KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/2/2011, 08:24

Metaurina ::. na krstenje i prvi rodjendan moje unukice
affraid

Julija, konačno, držim fige za četvrtak!

Cici, čekamo te danas i držimo fige!

Cure, ljubac za sve! Poslala sam sinoć mejl Stojkoviću, da vidim šta mi predlaže da uradim od analiza, pa da konačno krenem sa pretragama. Sledeće nedelje radim analize za štitnu, i krvnu sliku, a onda moram i kod ginekologa, jer nisam bila od onog bzvz uz u maju! Ako smem da priznam! Embarassed U martu se definitivno moram aktivirati, dosta je bilo zezanja! S tim što ću u martu i na neko putovanje, mora se proslaviti 10 godina zabavljanja i divno provedenog vremena sa mm! Korak po korak na putu do bete + - Page 31 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sneza 18/2/2011, 08:54

Samo napred Biksi!
igracice igracice igracice za novi početak.
Da i tebi piskaramo po TD uskoro
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 18/2/2011, 10:16

Koraci love
Ovde se koraca punom parom likeit
I spavalice su se razbudile-Biksi cmoka
Sve vas ljubav i igracice
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 18/2/2011, 10:34

Hvala vam svima NIKO mi nije poželeo ni sretan početak sa kontraceptivama ni brzo ozdravljenje....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 18/2/2011, 11:23

Aida sretan početak sa kontraceptivima, i brzo ozdravljenje. cvet
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 18/2/2011, 11:44

Cao devojke osmeh srce

Samo da vas zagrljaj i pozelim srecu onima koji cekaju,onima koji pocinju konfete
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 18/2/2011, 12:04

Aida,draga,nemoj da se srdis love Naravno da ti zelimo srecan pocetak i brzo ozdravljenje,ali se sad toliko koraca,da se bojim da posebno nabrajam bilo koga,da ne bih nekog ispustila i bas zato da se neko ne naljuti....kad eto tebe ljute Rolling Eyes
Svi koraci igracice igracice igracice
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 18/2/2011, 14:19

Draga Aida, srce me je zabolelo sto si tuzna! Srecan pocetak!!!!!
Nemoj tako.....
Vasarka draga, pratim te 24 sata Very Happy i vec sam suprugu rekla da imamo u SU jos jednu trudnicu kojoj je uspelo! Zaista tako mislilm i imam takav osecaj.
Hvala ti na podrsci za laparo i histero. Razmisljam da odustanem Crying or Very sad pitam se sta mi je ovo sve trebalo kad se zna da nam je problem los spermogram. Mozda sam mogla i bez ovoga... da ne duzim....
U ponedeljak imam zakazano.... a bas tada mi je 30-ti rodjendan.

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 18/2/2011, 14:29

Biksi mnogo mi se svidjas i jos i ti slavis 10god. i jos si skorpija..... Pa ja skorpije obozavam osmeh srce Ajde napred!!! poljubci
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 18/2/2011, 15:15

Koraci,samo napred!
Julija,draga,ma je l moguće da je zakazano??? Very Happy Urrrrraaaaaaaaaa!!!
Deni,nikako da se pridignem i odem po nalaze,javiću...
Bixi...a onda moram i kod ginekologa, jer nisam bila od onog bzvz uz u maju! Ako smem da priznam! Embarassed
lol! evo još jedne lol! ja od juna nisam na UZ bila...
ali zakazala sam u DZ za iduću nedelju...hahahahha,ako im bude radio...hahahahaha...neću da dajem više privatno,kad imaju u DZ vaginalni.Bixi,baš mi je drago za desetogodišnjicu,putovanje i naravno,početak priče! Korak po korak na putu do bete + - Page 31 275568
Stisak za sve! Korak po korak na putu do bete + - Page 31 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od agata 18/2/2011, 15:44

Drage moje,
kao sto sam u Klubu i napisala, ovde cu da vam opisem moje dosadasnje korake.
Vidite u potpisu, ja 39, MM 42, zajedno smo 3 godine, malo manje radimo na bebi, ali je ozbiljan pristup zapoceo oktobra 2009. kada sam pocela da odlazim u ordinaciju Ivanovic. Zbog (ne bas ubedljive) insulinske rezistencije (insulinemija pre jela 5,67 jedinica, a posle 2h - 30) doktorka mi je uvela metformin 3x500mg, sto i sada pijem. Da li je IR u sklopu PCOS, ni to nisam sigurna, desni jajnik je valjda policistican, levi nije, ali se desni cesce oglasi i daje folikule. Kako se prirodno nije nista desavalo doktorka je predlozila inseminaciju, posle 2 nedelje beta oko 60, pocela da se pravilno dupla, ali onda u 6. - oj nedelji krvarenje. U septembru se odlucujemo za vantelesnu i ja pocinjem sa kontraceptivima, dugi ciklus, primila ukupno 72 Menopura, drugog dana od aspiracije vracena 3 cetvorocelijska embiona i nista, od bete ni traga. Posle tog neuspeha jedino sto mi je znacilo je bila priprema dokumenata za komisiju da probamo da iskoristimo da ne platimo jednom do moje 40. godine. Od one brojne dokumentacije nisam imala HSG, niti histero ili laparoskopiju, pa sam odlucila da uradim HSG, pripremila dokumenta, dogovorila se u Frontu da se javim kad dodje sledeca menstruacija, imala mnogo posla na radnom mestu, cak danima spremala neko predavanje i ... sledeca vestica nije dosla, vec bleda crta na kucnom testu. Doktorka u DZ mi je i rekla da je ciklus posle vantelesne obicno ovulatoran. A i ja sada svima vama prenosim da posle neuspele VTO moze da se desi prosto cudo i da odmah u prvom cikusu bude lepih vesti.
Sada sam naravno svakog dana uplasena, dosla sam do 13.nedelje, nadam se da ce sve da bude dobro...
Srdacan pozdrav svima, da ovo prolece svima na forumu (a i sire) donese uspele i prirodne radove i vantelesne!

Very Happy

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 18/2/2011, 15:58

Hvala Agata, mi svi priželjkujemo isto.
Aida, srećan početak, i brzo, brzo završavanje na najbolji mogući način osmeh srce
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 18/2/2011, 18:24

Čestitam Agata od sveg srca, i želim vam dobrodošlicu( jer vas je dvoje) ff . Mnogo mi je drago čuti za sve uspjehe, pa tako i za tvoj. Želim ti laku i školsku trudnoću.

Aida kako si večeras? Jeli prošla nervoza? Niko te dušo nije zaboravio, samo sam više mislila kako ćeš se izboriti sa hlamidijom, nego kako ćeš početi sa kontraceptivima, ali znam ushićena si samim početkom, jer sam bila i ja. Polako popustiće te, jer prava akcija kreće kad se budemo bockale. A prehlada je dosadna jer je njeno doba, još malo i ljeto će.

A sada malo o meni, stigli su svi brisevi, i obradovali su me, svi su STERILNI, hvala bogu sada lakše dišem (ali mi danas palo na um da mužu malo smanjim sex da se beštije nebi uzbudile , ali brate daleko čekati polovinu aprila  b ).

Pari gdje su nalazi? Čekamo izvještaj.

Bože ljudi gdje nam je ona naša Heart, da li je ta ženica uradila betu, ja se još nadam.

d za sve drage ženice.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ANY 18/2/2011, 18:44

ne Deni, samo je stimulaciju spomenula tako da ja i dalje ne znam sta me ceka Very Happy



ljubav ljubav ljubav

ANY

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 18/2/2011, 18:55

Da li ima neka od devojaka da je isla na VTO a da su joj problem bili jajovodi?????? sunny


Poslednji izmenio hany dana 18/2/2011, 19:15, izmenjeno ukupno 1 puta
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 18/2/2011, 18:58

Evo me tu sam Very Happy ko je pitao za mene lolipop cmoka ovako stoje stvari drage moje, vestica jos nije stigla 47 dan valjda fd vise i ne brojim, kucni test negativan, beta negativna tako da prirodni radovi nisu rodili plodom, a nisam ni ocekivala, to bi verovatno bilo cudo, sutra zovem Jevremovu da zakazem ultra zvuk da vidim sta dalje, brisevima verovatno istekao rok tako da ne znam ni histeroskopiju kada cu raditi
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 18/2/2011, 19:15

drage moje devojke hvala vam na podrsci puuuuuuunooooooooooooooo
Loli,Deni,Pari,Biksi i sve ostale osmeh srce
Biksi zelim ti lep provod sa muzicem 10 godina nije mala stvar a i srecan novi pocetak Wink
Aida duso srecan i tebi novi pocetak i brzo ozdravljenje ti zelim
Agata divno je sto je tvoja bajka istinita svima zelim cudo koje se tebi desilo smajli angel
e bre Heart bas mi zao sto te tako muci a i bila sam ubedjena da je beta pozitivna-bas bezveze-obavezno uradi UZ
veliki usne i zagrljaj za sveeeeeeeee
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 18/2/2011, 19:56

Julija, jeeeeee f slusaj ja ne verujem dok ne vidim tvoj izvestaj ovde na forumu, samo da znas Wink

Imate izvestaj na imunologiji! stvari nisu dobro, ukratko. za ponedeljak zakazana biopsija kosti. posle ti rezultat ce se znati napokon nesto vise, bar se nadam. Ima promena u kostaj srzi. Skroz sam bezveze, pocinjem da kapiram da sam stvarno bolesna i da mozda necu ni docekati bebu. Ne znam ni muzu sta da kazem, mozda da trazu drugu zenu, da zapocne novi zivot......nemam pojma
Svima koji ste u postupku zelim od srca sve najbolje, imate cemu da se nadate i rezite cilju. ja ostajem da navijam za nove bebe i da vam ukratko pisem o sebi.......nemoj te me zaboraviti......mada necu imati prilike za svoju bebu ali volela bih da ostanem sa vam i radujem se svasim uspesima
ljubim vas sve, moja draga familio iz racunara srca
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 18/2/2011, 20:04

Cici dušo stvarno nije vrijeme za oproštaj, iako su teški trenutci.Budi hrabra, mi smo tu za tebe i uz tebe.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ANY 18/2/2011, 20:46

hany, ja treba da idem!!!
pre 3 god sam imala vanmatericnu i nemam levi jajovod!!

ANY

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 18/2/2011, 21:01

Cici,znam da je sad teško,teško ti je kao 3 tone i čak kao i ubistvo...
ovo plastično poređenje sam koristila samo u momentima kad mi je bilo najteže,ali...
draga moja,nemoj tako pričati da bi mužu poželela drugu ženu....a gde je tu: U dobru i zlu? Da li ste se vi spojili zbog vas ili zbog potomstva?
Molim te,glavu gore,život je borba neprestana,nema opuštanja,a mi smo tu uvek,i uvek uz tebe,šta god da treba....sad navijamo za ponedeljak.Drž' se,moja koleginica je to radila...jbga,boli,ali ne traje dugo.Draga,tu smo uz tebe,i tvoj muž,lakše je kad podrška postoji!! Korak po korak na putu do bete + - Page 31 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 18/2/2011, 21:16

Agata,tvoja priča nije bajka...ostavrivo je Very Happy imamo na Kutku još jednu curu koja je posle neuspešne VTO ostala trudna iz prirodnjaka...nek je školaska trudnoća!
Loli,bravo za briseve,samo se njima kao sterilnima obradujemo!! Laughing
Moji hormoni su ki lutka.Kažu-rezerve još postoje lol!
Srce,nisam se takvom ishodu nadala...daj vidi na UZ,kad te pročačka,ima da krene...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od natalija 18/2/2011, 21:25

Cici, znam da je teško, ali nemoj verovati pretpostavkama. Ne opraštaj se ni od čega što želiš, nikada. Budi čvrsta kao što si i u ovoj borbi za bebu. pa kad stignu rezultati, dobri naravno, opet se borimo zajedno sa tobom da dobiješ to što želiš
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 18/2/2011, 21:28

cici duso nemoj tako da mislis molim te,nada umire poslednja i ne daj se i nadaj se i cvrsto zeli i bice!a muzic je tu i tu ce i biti,na drugo nesto i ne pomisljaj!Drzim cvrsto pesnice za ponedeljak i mislim na tebe zagrljaj
a i slatko si me nasmejala ni ja ne verujem nista dok ne izadjem iz operacione sale
ljubim te i mislim na tebe!!!!
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 18/2/2011, 21:35

Cici,
nemoj molim te da potones. Znam da ti se razne stvari vrzmaju po glavi, mislis da je gotovo da on treba da nadje neku drugu, ali razmisli da li bi ti njega tek tako zamenila nekim drugim ? Ne bi. Nemoj to vise da pomisljas, nego glavu gore, prvo da se sredi ovo, a bice beba, mora biti zagrljaj
Loli, odlicno za briseve. Welcome to the club :))
Heart, grrrrrr, bas ta vestica zeza, al' uz ce brzo.
Pari, extra za hormone, bitno je da rezerve postoje !

Devojke
ljubav
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu