KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andriol

3 posters

Ići dole

Andriol Empty Andriol

Počalji od tuzna 20/8/2011, 12:49

cure,zna li neka od vas gdje ga ima za kupiti?
ja sam iz BiH ,ovdje ga nema,ali me zanima zna li iko gdje u BG ili Novom sadu ga ima za nabaviti i nije mi janso je li u apotekama ili u onim prodavnciama za bodybildere?


tuzna

Broj poruka : 172
Datum upisa : 28.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andriol Empty Re: Andriol

Počalji od Tinche 20/8/2011, 13:28

Andriol se testosteron...izmedju ostalog i za lecenje muskog steriliteta.
Kod nas ga prozivodi Galenika, mislim da ga ima u ampulama od 250mg...mada je sigurno veci izbor u radnjama za bodybuildere.
Samo nam napisi info sta ti tacno treba: tablete ili inekcije, i od koliko mg i koliko toga ti treba?
Raspitacemo se.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andriol Empty Re: Andriol

Počalji od tuzna 20/8/2011, 16:15

ovako je napisao:

1. Clomiphen tablete 25mg dva puta dnevno, uz,
2. Andriol tablete tri puta dnevno

mislim da su to tablete od 40 mg,ali mogla bih mu za svaki slucaj slati upit,sta mislite?
tinche,hvala...jako mi je bitna ta informacija,ne znam kako da dodem do njega...nemam pojma ni otkud da krenem,zato hvala velika svima koji mi daju informacije.

tuzna

Broj poruka : 172
Datum upisa : 28.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andriol Empty Re: Andriol

Počalji od cicsa80 20/8/2011, 20:16

Sad sam gledala na sajtu Galenike, oni ne proizvode Andriol vec Testosteron depo. Posto je Andriol anabolicki steroid mislim da ces ga naci pre u prodavnicama tipa kao sto je kod nas Pan sport(gledala sam i na sajtu Pan sporta ali ga ni oni ne proizvode, vec imaju neke zamene).
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Andriol Empty Re: Andriol

Počalji od tuzna 21/8/2011, 09:15

evo sta mi je dr napisao
"Andriol tablete postoje samo u jednom obliku, od 40mg aktivne supstance, i treba da se uzima tri puta dnevno po jedna tableta. Prvi kontrolni spermogram ima smisla uraditi tek nakon mesec i po dana terapije i to bez prekida uzimanja lekova."

eh,sad, jedna forumasica,cijij je muz pio andriol je rekla da su ga nabavljali i po novom sadu...

tuzna

Broj poruka : 172
Datum upisa : 28.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andriol Empty Re: Andriol

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu