KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

+54
maki79
gagax81
agata
Struzzo
bobica83
maja kg
catherine290505
Milijana
ciklama
Simona
cici
anak
djole42
Malina
seka 35
Zaneta
cvrle76
bubili2
Sneza
MAAKKI
Kockica
ski_lady
kristina33
lilly13
Deni
jaca*caca
HappyGirl
Orline
heart84
bule74
fenix
viktorija
vašar
*AIDA*
noja
bak
bebko
Marija86
ŽenoLina
KoMetaK
dragana76ns
cicsa80
daco
Cupava
maja76
Jelena*
Sofka
Republica
Zoka83
Shizika
dr mali pariz
malenaa
BiKsi :)
lolipop
58 posters

Strana 4 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od seka 35 15/4/2011, 13:43

loli ,tako ti je to kod nas i nasih doktora
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od BiKsi :) 15/4/2011, 13:45

Republica ::
A kad krenu da me drndaju ovi komplikovani i za sebe a kamoli meneLOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Hexer ...meni krenu i dlake da rastu tamo gde ih nije bilo.Gledajuci sada zone maljavosti skapiraM da sam vishe bila u kontaktu sa "zbunjenima"i moram da im naplatim laserski tretmanLOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 4u2ap3b otklanjanja dlaka .
LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 404938 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 404938 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 404938 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 404938

Loli, pa dobi li na kraju saglasnost?!
Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 15/4/2011, 14:00

Republica ::Loly, i gde se sve to deshava?LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 6asmnhy
Vidim da cesh VTO raditi u Jevremovoj(Bgd) a zhivish u Sarajevu?

Znash meni pocela da pada fruktoza u krvi , dorucak je davno bio voce a josh nisam unela proteine i ugljene hidrate pa ne hvatam pojedinosti.
A pisheh u KM novcanim vrednostima...hehehehe ja josh vishe smutila.

A kad krenu da me drndaju ovi komplikovani i za sebe a kamoli meneLOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Hexer ...meni krenu i dlake da rastu tamo gde ih nije bilo.Gledajuci sada zone maljavosti skapiraM da sam vishe bila u kontaktu sa "zbunjenima"i moram da im naplatim laserski tretmanLOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 4u2ap3b otklanjanja dlaka .

Repi živim u Istočnom Sarajevu, tačnije u R.Srpskoj. E pa da znaš meni duguju i laserski tretman i liposukciju, a bogami i dobrog psihologa. Ma slomiše me brate, pa možeš misliti kad sam ovdašnjem ginekologu objašnjavala hetčing (sigurno nisam dobro napisala), metodu skidanja opne, kralj nije znao uopšte da to postoji, ladno mi rekao "ja rutinski porađam žene, i ja sam inače dokror za rak, ne znam ništa drugo da radim". Pomislih jadna mi majko koga ti liječiš, sreća trebala mi samo uputnica.

Ej Biksi srce, ma dobih saglasnost nekako na brzinu, to joj je bilo manje važno, pa se na tom nije zadržavala. To je onako brzinski odradila. A mene je onako pregledala kao da sam ALIEN, i razmatrala da li da mi naplati. Ma ludnica.

Ljubac koke
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od dragana76ns 15/4/2011, 15:13

Loli nemoj da te te svrake nerviraju...jadni li su sa takvim stavovima!
No, to nas ne zanima niti nas moze ometati u kokanju i navijanju
ljubim ja tebe draga a njih ko šiša LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 766699
LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 523795 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 523795 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 523795 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 523795 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 523795
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od djole42 15/4/2011, 16:07

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Zoka83 15/4/2011, 16:18

Loli, doktor za rak?? Svasta... Rolling Eyes
Nemoj da mi te nerviraju, da im ne bi sve po spisku! Very Happy
Ljubim! srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Shizika 15/4/2011, 16:41

Jao, ovo sa " shifrom N97" me podsjeca na Kafkin "Proces". Rolling Eyes
A naravno da ce te pregledati k'o aliena kad su izgleda, shto se VTO, doktori tu k'o sa Marsa pali!
Nedaj se iznervirati, srecom se na tm mozesh osloniti. Samo naprijed bonicko!
poljubac
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Sofka 15/4/2011, 19:36

Loli zaigrala ja ne brini igra samo se ti lepo bockaj a mi cemo da navijamo navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 vv vv vv vv vv vv vv

roda roda roda
ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od anak 15/4/2011, 19:44

LOLI, ZEMLJAKINJO, SREĆNO TI OTVARANJE DNEVNIKA igracice igracice igracice
Nadam se i želim ti od srca da Jevremova donese veliku sreću, najveću radost. c
Samo napred c
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od dr mali pariz 15/4/2011, 20:51

Eeeeeee moja Lolipop...ništa mi ne pričaj za tu šifru...pre dužeg vremena su mi je prilepili,a šta sve sa debilima prošla zbog te šifre...uh!!
Samo ja ne ćutim Rolling Eyes "numem"
a kad mi u Soc. prilepe greškom šifru i još je prevedu velikim slovima-abnormalno krvarenje iz uterusa,i sa tim me navodno šalju na Institut za endokrinu LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 444178 pa se na šalteru na Institutu izvinjavam zato što tamo u mom Soc. rade goli kreteni...ih bre...ništa mi ne pričaj,samo odmahni ili malo i popljuni,da ti bude lakše...
Samo se kokaj ,koko! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od cici 15/4/2011, 22:28

Drugarice moja draga,
zelim ti veliku teta betu i da te sto pre vidim na td trudnica
sretan početak napred scuro
cveće
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Deni 16/4/2011, 13:22

Loli,

to je jos i super, do sada su me tri puta traumirali sa pogresnim siframa i dijagnozama sto za mene sto za muza. Al' sta da radimo, iskustvo i strpljenje je na nasoj strani.
Nego, bitno je da si ti dobila odobrenje za punkciju Very Happy
Sad mozes mirno da nastavis da se bockas sunny
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 16/4/2011, 13:47

Joj drage moje ovi dr. su stvarno katastrofa. Sreća pa lijepo prespavam, odmorim se i za sve to kažem "to je bilo juče".
Danas sam ok, jedino mi malčice smeta to što se neću stići vidjeti sa Bebkom, jer oni iz Sarajeva polaze u 14, a ja do 14 radim.Iskreno se nadam novoj prilici.
A za Bebko jedan specijalni ljubac.
I svima vama po jedan ljubac
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Deni 16/4/2011, 13:53

Bas steta, a rekla sam joj da te poljubi od mene.
kiss usne
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od dr mali pariz 16/4/2011, 17:30

Loli,šteta što nisi mogla da se vidiš sa ,nama dragom,drugaricom.Biće prilike...
Kako ide bockanje? Kako se osećaš?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 16/4/2011, 18:39

Pari mogu ti reći da je i meni jako žao. A radim već evo četvrtu subotu, jer sam već uzimala par slobodnih dana, a uzimaću ih još sad dok bude punkcija, pa da bar nekako napravim balans na poslu.
A Bebko sam zvala oko 5 min do 2, meni bi trebalo 15-20 min da dođem do nje, a oni su se već skupili da krenu, tako da mi je Bebko rekla da nema svrhe da krećem jer neću stići.

Bockanje ide solidno, zadovoljna sam. Osjećam da jajnici rade nakon one uspavanosti posle mikroginončića , a kakav će biti rezultat vidjećemo u srijedu. Danas mi se pojavio neki bjelkasti sekret, ali nije mnogo obilan, i ne pravi probleme. Jedino to što se pojavio. I ne mogu da rastumačim od čega mi se ovoliko spava, ili sam jednostavno umorna od količine obaveza, ranog ustajanja, ili od prevelike količine izvađenje krvi, ili od proljeća, ili od ljekića, ili je sve zajedno pomalo. Uglavnom ja već svako poslepodne malo dremnem, a u krevetu sam već oko 10, ili 10 i 30, i superiška spavam (i jedva ustanem, sad da me čuje Zoka83, pošteno bi se nasmijala). Raspoloženje je na zavidnom nivou za sada, iskreno se nadam da će tako i ostati.
U ponedeljak ujutro opet idem onim vampirima na vađenje krvi za E2, tako da već u ponedeljak ćemo imati prve rezultate stimulacije.
Ljubac draga
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Cupava 16/4/2011, 19:04

Da povratis snagu, Maga ti je sacuvao medenjake. :-)

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Maginmedenjak

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Magadajemedenjak
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 16/4/2011, 19:22

Ej koko pa gdje si ti? Joj Maga je divan, a i medenjaci su njam, njam. Maga dušo slatka, i ti si mi ko medenjak.Ljubac za dragog Magu
Joj zaboravih i tebi poslati jedan ljubac koko, izvinjavam se, evo ti ovoliiikii ljubac
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Simona 16/4/2011, 20:33

Prvi put sam u tvom dnevniku... Zelim da ti bude srecan, najsrecniji... i da uskoro slavimo na Kutku a ti se preselis pravo na trudnicke dnevnike...
f vv bb d v
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Sneza 16/4/2011, 21:40

Cupava ::Da povratis snagu, Maga ti je sacuvao medenjake. :-)

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Maginmedenjak

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Magadajemedenjak
Izvinjavam se Loli što upadam ali moram Čupavoj dati predlog da sa tom kolekcijom igračaka dođe slobodno, Anja i Mia bi se obradovale da ih tako zabavlja. Very Happy

Loli cvet
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od ciklama 16/4/2011, 21:52

Loli i ja imam taj propratni efekat da mi se vise spava u toku stimulacije. Spavaj, sta drugo. Ja sam se salila sa mm da je mnogo bolje da mi se spava nego da sam nervozna. Kada sam prestala sa lekovima ta potreba da spavam u toku dana je prestala kao rukom odnesena.

Navijam za ponedeljak da sve bude ok i da ti boravak u BG bude kao suncan dan koji je najavljen.

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Milijana 17/4/2011, 01:04

Loli, izvinjavam se što tek sada svraćam Embarassed Videla sam dnevnik, ali šta mogu kad sam skitara neopevana, pa nikad kući nisam lol!
Neka je sa srećom ova VTO i da slavimo betu veliku i trocifrenu, pa onda da te pratimo na trudničkim dnevnicima osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ja čula da je Ljubić u Americi u aprilu Shocked

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lilly13 17/4/2011, 11:21

Loli, N97 ti je oslobođena participacije za sve (osim za ljekove).
Ja na uputnicu odrađujem sve, jedino kad mi se baš žuri pa nemam vremena čekati, kao na primjer tog internistu - odem privatno, platim 30KM i rješim problem.
Nedaj im da te nerviraju.
Sretno u ponedeljak sa E2.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od catherine290505 17/4/2011, 12:13

Loli, stizemo na vreme Nera i ja da zaprasimo malo bebecom prasinom ovde kod tebe

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 17/4/2011, 12:31

Hvala vam drage moje, nikad nije kasno, uvjek ste mi dobro došle, a naročito naši najmlađi članovi, koje uvjek sa užitkom gledam, i divim se njihovoj savršenosti.
Ljubac za vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 4 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu