ukazuju na njegov povoljan efekat kao samostalnog fitofarmaka, a značajno je da uz primenu drugih lekova (antibiotika, hormonskih preparata) za poboljšanje uslova spermatogenoze i samog procesa spermatogenoze „Duoanster“ isto tako ima povoljan efekat koji se ogleda u popravljanju osnovnih parametara ejakulata. Ispitivanje je izvršeno na UNIVERZITETSKOM KLINIČKOM CENTRU INSTITUTU ZA UROLOGIJU I NEFROLOGIJU Medicinskog fakulteta u Beogradu.
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od ninica2 18/9/2011, 03:53

Ispitivanja 2
Rezultati ispitivanja fitofarmaka „Duoanster“ u lečenju hroničnog bakterijskog i nebakterijskog prostatitisa


U studiji od decembra 1994. godine do oktobra 1995. godine praćeno je delovanje fitofarmaka „Duoanster“ uz antibiotsku i dopunsku simptomatsku terapiju u lečenju bolesnika sa hroničnim prostatitisom. Praćeni su bolesnici sa hroničnim bakterijskim i nebakterijskim prostatitisom, kao i manja grupa bolesnika (pet bolesnika) sa prostatodinijom. Antibiotska terapija je davana prema nalazu spermokulture, kulture ekstimata prostate, uretralnom brisu i urinokulturi. Svim pacijentima je rutinski uzimana na analizu urinokutura, bris prostate, spermokultura kao i analiza sedimenata u dve čaše. Kod bolesnika sa prostatodinijom kao i nekoliko bolesnika sa nebakterijskim prostatitisom rađena je i kultura eksprimata prostate, kao i mikroskopski pregled eksprimata prostate. U toku studije praćeni su i drugi parametri kao što su subjektivne tegobe bolesnika. Poznato je da pacijenti sa hroničnim prostatitisom imaju bolove u suprapubičnoj regiji, perineumu i testisima. To su dosadni tinjajući bolovi koji dugo traju, koji psihički iscrpljuju bolesnike i često dovode do neurotizovanja. Tako neurotizovani pacijenti su opsednuti svojom bolešću, nesigurni u svom seksualnom životu i često se žale na erektivnu disfunkciju. Erektivna disfunkcija može biti različitog stepena i u težim slučajevima za njeno lečenje je potreban timski rad urologa, psihologa i seksologa. U toku ove studije kod ovih pacijenata nije praćen spermogram, jer se rad ne bazira na ispitivanju delovanja preparata „Duoanster“ kod bolesnika sa infertilitetom. Napominjemo da je studija o delovanju fitofarmaka „Duoanster“ u lečenju bolesnika sa infertilitetom vršena 1992. godine i da su rezultati ukazali na povoljan efekat fitofarmaka u tretiranju ovih bolesnika. U toku ove studije praćeno je 37 bolesnika koji su pored antibiotske terapije uzimali i preparat „Duoanster“ dva puta po 25 dana sa pauzom od 10 dana između. Kao kontrolna grupa praćeno je 53 bolesnika koji nisu uzimali navedeni preparat nego samo antibiotsku terapiju. Rezultati ispitivanja pokazuju nekoliko značajnih zaključaka: 1) Kod bolesnika sa hroničnim bakterijskim prostatitisom, koji su uzimali fitofarmak „Duoanster“ došlo je do bržeg izlečenja bakterijske infekcije, nego kod bolesnika u kontrolnoj grupi koji su imali samo antibiotsku terapiju 2) Kod bolesnika sa hroničnim nebakterijskim prostatitisom došlo je do bržeg elimisanja prouzrokovača (najčešće klamidije mikoplazme) ukoliko su uz antibiotsku terapiju uzimali i fitofarmak. Ovde se mora napomenuti da je lečenje pacijenata sa hroničnim nebakterijskim prostatitisom zahtevalo dužu terapiju nego kod lečenja hroničnog bakterijskog prostatitisa i da je statistički gledano ovde uspeh preparata nešto manji nego u lečenju hroničnog bakterijskog prostatitisa, ali još uvek statistički signifikatan u odnosu na kontrolnu grupu 3) Subjektivne tegobe kod pacijenata koji su uzimali fitofarmak „Duoanster“ su se brže gubile i bile su slabijeg inteziteta nego kod pacijenata iz kontrolne grupe 4) Problemi u smislu erektilne disfunkcije bili su ređi kod bolesnika koji su uzimali fitofarmak 5) Kao uzgredni rezultat potvrđeno je povoljno delovanje fitofarmaka na bolesnike sa oligospermijom i astenospermijom. Navedeni rezultati ukazuju na pozitivan efekat fitofarmaka „Duoanster“ kao dopunskog sredstva uz kauzalnu antimikrobnu terapiju u lečenju bolesnika sa hroničnim bakterijskim i nebakterijskim prostatitisom. Ispitivanje je izvršeno na KLINIČKO-BOLNIČKOM CENTRU „Bežanijska kosa“ Beograd.
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od dina 18/9/2011, 18:35

Dali pomaze kod azoosperije?

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od cicsa80 19/9/2011, 01:01

ninica2 ::
Duoanster sirup je prirodni proizvod, kao dijetetski suplement, namenjen odrasloj populaciji. Duoanster se, kao dodatak ishrani, može koristiti kod zapaljenskih procesa genitalnih organa.
Proizvod nije namenjen za dijagnozu, tretman ili lečenje bilo koje bolesti.
Ninica je lepo nasla sta pise o sirupu. Ja jos nisam naisla da je nekome pomogla uptreba ovog sirupa pogotovo kod dijagnoze kao sto je dg tvog muza (i mog naravno). Vidim i da je poprilicno skup. Da je toliko caroban, ne bi bilo ovoliko muke, zar ne?
Zelim ti da se borite kao dvojac! cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od dina 19/9/2011, 13:54

Ja sam ovoj dokotrik pisala i ona je rekla da ima dobre rezultate kod azoosperije. I ima na njezinoj stranici par snimaka gdje prica o tom sirupu.

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od cicsa80 19/9/2011, 21:56

"Hvali ciga svoga konja" i "sliku svoju ljubim". Ne zelim ja tebe da obeshrabrim, svako ima pravo na izbor i misljenje i hvala dragom Bogu na tome.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od dina 20/9/2011, 13:47

Ma znam ja da je to tako da svako svog konja hvali, ali kad nemas nekih velikih opcija onda pokusavas sve.

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od fenix 25/9/2011, 10:01

Probali prije par godina nalazi mm se pogorsali nebacajte pare.
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od ananana 14/12/2011, 23:35

Ja znam par koji je koristio ovaj sirup. Bio je problem los spremogram,5god.su se mucili, u medjuvremenu je bilo jos nekih intervencija, i 6 meseci poslesirupa je doslo do trudnoce. E sada, da li je od sirupaili nije, ko ce to znati.
Uglavnom, njima je jedan vrhunski lekar,strucnjak dao preporuku za taj sirup.
Mi ga nismo probali!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od mumka 22/2/2012, 11:57

Ja sam licno sa ovom travarkom razgovarala,ovde u Podgorici i mogu reci sledece:trazila je izvestaje doktora za oboje,pogledala i rekla da oboje treba da pijemo.medjutim nalazi moga muza su besprekorni,a ja imam PCOS i htela sam samo za sebe jer ima sirup posebno za zene,posebno za muskarce.
Dok je ona govorila tvrdila je da moj problem resava za tri kure najvise!!..?a kad sam joj trazila pismenu garanciju za to sto je rekla odgovorila mi je :TI AKO MI NE VERUJES NISI TREBALA NI DA MI DODJES I NEMAM STA SA TOBOM DA RAZGOVARAM!!
ja nemam nikakvih problema sa bakterijama,a ona hoce da mi proda kapi da se resim bakterija..sve im je kontradiktorno
svi preparati koji su namjenjeni za lijecenje steriliteta su bas skupi,a neki koji se reklamiraju u kojekakvim novinama su poprilicno skupi i retko daju pozitivan rezultat.
jos moram da napomenem,da sam neko ko se takodje hvatao za slamku spasa,ali i da sam se opametila i vise necu da bacam novac na proizvode za koje me neko UBEDJUJE da ih kupim..(kao vlasnica ovog sirupa,sto me ubedjivala),kao i na lekare i ordinacije koji se reklamiraju po zenskim modnim casopisima,jer su im pregledi skupi u krv.U njihovu strucnost ne sumnjam,ali da naplacuju..
Inace vlasnica sirupa Duoanster,pre pocetka razgovora o problemu vas pita i cime se bavite,sto navodi na razmisljanje da se boji novinara,advokata i svih koji sprovode zakon..(moje misljenje) jer kada sam joj rekla da radim sa bojama i lakovima komentar joj je bio NESMETA NISTA.Naravno da to nije tacno,jer postoje boje i lakovi koji mogu zbog svog jakog mirisa,skoditi zenama u ostvarivanju majcinstva,kao i zenama u trudnoci.
Izvinjavam se zbog opsirnog posta,ali ovaj sirup je samo za one koji ne znaju sta ce sa novcima
mumka
mumka

Broj poruka : 74
Godina : 49
Location : Podgorica
Datum upisa : 25.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od Diksica 22/2/2012, 13:40

Nažalost ja i mm smo koristili ove sirupe i kapi i nista nam nije pomoglo,ja imam pcos i za mene je ona žena koja samo priča bajke i jako je drska i ne bi nikom preporučila Duoanaster sirup,i sad kad se setim padne mi mrak na oči.
Diksica
Diksica

Broj poruka : 23
Godina : 42
Datum upisa : 13.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od marijuca 12/7/2013, 15:20

Moje iskustvo sa ovim sirupom:

Zena je zestok bolid, drska, bezobrazna i bezobzirna!!!

Tura sirupa kosta 300eur i na moj komentar da kod sebe nemam trenutno toliko para, ona me pita zacudjeno: nemas NI 300eur kod sebe???????

Sirup ne leci nista, apsolutno nista! Moj muz je uz pomoc tog sirupa sa 12miliona spermatozoida spao na 1kom!!!! To nije bio ucinak kakav smo ocekivali!!!

Sve u svemu, BOLJE NOVAC BACITE U PRVU KANTU ZA SMECE UMESTO DA DATE GOSPODJI ZA ODRZAVANJE VILE U KOJOJ ZIVI A FINANAISRA JE NASIM MUKAMA!

Pozz svima

marijuca

Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Duoanster sirup  Empty Re: Duoanster sirup

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu