KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

+61
Republica
maus
natalija
Mali Princ
Nefertari
cvrle76
liki
Mirjana
buby
majakg
jelena mb
anak
viktorija
Filippa
noja
key
JocY
maja76
Orline
Sofka
bubili2
Zoka83
Milijana
gagax81
dragana76ns
cicsa80
racili
bule74
malenaa
agata
bebko
Zaneta
Shizika
maja kg
ciklama
Kockica
djole42
*AIDA*
KoMetaK
bokica
lena
Marija86
Tinche
bobica83
Jelena*
HappyGirl
ŽenoLina
vašar
7-patuljaka
BiKsi :)
lolipop
Deni
Struzzo
dr mali pariz
heart84
MAAKKI
Sneza
Cupava
bak
catherine290505
cici
65 posters

Strana 6 od 30 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Sledeći

Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 6/5/2011, 15:44

Gagax, nije mi nista od toga pominjala, bar ne naglas No Pise, nk+,ruke+,noge+ i ja bila srecna do danas Sad Ja sam radila u frontu, mozda zato. nema pojma, danas sam uzela rezultate ali ni ja tu nista ne razumem.sad citam po forumu, ne pise nista za besiku, zeludac.... jooj samo nerviranje
dr iz DM je utorak na poslu pa cu je zvati da mi porumaci to. Verujem da jeste sve ok. Ja u cetvrtak lezem ponovo u Vrt pa se nadam da cu se videti sa mojom dr pre nego sto legnem tamo, da me oni ne bi traumirali zadzabe. Ljubimo i mi vas sunny
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od MAAKKI 6/5/2011, 18:05

Cici ja se u to ne razumem ali verujem da je sve u redu bar po ovim plusicima koji stoje pored zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dr mali pariz 6/5/2011, 20:07

MAAKKI ::Cici ja se u to ne razumem ali verujem da je sve u redu bar po ovim plusicima koji stoje pored Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 670661
Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 561840 Cici,čuvaj nam Ciculjka i nemoj mnogo da se sekiraš...potrudi se da budeš opuštena jer dug period pre trudnoće,nisi bilia spokojna...pokušaj da uživaš! Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 6/5/2011, 21:25

Cici, da nesto ne valja sigurno bi ti rekla, a ovi plusici puno znace Very Happy Ni skracenice nam nisu iste tako da sigurno oni drugacije to zapisuju.
Ja kod mog doce idem vec 11 god. a i drugacije je kad odes kod privatnika, oni ti se ipak vise posvete. U drzavnim je guzva i verovatno nemaju puno vremena za objasnjavanje ako je sve OK! Mazi Ciculjka i ne brigaj! usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cicsa80 6/5/2011, 21:44

Cici i mali Cici verujem da ste dobro cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od *AIDA* 7/5/2011, 16:38

Cici,izvini što upadam u tvoj dnevnik ovako nisam sigurna da li si mi ti rekla da si jela suve smokve i maslinovo ulje možeš li mi objasniti kako to funkcijoniše i kako da ga koristim i u kojem periodu...
Poljubac za malu bebicu...našeg heroja...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bokica 8/5/2011, 10:38

Cici nemoj nista da brines. Potpuno je drugacije kada odes privatno.
Meni na tom ekspertskom nista nije rekao sem velicine nabora i CRL.
A nisam ni znala sta treba da mi kaze. Dovoljno je da dr nema primedbi.

Ja sam mislila da je onaj UZ u Visegradskoj neka teska krntija jer meni Tulic nista ne govori sem bebinih mera, stanja plodove vode, materice i posteljice. Ni pol nece da kaze.
Medjutim, kada je bio jedan mladji dr bio je pricljiv i shvatila sam da on zapravo vidi sve sto treba samo nema vremena da prica.

Ali zato kod privatnog svaki organ ponaosob pokazuje. Imam ja svoj monitor a doca svoj. Sve fensi i kosta 5.500 dinara.

Zato opusteno ima Ciculjak i zeludac i sve potrebne organe.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 8/5/2011, 19:02

Aida, nisam ja pisala o suvim smokvama i maslinovim ulju. Koliko se secam sluzi da se snizi FSh pogledaj na podforumu sterilitet, hormoni ili prirodni lekovi zasnizenje fsh tu nege sam ja citala o tome. potpise suva smokva uvece u maslinovom ulju i sutradan pofede ako se secam.ipak proveri i secno!

Drugarice moje drage, naravno da ste upravu ali je mena neka frka uhvatila. znam da ne mozemo o svemu da se brinemo jer cemo izludeti.uvek ima nesto za brigu. Hvala na podrsci koju nam pruzate love
Evo izvestaja od dr, usi su mi bolje, zavrasavam drugu kupiju sinacilina, kasaj imam u tragovima ali prolazi. Uradila sam sve prireme za lezanje u bolnici i sad cekam rezultate da pokupim. u utrorak po uput i od cetvrtak smo u vrt-u.
danas mi je bas los dan, valjad ovo vreme, jedva sam digla glavu iz kreveta a mucime i gorusica. trudnicki problemi Wink
Ljubimo vas drugarice nase i d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od heart84 9/5/2011, 18:15

Cici samo da vas poljubac cuvaj malog Cicija
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bubili2 9/5/2011, 18:38

Bokica je skroz u pravu, i ja kad idem kod drzavnog nista mi ne objasnjava cak ni ekran ne vidim, nema vremena, ni izvestaj mi ne da nego ostaje kod njih, a kad odem kod privatnika sav se rasprica i pokazuje mi sve i objasnjava, a plusici znace da je sve ok.
ljubav
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od malenaa 9/5/2011, 20:20

Draga,jako mi je drago da si ti na vrtu imala bolje iskustvo, smajli angel ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 10/5/2011, 07:17

Samo da vam mahnem i da ti kazem da se ne nerviras, lepo su ti i devojke objasnile kako to ide sa UZ kod drzavnog i zavisi koliko su pricljivi, ali je sigurno sve Ok. Mazi nam Ciculjka! smajli angel
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 10/5/2011, 15:45

drugarice moje, danas sam se bas iznervirala. U urinokulturi su mi je nadjena esrehija 50.000 onih jedinica No a tek danas zavrasavam sa onim sinacilinom. da poludi covek skrozzzz
sta sad smem da uzimam da tu bestiju? dosta vode, josip pancic caj za decu i trudnice i ako imate jos neki savet,plizzz
sad se nerviram i kolko ce me drzati u bolnici kad me prime sa ovom bestijom, ufff.........
ljubimo vas osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od JocY 10/5/2011, 18:40

Cici ja sam uzimala ovaj lek uz antibiotike i mnogo mi je bolje ( ja se spremam za VTO) i konacno mi je sterilan bris a imala sa i ja eserihiju. Recept je sledeci:
250 gr persunovog korena
250 gr limuna sa korom (gledaj da negde nadjes domaci ako ne,
neka ti kupovni prenoci noc u slanoj vodi)
200 gr meda
200 ml maslinovog ulja
sve se samelje sto sitnije i stavi se u veliku teglu u frizider. Jede se odmah po jedna supena kasika ujutro i uvece pre jela. Ja mislim da ovde nema nicega sto trudnice ne bi smele da jedu a inace meni je bio jako ukusan. Ovaj recept sam nasla na coolinariki. Nadam se da sam od pomoci. sunny
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Kockica 10/5/2011, 19:19

Cici smeš da piješ čaj od brusnice, meni ga je Ljubić prepisao, pošto sam imala malo bakterijica u urinokulturi i naravno dosta tečnosti uopšte.
osmeh srce
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dragana76ns 10/5/2011, 20:04

ne znam sta ima u amer caju i da li to smeju trudnice, ali znam da je on super za eserihiju..mozda je najbolje da pitas u apoteci.
Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 582639 za hrabru nasu trudnicu i njenu bebusku Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Deni 10/5/2011, 22:29

Cici, ili brusnica ili uvin caj.. meni je brusnica pomogla prosli put pred vto.
I naravno doooostaa vode. Eh da , i nemoj se nervirati, vrlo lako ces to izbaciti :)
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 46
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 11/5/2011, 00:02

ja sam cula Uvin caj nikao u trudnoci! ja brusnicu neki kazu oze, neki ne. ne secam se zasto. Mislite na svezu brusnicu, susenu ili tablete od brusnice? mozda sveza ipak sme, pogotovo ako je Ljubic rekao.
Jocy , hvala za recept Very Happy
Hvala drugarice na svetima, ovo me je bas uzdrmalo, mozda sto i moram u bolnicu ponovo pa me sve stiglo. nesto mi sve glupe ideja danas prolaze kroz glavu...
Ljubimo vas i hvala sto navijate za nas likeit
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Shizika 11/5/2011, 00:32

cici, ja nisam imala slichnih problema pa te ne mogu posavjetovati. Ljekari zapadne medicine nerado savjetuju herbalne ljekove, pa ako ti je Ljubic to preporuchio mora da je sigurno u trudnoci. Nadam se da ce se ubrzo rashchistiti.
smiledraw
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 55
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bak 11/5/2011, 12:09

Cici, sredice se to, znam da ti zvuci strasno, ali samo puno tecnosti, nikako persun i uvu , pij Odmenjsku vodu, caj za trudnice Very Happy i sve ce biti ok!
Ljubim te puno, puno, puuuuno!

osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od maja kg 11/5/2011, 13:20

Cici,ja sam brusnicu kupovala u biljnoj apoteci,susena je,a mozes je jesti i ovako.Ja sam imala masu bakterija,leukocita i jos sto cuda,i pila sam samo to po dve solje dnevno(ne treba preterivati sa njom,ali moze u trudnoci),posle tri dana rezultat je bio vise nego duplo bolji,a nista od lekova nisam pila.Mislim da sam o njoj citala da bas deluje i kod eserihije,da sprecava razmnozavanje i smanjuje vec postojeci broj.
Preguraj brzo sve ovo,sve ce to biti super,proci ce i ta bolnica....a onda osmeh na lice i zbog sebe i zbog bebice!!!!Ljubim te!Mislim na vas..... ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Kockica 11/5/2011, 15:18

Cici, ja sam mislila na čaj od brusnice. Tako sam ti i napisala. Može i sok od brusnice, onaj bakina tajna je super. Ja sam pila čaj za bakterije u urinu po preporuci Ljubića (on je takođe rekao da može i sok). Ljubim osmeh srce
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bobica83 11/5/2011, 15:25

e draga drzi se,znam kako ti je uvek nesto al procice!
dosta vode caj,sok od brusnice znam da je dobar al posavetuje se i sa dr da li moze jos nesto!
ljubimo vas!!!
Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 543728
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 41
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 11/5/2011, 20:20

Onda cemo kupiti sucene brusnice u zdravoj hrani jer mi je to lkse da jedam u bolnici. A koliko tih brusnica sme dnevno saka? Odmensku pijem a mesac i sa prolom vodom. kupila sam i antibiotike, kaze dr ne smem da se igram, opasna je ona. i tako, kako sto kazete procice.
Spakovali smo stvari, poneli knjige za citanje,lekice i ostavili mm klopu i spremni smo za "mesecno odrzavanje" u Vrt-u Wink Od sutra smo tamo, kuckamo se Very Happy
Ljubimo vas drugarice nase najdaraze cveće i d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cicsa80 11/5/2011, 21:37

Cici, bas sam htela da ti napisem za prolom vodu i caj od brusnice. Moja drugarica-trudnica ima 30 ili 40000 i doca joj rekla da to nije za antibiotike vec da koristi ovo. Srecno u "bastici"! cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali - CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 6 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 30 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu