KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

+54
maki79
gagax81
agata
Struzzo
bobica83
maja kg
catherine290505
Milijana
ciklama
Simona
cici
anak
djole42
Malina
seka 35
Zaneta
cvrle76
bubili2
Sneza
MAAKKI
Kockica
ski_lady
kristina33
lilly13
Deni
jaca*caca
HappyGirl
Orline
heart84
bule74
fenix
viktorija
vašar
*AIDA*
noja
bak
bebko
Marija86
ŽenoLina
KoMetaK
dragana76ns
cicsa80
daco
Cupava
maja76
Jelena*
Sofka
Republica
Zoka83
Shizika
dr mali pariz
malenaa
BiKsi :)
lolipop
58 posters

Strana 11 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Sledeći

Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Deni 26/4/2011, 17:40

Bravo Loliska d d d d d
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od jaca*caca 26/4/2011, 18:49

Jeeeeeeeeeeeeeeee,devet,divno. Pa to je dobar potencijal za kvalitetne embrioncice. x x x
Cekaj,pa sad je ZURKAAAAAA u labu radost igra radost igra grljenje good job navijacica navijacica navijacica Sto volim dobre zurke. Wink
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od cici 26/4/2011, 18:57

Brvoooooo Loli d d d v v v
sad zurkaaaaaaaaaaaa cveće
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Malina 26/4/2011, 19:46

Loli radost
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od MAAKKI 26/4/2011, 20:04

Bravo Loli bice tu bebica ihaha

A sad zurka, zurka juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš navijacica navijacica navijacica
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od dr mali pariz 26/4/2011, 20:43

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 11031 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 861442 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 861442 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 861442 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 861442 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 861442 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 861442 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 861442 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 861442 LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 861442 Loli,bravo za čistu devetku!!
Neka žurka počne!! Bravo curo!! LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 806276
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 26/4/2011, 20:54

Hvala vam drage moje na ovolikoj bezgranićnoj podršci, hvala vam do neba.

Cupava koko moja, najdraža mi kuvarice, moja omiljena drugarice, (moram priznati i mm, prosto obožava one sličke sa početka dnevnika) hvala ti što si jutros bila sa mnom, i podjelila sa našim drugaricama lijepe vijesti. ljubav

Ej djevojke a sada izvještaj: Jutros smo nešto ranije stigli u Jevremovu oko 7 i30, već nas je sestra pripremila, mm je dao uzorak (naše vesela momke), ja potpisala brdo papira i krenula u apartman. tačno u 8 sati stigli su po mene u sali je sve spremno, za tri sekunde zaspem. kića mi je pala na pamet jer sam se i ja već u sali probudila, samo sam ja slučajno čula kako anesteziolog spominje broj 24, i ladno sam im na stolu rekla "jel ja to imam 24 jajne ćelije", naravno doktorka se nasmije i kaže "ne ti imaš 9 jajnih ćelija, a doktor danas ima 24 operacije, mislim anestezije". Prebace me u poluintenzivnu,pitaju kako sam, ja kažem dobro, samo me pustite da spavam, oni kakvo spavanje pojačajte joj tu muziku. Pošto sam bila prva neko vrijeme sam bila sama, a posle su mi stigle cimerke,jedna je jako šucala, htjela sam da se ko u filmovima derem "sestrooo" jer mi tel. bio daleko.Doktorka je došla da vidi kako sam, i opet se nasmijala mojoj anegdoti iz sale, pitala sam je kakvog su mi kvaliteta jc, rekla je da lijepo izgledaju i da su ako sam dobro zapamtila " na čišćenju i prilagođavanju", pitala sam koliko to traje pa da znam koliko ih je dobrih zrelih, rekla je 2-3 sata. E onda sam otišla u apartman i naravski malčice gnjavila svoju Čupavu zagrljaj .
Kada sam sišla u čekaonicu mm sav srećan što sam živa v kaže ti si meni nekako blijeda, jesi li ti dobro. Vidim sav pretrnuo. On bi da ja sve ovo prođem, a da ništa ne osjetim, čak kad je svatio da sam i anesteziju primila kroz braonilu kaže ladno "trebali su ti je odavno staviti pa da sve kroz nju dajemo, ne bi te morali toliko bušiti v ". A šta će, i on to stvarno svom srcem proživljava, možda ne osjeti jedino bol koji sam imala.
Dr. Milica i sestra su nas primile da dobijem upute za dalje, da vide sa našim zahtjevom za hečing. I dobila sam ovakav odgovor, za hečing imam predispoziciju neuspjele VTO, ali niko od njih niti smije to predložiti a najmanje odlučiti, osim Ljubića i embriologa, tako da će naš zahtjev pribilježiti, a za sve ostalo moram čekati Ljubića, i situaciju iz laboratorije, mada je krajnja odluka naša.
Ono što me oduševilo danas specijalno je to da je mm pitao kakav mu je nalaz spermiograma danas (mislim jer je loš inače, pa se mm uspaničio), sestra nam je nazvala na njihov lokal embriologa i spojila ga direktno sa mm, embriolog mu je isčitao kompletnu situaciju:od 9 jc samo jedna nije preživjela prečišćavanje, 8 jc je extra kvaliteta, i isčitao mu je sve vrijednosti spermiograma, i na kraju dao konstataciju "sve je u najboljem redu, a sada da radimo ostalo" Kako bi mi to rekli a sada žurka.

Jedino što je na mene ostavilo jak utisak jeste da sam imala cimerku koja ima malu rezervu jc, i imala je samo dva folikula, i sada mislim na nju, i molim se koliko i za svoju žuraju.

Izvinjavam se na opširnom izvještaju, oprostićete mi malo zbog narkoze, a malo zbog utrića pa vjerovatno u bunilu ponešto i zabrljam.

Sve vas volim, grlim i ljubim, uvjek mi ostanite takve kakve jeste d
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Shizika 26/4/2011, 21:04

Bravo za 8 jc, idemo momci u proboj!!!
srca juriš srca juriš srca juriš srca juriš srca juriš srca juriš srca juriš srca juriš srca
Dobro je Loli da si stigla kuci, da si ostala u apartmanu dok se ne naspavash - skupo bi vas koshtalo. Wink
smajli angel
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 26/4/2011, 21:07

Shizika ::
Dobro je Loli da si stigla kuci, da si ostala u apartmanu dok se ne naspavash - skupo bi vas koshtalo. Wink
smajli angel
Ma gdje si ti koko jedna blesava, ma znaš da ja u poslednje vrijeme i nisam nešto specijalno birala mjesto za spavanje, spavala sam i na stolu u kancelariji. Ljubi Arijanu krofnu malu
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od dr mali pariz 26/4/2011, 21:10

Samo sad odmaraj,obavila si sjajan posao! o.k. I tvoj muž takođe lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od jaca*caca 26/4/2011, 21:33

I osam je odlicno,cak stavise!!! Smesno mi kada si pomenula svoju cimerku,ja sam bila Vasarkina cimerka sa dva folikula,pa sam pomislila ako prodjes kao Vasarka, queen
Za sada da se mi koncetrisemo na zurku u labu! PARTY,PARTY!!!! radost radost radost navijacica navijacica
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Kockica 26/4/2011, 22:07

Loli baš lep, iscrpan izveštaj! Bravo za osmicu i navijamo dalje, neka bude veselo u labu zagrljaj vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv radost radost jumping juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od kristina33 26/4/2011, 22:13

Bravo Loli zurka je vec pocela, neka traje 5 dana... d
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od cicsa80 26/4/2011, 23:48

Ih, Loli kako si opisala kao da sam i ja bila sa Cupavom tamo i sve gledala pa i ono sto si prespavala Very Happy
E sad za zurezu jeeeeeeeeeeeeej (jos nam ovde fali disko kugla) bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d poljubac
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od KoMetaK 27/4/2011, 00:01

Bravo Loli! 8 velicanstvenih! osmeh srce Za ludu zurku! igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od djole42 27/4/2011, 08:13

Bravo Loli i za tebe i za dobar doprinos TM -a !
Nek se sada devojke i momci upoznaju,spajaju ,dele ......
igracice igracice igracice igracice igracice
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Struzzo 27/4/2011, 08:36

Lolika, super, super!!! likeit
Živela ljubav!!! Very Happy yes
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš

good job

ljubav
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Malina 27/4/2011, 09:09

Odlicno, Loli! osmeh srce
Pisala sam ti na koracima, pa necu ovde o tome. Zanima me samo da li znas da li je Ljubic uopste stigao iz Amerike? Koliko sam shvatila, oni ce se truditi da ti on odradi embriotransfer? Ti njega nisi srela do sad?
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 27/4/2011, 09:21

Hvala djevojke i ja vjerujem u ludu žuraju u labu.

Malina, koko biće tu do petka. Ja ću ga vidjeti prije ET, jer se moramo dogovoriti oko hečinga. Do sada sam ga vidjela 4 puta, dok sam vadila sve nalaze, dok je sve to ispitivao, i kada mi je propisao terapiju. Nisam ga viđala u periodu kontrolinih UZ, i aspiracije. Objasnili su mi da zbog velike gužve kod njega, prenošenjem tih obaveza na njegove asistente, njega su bar malo oslobodili. Uglavnom, on mi je odradio sve važne stvari. I nisam ti bila jedina juče kojoj su radili aspiraciju i pripremu za ET kod njega, bilo nas je do 10 ujutro 15 žena. A vjerujem da te neće odbiti sada da te prime u periodu priprema i planova.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od catherine290505 27/4/2011, 09:24

Super Loly b b b

Navijamo vv
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Malina 27/4/2011, 10:20

Dobro je, Loli, znaci idete na blastice, ako cekate petak f
Zaboravih da ti kazem, ja sam radila hecing, pa ako te nesto zanima, slobodno pitaj. A sto insistirate na tome? Koliko vidim, ti ni po godinama, ni po pokusajima nisi kandidat za to.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od lolipop 27/4/2011, 10:28

E to još ne znamo a nadamo se najboljem. Po pokušajima i imam jedini uslov za sada što se hečinga tiče, jedino to. A opet kažem ti, moram čekati situaciju iz laba, Ljubića, pa će mi oni dati preporuku, a na nama je definitivna odluka.
Zašto? Pa mi bismo da uradimo sve što je moguće uraditi, pa i hečing. Ali otom, potom viđjećemo. Polako.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Malina 27/4/2011, 10:46

Nemoj da brines, to ti kazu na dan et, pa tad odlucis, ima fore.
A pitam te jer se preporucuje zenama preko 37 i sa vise od 3 neuspesne vto, videla si, sigurno imas onu njihovu brosuru. Meni je sam Ljubic to predlozio pre postupka, a mislim, za vas jos ima vremena Very Happy
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od malenaa 27/4/2011, 11:30

izvini sto me nije bilo juce ali stizem da navijam i da kazem 9 bravo curo likeit likeit ,bice tu lepih bebica ovo je godina za bebe radost radost radost radost ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Zoka83 27/4/2011, 12:24

Malina ::Dobro je, Loli, znaci idete na blastice, ako cekate petak f
Zaboravih da ti kazem, ja sam radila hecing, pa ako te nesto zanima, slobodno pitaj. A sto insistirate na tome? Koliko vidim, ti ni po godinama, ni po pokusajima nisi kandidat za to.
Takodje mi je radjen hatching, ali moji embrioni su vraceni 3. dana od aspiracije. Rekli su mi da su lepi i ponudili naravno ako zelim.
Sto se Loli tebe tice, draga, ako ti budu vracali blaste, hatching se ne radi jer blaste same vec zbace opnu Very Happy Tako da hatchingom nema sta da se skida niti stanjuje Very Happy

Ljubim i mislim na tebe osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći - Page 11 Empty Re: LOLIPOP-i mi putujemo ka sreći

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu