KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrno njeznosti raste

+60
leptirko82
SoJa
SannI-AlL
missile
Sofka
JAmajka
nena beba
makababy
korpica
cicsa80
snedra
Masha UK
MAAKKI
mamajednogprinca
Mrvica
cici
Tanja83
cufta
Mali Princ
Mirjana
tuli
HappyGirl
naca
dragana76ns
bobica83
zoxa
bokica
gea
KoMetaK
adriatika
caci
Sami
Cupava
Zoka83
buby
Simona
Republica
lena
bak
Danicab1
cipiripi
lolipop
maus
bebko
Nefertari
BiKsi :)
dr mali pariz
djole42
maja76
MARA
Sneza
Struzzo
Pakki
Orline
nesalela
brinbili
catherine290505
Tinche
Milijana
Shizika
64 posters

Strana 4 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Sledeći

Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 12/6/2011, 22:21

Pariz zagrljaj
Nismo se neshto slikali zadnjih dana. Vrijeme vani je totalno bezveze, kad konachno stane kisha opet ima vjetra, a temperatura maksimalna danas 12 stepeni. Mm je pokazao interes za kameru pa nas sad vreba po kuci i pravi video snimke kad se ne nadamo, ne mogu se ni u vlastitoj kuci opustiti (zbog niskih temperatura ionako ne shetam gola Wink ).
Prije neki dan sam promijenila onu sisaljku (ne znam kako se to kod nas zove Embarassed ) na vrhu bochice, sad je za 3+ mjeseca i brzi je protok mlijeka. Ariana je (kuc, kuc, kuc u drvce) pochela vishe jesti od tada. Valjda se manje zamori i ne postane joj dosadno vuci. Moga mlijeka sam jucher ispumpala ravno 100ml, a danas 50ml (mozda bude josh koja kap pred spavanje). To je to, ali ne zalim se, dogurasmo do chetvrtog mjeseca. Jadni mm je zamalo pao u posporodjajnu depresiju kad sam mu rekla da ce mi (.)(.) sada splasnuti na manje nego su bile prije trudnoce.
Jednom sam Ariani ukapala u nos onu slanu soluciju pa mi je bilo zao jer se to slijeva niz zdrijelo i bash je gorko. Nekako joj uspijem obrisati nos maramicom, sad kad je malo porasla.
I dalje fino spava veci dio noci. Pochela je i ona preprichavati shta je sanjala chim se probudi. Voli da je nosamo po kuci, pushtamo joj muziku i glupiramo se. Nece sama da se zabavlja vec stalno trazi paznju. Eto, iz zrna njeznosti u cvijetak zanovetak!
Ne voli dugo da je na stomaku mada drzi glavu izdignutu. Mislim da je to prvenstveno zato shto joj je pritom ogranichen vidokrug a voli stalno neshto da promatra. Rolling Eyes
Pariz, ono shto si pitala u Klubu 38+, podsjetila sam se kad sam gledala Arianine slike iz prve sedmice zivota: koliko god ona da je bespomocna, onako malena i sklupchana, shatila sam da je ipak ona daleko potrebnija nama nego mi njoj. Potrebna za tu neku ispunjenost i srecu, shta li je, mozda to spasenje iz tvog potpisa. Ne znam da li je to odgovor na tvoje pitanje?
Obecavam neke slichice uskoro.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 12/6/2011, 22:33

Obožavam da čitam tvoje postove! Toliko su duhoviti, realni, nežni, opuštajući, životni! [Only admins are allowed to see this image]

Ariana[Only admins are allowed to see this image] Šizo [Only admins are allowed to see this image] !
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dr mali pariz 12/6/2011, 23:11

Shizika :: Pochela je i ona preprichavati shta je sanjala chim se probudi. Voli da je nosamo po kuci, pushtamo joj muziku i glupiramo se. Nece sama da se zabavlja vec stalno trazi paznju. Eto, iz zrna njeznosti u cvijetak zanovetak!
Kao prvo,moram reći da u potpunosti potpisujem Bixaču našu.Volim tvoja plastična objašnjenja,a opet tako slikovita.Ovo što sam kvotovala apsolutno je romantično [Only admins are allowed to see this image]
Kapiram da je sve zrelija,samim tim i interesantnija.
Pusti sike ako ih već sila gravitacije vuče...ma ko joj odoleo?

Shizika ::Pariz, ono shto si pitala u Klubu 38+, podsjetila sam se kad sam gledala Arianine slike iz prve sedmice zivota: koliko god ona da je bespomocna, onako malena i sklupchana, shvatila sam da je ipak ona daleko potrebnija nama nego mi njoj. Potrebna za tu neku ispunjenost i srecu, shta li je, mozda to spasenje iz tvog potpisa. Ne znam da li je to odgovor na tvoje pitanje?
Obecavam neke slichice uskoro.
[Only admins are allowed to see this image]
o.k. odgovor sam dobila.Hvala. [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lolipop 13/6/2011, 12:50

Iako Ariana raste u jedan mali cvetak zanovetak, ona će uvijek biti jedno malo zrno nježnosti, bar u mojim očima.
Drago mi je da lijepo rastete, uživate, mazite se i pazite.Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od MARA 13/6/2011, 13:01

I ja potpisujem biksi
Ljubim ja taj tvoj cvetak zanovetak i tebe sizo
Bas mi zao tvog muza,ali sam se od srca nasmejala tome da je pao u posporodjajnu depresiju,joooj
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Milijana 13/6/2011, 13:06

Šizo, uteši muža, možda ćeš biti sreće kao i ja, meni su iste kao pre trudnoće yes mada ruku na srce ni tada nisu bile neke zavidne veličine lol!
A cvetak mili usne

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 23/6/2011, 01:13

Mi se slabo mrdamo od kuce, ovde je josh uvijek svjeze i kishovito vrijeme. Proshle sedmice smo ugrabili jedan suh dan za pristojnu shetnju, bilo malo prohladnog vjetra, nismo neshto uzivali shto slike i pokazuju.
Kuci nam je fino, zezamo se i glupiramo, Ariana se jucher po prvi put okrenula sa ledja na stomak, mada joj jedna ruka ostane pod tijelom i ja je moram izvuci. Izdize samu glavu od poda ali se nerado oslanja na ruke vec nasloni usta na shake i balavi po njima. Rolling Eyes
I dalje se jako sporo deblja, prije 2 sedmice imala je 61cm i 4970 grama, a danas 5210 grama (ne mjerimo duzinu svaki put). Jede 600 do 720ml mlijeka dnevno i ja nikad ne znam od chega taj iznos zavisi. zbunjen Vishe joj nije zachepljen nos mada svaki dan ima kijavicu jer ne znam kako da se obuchemo i da li da ukljuchim grijanje.
[img]
[Only admins are allowed to see this image]
[/img]
[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 23/6/2011, 01:18

Ovu sam bila zaboravila isjeckati:
[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 23/6/2011, 07:43

[Only admins are allowed to see this image] Kakva duša mila lepa! Ljubim je u tu malu bradu slatku!

P.S. Koliko ja vidim, mada znamo da imam veliku dioptriju Very Happy , ona je ista ti Šizo! Bar na ovoj slikici gde je tata drži! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Sneza 23/6/2011, 20:11

Preslatko malo zrno nježnosti, cvetak zanovetak, Šizo treba češće da kačiš slike, da malo uživamo
[Only admins are allowed to see this image]
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lolipop 23/6/2011, 20:49

Ej kako je malo zrno nježnosti ozbiljno, pa to je čudo jedno, malčice se namrgodila.
Shiz ona je prelijepi mali anđeo, love love love love , ljubim je u vratić.
Shiz, ne razumijem se još uvijek u brigu o djetetu u potpunosti, a ni u strahove koje samo majka može imati, pa stoga moj savjet možda i nije kompetentan. Ali prosto smatram da se previše sekiraš oko toga da li se Arianica dovoljno deblja. Mislim da je ona jedno zdravo djete, koje sigurno jede onoliko koliko joj je dovoljno, mislim da je gladna ti bi to vidjela, vjerovatno bi plakala ili bila nervozna. A vjerovatno ima i tvojih gena poprilično, i ti si mi jedna mršavica-zgodnica. Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dr mali pariz 24/6/2011, 09:54

Shizika ::Ovu sam bila zaboravila isjeckati:
[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
Mala Šizika [Only admins are allowed to see this image] vidi samo kako zna i obrvicu da podigne... Very Happy mače umiljato!Mnogo si mi sladak,mišu jedan! Pravi si cvetić,i ista mama [Only admins are allowed to see this image]
Isto-ne razumem se u gojenja i slično,ali mnei ona izgleda super, kao i vi sa njom. Ne vidim da i ti imaš višek ,pa zašto bi i ona? lol! Ljubim vas duše dve! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Milijana 24/6/2011, 12:27

Joooj Bože, kako je medena smajli angel prelepa je, PRELEPA !
Šizo, sad nešto sabiram, moja Lenka ne pije ni toliko mleka dnevno, a starija je 2,5 meseca. Ja ne vodim računa o tome, nekad popije više, nekad manje i ona nije debela, nema ni jednu jedinu krofnicu, čak su joj ruke prilično tanke, ali mislim da je ona jednostavno takve građe i da nikada neće biti krofnasta i buckasta (a i što bi, ona je devojčica). I još nešto, i krofnaste bebe se stanje kad krenu da hodaju, imam par primera oko sebe, tako da sve to dođe na isto. Ona je jednostavno sebi našla meru i ne treba je forsirati.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Struzzo 24/6/2011, 19:23

Zaista je pravo zrno nežnosti.... naočare naočare naočare
Da, i meni se čini da liči na tebe, Shiz... Very Happy
Ne razumem se u rast i gojenje beba, ali ako uredno ručka i sve je OK, zašto se ne uzme u obzir da je ona prosto takva... smajli angel
Ništa ja tu ne bih menjala...
Ljubim vas obe...
osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od maus 25/6/2011, 14:30

Medic jedan slatki sa tim maramcetom i ozbiljnim pogledom. Samo da je cmaces i gnjavis!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 27/6/2011, 01:03

Hvala vam drage moje na lijepim rijechima. Uglavnom ne brinem radi Arianine ishrane i kilaze, ali kad se desi neki "ne - gladni" dan odmah se unervozim. Pomislim na to da bi mogla smrshaviti pri navikavanju na chvrstu hranu, pa kad krenu rasti zubici, pa kad prohoda, ... , pa kad se posvadja sa svekrvom Rolling Eyes
Dobila sam u vezi toga neki bezvezni komentar u lokalnoj grupi za male bebe koju sam donedavno pohadjala i nisam mogla dochekati da dodjem kuci i isplachem se.
Ariana je pochela uzivati u golicanju, mm i ja samo smishljamo nachine da je zasmijavamo jer nishta ne zvuchi ljepshe od njenog grlenog smijeha.
U srijedu radimo zadnju vakcinaciju iz ove famozne velike grupe, pa cemo onda u julu najvjerojatnije i hepatitis B.
A shto se tiche slichnosti, bash tu bradu koju primjecujesh Biksi, je naslijedila od tate (a najvjerojatnije i ochi). Chini mi se da ipak dosta slichi na mene kad sam bila beba. yes
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Republica 27/6/2011, 01:12

Pa vidi ti Arianu sa bandanom preko glave i taj izraz lica sa fotke gde je tata u pozadini...klasa!

Pa vas dve kako samo vibrujete.

fenomenalno!

TamaM da idem da spavam videh da imash dnevnik.Shto ne prijavljujesh...tztzttztztz.Ovih dana citam detaljnije.A to za apetit podji od sebe ima dana kad bi vola pojela a ima dana kad hranu ne mozhesh videti.Mada ovih dana meni nishta ne zAstavlja apetit,ali evo juce ovde kisha, sivo vece i ja nishta nisam jela.A danas toplo ,sunce i ja opet.
Meni vremenska prognoza utice na apetit.Mozhda i Ariani ipak je t0 50% Mediteransko devojce.

[Only admins are allowed to see this image]


Poslednji izmenio Republica dana 27/6/2011, 01:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 27/6/2011, 01:15

Idi Republica da jedesh i da spavash, nije lako izdrzati tvoj tempo. usne
A Ariana slaze face k'o odrasla.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Sneza 27/6/2011, 14:35

Shiz, da te utešim i ja sam brinula zbog jela, Anja je mrljavila, ali od kada jede čvrstu hranu, jede kao mećava, prosto je obožava, pomislim da nekad pretera, pođi od sebe, nisi ni ti uvek gladna zar ne? Tako ne mogu ni oni jesti jednako svaki dan, ne sekiraj se.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od MARA 27/6/2011, 16:11

Sizo bre bas je poraslo ovo tvoje zrno neznosti.
Medena je sa tom bradicom i maramcetom ,i tim ozboljnim pogledom,verovatno se dete cudi vremenu,cas kisa,cas sunce.
Za kilazu ne brigaj isti je bio i Viktor pa evo sad niko ga ne moze stici.
A i ako je na tebe onda nece biti debelica,vec zgodnica.
p.s.Nego sizo jesi li ti sigurna da si se poradjala pre 3,5 meseca,gde ti je stomak,mislim salce?
ljubi devojku
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lena 28/6/2011, 18:19

preslatka devojcica nasa ariana!!! [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Simona 30/6/2011, 14:53

Kakva slatkica srca Pozdravcici za vas ljubav
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od brinbili 10/7/2011, 13:17

[Only admins are allowed to see this image]
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 13:33

Opet treba mamu da malo opomenem da napiše neki izveštajčić Very Happy
Kakvo vam je vreme,nije vruće kao ovde? Uživate li u prirodi?
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od catherine290505 12/7/2011, 11:40

Shiz, to je sad od zrna neznosti preslo u hrpu neznosti smajli angel divni ste i kad uspete - pisite srca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 4 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu