KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrno njeznosti raste

+60
leptirko82
SoJa
SannI-AlL
missile
Sofka
JAmajka
nena beba
makababy
korpica
cicsa80
snedra
Masha UK
MAAKKI
mamajednogprinca
Mrvica
cici
Tanja83
cufta
Mali Princ
Mirjana
tuli
HappyGirl
naca
dragana76ns
bobica83
zoxa
bokica
gea
KoMetaK
adriatika
caci
Sami
Cupava
Zoka83
buby
Simona
Republica
lena
bak
Danicab1
cipiripi
lolipop
maus
bebko
Nefertari
BiKsi :)
dr mali pariz
djole42
maja76
MARA
Sneza
Struzzo
Pakki
Orline
nesalela
brinbili
catherine290505
Tinche
Milijana
Shizika
64 posters

Strana 27 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 39  Sledeći

Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Mirjana 30/11/2012, 20:57

Svirate li? Kako tiba? Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Masha UK 3/12/2012, 00:07

Samo da vas poljubac
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od cufta 3/12/2012, 08:42

gde ste devojke? ima i nesto novo?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 6/12/2012, 00:22

Pariz, ti se zezash za suzice, ja sam se zezala, vidish smajlice? grljenje
Halo, cuftice, nas je najbolje pocheti traziti pri dnu liste RD. Very Happy
Ihhh, Biksi, kako vid tebi da se pomuti, ja od tebe i uchim fotografiranje! Kad god pozelish a ti dodji da se druzimo!
Mi smo u svojoj kolotechini osim ove sedmice jer se Ariana prehladila pa izbjegavamo drushtvo i uglavnom se grijemo u kuci i na poslu. Prekosutra cemo posjetiti jedan vrtic - pretshkolsko da osiguramo mjesto za april 2014.. Tako je to ovde ako hocesh negdje popularno da pohadjash. To bi trebalo biti 15 sati sedmichno i o troshku drzave nakon napunjene 3 godine. Mozda krene samo 3 sata sedmichno od januara te godine, tek toliko da se navikne bez mene. Mm mi je tu dao odrijeshene ruke, i pri samom odabiru. Sve se vishe pitam jel' to ja imam slobodu ili mi se namece odgovornost. zbunjen
Ariana ima neobichne nachine rjeshavanja konflikata. Neki dan se igrala sa omanjom igrachkom koju joj je neochekivano istrgnuo djechak 4-5 mjeseci stariji od nje. ja, chekajuci da njegov tata intervenira, pruzim joj brzo drugu igrachku da joj to privuche paznju. Medjutim joj on uzme i tu drugu igrachku. Nije joj bilo pravo isprve (vidim joj po licu), ali se odjednom sagnula, pochela vaditi igrachke iz kutije i slagati ih ovom klincu u naruchje. Shocked On je bio zbunjen, ispustio igrachke i otishao, ona se josh malo tu poigrala i preselila na druge aktivnosti. ne znam da bi to upalilo kod odraslih "otimacha", da ih zatrpavash dok se ne zasite, ali eto, kod klinaca radi.
Pokazuje znakove kad neshto zeli ali ona ne otima. Zbunjena je kad djeca slichnog uzrasta odbiju njeznost (ona im chesto prilazi s nakrivljenom glavom, da ih zagrli i stavi im glavu na rame kao shto mi to chinimo). Izbjegava djecu koja su se vec na nju derala, gurnula je ili otela igrachku. Iznenadjuje me da vecina roditelja ovakve djece ochekuju da shvatite njihovo dijete. Rolling Eyes
Odoh malo kachim slichice ako budem imala srece.
Poljupci za sve tete koje nas prate i pishu
srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 6/12/2012, 00:28

Navikava se na kameru, ponekad i pozira. Kate Moss - dani su ti odbrojani![img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 6/12/2012, 00:34

Omiljeno igralishte:
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 6/12/2012, 00:38

[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 6/12/2012, 00:45

Krenula je i na chasove voznje (naravno: samoinicijativno Very Happy ):
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Looda je za vodom, ovde sam joj jedva dopustila da udje u plicak gdje je isprepleteno korjenje vrba, a ona me vuche u duboko da plivamo za patkama! affraid A hladnooooo!
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Simona 6/12/2012, 06:48

Prelepa je Ariana, ima i sjajan stil, pretpostavljam da je mama zaslužna za to osmeh srce ali ovaj deo me je oduševio...
Shizika :: ...
Ariana ima neobichne nachine rjeshavanja konflikata. Neki dan se igrala sa omanjom igrachkom koju joj je neochekivano istrgnuo djechak 4-5 mjeseci stariji od nje. ja, chekajuci da njegov tata intervenira, pruzim joj brzo drugu igrachku da joj to privuche paznju. Medjutim joj on uzme i tu drugu igrachku. Nije joj bilo pravo isprve (vidim joj po licu), ali se odjednom sagnula, pochela vaditi igrachke iz kutije i slagati ih ovom klincu u naruchje. Shocked On je bio zbunjen, ispustio igrachke i otishao, ona se josh malo tu poigrala i preselila na druge aktivnosti. ne znam da bi to upalilo kod odraslih "otimacha", da ih zatrpavash dok se ne zasite, ali eto, kod klinaca radi.
...

Odlično što smišlja svoje načine rešavanja konflikata. A mislim da je tako mala primetila kako deluje ljudska psiha i kako se odbraniti. Ja sličnu metodu primenjujem ponekad kod odraslih radoznalaca ili zlobnika. Spominjala sam na nekoj temi, ako bi im uzvratila istom merom to bi se nastavilo u nedogled što zlobnik i hoće, ovako ja se nasmešim kažem da, da tako je to, baš kao što kažeš i zlobnik nema načina da nastavi razgovor pa ga i prekine. Tu je presudan i faktor iznenadjenja jer zlobnik je očekivao da pecne pa dobije reakciju, pa nastavi, a ovo je nešto neočekivano, on zapravo nije predvideo takvu moju reakciju pa se zbuni. Mislim da je isto bilo kod Ariane, mali nasilnik je hteo da ona odreaguje, da se bori i tuče oko igračaka a time što mu je ona dala još igračaka ona nije prihvatila njegovu "igru" i zbunila je protivnika, pobedila ga na svoj način. Verovatno ne može da se primeni uvek ali eto nekad deluje. Bravo Ariana!!!

Pozdravčići za vas sreca sreca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od cufta 6/12/2012, 07:28

Shizika :: Neki dan se igrala sa omanjom igrachkom koju joj je neochekivano istrgnuo djechak 4-5 mjeseci stariji od nje. ja, chekajuci da njegov tata intervenira,

I drknem njegovom tati samar.... nekako bimise to najvise dopalo.
Nisam nikada tako razmsljala, ali bigaqrant upalilo i kod matorih. Ne mislimda je to pitanje zasicenja, kao sto nie zelja nije zelja za imanjem, nego maltretiranjem drugog. Pa kad tajuzvrati, brisi kuci.
Znam za tu skolu kod vas od ranih dana, ali ne znam nista otome kako izgleda. Kad budes imala vremena, napisinam malootome. To su za nas totalne novosti.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Mirjana 6/12/2012, 13:04

Shizika ::
Nije joj bilo pravo isprve (vidim joj po licu), ali se odjednom sagnula, pochela vaditi igrachke iz kutije i slagati ih ovom klincu u naruchje. Shocked On je bio zbunjen, ispustio igrachke i otishao, ona se josh malo tu poigrala i preselila na druge aktivnosti.
Bravo Arijana lol! likeit
Shizika :: Iznenadjuje me da vecina roditelja ovakve djece ochekuju da shvatite njihovo dijete. Rolling Eyes
Ovo kao da sam ja napisala! Baš mi nije jasno šta im nije jasno!
Fotke su extra, a Ari naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od buby 6/12/2012, 17:45

arijana je prava dama...to se vidi sa svih njenih slika...prosto ovo sto opisujes i jeste manir jedne dame...negde sam pronasla neki poster gde je mala devojcica bas kao arijana na prvoj slici i pise dama se ne postaje...dama se radja...e pa bas tako i ti si shizi rodila jednu damicu...
i evo morala sam to pronaci... lol!
[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 6/12/2012, 18:17

Shizika ::Navikava se na kameru, ponekad i pozira. Kate Moss - dani su ti odbrojani![img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Shizika ::
Looda je za vodom, ovde sam joj jedva dopustila da udje u plicak gdje je isprepleteno korjenje vrba, a ona me vuche u duboko da plivamo za patkama! affraid A hladnooooo!
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Ja sam odlepila na ove dve fotke! Ariana je kao med, secer, ma prasak za pecivo! LJubim vas mamooooo! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od cufta 7/12/2012, 10:01

Medic jedan, kako je lepa i medena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Manekenka nasa!!!
To nam je jedina manekenka na forumu! Meni je ova gde se vide vase ruke kako se drze naaaaaaaaaaaaajlepsa - tako je topla ta slika.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od snedra 7/12/2012, 11:33

Prelepa je, evo pitao me sada Lepotan kako se zove, bas se zagledao u nju!
Very Happy
Cmok!

snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od snedra 7/12/2012, 11:37

Nisam procitala ceo dnevnike, ali hocu uskoro, samo da kazem da se Lepotanu mnogo svidja slika za klavirom i gusarska i hoce da posalje sledecu poruku, pa vi vidite

poljubac
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od snedra 7/12/2012, 11:39

A mesto gde se lepotica slikala za klavirom... Cini mi se da je u tu muzicku skolu isla moja sestra nekad davno...
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od cufta 7/12/2012, 17:44

snedra ::Prelepa je, evo pitao me sada Lepotan kako se zove, bas se zagledao u nju!
Very Happy
Cmok!


evo jos jedan par imamo! kako to danas lakoide. nema vise da vam se svidja zet, snaja....sada se sve unapred zna. Samo da ne bude zablude. u 21. veku miraz daju roditelji MUSKE dece
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od bak 7/12/2012, 18:41

Al carape na tufne i naocare za Sunce love Prava je devojka na ovim slikama yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dr mali pariz 7/12/2012, 18:58

ne znam da bi to upalilo kod odraslih "otimacha", da ih zatrpavash dok se ne zasite,al eto...
srcasti poljupci [/quote]
Znam da nisam uspela da iskopiram kako je trebalo,ali moram priznati kako uvek u tvojim real.prikazima tražiž ovakva mesta,kod tebe već ustaljemi topici...
nema šta,Ariana je ko matora postupila,tačnije,retko ko od matorih bi tako intelig.rešio konflikt.
pravaa je mačkica, i meni se posebno svidja fotkica-ruka u ruci. ljubimo vas da pukne! srca
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od caci 7/12/2012, 21:21

Mislim sta reci ...svaka rec je suvisna naočare naočare naočare
padam na devojcice...moja su slaba sreana ...i lepo si rekla Kejt Mos cuvajse lol!
ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Orline 8/12/2012, 11:48

caci ::Mislim sta reci ...svaka rec je suvisna [Only admins are allowed to see this image]
padam na devojcice...moja su slaba sreana ...i lepo si rekla Kejt Mos cuvajse lol!

lol! lol! lol!

Stvarno je svaka reč suvišna Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od KoMetaK 8/12/2012, 11:56

Kakav je ona secer!!!! love love love love Odusevila me je ona slicica sa klavirom, ali nista manje me nisu odusevile ni sve ostale!!! love love Vidim, vec se uveliko pregovara o zetovima, pazi mama! Wink
A i uzicka republika me odusevila! Bas se pitam ko je!? zbunjen lol! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od KoMetaK 8/12/2012, 12:00

I zaboravih da napisem da me je odusevila kako se resila napasnog deacaka!! Bravo Ariana!!!! as g Od nje treba uciti! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 9/12/2012, 00:28

Simona :: Mislim da je isto bilo kod Ariane, mali nasilnik je hteo da ona odreaguje, da se bori i tuče oko igračaka a time što mu je ona dala još igračaka ona nije prihvatila njegovu "igru" i zbunila je protivnika, pobedila ga na svoj način. Verovatno ne može da se primeni uvek ali eto nekad deluje.
Simona, tako slichno i ja to dozivljavam. Najgore mi je to kad djeci nije samo cilj da se dochepaju igrachke, vec im uvecava zadovoljstvo to shto su nekog rasplakali.
cufta ::
Shizika :: Neki dan se igrala sa omanjom igrachkom koju joj je neochekivano istrgnuo djechak 4-5 mjeseci stariji od nje. ja, chekajuci da njegov tata intervenira,

I drknem njegovom tati samar.... nekako bimise to najvise dopalo.
 b  b  b
Da znash da bi mi prijalo (a mozda i njemu Wink )
Pisat cu o sistemu sa vrticima ako ugrabim vishe vremena tokom praznika.
Mirjana ::
Shizika :: Iznenadjuje me da vecina roditelja ovakve djece ochekuju da shvatite njihovo dijete. Rolling Eyes
Ovo kao da sam ja napisala! Baš mi nije jasno šta im nije jasno!
Morat' cemo ujediniti snage da prevaspitamo neke roditelje, imash predlog ili da usvojimo ovaj Cuftin?
buby ::arijana je prava dama...to se vidi sa svih njenih slika...prosto ovo sto opisujes i jeste manir jedne dame... dama se ne postaje...dama se radja...e pa bas tako i ti si shizi rodila jednu damicu...
Hvala Buby, ja se nadam da ce Ariana imati neke manire. Ne znam bash dal' je dama, rano je da je kategoriziram. Nekako je drugachija nego sam ochekivala da ce biti, manje je delikatna, ima ponekad ponashanje kao harambasha. A oblachim je uglavnom praktichno, da joj ne sputava pokrete, da se ne saplice (i da nije roze Razz ). I igrachke kojima voli da se igra su uglavnom "unisex". Very Happy
snedra ::Nisam procitala ceo dnevnike, ali hocu uskoro, samo da kazem da se Lepotanu mnogo svidja slika za klavirom i gusarska i hoce da posalje sledecu poruku, pa vi vidite
Samo se vi udvarajte, kao shto rekoh, nishta josh nismo potpisale.
Za klavir da napishem, to nije u muzichkoj shkoli (ma i premalena je za to), nego kod mene na poslu, dozvolimo joj da lagano lupka.
Biksi cvet
Bak, ja chuvam dosta Arianinih stvarchica, naochare su unisex, poshaljem ti ih chim zatrebaju. grljenje
Metaurina, stalno se mimoilazimo po forumu, znam da puno radish, nadam se uloviti te za praznike da te malo cmoka .
Pariz, Orline, svjeze, neispavane mamice, ljubim vas i vashe bebice.
Caci, nadam se da cesh uskoro drzati svoju djevojchicu.
Hvala mnogo svima na komplimentima c
srca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 27 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu