KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cene postupka

+51
fight&faith
Ambra
Tinche
anak
beta
lilya
JocY
SannI-AlL
Erata
bak
Petra797
dunjas
Mali Princ
Vuchica
Gramatika
LaFolie
heart84
OKacica
missile
*Maki*
Ema78
3023456
sareni leptir
jaca*caca
Mirjana
altamarea74
Orline
bridget jones
bebko
racili
dr mali pariz
Malina
Cupava
Struzzo
kristina33
seka 35
KoMetaK
Lily
MAAKKI
7-patuljaka
natalija
ciklama
Deni
nena beba
dragana76ns
catherine290505
lena
Zoka83
djole42
bule74
HappyGirl
55 posters

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od missile 17/8/2012, 14:27

ERATO, zašto ne bi smela. Šta mi sve već napisasmo, pa se ništa loše nije dogodilo. Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Erata 17/8/2012, 14:49

Ne znam pravila foruma. Na nekim forumima nije dozvoljeno reklamiranje klinika. Ja idem U LaboMedica na Bul. Kralja Aleksandra. Ima na njihovom sajtu i cenovnik. Dr. Ivan Bojović.
Na folikulometriju sam išla dok sam se još uvek nadala prirodnom začeću. Plaćala sam 2000 dinara prvu, oko 9-10-og dana ciklusa, a onda opet jednu ili dve do ovulacije po 1600.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od OKacica 17/8/2012, 15:02

Ja sam folikulometriju u DZ Dr Ristic na NBg-u placala 4000rsd za ceo ciklus, tj.za sve UZ u toku jednog ciklusa. E sad, to je ok opcija ko pokusava da ulovi jc i da ostvari trudnocu iz prirodnih radova, a i doktorke su skroz ok, gledaju da li se pojavljuje vodeci folikul i beleze debljinu endometrijuma, kao i svuda sto se radi... Isla sam pre posla, nacrtam se oko 8h i zavrsim, nazalost, tada su mi ciklusi zbog IR bili anovulatorni, tako da nismo ulovili jc... Rolling Eyes

Mislim da se cena do sad nije menjala.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od SannI-AlL 24/8/2012, 21:54

Najsvežije info o cenama na Betaniji-NS za vanstandardne usluge (usluge koje sami zahtevamo)
Konsultacije za VTO.....................1300,00 dinara
VTO iz prirodnog ciklusa..............80000,00 dinara
stimulisani IVF.........................150000,00 dinara
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od sareni leptir 24/8/2012, 22:20

a koliko je cena inekcija otprilike ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od SannI-AlL 24/8/2012, 22:29

Brbljiva,ako si mislila da na Betaniji mogu da se kupe injekcije i dr.terapija za VTO,a pretpostavljam da jesi, ne mogu da se kupe,koliko znam.Nego dr da spisak pa pravac apoteka-e,a pre toga dobro se raspitati o cenama.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od sareni leptir 24/8/2012, 22:34

ok ...mislila sam dali znas okvirno od koliko do koliko se krece cena inekcija ? ja sam cula neku cifru ,da najveca doza ( sve zavisi od zene i koliko ce joj trebati inekcija,naravno)-kosta do 1500 e?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od SannI-AlL 24/8/2012, 22:42

da,da dobro si čula,ali to je toliko individualno da ne vredi upoređivati,jer svaka od nas žena u postupku vto je priča za sebe.Možeš da kreneš postupak sa jednom dozom lekova i da u toku kontrola(UZ i vađenje nivoa E2hormona) situacija bude da se doza ili poveća ili smanji.Tako da ,okvirno-širok pojam,a puno parametara koji odlučuju.Mada svaki dr na početku postupka kaže kako je zamislio shemu i koliko otprilike terapije ti treba.
A da treba šiška para-treba,na žalost tak'a tura nas zadesila.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od *Maki* 27/8/2012, 08:45

Jesu li Ivanovići povećali sam postupak IVF i ISCI bila su oba 220 000??
Čitam ovo o cenama kod njih i ne mogu da verujem... Shocked
*Maki*
*Maki*

Broj poruka : 92
Godina : 43
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Ema78 29/8/2012, 11:36

Devojke, da li znate koliko se krecu cene briseva kod privatnika? Trebalo bi da uradim briseve zbog iui, i danas zovem dz da zakazem kod moje doktorke, i ne mogu da dodjem na red do 11.09. ?
Pitam sestru je l moze nesto ranije, trebaju mi samo uputi, dr mi je rekla da nije nikakva problem, a ona mi kaze pa svi termini su popunjeni. Ja poludim i pitam je je l vi to meni hocete da kazete da ne mogu da dobijem upute jer nema slobodnih termina, a ona meni pa ako dr zna, vi dodjite pa cekajte, mozda dodjete na red.
Zasto li ja placem zdravstveno osiguranje kada nisu u stanju da jedan obican uput da izdaju bez problema? U stvari ko mi je kriv sto upute nisam uzela 6 meseci unapred!!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od missile 29/8/2012, 12:09

Ema, u Konzilijumu se malo čeka, msm 15-ak min, a valjda su pouzdani, jer mnogi traže baš njih.
http://www.konzilijum.rs/files/konzilijum_analize.pdf
Ipak, nazovi ih telefonom i pitaj za cene, pa ćeš da proceniš.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Ema78 29/8/2012, 12:14

Hvala Mis, nisu mi pali na pamet, a kod njih radim sve analize sto se tice krvi !!! Nekako sam zaboravila da rade i to !!! O lude li glave !!! Al ova iz dz me bas iznervirala, zato ine razmisljam kako treba !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od JocY 29/8/2012, 12:21

Ja sam radila briseve u Konzilijumu i cena mi je izasla ista ko u DZ (u mom dz se placaju brisevi ako ne radis u zeleznici) mozda 200 din skuplje a sto puta komotnije i ne cekam ceo dan u redu, tako da bi ja uvek preporucila konzilijum za to..
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od missile 29/8/2012, 12:42

Ema, kad se spremaš za VTO o trošku RZZO, onda sa uputom os svog gin sve radiš besplatno u Frontu. Tako je bio pre godinu dana, valjda je još uvek Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Ema78 29/8/2012, 14:05

Mis, meni je organizacija problem zbog sl. putovanja supruga , mi nikada ne znamo kada ce on biti tu. Al sada znamo, pa rekoh, imam mesec dana da odradim sve, al, cvrc, ne mogu upute da dobijem za sledeci mesec, sve sto je na zakazivanje je suvise kasno. Tako da mi ostaju privatnici, nema veze. Inace, mi se spremamo za prvu iui...pisacu o svemu na odgovarajucim temama !!! U svakom slucaju hvala !!!!

osmeh srce
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od KoMetaK 29/8/2012, 14:34

Ema, ja sam briseve radila u Konzilijumu i sve me je iskostalo oko 4000, a radila sam vaginalni, cervikalni, za hlamidiju, miko, ureaplazmu i jos mikoloski bris vag. i cervixa. Cak mislim da je bilo oko 3000 i nesto vise, znam da sam ja zaokruzila na 4.
I zaboravih da ovde dopisem cenovnik Ivanovica. Kad sam isla na poslednji UZ, pitam dr Bilju sta ona meni radi UZ ili folikulometriju, i ona mi kaze da joj je sekretarica rekla da sam se bunila i da je kod njih cena za stimulaciju, tj. pracenje u postupku koji se ne radi kod njih 30.000, ali ti oni to podele na rate affraid No I rece mi da ce taj poslednji odlazak kod njih da me kosta 3.000. Kad sam se sabrala, UZ u junu 2dc (10.000), pa 10dc (3000), pa onda ua avgustu 2.dc (6000), pa 4dc (6000) i 6-7 dc (3000) izadjoh na njenu sumu manje vise- 30.000 din. Rolling Eyes Mislim, da sam znala tu pricu na pocetku, sigurno ne bih ni isla kod njih, pogotovu sto Sonja ne insistira na tome da se ide na UZ, osim 7. dc. Mozda bih i isla kod nekog drugog dr, ali, eto, nadam se samo da cemo uspeti ovog puta, pa da necu morati vise kod njih. Very Happy Ja sam i dr Biljani rekla da nije problem u parama, nego u tome sto mi kad pitam za cenu kazu jednu, a kad naplacuju kazu drugu, duplo visu, mada, opet mislim da je mm i njegovo strano ime ovde doprinelo placanju. Htedoh samo da vam skrenem paznju, da ne prodjete kao ja. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Ema78 29/8/2012, 14:57

Hvala, Meta... Inace, ja sam zakazala IUI kod dr Spase iz NF, privatno. Rekao mi je da je cena za iui 300 e, mislim da je to bez folikulometrija. Izaci ce to na 500 evrica, sigurno, svesno ulazim u sve to. A za Ivanovice ne znam sta da kazem. Do sada sam cula sve najlepse o njima, i o strucnosti i o poslovnosti, ali je zaista ruzno sto imaju dvostruke cenovnike, ako ih imaju. A ja na to gledam ovako - ako ce na taj nacin, na tudjoj muci da zaradjuju, na njihovu duse ide.

Inace, kod dr Spase su cene bile vise nego korektne, ne mogu da se setim tacno, znam da je analiza sperme bila oko 2000 din, mislim da je konsultacija oko 3000 i uz je bio tako nekako. Znam da sam bila prijatno iznenadjena.
U svakom slucaju, pisacu o svemu kako koji korak budem radila, ukljcujuci i cene.
A ti uzivaj sa svojim bebironima !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Ema78 29/8/2012, 15:03

I da, vrlo mi je poznata ta diskriminacija na osnovu stranog imena ili firme u kojoj radis.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od lilya 29/8/2012, 15:09

Ja UZ radim u Bisu, gde sam radila i prvi postupak. KOd njih je UZ 3000 dinara i tu nema nikakvih + i -. Svaki se placa posebno i to je to. Ja sam cak dozivela da mi dr kaze da je samo "virnula" i da mi ne naplati Very Happy
Ako ikom zatreba UZ i odluci se da ide tamo, preporucujem dr Biljanu, ona druga Sultana iz meni nekog nepoznatog razloga nije legla.

Briseve radim u dz Ristic. Cervikalni i vaginalni kostaju 1300 dinara.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Petra797 29/8/2012, 15:13

Zdravo, opet svima!:) Ja bi dodala da u Jevremovoj koja vazi za najbolju kliniku kod nas, vrlo pazljivo vode racuna sta se naplacuje i kad. Vrlo su korektni iako su skupi. Na primer, bila sam na pregledu i ultrazvuku (sonografskom) negde 5.tog dana ciklusa i naplacena mi je puna cena oko 5500,ne secam se, ali kontrola je bila zakazana kad prodje ciklus jer je doktorka posumnjala da postoji polip(a polip jasno moze da se vidi tek kad prodje ciklus pre ovulacije). Ja sam zbog svih analiza koje sam tad radila,sacekala da dobijem rezultate i otisla negde 13tog dana ciklusa, ali doktorka nije mogla da vidi promene zbog toga sto je nastupala ovulacija. Iako je ponovo radila ultrazvuk i kontrolu briseva(koje sam predhodno uradila), rekla je sestri da mi nista ne naplati. Na sledecem pregledu 10tog dana ciklusa je ustanovila polip i dala predlog sta bi trebalo da se radi,koji je sledeci korak. Naravno, naglasila je da intervenciju mogu da uradim bilo gde i da posaljem snimak, sto je mene odusevilo i pored strucnosti, da takav pristup ima prema pacijentu (ne gleda te kao novcanicu nego kao coveka). Kod njih bi ta intervencija iznosila oko 900 evra sa pripremama, dok je maksimalna cena po drzavnim i privatnim klinikama do 300-400 evra. Ja sam je u inostranstvu uradila za 150 dolara:).Ali nije to bitno, sticajem okolnosti zivim u inostranstvu i dolazim cesto u Srbiju, nego zelim da podelim sa vama moje vrlo pozitivne utiske o klinici "Jevremova". Tamo sam otisla po preporuci moje prijateljice koja je kod njih radila IVF iz fonda i uspelo je iz prve, prezadovoljna je i ima decaka i devojcicu(blizance). Dosta sam citala o tim klinikama i moj izbor je pao na Jevremovu. Da se meni desilo nesto slicno kao "Metaurin" sa Ivanovicima, nikad me vise ne bi videli, pored toga sto bi bila besna:). A desavalo se...
Petra797
Petra797

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Petra797 29/8/2012, 15:19

Liyla, i ja sam se dvoumola izmedju Jevremove i Bisa, presudila je samo preporuka. Inace bi mozda otisla u Bis. A ti si radila postupak IVF kad kazes prvi postupak...?
Petra797
Petra797

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Petra797 29/8/2012, 15:27

Sve sam pomesala "Lilya" i "Metaurina". Nadam se da sam sad pravilno napisala:) Sorry:) v
Petra797
Petra797

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Ema78 29/8/2012, 15:35

Evo i cene za endokrinologa, ako nekom treba... 5000 din kod dr Svetlane Vujovic, Polimedik klinika. Sa UZ dojki( koji nisam radila) je 7500 din.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od lilya 29/8/2012, 15:39

Petra797 ::Sve sam pomesala "Lilya" i "Metaurina". Nadam se da sam sad pravilno napisala:) Sorry:) v

Nisi nas pomesala Very Happy Meta ce sad u Pragu biti trudnica a onda ce mene da povuce za nos pa cu i ja njenim stopama yes
Jesam radila sam kod njih i nije uspelo. Dr Biljana je OK, ali ne rade zamrzavanje, a ja sam imala dosta jc pa sam resila da promenim. Odmah sam presla u Prag jer imam utisak da bih pre ili kasnije kod njih stigla.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od *Maki* 29/8/2012, 17:32

Zenskice,koliko košta sam postupak IVF i ISCI kod Dr Stojkovića,Spebo klinika? Znači sam postupak,bez stimulacije i ostalog,i da li se sve placa odjednom?Znam da prvi pregled-razgovor košta 5000 ali da li se kasnije naplaćuju pregledi? Hvala :)
*Maki*
*Maki*

Broj poruka : 92
Godina : 43
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cene postupka  - Page 6 Empty Re: Cene postupka

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu