KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 19/1/2011, 21:53

Pari draga zagrljaj , zato i volim ovaj naš Kutak, jer je obojen različitim bojama,a svi imamo jedan isti problem, i u njemu se savršeno razumijemo.
Ah takvi su ti Bosanci dugo im treba da se probude, a kad se probude čovjeka ostave bez teksta. A kakvi su tek Sarajlije, e oni su tek za medalju. radost

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/1/2011, 22:01

Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 19/1/2011, 22:10

Djevojke mnogo mi je teško palo ovo sve sa Racili, baš sam se potresla, ne mogu da pišem na njenom dnevniku, prosto nemam hrabrosti da priđem tamo, a ne znam ni šta da joj napišem a da ne podpirim još više njenu tugu.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/1/2011, 22:11

I meni kovitlac u želucu! Čupa, čupa, čupa... I uzdah, uzdah, uzdah... Jbg...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/1/2011, 22:13

isto.
samo ja joj nisam u dnevniku pisala,jer ne mogu više da izjavljujem poruke saučešća...jer se sama tih najviše grozim.
Ja sam besna.Njoj sam poslala p.p.
Želim joj od srca da sutrašnjin dan što pre zaboravi i da što pre glavu digne.
Surov je život.Jako.Borba neprestana.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 19/1/2011, 22:22

Pozdrav svima koliko god vas ovde ima.
pariz body pump su vezbe sa tegovima od 1kg do 5kg isa njima se ne bildujes nego samo istices malo misice. Sve to ide naravno uz dobru muziku. Ja sam ranije isla na tae bo pa sad malo da promenim.
Evo i mog danasnjeg izvestaja. Malopre su me zvali iz Jevremove da mi kazu da je dr. Milica pogledala rezultat mog danasnjeg fsh koji je 8.27 a gornja granica je 8.08 tako da je i dalje malo blago povisen pa mi je rekla da sacekam jos jedan cikluc tj. sledeci da tad izvadim ponovo fsh, LH i AMH. ja sam na svoju ruku sad izvadila i e2 koji je 66 i LH koji je 2.84. To vam je to drage moje ja ostajem da cekam sledeci ciklus koji bi trebao da bude negde oko 13, 14 februara pa da vadim opet ove hormone i u medjuvremenu briseve na hlamidiju , mikoplazmu i ureaplazmu i ako sve tad bude ok mogli bi da krenemo sa postupkom. To bi taman bilo nekih 4 meseca od predhodnog postupka.
Eto drage moje toliko od mene za ovo javljanje pa se kuckamo. Ljubac za sveeeeee.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 19/1/2011, 22:28

Maki jesi li ti to njima poslala fax-om, mail-om, ili kako ja se čovječe živa nasekirah kad će me više zvati, sve sam nalaze izvadila u decembru, bojim se da će mi ostariti, jer ja već sada od 26 očekujem akciju
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 19/1/2011, 22:47

Lolipop draga ja im poslala danas popodne mailom rezultate i ona me vecceras oko 22h zvala da mi to kaze. Drzim fige da te sto pre zovu i da odmah krenes u akciju a ja cu odmah za tobom.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 20/1/2011, 19:01

Cure moram priznati da je i meni sve ovo sa Racili palo dosta tesko, htela sam joj nesto napisati ali ne nadjoh reci, a evo ni sadaih nemam. Rolling Eyes

Vidim da su se neke bacile dobrano u akcije i neka samo napred radost
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 20/1/2011, 19:22

Pariz nadam se da si napunila baterije i lepo se odmorila!
Heart super za rezultate!
Marija... Neka je sa srecom i samo napred napred scuro
A za Racili nema reci utehe Sad
Drage moje sve vas punooooooooo ljubim i grlim!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 20/1/2011, 21:56

Racili zagrljaj , jer reci nemam.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 20/1/2011, 22:27

Bila sam sinoc kod Ljubica. Kaze, ne treba srljati u sledeci postupak dok se sve stvari lepo ne srede... Jer ako do implantacije nije doslo u prethodna tri postupka , verovatno nece ni sad. I tako ja opet dobih brdo analiza, pa kad to odradim da im posaljem mejlom, i tada ce on odluciti da li ce se raditi histeroskopija (koju mi do sada niko nije predlagao). Rekao mi je da sto se tice uz sve je ok, ali dok ne udje unutra ne moze znati sa sigurnoscu da li je to bas tako . U medjuvremenu cu uraditi analize potrebne za preko fonda, pa na komisiju, tako da cu taman da stignem na vreme za vantelesnu. Jer... istrosilo se dosta... znate vec.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/1/2011, 22:31

ja se apsolutno slažem sa njim,ako je to kome bitno lol!
pametno ti rekao.Mi mislimo,kao nisi si se stimulacijom opteretila,zašto ne bi mogla odmah u postupak...a ustvari,nije samo do toga,zar ne...
šta ti je dao?
Onaj standard posle više neuspeha?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 20/1/2011, 22:40

Spisak je podugacak, svi hormoni, serologija, trombofilija, nasledni faktor, do briseva, papa.... nezaobilazni ogtt, i vantelesna ce se raditi ako dr. Sumarac da zeleno svetlo.
Sto se tice histero, rekao je ako ima bilo kakva ''anomalija'' to ce da popravi. I uzimace isecke na analizu.
Danas sam zakazala kod dr. kod nas da vidimo sta moze ona od toga da uradi, a i treba mi uput za institut ili zavod za transfuziju.

Naravno da se i ja slazem sa njim, kao i ti. Pa , nije nam cilj da samo srljamo dok ne popadamo kako psihicki tako i fizicki. Daj da nesto uradimo sto nam moze povecati sanse za uspeh.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 20/1/2011, 22:42

Deni ::Pa , nije nam cilj da samo srljamo dok ne popadamo kako psihicki tako i fizicki.
..i materijalno!
da,to je taj spisak.
I ja sam zakazala kod dr pa da tražim uput za kariotip,listeriju i brucelu-to mi fali,ostatak imam,na histero,ne mislim,pogotovu sa biopsijom...no,ako mi dr za koga se opredelim bude savetovao-će da razmislim... Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 20/1/2011, 22:47

Sta da ti kazem, znas i sama, lako nije... ali ako mora, bolje i to nego jos jedan promasaj.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od 7-patuljaka 21/1/2011, 10:18

Sada sam pročitala za Racili...Baš mi je žao...Nemam reči utehe...Seko 35, ti ideš u Postojnu na vto? Interesujeme gde ćete spavati kada budeš išla na aspiraciju i et?Koja je cena smeštaja? Ipak, ćete tada morati ostati tamo bar sedam dana...Kalkulišem, pa čisto da imam i tu info...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Filippa 21/1/2011, 11:09

Koracaljke sve vas d
Deni samo napred c
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ciklama 21/1/2011, 13:19

Racili grljenje

...a koje reči...

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 21/1/2011, 13:59

7 - patuljaka,da,idemo u ljubljanu , a spavat cemo kod sestre u Zapresicu ,to je sat -dva voznje i nije mi puno daleko .
tako je bilo i kad sam isla za Maribor isto spavala kod sestre ,a cijene
apartmana se krecu od 30 eura ,pa do 50 se moze naci lijep smjestaj.
istrosili smo se i previse za ove postupke ,pa bar negdje da ustedim ,a i sreca da iamm sestru.
kod njega je IVF ILI ICSI 1100 eura + hormoni ,nas su hormoni izasli oko 500 eura ,u cijenu IVF je uracunato i zamrzavanje ,naravno ako iam ,jer on zamrzava samo blastociste tj. nakon petog dana.
Ja sam se odlucila ,izmedu ostalog i zbog cijene jer mi najprihvatljiviji ,a ima,iam dosta uspjeha i sve on vodi pod svojom kontrolom .poz
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od 7-patuljaka 21/1/2011, 14:01

Hvala Seko!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 21/1/2011, 14:49

Sad sam dosla iz Jevremove dogovorili se za histeroskopiju, dali mi brdo analiza da uradim pre intervencije, ali nigde ne pise da treba da uradim i urino kulturu, a koliko se ja secam i negde sam procitala da su devojke koje idu na histeroskopiju radile i to. U sredu idem da mi uzmu briseve, pa cu ih pitati.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 21/1/2011, 14:54

Racili, sad sam pročitala...baš mi je žao... No
zagrljaj
Paris, tu si... Very Happy Evo i mene...odavno su slave zamenile svadbe...i cimala sam se ovih dana više od standardnog i van BG....sad ću da siđem dole da vidim fotkice...Inače, MM je trenutno na Kopu... Very Happy A ja sama u stanu...žurkaaaa... yes
Curice...veliki pozdrav i poljubac
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 21/1/2011, 14:57

Stru,tu si?
Nisi mogla na Kop sa dragim?
Meni je prošle godine prijao period kad je on bio na Kopu,a ja sama...volim ja ponekad osamu.Potrebno mi je to...pogotovu posle prošlog.dec.neuspeha...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 21/1/2011, 15:18

Ne, draga...ovo je momački produženi vikend...njih šestorica, zamisli zabave...Jedan od njih ima vikendicu na Kopu...poneli su sve za dobro zabavu, ne sumnjam u nju...ali se žali da nema snega, bar ne dovoljno...
I ja volim da se osamim s vremena na vreme...
osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu