KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 14/1/2011, 19:02


Ženolina žao mi je.Tačno znam kako se osećaš.Mogu samo jako da te zagrlim v
Viktorija bravo i neka bude srećno igracice
Kafa skuvana u klubu Wink a ima i vina Very Happy
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 14/1/2011, 19:53

Pozić djevojke, imam nekakvih problemčića, a ja gdje da ih iznesem, nego ovdje.
Još uvjek nisam na pripremama, čekam 26 januar, pa onda će ići pripreme.
Nego danas mi je 8 dan ciklusa, prestalo krvarenje prije 3 dana,normalno mi ciklus išao niti štagod kraće, niti duže. Ali grudi me bole ne mogu ih dotaknuti,totalno su naduvane, leđa me bole još od prije ciklusa, od jutros me boli stomak (ma više ne prepoznajem da li su jajnici) toliko da ne mogu sjediti, doduše popusti je malo poslepodne, kad me već pošteno iscrpio.
Ma najgore mi to što sam u decembru bila kod dr. na pregledu, i sve bilo ok, prošli ciklus vadila hormone i oni bili super, i vidi sad belaja da me ovo ščoli ovako.
Ne znam sada da li da čekam taj 26 januar, ili da odem do doktora, prosto se bojim da im prije vremena ne dosadim. Kad ugrabite vremena dajte koje mišljenje, ono mi je jako značajno, Ljubac za sve
ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 14/1/2011, 19:55

P.S. Ženolina, Bebko mnogo mi je žao, šta da kažem drugo osim, budite jake
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 14/1/2011, 20:46

Dobro vece drage moje,

nije me bilo neko vreme, jednostavno sam se malo povukla posle poslednje neuspele vto (iz prirodnog ciklusa). Ali, napunila sam baterije i citam , citam toliko novosti. Neke su lepe, drage trudnice cestitam, i zelim vam skolsku trudnocu.

Zanolina, Bebko, mnogo mi je zao, znate da razumem i delim bol...

Vidim da je Ana imala zanimljiv slucaj kod doktora, zaista sam ''odusevljena'' njegovim otimizmom, ne moze covek ni da posumnja u uspeh !!

Viktorija, super za poziv, jos malo Very Happy

Seko, uzmi pipem, a ako se stanje ne popravi za dva dana pravac kod doktora. I naravno dosta tecnosti.

Pariz, suncas se uzivas na planini? Ako, i treba sunny

Bixi usne

Dragana, navijam da napokon izlecis jajnike , nisam ni znala da punkcija moze napraviti takav haos...

Ostale devojke koje nisam nabrojala veliki usne



Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 14/1/2011, 23:15

Zenolina zagrljaj
Lolipop ako i dalje traju bolovi ,odradi UZ sebe radi a pogotovo sto se spremas za akciju.Nadam se da ce do jutra proci.
Deni usne
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 15/1/2011, 12:11

Ja samo na brzaka da vam mahnem i svevas izgrlim i izljubim ji bezim da radim jer sam na poslu.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 15/1/2011, 13:32

Seko, kako ti je danas?
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 15/1/2011, 13:38

e ,danas mi je puno bolje. Pijem non stop cajeve i kupila neke antibiotike u apoteci protiv upale ,tako da sam danas super.

bila sam se bas zabrinula jer uskoro cu da pocnem sa stimulacijom ,pa pomislih jos sad i to .
Evo sad planiram da odem u biljnu apoteku da kupim caj od Rusomace ,kazu da pospjesuje Trudnocu ,a i pijem folnu kiselinu .
ima ovaj put da uspije !
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 15/1/2011, 14:29

drage moje evo i mene
nije me nilo par dana crko komp,ali evo popravljen je i da znate bas ste mi nedostajale
pijem kafu i citam vas
veeeeeliiiikiiiii d za sveeee
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 15/1/2011, 18:40

ZenoLina, odboluj, isplaci se i glavu gore! Doci ce i taj dan kada ces nam sopstiti lepe vesti, sigurna sam! zagrljaj
Bak, nema predaje i odustajanja! Kao sto si rekla, zdrav zivot, kineska medicina i ko zna sta moze da se desi! Ja se nadam da ces nas uskoro obradovati lepim vestima! yes
Marija, Viktorija svu srecu vam zelim u vasim daljim koracima! igracice
Lolipop, Dragana kako ste danas?

Cmokic svim devojkama usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 15/1/2011, 23:59

E gde ste drage moje, evo i mene konacno stigla iz Kanade. ne mogu nikako da se naviknem na vremensku razliku, do pet ujutru bauljam po kuci pa onda legnem da spavam.
Bebko, Zenolina stvarno mi je mnogo zao, pa dokle vise c
Kristina ti bas ne odmaras, javljaj sta se desava kad ce beta,ovaj put mora da uspe f
Kod mene nema nista novo, cekam rezultate kariotipizaciju oba partnera, zvala juce kazu jos nisu gotovi, da pozovem u utorak,pa koliko im treba, vadili krv 14.12.
Ponedeljak zovem Jevremovu da zakazem za histeroskopiju, i krecem na akupunkturu, cajeve sam pocela da pijem.
Anak poljubac
Ljubim vas sve sad cemo se malo vise druziti, inace raspitivala sam se i u Kanadi za VTO, oni imaju svasta nesto, tako da mozda i tamo probam na leto, ako ne uspe u Jevremovoj.
poljubac poljubac poljubac poljubac
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 16/1/2011, 00:06

Seko draga navijam da ovaj put stvarno uspe
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 16/1/2011, 00:09

stigla nasa heart !
kako je u kanadi ?
ja i muz cemo najvjerovatnije u petom mjesecu u ameriku,mislim tako planiramo ...heart ,ovaj put ima da uspije ,jer ovo je nasa 2011 god.
znas mene jedva cekam da pocnem sa stimulacijom .
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 16/1/2011, 00:37

U Kanadi je mnogo hladno Very Happy ali sve u svemu nije lose bilo, ima puno veverica i rakuna, jao koliki su Very Happy
Amerika, super izbor, gde idete u koji grad, ja sam bila dva puta
Taman mozes da se i porodis tamo, mislim da deca pri rodjenju dobijaju drzavljanstvo, bar je tako u Kanadi.
I ja jedva cekam da odradim histeroskopiju, i da krenem sa bockanjem, jer sam sigurna da ce ovaj put uspeti trudnica trudnica trudnica
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 16/1/2011, 00:40

u fenix ,tamo mi muz ima rodake i stalno zovu...
pa to je super ideja da se tamo porodim
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 16/1/2011, 00:46

Super, spremi se za neverovatan shoping Very Happy ponesi prazne kofere, a za drzavljanstvo jos proveri za Ameriku, to je super ideja, ja cu se sigurno poradjati u Kanadi, samo jos da zatrudnim Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 16/1/2011, 00:57

[quote="bak"]
Bacam se na neki, za mene novi rezim ishrane, konsultovala sam se sa jednom poznanicom koja je inace dr tradicionalne kineske medicine, pregladala me, rekla mi da kod mene akupunktura, koja je mene zanimala, ne bi imala efekta, posto prvo moram da povratim energiju koja fali mom organizmu, pa da tek onda tu energiju putem akupunkture preusmerimo gde mi treba.

Bak, ako nije tajna kod koje dr si isla na pregled
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 16/1/2011, 10:44

Jutro od mene...
Veza puca i ne mogu ni da iscitam sve kako treba...
Vesticara pocela da ostavlja tragove tako da cu uskoro da stavim tacku na jos jedno poglavlje...
Sve vas ljubim...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 16/1/2011, 12:37

Sve da vas stisnem d i da pozdravim i davno vidjene curice...deni,maki,julija,gaga,heart usne
Za sve korake i planove igracice
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 16/1/2011, 12:54

bebko - baš mi je žao
ženolina - žao i mi je i zbog tebe, napravi pauzu, odmori se, izađi malo iz te priče, pa kad budeš spremne onda odluči šta i kako dalje

viktorija - bravo, mogla bi i početi sa terapijom nakon pregleda (tj. mece) likeit

seko - nemoj da se zezaš, otiđi doktoru popij taj atibiotik 5-7 dana i rješi se toga. Bolje i to nego da se zavlačiš i da ti propadne sve. A koliko je meni poznato prije et možeš piti lijekove normalno ali poslije ne možeš , barem ne sve

lolipop - pa zovi dr, objasni šta se dešava, ništa te to ne košta, bolje i to nego neka komplikacija. Ja sam ove u Jevremovu zvala i znali su mi ili dati savjet preko telefona ili mi zakažu kontrolu, uglavnom niko mi to nije zamjerio

jeconeco - što se tiče vođenja trudnoće, to je isključivo tvoja odluka. ja sam planirala kad mi jednom uspije da kod njih odradim prvu i drugu kontrolu i da se onda prebacim u banja luku jer mi je suludo da prevaljujem tolike kilometre kad to mogu odraditi i u svom gradu. Vantjelesna trudnoća se tretira kao i normalna ukoliko nema nekih specifičnih stvari. npr blizanačka spada u rizičnije bez obzira da li je prirodna ili vještačka. Sretna ti bila trudnica
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 16/1/2011, 13:44

bebko ,zao mi oz sveg srca ,ali budi jaka i ne daj se!
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 16/1/2011, 13:45

i meni su rekli da mogu piti antibiotike do et ,a svakako mi je puno bolje i stalno pijem caj ,to sam sad zamjenila za vodu
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/1/2011, 14:05

Gagax, Djole, hvala drage bolje sam . Kako Djole reče prošlo me do ujutro, navečer sam se dobro utoplila, legla u krevet ranije, naspavala se i ujutro sam ustala kao ptica. Lilly, znam ipak sam ih i ja u Jevremovu zvala i objesnila šta mi je bilo, s obzorom da me već sutradan prošlo rekli su mi da može sačekati do 26 januara, jer tada imam zakazano u Jevremovoj, osim ako se opet desi slična situacija.
d za sve ženice sa kutka
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 16/1/2011, 14:28

Devojke hvala puno na podrsci... bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 543728
Jos malo pa 25-ti... bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 595783 pa u Jevremovu...
A jel moze neko da mi kaze kada najkasnije ( tj kog dana ciklusa) se pocinje sa kontracepcijom? Pitam zato sto ja treba da dobijem 24 ili najkasnije 25-tog a bas tada imam zakazano kod njih...Ih, sto bih volela odmah da krenem...Ne zamerite mi, samo sam malko nestrpljiva...bilo bi mi zao da cekam jos mesec dana zbog samo jednog dana zakasnjenja...joj valjda me razumete sta hocu da kazem Embarassed ...nekako sam zamislila da glavna akcija bude krajem marta...pred prolece... sunny
Poljubac za sve.... bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 582639
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 16/1/2011, 14:36

Ne znam Viktorija odgovor na tvoje pitanje jer su kod mene bili kratki protokoli. Virni u dnevnik neke mladje djevojke, mora biti da navode. Neka ti je sretno i bebicetno! trudnica beba
Djevojke, samo da vam mahnem, citam ove stranice ali ne mogu sve konce da pohvatam jer se puno toga deshava.
Bebko, navijam za Leskovac.
Bak, namamila si pilence na belu ladju.
Svima cveće
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu