KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

+7
ivalina123
missile
vašar
catherine290505
dr mali pariz
Deni
Jelica
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 7/3/2011, 19:42

Nadam se da ima zena koje idu na VTO kod dr Biljane Arsic u medikal centar, da prenesu svoja iskustva...ja sam nova u ovome, vrlo sam uplasena, pa ce mi svaka sugestija pomoci...

Hvala unapred svima

Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Deni 7/3/2011, 19:58

Zdravo Jelice,

Dobrodosla. Sto se tice dr. Biljane, nisam cula za nju, ali ako je neka devojka cula ili bila tamo prenece ti iskustva.
Nema razloga za strah, slobodno idi na dnevnike i korake, vise ces informacija tamo dobiti u vezi samog postupka.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od dr mali pariz 7/3/2011, 20:11

Jelice,samo da ti pružim podršku! Ne znam nikog ko je kod njih,ali tu je ekipa iz Fronta,koliko znam...G.Elijana??
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 8/3/2011, 08:34

Hvala vam na podrsci!

jeste, u medikal centru radi i Elijana Garelejic, a i ona i Biljana Arsic su iz Fronta...Nadam se da ce neko imati sta da kaze....thanks
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od catherine290505 8/3/2011, 09:36

Jelice, ja nisam isla privatno kod dr. Arsic vec sam radila vto u Frontu. I aspiraciju i ET mi je radila dr. Arsic i ja nosim divne utiske. Divna, topla, zainteresovana, spremna uvek da pomogne..itd..itd. Lezala sam u Frontu u 6. nedelji sa jednom trudnicom kojoj su tamo u M.Centru smuckali blizance i ona je bila prezadovoljna. Sto se tice Elijane Garalejic, primetices da su iskustva parova sa njom razlicita, moje je izuzetno. Da nije bilo nje, verovatno danas ne bih bila mama ovog cuda na avataru :) - tokom pregleda su mi otkrili polipe i imali su pravo da me izbace iz programa, ali mi je ona dala rok da to resim (i u tome mi pomogla) i ispunim sve uslove. Vrlo je direktna, jasna, za neke verovatno i gruba, ali meni je njen pristup odgovarao jer sam uvek znala na cemu sam i sta realno mogu da ocekujem. Ponavljam, to je MOJE iskustvo.
Ako budem imala nacina da jednog dana opet idem na vto -ponovo bih izabrala i dr.Arsic i dr.Garalejic.
Srecno!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 8/3/2011, 10:52

Draga Catherine,

Puno ti hvala na ovim informacijama. Ja sam pacijent bas dr-ke Arsic, bila sam u medikal centru. Bio mi je zaista pozitivan utisak. Zakazali su mi histeroskopiju za 6. april u Frontu, potom idem u DZ i predajem sve za RZZO. Izabracu Medikal Centar. Ne znam samo koliko ti je vremena trebalo dok nisi dobila odgovor od RZZO-a? I kako izgleda ta komisija...? pregledaju te njoj ili? Nista mi nije jasno. Kad uzmem uput iz DZ, odlazim u Nemanjinu i sta se tamo desava....i sta posle...?
Hvala unapred
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od vašar 8/3/2011, 11:03

Jelice c Srecno na histeroskopiji,a posle i u postupku.
Sva pitanja vezano za komisije,mozes postaviti ovde https://kutak.forumotion.com/t426-vantelesna-oplodnja-o-trosku-osiguranja-rzzo,a usput i iscitati kako su devojke pre tebe prosle kroz iste (naravno,potrazi novije datume).
Jos jednom srecno i ff
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od catherine290505 8/3/2011, 18:14

Jelice, svakako pogledaj, ovde sam detaljno opisala svoj postupak i prolazak kroz komisije i sve vezano za moje iskustvo vto - https://kutak.forumotion.com/t938-klinika-narodni-front
Srecno na histero a kad krenes u postupak volela bih da na ovim stranama opises svoje iskustvo i svoje utiske o Medical Centru
Sve najbolje!
cvet
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 12/3/2011, 21:02

Hvala vam devojke puno...pogledacu sve...i pisati obecavam...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 27/5/2011, 12:00

Drage devojke, posto sam obecela da cu pisati, a i posto zelim da nekome posluzi moje iskustvo...pisem.

Naime, tek prosle nedelje sam zavrsila histeroskopiju, koja se isprolongirala usled neurednih briseva. Histeroskopiju mi je u Frontu uradila dr-ka Arsic. Rezultat histerosk. je da je sve ok, a uzeta je i biopsija pa nadam se da ce i taj rezultat biti ok. Dr.Arsic je jako pazljiva i dobra. U sredu mi je uradjenja histeroskopija, u petak sam imala drugostepenu komsiiju u frontu koju sam jos ranije zakazala. Tog dana u frontu smo se pojavili muz i ja, to je zahtev. Dosli smo na salter odeljenja za vto, na drugom spratu. Predali dokumentaciju. Mene su poslalali ispred UZ kabineta,a supruga odveli na davanje uzorka za spermogram. Meni je dr Pavlovic uradio uz, na kome uzmaju sve dimenzije repr.organa, broje antralne folikule jajnika, mere endometrijum. Izadjes, sacekas da bude gotov spremogram(sat vremena ukupno cekas sve sa uz),potom sa te dve analize i svim ostalim koje si doneo, uzlazis u sobu gde je komisija. Usmere te sestre sa saltera. Komsiija pregleda dokumentaciju i odobri ti VTO:-) Daju ti neke dve potvrde da su odobrili i kazu da sacekas pismo iz RZZO, u kome ce pisati kada da se javis u izabranu kliniku na konsultacije. Moram da kazem da su iz Medikal centra jako preduzimljivi, azurni i za sada stvarno ide sve ok i brzo. Juce su me zvali da me obaveste da im je stigao spisak i da mi objasne kako ce izgledati to...ja sam pomenula da uskoro ocekujem ciklus u kome sam se dogovorila sa doktorkom da cemo raditi (posle idu godisnji) a da jos nisam dobila pismo iz RZZO(proslo je 7 dana). Danas su me zvali iz RZZO - da mi usmeno kazu kada su mi konsultacije i sve detalje. Zbog kratkih rokova.

toliko devojke. za sada. u ponedeljak su mi prve konsultacije. Pisacu kada budem prosla opet neku fazu.
pozz
Jelena
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od catherine290505 27/5/2011, 12:30

Jelena meni su bas vazna iskustva iz te klinike, pratim i drzim palceve!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 27/5/2011, 12:35

Draga Catherine,

Pisacu sta je bilo na prvim konsultacijama. Doktorka je jako fina, pazljiva i dobra i mislima da ona dosta doprinosi da sve tece broz, ekspeditivna je. Juce sam im rekla kad treba da dobijem, danas su me zvali iz RZZO - da ne cekam pismo vec sve da ubrzamo... predpostavljam da je intervencija iz Medikal za pacijente koji su u ovom terminu sad...da se skrate rokovi, kako bi moglo da se radi odmah.

Pisem
jelena
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 27/5/2011, 12:48

Catherine,

Da li mozes da mi opises zasto su ti dali dugi protokol? Da znam cemu da se nadam. Kakav ti je bio fsh, kakav lh hormon, kakav Amh? Nisi imala policisticne jajnike...koliko su ti prebrojali antralnih folikula, i ko je odredio stimulaciju?

Hvala ti unapred...ja ne znam ni da li ce moguce da idem na taj dugi protokol, jer pijem trenutno cikloproginovu, a 6 juna treba da dobijem, u pon kad odem na konsultacije ce mi biti 21.dan ciklusa...a ne znam od kada pocinje dugi protokol?

Hvala ti jos ednom

jelena
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 6/6/2011, 11:33

Proslog ponedeljka na konsultacijama u Medikal centru doktorka Arsic je obavila razgovor sa nama, objasnila proceduru i rekla da cu biti na kratkom protokolu. Danas mi je prvi dan ciklusa i potrebno je da se javim u Medikal centar, a sutra treba da uradim hormone ujutru, a poslepodne u 17h na UZ u Medikal centar. Tada bi trebalo da krenem sa stimulacijama. Eto, pisem vam sutra, ali cu se prebaciti na stranicu VTO dnevnici...pozz
Jelena
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od catherine290505 6/6/2011, 15:28

Jelice ja sam zbog nekih privtnih desavanja smanjila posete Kutku pa ti tako nisam ni odgovorila, ali cim stignem, svakako cu. Do tada pogledaj na temi -klinike- imas opis u temi N.Front
Sve najbolje, Katarina
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 27/6/2011, 00:20

Drage devojke,

Moj prvi postupak vantelesne oplodnje , nadam se i poslednji, je u svojoj zavrsnoj fazi (7 dana do bete), o cemu detaljno pisem na stranici: VTO dnevnici.
Onima koje interesuje rad Medikal centra i dr Arsic, mogu na ovoj stranici da napisem sada dok jos ne znam rezultate, dakle nevezano od uspeha naravno nadajuci se najboljem, da sam prezadovoljna njihovim organizovanoscu, posvecenoscu, preciznoscu, odgovornoscu...i ljubaznoscu. Zaista, kada ste njihov pacijent, osecate se sigurno jer se tokom postupka svakodnevno rade analize, ultrazvukovi, detaljno se prisupa pacijentu, uredno se beleze sve dobijene informacije i vrednosti tokom postupka, bez izuzetka i bez propusta.
O doktorki Arsic mogu reci sve najbolje.
Mozda mi pacijenti nismo kompetentni da ocenjujemo strucnost lekara, ipak mislim da na osnovu nekog tretmana koji prodjemo i na kraju rezultatata primenjenih metoda, kao i iskustva drugih pacijenata iz cekaonice mozemo da iznesemo neke zakljucke.
Doktorka je pre svega klinicki lekar cije iskustvo je neprocenjivo, veoma je koncentrisana i predana pacijentima, a po vrh svega je jedna divna osoba koja ce vam izaci u susret za sve vezano za vase reproudutivno zdravlje i organizaciju lecenja.

Meni je uradila i dijagnosticku histeroskopiju, kao i postupak vantelesne, i posle svega mogu vam reci da imam onaj osecaj: u sigurnim sam rukama.

Strpljiva je sa pacijentima i bori se za svakog pacijenta i najteze slucajeve podjednako isto, sto sam takodje imala priliku da vidim!

Zaista sve najbolje o doktorki, kao i o orgazniciji u Medikal centru, nadam se da ce tako i ubuduce ostati i da ce i drugi pacijenti imati prilike da se lece tu.

Pozdrav
Jelica
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od missile 31/10/2011, 11:10

Bila sam pacijent dr Arsic na GAK NF. Prastam joj sto mi nije licno ona radila HSG vec me dala nekom bezveznjakovicu pa niko na gak (ukljucujuci i garalejicku) nije znao da protumaci snimke koje sam dobila. Ipak je ona odlican strucnjak, najbolja na GAK za sterilitet. Ja sam (iako sam ljuta na nju i njeno ponasanje) zelela kod nje na vto, ali su skupi.... nenormalno.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Jelica 1/11/2011, 14:18

Jeste, uzasno su skupi. Ja planiram novu VTO pocetkom godine kod njih, cena je 3000 evra, bez hormona i pregleda. uzas. Inace vise ne rade u medikal centru vec u Jevremovoj, ali koliko sam shvatila imaju svoj cenovnik...posto je u jevremovoj 2000 evra vto.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od missile 3/11/2011, 12:36

Ja sam u toku svoje prve vto u Jovanovoj. Za sada sam zadovoljna s njima, videcemo sta ce ispasti.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od ivalina123 14/1/2013, 14:11


Zdavo devojke,

Da malo osvežimo temu, pošto verujem da sigurno ima nekoga ko se priprema ili je u postupku kod dr Arsic, gde god da radi sada...

ivalina123

Broj poruka : 50
Datum upisa : 07.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od missile 14/1/2013, 14:16

Ivalina, jesi li ti kod dr Arsić?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od ivalina123 14/1/2013, 23:21

Missile,

mene u Frontu vodi Dr Arsic. Radila sam 3 neuspele inseminacije kod nje, i u decembru predala papire za vto, o trosku fonda. Posto su mi prvi razgovor zakazali za april, ja odlucih da pokusamo jednu vto da uradimo privatno do tada.

E sad... prirodno mi je bilo da prvo pokusam kod dr Arsic, al, ne lezi vraze, ona mi je prva i otpala. Ubedljivo je najskuplja od svih,(3000 Eur samo postupak), njena medicinska sestra koja se javlja na mob je prilicno konfuzna, ne nude neki komfor za te pare (u jednoj ordinaciji te prate a u drugoj rade transfer) i moja dr mi je rekla da nikako ne idem kod njih dve (ona i Garalejicka) jer su prilicno nekorektne i gledaju zene kao pokretne novcanike....

Nemam pojma... bas sam se smorila, jer je nas prvi izbor bio ona, pomislila sam da ne bih morala na te prve konsultacije i ostala zezanja, posto me vec vodi u Frontu, al eto...

A ti, jesi li ti kod nje u nekoj varijanti :-)

ivalina123

Broj poruka : 50
Datum upisa : 07.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od missile 14/1/2013, 23:37

Moja drugarica nju obožava, kako i ne bi kad joj je pomogla da prirodno zatrudni dva puta i sad ima dvoje dece. Tako sam i ja otišla kod nje. Ipak, mnogo smo tih dana pričale o njoj i zaključile da se Arsićka jako promenila. Garalejićka se jako obrukala s jednom curom, bruka živa. Ima i devojaka koje imale dobra iskustva s njima. Sve u svemu, da ne grešim dušu, mislim da je Arsićka bila sjajan dr, sad je kako s kim. Sve je s njom moguće, kakve sreće budes. Ipak, imaj u vidu da je u NF ona premija na lotou. Dakle, o trošku fonda ja bih opet birala Arsićku. Jovanoviću ne bih dala ni uz da mi radi.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od julija 15/1/2013, 00:08

i ja sam pacijent dr Arsic vec 2 i po godine u NF i na zalost i mi smo se odlucili za nju bas zbog toga sto smo culi da je najstrucnjak ali posto o trosku drzave (bili smo u oktobru na VTO u NF) radi tim od 4-5 dr desilo se da nisam za ceo protokol ni jednom "zapala" kod nje,bez obzira sto sam njen pacijent,ocekivala sam bar da ce se pojaviti na nekom UZ ali nista,znaci sto se tice strucnosti stvarno skidam kapu ali mnogo vremena treba da dodjes do nje-mislim na konsultacije koje su cetvrtkom i koje se vrlo brzinski odrade,prosto imam utisak da je drugacija kad se kod nje ide privatno,znaci ne govorim o strucnosti vec o njenom pristupu pacijentu
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od plavaptica 15/1/2013, 02:29

Ja sam radila vto preko fonda u Jevremovoj, sticajem okolnosti kod dr. Garalejic mada sam ih izabrala bas zbog dr. Arsic. Obe su bile skroz ok, Arsicka sa svojim pacijentima mnogo prijatnija, sve objasni, saslusa...Elijana mi i nije bas "legla" kao covek. Srecom sve se dobro zavrsilo, a posle sam je smejala, posto kad mi je saopstila za pozitivnu betu izbombardovala me takvim glupostima i nebulozama da mi je doslo da se onako srecna isposvadjam i pobijem sa njom Mad, pa sam mm posle pricala da imam utisak samo sto mi nije rekla "De bas tebi da uspe, a toliko me nerviras" dr. Biljana Arsić - Medikal Centar 805311Sto se tog tima Garlejic/Arsic tice, ja sam im potpuno verovala, kao profesionalcima, a cene im stvaaarno jesu affraid
Ivalina, ako ti je razgovor zakazan za april, iako znam koliko si nestrpljiva da nesto pocne da se desava, ipak mislim da ne bi trebalo pre toga da radis vto, pogotovo ne sa stimulacijom jer ako ne daj Boze ne uspe treba vremena da se organizam vrati u normalu....Ja bih tu opciju ipak ostavila kao plan B.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu