KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

+54
maki79
gagax81
agata
Struzzo
bobica83
maja kg
catherine290505
Milijana
ciklama
Simona
cici
anak
djole42
Malina
seka 35
Zaneta
cvrle76
bubili2
Sneza
MAAKKI
Kockica
ski_lady
kristina33
lilly13
Deni
jaca*caca
HappyGirl
Orline
heart84
bule74
fenix
viktorija
vašar
*AIDA*
noja
bak
bebko
Marija86
ŽenoLina
KoMetaK
dragana76ns
cicsa80
daco
Cupava
maja76
Jelena*
Sofka
Republica
Zoka83
Shizika
dr mali pariz
malenaa
BiKsi :)
lolipop
58 posters

Strana 15 od 24 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Sledeći

Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Deni 2/5/2011, 20:22

Lolilska poljubac Dobrodosla kuci i sad samo da uzivas do visoke bete Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od fenix 2/5/2011, 20:57

DOBRO DOSLI KUCI SAD UZIVAJ I ODMARAJ poljubac srca srca srca
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Shizika 2/5/2011, 21:11

Stigla kuci svojoj, mazi se i uzivaj, proletjet ce vrijeme i doletjeti
roda roda roda
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od catherine290505 2/5/2011, 21:18

Loli to je to!!!


roda roda roda
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od heart84 2/5/2011, 22:05

Dobrodosla Loliska kuci, cekamo 12. 05. i navijamo za veliku betu igracice igracice igracice igracice
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Kockica 2/5/2011, 23:57

Leškari i uživaj kod svoje kuće, a mi navijamo za 12.05. i veeeeeliku betu!
smajli angel b b b vv vv vv

Je li bio Ljubić na ET?
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Sneza 3/5/2011, 08:21

Loli, sad leškari i zanovetaj, pronađi gomilu dobrih filmova i uživaj, mi ćemo da navijamo za debelu teta betu
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Malina 3/5/2011, 10:17

Loli, dobro dosla! osmeh srce

Mazi svoje mrvice i uzivaj! Zelim ti da ti se ostvari zelja na sv. Vasilija Ostroskog molitva

roda roda roda roda roda

Posto znas da ja cekam info od tebe, hajde molim te, napisi da li si videla dr Ljubica, tj. da li je stigao za et?
I pitala sam na temi Jevremova, ali da pitam i tebe ako znas, do kada je tu, da li se vraca u Ameriku, jer ne znam sta da radim, za kada da zakazujem postupak. Ako u maju nije tu, meni jun ne odgovara, znaci moracu kasnije. No
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od viktorija 3/5/2011, 11:17

Loli puno poljubaca od nas za vas LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 8326
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od cici 3/5/2011, 17:29

samo da vas poljubac
Kako se osecas, zanovetasl li ? Evo ponovo da te povucem za nosic zagrljaj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od *AIDA* 3/5/2011, 19:56

osmeh srce smajli angel NAVIJAM SVIM SRCEM DA BEBE OSTANU TU GDE SU.... osmeh srce
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Cupava 3/5/2011, 20:21

Upravo sam ispratila Andju i muza, puuuno su te pozdravili i porucili da im ostavis malo kolaca. Mazi stomace i uzivaj, u njemu se sad pravi razmestaj za male rudare. :*
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 3/5/2011, 20:53

Cupava ::Upravo sam ispratila Andju i muza, puuuno su te pozdravili i porucili da im ostavis malo kolaca. Mazi stomace i uzivaj, u njemu se sad pravi razmestaj za male rudare. :*
Ej koko da znaš da to i radimo, ne samo ja nego svi pomalo, kako ko naleti, mazimo ih, pazimo, pjevamo im i molimo ih da tu ostanu narednih mjeseci.
Naravski da ću tm i Andji ostaviti kolača, a tebi i Magi i kolača i kulena, i sarme i pečenja jer ste mi uvijek tu, njih dvoje stalno negdje bježe. usne

Ja sam danas baš bila loše. Ne znam zbog čega, ali sam nekontrolisano povraćala, onako usred bijela dana. Uopšte mi nije bilo muka, niti me bolio želudac. Ali je bilo nekontrolisano do te mjere da se nisam stigla ni podići iz kreveta, nego sam totalno uneredila ćilim, pa sam svojim uz svu gužvu oko slave dodala još jednu obavezu da odnesu ćilime u praonicu, a oni da ribaju kuću. Mene onako malo ljuljuška u glevi, a više me stid jer sam baš bila kao dijete. Osim toga osjećam se u redu, bole grudi, onako progesteronski, i poprilično mi se naduvao stomak. Malo bole krsta, ali od ležanja. Mi smo svi još jučer zaključili da moram poprilično da usporim život, u smislu da sporije silazim niz stepenice(nisu mi ni dali već dva dana nikako da silazim, nego me na telećak od balkona izbace da malo udahnem svježeg vazduha), da pazim kako sjedam, ustajem i slično. U stvari tek sam uvijdela ovih par dana koliko sam brzo živjela, i koliko sam tu brzinu ubacivala u sve segmente života.
Kockice dušo ništa ne brini Ljubić je bio tu, i biće za tvoj pregled ništa ne brini, biće kako su ti rekli, samo se ti opusti i uživaj u trudnći.
Malina već rekoh da je Ljubić bio tu na ET-u, sestre misle da je tu u maju, ali naravno ništa ne mogu obećati. Nas je ovaj put bilo pet kojima je radio ET. Prije toga smo sa njim obavili razgovor oko dogovora koliko embriona da vratimo, treba li nam hečing, i tako. Čak se mm plaši (još je pod uticajem naše Vašar) višestruke trudnoće, i nije bio za to da vratimo tri embriona, prosto se plaši za moje zdravlje, a naravno i za bebe, a ni odluku o odstranjivanju jednog on bi teško podnio. Pa smo LJubića oko toga smarali, i on nam je rekao da nam stoji na raspolaganju uvijek, i da se ne brinemo, i tako ubacimo tri. Još jedna stvar, hečing nismo radili jer nam je rekao da zaista nema potrebe, da su embrioni divni i da im je najljepše u prirodnom okruženju. I to me oduševilo, ladno su mi to mogli naplatiti a da hečing i ne urade. I u sali sam ga smarala sigurno 40 min, pitanjima a šta ako budem kihala, kašljala, imala temperaturu, dobila candidu, i na sve mi je strpljivo odgovorio.
I da podijelim informaciju sa vama: kod bolnog grla i kašlja možemo piti dječiji sirup Plikovit (neki sa žirafom koja ima šal oko vrata, a to će nam neka od naših mamica objasniti), i za bolan nos mogu kapi ili sprej Marisol. Eto tako sam ti ja njega gnjavila.

Izvinjavam se opet na dugačkom postu.Prosto sam vas se poželila.

Djevojke sve vas volim i ljubim, i molim vas da takve i ostanete jer ste najbolje. d
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od MAAKKI 3/5/2011, 21:17

Loli samo ti lepo uzivaj pa da se oni lepo ugnjezde ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od djole42 3/5/2011, 21:23

Loli i mrvičice ,ljubim vas!Uzivajte ,usporite ,mazite se i pazite!
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od cicsa80 3/5/2011, 22:10

Loli prvo svratih kod tebe da vidim sta se desava a ti imas Trio fantastiko! Bravo za bebe i da ostanu kod majke...... srca srca srca poljubac
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Zoka83 3/5/2011, 23:02

Loli, pomazi te tri mrvice od nas zagrljaj
Jedva cekam da nam objavis veliku betu! I nemoj se puno opterecivati oko toga kako ustajes, sedas, da li dovoljno lezis i sl. nema pravila.
Ljubimo vas sreca
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Malina 4/5/2011, 08:45

Sta ti je bilo to Loli? Mozda si previse uzbudjena, pa mali stres ili si nesto pojela mozda?
Odmaraj se, opusti se, to je najbitnije. Sto kaze Zoka, nema pravila, kad hoce da se uhvati, hoce. Meni su pricali u Jevremovo, za zenu, kojoj je bio neki 7-8 postupak i kojoj je naravno bilo vise muka od svega, i otisla je na vec uplaceno zimovanje, jer nije zelela vise da lezi, skijala, padala i ima blizance Very Happy
Hvala za info o Ljubicu, nadam se da ce sad biti tu i da cu moci sve lepo da obavim. Smejala sam se tvojoj prici o 40 min. jeste, fin je on, s te strane mi se jako svidja, hoce na sve da odgovori, ljubazan je, meni je cak na jednom et pevao! lol!
Inace, da niko ne brine, hecing vi pratite na monitoru, tako da tacno vidite sta rade. Nema lazi, nema prevare Very Happy
Ljubim te ljubav
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od bebko 4/5/2011, 09:55

Loli zagrljaj
navijači2 srca navijači2 srca navijači2
za dobar ishod
srcasti poljupci
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od noja 4/5/2011, 10:32

loli nam je uzbuđena trudnica trudnica igracice igracice igracice
svi mi brzinski živimo jel je takvo vreme, treba nekad i da oladimo roda roda roda
navijamo za 12.05 i za Ostroškog i Vasu srca igracice igracice igracice srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od fenix 4/5/2011, 12:18

zagrljaj uzivaj Loli i odmaraj.Ljubim te poljubac cveće cveće cveće i cekamo veeeeliku betu.
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od *AIDA* 4/5/2011, 13:38

Lolice pazi nam te male lolipopčiće i mazi ih...nemoj brinuti organizam javlja samo drugo stanje, neko ga manifestuje ovako a neko onako...TRUDNICE uz tebe sam.... cmoka
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od bak 4/5/2011, 14:03

Ljubim te i tvoje mrvice LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 522523
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Shizika 4/5/2011, 14:56

E neka si ti docu temeljito izreshetala pitanjima. likeit
Nadam se da si sad stalozenija i da se i zeludac smirio. v
Mi navijamo wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 4/5/2011, 15:32

Hvala drage moje na divnoj podršci ljubav

Šiz dušo, hvala na brizi bolje danas, želudac se lijepo smirio, normalno sam doručkovala, a i sad sam gladna Wink .

Kod mene danas uveliko pripreme za slavu, kuma pravi kolače, mm i tata pripremaju pečenje, sveki mota sarmu, sestra kuva supu i sitni ćevap, ja zanovjetam Wink , ne puno ali moram pomalo čisto da se zna ko je šef, da ne lelujaju previše.
Ja sam danas superiška, mada ovi moji nikako da me popuste smaraju me i kad se tuširam, kao da ne padnem, joj samo nešto bez veze paniče. Sinoć sam im slučajno napravila blesavu scenu, mm i sestra su otišli u kupovinu, a ja sam isključila fiksu telefon jer su me čitav dan smarali, a mobilni sam odnijela na punjenje u sobu, tako da kad su me iz trgovine zvali da se nešto konslutuju sa mnom, ja im se ne javim. Oni su brzo požurili kući da vide šta se to dešava. Stvarno su paničari, nenormalni.

Još jedna totalno blesava stvar, sav normalan svijet jedva čeka betu, samo mm bar tri puta dnevno pita kad ćemo na UZ da se prebrojimo koliko nas ima. Neću da ga ružim, jer stvarno vidim da je baš pozitivan.

Ovih dana mi je baš isunjen život, totalno sam opštena, tek sam sada izbrojala da je danas 5 dpt radost. Slava je već prekosutra, od ponedeljka radim, sigurno će se i tamo nakupiti posla, tako da se nadam da ću biti dovoljno zaokupljena da neće biti mjesta za nervozu.

Ljubim vas sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 15 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 24 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu