KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 16/1/2011, 14:41

Shiz hvala raspitacu se... bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 766699
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/1/2011, 14:46

Viktorija pa ti si u Jevremovoj dan prije mene, jel već imaš šemu, ja još uvjek nemam tek ćemo se 26 dogovoriti, oprosti što baš nisam u toku Embarassed
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 16/1/2011, 14:55

Heart, dobrodosla :)
Ko ce ti raditi histeroskopiju i koliko kosta u Jevremovoj?
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 16/1/2011, 15:38

Lolipop nemam semu to mi je prvo javljanje Very Happy Mozda bude prilike da se sretnemo...
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 16/1/2011, 15:43

Loli a lel i tebi prvo javljanje?
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/1/2011, 16:02

Viktorija jako mi je drago da ima neko u periodu kad sam i ja baš tamo u Jevremovoj. Nije draga meni prvo javljanje, ja sam već bila u decembru sa svim mogućim nalazima koje sam do tada radila i imala kod sebe. Onda je to dr pregledao, imala sam i ja tada pregled, i zadao mi je čitav niz dodatnih analiza da uradim, to sam sakupljala do sada, i onda smo sa tim novim nalazima zakazali javljanje sada 26 janurara kada će mm tamo uraditi spermiogram,dr će mi dati šemu, i sve ostalo ćemo se dogovoriti. Ja sam kod dr. Ljubića , a ti ?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anna 16/1/2011, 16:10

Viktorija, ja ne smem baš sa sigurnošću da tvrdim, ali mislim da se sa kontrac. počinje prvog dana ciklusa. Ja sam tako, a pila sam mikroginon, možda sa nekim drugim pilulama može nekog drugog dana da se počne.
A možda tebi neće ni prepisati kontracepciju.
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 16/1/2011, 16:17

A od cega zavisi da li ce nekome biti prepisana kontracepcija ili ne?? osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anna 16/1/2011, 16:23

Od doktorove procene Very Happy
Uzima u obzir pretpostavljam celokupnu reakciju organizma, Koliko godina imaš (što nije najznačajnije, rekla bih), kakvi su ti hormoni, kako ti reaguju jajnici, da li imaš normalne ovulacije ili ne, u stvari mislim da procenjuju da li nečije jajnike treba "uspavati" ili ne, kako bi lakše držali stimulaciju pod kontrolom.
To je moje mišljenje...
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 16/1/2011, 16:27

Hvala anna ..ja prvi put nisam korisila kontracepciju..imala sam 18 jc..
ali nemam redovne ovulacije imam pcos osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 16/1/2011, 16:50

Devojke hvala puno na informacijama...
Lolipop ja jos uvek ne znam kod kog sam lekara posto sam preko fonda verovatno ne mogu da biram.
E sad sto se analiza tice ja mislim da imam skoro sve, jer sam radila to na svoju ruku pre nego sto sam se prijaila za besplatnu vto.(Mislim na one koje nisu na spisku za komisiju tj. na ogtt sa insulinemijama i vec 4 meseca koristim siofor, ana,antikardiolipinska antitela,antispematozoina antitela i mm i ja,lupus i trombofilije u zavodu za transfuziju,mthfr,laiden v i protrombin ii tj urodjene predispozicije na duboke venske tromboze,anti tpo, tg antitela...)Valjda mi nece traziti jos nesto Rolling Eyes
mm ima rezultat spermograma iz fronta ( 29.12) ali ako treba ponovicemo i to...Hormoni su mi super ( radjeni prosli ciklus u frontu) i imam redovne menstruacije i ovulacije...ja sam dala sve od sebe...osecam se spremno... Very Happy
a za kontraceciju cemo videti...samo ne bih volela da zakasnim jedan dan...ma neka bude sta biti mora..ja sam onako pozitivno uzbudjena Laughing
Marija navijam za sredu... bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 32796
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 16/1/2011, 17:07

Deni ::Heart, dobrodosla :)
Ko ce ti raditi histeroskopiju i koliko kosta u Jevremovoj?

Dogovorila sam se sa Ljubicem, a cini mi se da je oko 96000 din. Shocked Shocked Shocked
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 16/1/2011, 17:09

Super Viktorija poprilično si se i sama spremila, meni su rekli da se spermiogram radi isključivo kod njih, tako da ćemo to uraditi tamo,pa i ti to očekuj. Ja sam iz Sarajeva, pa sama snosim troškove, te sam tako izabrala Ljubića, mada su me oni htjeli prebaciti nekoj doktorki, ja im onako pismeno kažem, nema problema ako me dr. Ljubić tu ne može primiti, recite mi gdje radi duže, pa da idem tamo, jer sam i kod vas došla zbog njega, i više mi ne prave probleme. Meni su falili hormoni nadbubrežne žlijezde, morala sam opet iskontrolisati hipofizu (zbog mikroadenoma),kontrolu kod endokrinologa, i redovne hormone polne i štitne žlijezde, i ove redovne analize. Hvala bogu nalazi su mi u redu, tako da i ja očekujem akciju već 26 januara. Mogu ti reći da sam i ja ovaj put optimistična.
Želim ti svu sreću, i što manje nervoze lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 16/1/2011, 17:46

Heart, Seko, lujkače moje drage, vidim ja da vi ne posustajete queen queen osmeh srce osmeh srce sreca igra zagrljaj good job
Obožavam vas. Ja kao da ću dobiti, a tako sam se nadala sex sex  b  b  b
Ja sam se sad bazirala na mm i popravljanje njegovog spermograma, sva kuća smrdi na piskavicu, med sa koprivom, ono semenje u medu i sl. f  b
A vas naravno ljubim i želim da ove godine sve budemo trudnjače lepotice vv
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 17/1/2011, 11:12

Viktorija i Lolipop
kad sam ja bila u Jevremovoj prvi put tažili su mi da uradim ili ponovim : hormonski status, hormone štitne, torč(rubeola, toksoplazmoza ...), antispermatozoidnaantitjela, HIV i hepatitise, mislim sifilis i briseve (vaginalni, cervikalni, mikoplazma, ureaplazma i klamidija).

sa kontracepcijom nije kasno početi ni 5. dan

sretno cure
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 17/1/2011, 11:22

anak ,ma nemastajanja dok traje obnova.
ja jedva cekam da pocnem sa stimulacijom!
taj 23 mi se oduzio ,jos ako bude vjestica kasnila,a dr.res mi rekao da najvjerovatnije hoce malo.
sad surfam po netu i trazim kako se daje puregon ,jer to mi je novo ,ali mislim da mi nece biti problem .
anak ljubim te i ako budes dolazila u mom smjeru kavi mi da popijemo kavicu.
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 17/1/2011, 12:28

Cao devojke sunny
mi u sredu na komisiju na Betaniju kao sto vec znate,nego recite mi ako znate gde treba da udjemo,na glavni ulaz ili??? osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od adriatika 17/1/2011, 14:54

ff
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 17/1/2011, 15:29

Viktorija sa kontracepcijom mozes poceti i 5 dana ciklusa tako da nemoj nista da se sekiras hvatas ti voz i za ovaj ciklus da krenes sa postupkom.
Ja konacno danas ugledala vesticu 31 dc i nekako sam srecna sto je ovako malo zakasnila jer me to tesi da je ipak fsh nizi nego sto je bio proslog meseca kad sam ciklus dobila 23 dana. Sutra cu da idem da vadim krv za fsh pa da saljem u jevremovu da vidim sta cemo i kako cemo dalje. Kad mi prodje vestica trebam da ponovim briseve i onda sam ako je sve ok spremna za poletanje i za novu akcijuuuuu.
Grlim , stiskam i ljubim sve drage drugarice sa kutka.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 17/1/2011, 15:53

Marija u Betaniju ulazis na glavni ulaz i pitas na prijemnom pultu gde treba da ides ali ja cu pokusati da ti objasnim. Pored tog velikog pulta sa leve strane imas staklena vrata, tu udjes pa ides desno i odma levo. To ti je zavod za humanu reprodukciju, tako se zove. Sacekas da sestra izadje i kazes joj da cekas za komisiju, mozda ce ti uzeti knjizicu i onda cekas da te prozovu.
Nek ti je sa srecom bb
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 17/1/2011, 16:32

Seko, naravno da ti se javnem. Pošalji mi mob. na privatnu poruku. Možda budemo prolazili sledeći ili onaj tamo vikend
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Aida 17/1/2011, 17:17

ŽenoLina mnogo mi je žao, znam da reči utehe ne postoje... Odmori se malo pa ako BOG da u nove pohode,,,, Bog će nam svima pomoći i podariti dete,,,, ja čvrsto verujem u to... Gde si radila ovu poslednju Vto, ja baš nisam u toku?
Aida
Aida

Broj poruka : 154
Godina : 47
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Aida 17/1/2011, 17:22

Devojke meni došla veštica 15.01 i tako je obilna da poludim. Jutros me probudi telefon kad ono iz zavoda zovu me da mi kažu da su mi zakazali u Jevremovu na konsultaciju u utorak, a ja još nisam uzela ni potvrdu u Bg, pa moram požuriti sa tim...
Aida
Aida

Broj poruka : 154
Godina : 47
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 17/1/2011, 17:45

Drage moje, samo da vas sve pozdravim, kod mene nema nista novo i dalje odmaram, malo svrljnem napolje, pod terapijom sam i dalje i cekam 25. da idem na kontrolu. Iako je jako rano, ali razmatram opciju gde bih mogla ici u novi pokusaj...da li Genesis, Madjarska ili Leskovac
pomozite malo.... bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 543728
srecno svima koji su u postupku ili se spremaju! bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 517798 bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 517798 bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 517798
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 17/1/2011, 17:47

dragana , mozda ti je najbolje da sad odaberes tebi najblizu ,a naravno da znas da ima uspjeha.
kja se zamislila gdje si nam.
kako tvoji jajnici?
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu