KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holandija

4 posters

Ići dole

Holandija  Empty Holandija

Počalji od Hitron-Luka 5/1/2008, 21:49

Holandija (Den Haag) obala Seveningena

Holandija  Dscn6615
Izlaz iz Promenade na obalu...Holandija  Dscn6519Promenada soping centar (ulaz)Holandija  Dscn6518
Ovaj gicko je bio za dobrodoslicu....Holandija  Dscn6517
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Holandija  Empty Re: Holandija

Počalji od Hitron-Luka 5/1/2008, 22:12

Holandija  Dscn6521Holandija  Dscn6520

Najveci Holandski kazino
Holandija  Dscn6619Holandija  Dscn6618
Pogled sa prednje strane

Holandija  Dscn6617Holandija  Dscn6616

Najlepsi hotel na obali....Kurhaus
inace je Nemacki hotel....pogled sa obale
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Holandija  Empty Re: Holandija

Počalji od Hitron-Luka 5/1/2008, 23:13

Happyce evo ti sad posla
ako te ne mrzi dovedi ovo u red,
ja bolje nisam uspela da izvedem...
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Holandija  Empty Re: Holandija

Počalji od HappyGirl 8/1/2008, 22:58

Evo sve je na svom mestu Very Happy Nadam se Very Happy

Lep grad, rekla bi miran, uredan i čist. Hitron baš me zanima da li u Belgiji vode računa o higijeni ulica i ... Mislim da smo mi napredovali u tom smislu uređenja grada mada ima još mnogo , mnogo da se ulaže i da tom pitanju Embarassed . Eto meni redovno neko zimi u hodniku gasi cigarete po žardinjerama a ulaz u zgradu i hodnici stalno puni opušaka, đubreta Crying or Very sad Zato sam prestala da se u tolikoj meri bavim cvećem, samo u stan, van stana ništa. Videla svojim očima kako se đubre baca sa terase...Ali ipak napredujemo, zaista i na ulici i po radnjama ...vidim boljitak, što me naravno izuzetno raduje! Bićemo mi još bolji, samo polako Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Holandija  Empty Re: Holandija

Počalji od HappyGirl 8/1/2008, 23:01

Piše hitron-Luka


Da ovaj deo gde ja zivim ( Flandrija )je jako lep ,dosta se ulaze ,svaki grad ima svoju istoriju
i svaki je zanimljiv na svoj nacin, Belgija vam je inace velicine Bosne ,samo sto je ovdje velika prenaseljenost
mala zemlja a oko 11 milona stanovnika i plus tu otprilike jos 2miliona migranata,dok je u Bosni broj stanovnika negde 2,5miliona...
belgijanci su vam svaki deo slobodene zemlje fantasticno iskoristili,imaju neverovatnu infrastrukturu,
od niceg su napravili nesto,imaju more koje je leti uzasno hladno,ali su ga tako napravili da bi prosto svaki slobodan viken proveo tamo;uredjene obale ,soping centri,mali vaseri,zatim svake godine imaju skulpture od peska ,delfinarijum,imaju kojekakve parkove sa raznim atrakcijam ,onda imaju brda za skijanja,reke za splavarenje,kampove , golf terene u skoro svakom gradu,
ma jednom recju zemlja cuda
sve su napravili da ne moras nigde da ides iz zemlje ,tj. super razradjen turizam..

pisemo se jos kasnije mama mi je online ode sa njom jos koju da prozborim...
ljubac veliki drage moje
_________________
Onaj ko daje sve od sebe daje dovoljno....
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Holandija  Empty Re: Holandija

Počalji od HappyGirl 8/1/2008, 23:03

Hvala za opis usne ,baš bi volela da čujem još po nešto o Belgiji iz prve ruke. Naravno kad stigneš, uopšte nije hitno, napiši ono što misliš da će nam biti interesantno. Zanima me kakvi su Belgijanci,nisam mislila na fizički izgled, mada može i to, više me zanima karakter ...
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Holandija  Empty Re: Holandija

Počalji od Lily 2/5/2009, 21:51

Evo, Happy, nešto o belgijancima...
emisija sa Explorera...
Prilog iz restorana, nešto kao exspres, itd...svi su u brzini, lunch pauza...itd...Sve izgleda lepo, uređeno,uredno,...
Kamera snima koliko muškaraca izlazi iz toaleta, i ladno, prolaze pored umivaonika, sapuna, svega, i lepo ti oni izlaze van, bez pranja ruku!Da, da!
Kada uoče svakog od njih, da bez pranja ruku izlaze, novinar ih zaustavlja tu, jel te, "gospodu"...bilo je interesantno slušati te nebuloze...Npr:" sve je čisto", " nemam nikakvu bolest"..."Žurim"...
To mu dođe Brisel koji nama kroji kapu!
a, mogu misliti kako je sve ušminkano...u gradu...EU.
Zaključak iz ovog priloga je bio da je tog dana 85% muškaraca, ignorisalo elementarnu higijensku naviku!
Ovaj prilog je bio skoro, a bilo je identičnih, samo u drugim zemljama zapadne Evrope....
Takva im je i mentalna higijena: 15 % čita novine, 3% čita knjige...Sa manjim razlikama u korist samo nekih izuzuzetaka, država Evrope.
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Holandija  Empty Re: Holandija

Počalji od nena beba 28/10/2009, 14:40

evo i mog vidjenja
Holandija  P5030257
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Holandija  Empty Re: Holandija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu