KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

+39
nina :)
medolino
cufta
Tanja83
lolipop
KoMetaK
dragana76ns
Sneza
key
brinbili
HappyGirl
Masha UK
naca
bebko
Struzzo
Nefertari
djole42
zoxa
Pakki
dr mali pariz
caci
bak
Sami
Milijana
Simona
nena beba
maša
Anuska
maus
catherine290505
BiKsi :)
Gala
Tinche
MARA
nesalela
Jelence
buby
Orline
kasia
43 posters

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od buby 6/8/2011, 13:48

[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od nesalela 6/8/2011, 22:17

[Only admins are allowed to see this link]

Srećan 1. rodjendan.....
usne usne usne usne usne usne
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od Sami 6/8/2011, 23:08

Sretan rođendan i sve naj od srce Da ste živi i zdravi 100 godina love love ff ff vv vv ff ff vv vv ff ff vv vv vv vv
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od Jelence 6/8/2011, 23:21

Srecan rodjendan drugari i da ste zivi i zdravi 100 godina.
Mama Kasia ljubim te.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 00:19

Hvala Vam drage nase tete sto mislite na nas i kad se ne javljamo!

Toliko dugo nisam pisala da ne znam odakle da krenem...dani su nam kratki a noci cini mi se jos krace Rolling Eyes . Mama sve tanja, jos malo i decija konfekcija mi ne gine. Vojin i Visnjica nisu vise male bebe i ima dana kada sa setom razmisljam o periodu beskrajnog sterilizovanja flasica i pravljenja mleka. A opet, sada smo u uzrastu koji je toliko dinamican, radostan i zanimljiv da ni ovaj period ne bih menjala ni za sta na svetu. Najbitnija stvar koja nam se desila u proteklom periodu jeste poslednja kontrola na Neonatologiji i recenica koja nas je ispratila - deca su vam ko bombone, izgledaju kao da ce sa tri godine znati da citaju, ne morate vise dolaziti na kontrolu ! Posle ovih doktorkinih reci definitivno je stavljena tacka na dosta pitanja koja su me mucila, i jedan period je ostao iza nas!
Svo ovo vreme sto se nismo javljali, bili smo jako zauzeti ucenjem svega i svacega, i razmisljanjem zasto mami jako nemirnih blizanaca Bog nije naknadno dodelio jos jedan par ruku Shocked . Cesto nam se desavalo da budemo sami nas troje po ceo dan i nisam ni bila svesna sta sve mogu da uradim u toku 24h, a da deca dobiju sve, od kvalitetnih obroka do kvalitetno provedenog vremena. Bilo je dana kada bih nakon sto konacno pozaspivaju jednostavno nemocno plakala od umora. Bukvalno ridala od fizicke nemoci i iscrpljenosti, a onda ridala zato sto mi je to nekako bogohulno. Bilo je dana kada bih se svadjala sa muzem samo da izbacim frustraciju stvorenu od istog tog umora. Ali mnogo je vise dana kad uzivam, uzivam, uzivam u svojoj deci i svim obavezama oko njih. Voja i Visnja imaju inace neverovatne temperamente. Kaze nasa draga teta Key kao da su ukljuceni na struju bez prekida Laughing . A opet, potpuno su razliciti. Vojin je nezna dusa, sanjar, cesto gleda u nebeo, guguce na oblake, na zvezde, gleda krosnje i nesto im cucori, I pritom pravi te ozbiljne izraze lica, da ga covek samo gleda. Njegova radoznalost uperena je vise ka stvarima i pojavama, stalno zaviruje ispod prekrivaca, ispod kreveta, gura glavu u kutije, i prste ce provuci i kroz najmalnje zareze da vidi sta je ispod, sta unutra, da proviri, proucava. Visnja sa druge strane je rodjeni borac. Sta joj treba, a treba joj sve, otece bez trunke razmisljanja, ili ako ne moze da otme bice dosadna dok joj to neko ne doda. Cesta slika je u parku, ili na bazenu, da se navrze na neko dete (uvek starije) koje ima zeljeni predmet, da oblece, doziva, trazi i dosadjuje dok joj neko nesto ne da. Uvek ima pune ruke predmeta koji nisu njeni, i ja vidim da kod nje nema predumisljaja, da to radi prirodno i instiktivno. Druga je deca ipak bukvalno obozavaju, vole da se motaju oko nje i cesce je u centru paznje, mnogo cesce nego Vojin. Vedra je po prirodi, raduje se i igra po ceo dan, a kad joj nesto nije po volji prosto pridje i lupi te rukom po sred lica. Svaki dan je izazov sa njom, i stalno moram da menjam nacine zavisno od situacije da joj pokazem da tako nesto nije lepo, nije prihvatljivo i da joj to sigurno nece biti dozvoljeno. Kada jede noge mora da drzi na stolu, vecina igraca mora biti oko nje, i zahteva da su svi odrasli stalno upuceni na nju, svi moraju da gledaju sta ona radi i komuniciraju sa njom. U stanju je da se kikoce po ceo dan kada joj se posveti paznja, ali to naravno nije moguce jer paznja treba i Voji podjednako. i dalje ima taj neki pogled odrasle osobe, vrlo cesto na ulici pilji u ljude sa nekim poluosmehom, prosto doziva, tako da nam nepoznati ljudi stalno prilaze i traze da je malo podrze (sto se mami bas i ne svidja) . MM i ja smo zakljucili da Viki zna da ucini da se svaka osoba pored nje oseca bitnom i izabranom, ali ne znaju ljudi da ona to uradi sto puta dnevno. Brblja inace stalno, sve ponavlja, pa cak i brata imitira kako place, i stvarno sa njom su smeh i akcija zagarantovani. Prva rec koja se pojavila u njenom recniku je Oja od Voja, i svog brata bukvalno obozava! On je jedina osoba koju ni po koju cenu nece udariti, pa cak i kad je povuce za kosu iz samo njemu znanog razloga, ona se samo skupi, kao mrvica i ceka da on zavrsi sta je zapoceo. svaki fizicki kontrakt sa njim (npr kad se on zapleto od nju) ona dozivljava kao mazenje, pocne da guguce i da mu gura glavu kao telence. ne postoji osoba kojoj se vise obraduje ujutru kad otvori oci nego njemu. I gde je on tu mora biti i ona i nema sile da je zaustavi. Sa druge strane Voja je nju tek skoro poceo da primecuje. Ponekad je pocupa, ponekad pomazi, u sustini je ne ferma uopste, sem kad slisti svoj sokic, pa se nagne nad njenu stranu kolica i mazne i njen iz ruku. Da li treba reci da ga ona pusti u 90 posto slucajeva?
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od Tinche 1/9/2011, 00:25

Ijao!! Rastopih se!!! Divan je izvestaj draga!!! Mogu samo da ih zamislim.

A recenice na kraju...kako opisujes njihov odnos...pa to je bozanstveno!
Kao iz bajke!!!

Duse su to mile...

...nego, mama Kasi, gde je slika neka?
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od Nefertari 1/9/2011, 00:28

jaoj divno! Ma seke su to vode racuna o svojoj braci i pustaju ih al ce zato Voja nju da brani od svih nasrtljivih udvaraca.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 00:34

Voja bi se najradije samo mazio i skitao okolo, trazio kutak za istrazivanje, i mada i on dosta prica (mama, tata, tatice, baba, deda, daj, pa pa, av av i slicno) opet prica manje od Vikija.
Skitali smo dosta u proteklom periodu, stan nam je mali i nemoguce je cuvati ih u njemu vise nego sto je neophodno, jer sve sve svede na recenicu - ne to! Zato smo bili kod babe i dede, pa u selu, pa kod druge babe, pa u Vrnjackoj banji pa opet kod babe i sad razmisljamo gde cemo dalje. Na selu mogu da ih pustim da ronzaju po dvoristu i po travi do mile volje, sto je Vojinu posebno drago, ne branim mu nista bukvalno, ni pesak da kopa ni sljunak ni zemlju, sve dok ne stavlja usta naravno. Sto se hrane tice, jedu bas sve, samo jos uvek im pasiram, jer premda zvacu koricu od hleba, keksic i slicno, sitno iseckano povrce, voce ili meso nece da pipnu. Tri puta su bili bolesni do sada, sa visokim t i sta da vam kazem kako se covek oseca kad prodje sa jednim detetom kroz takve dane i noci pa nastavi sa drugim affraid . Deluje da nigde kraja onda muci nema. Ali hvala Bogu, sve prodje pa ajd jovo nanovo, kao na ringispilu.
Jos samo par reci o rodjosu pa odoh da se srucim kraj muzica. Divno smo proslavili, imali smo puno gostiju sto nam je i bila zelja, jer bukvalno nikog nismo castili kad su se rodili, niti smo slavili, zato sto smo svi troje prosli tada kako smo prosli, i nije nikome bilo do slavlja dok se deca ne izvuku iz opasnosti. Voja i Viki su bili odusevljeni guzvom i decom oko njih, a mama i tata su bili presrecni, Slavili smo na istom mestu gde smo pravili i svadbu pa je to imalo poseban znacaj za nas. Bili su nam i nasi prvi drugari Sava i Marija, dve lutke prelepe sa njihovim divnim roditeljima, i ja sam presrecna sto smo tako nesto podelili d , nakon sve one muke koju smo Key i ja zajedno prezivele.
Evo malo slikica za kraj drage nase tete, pa se pisemo kad opet stignemo a do tada ljubimo sve svoje forumske tetke i male drugare sa foruma!
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 00:43

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 00:46

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 00:49

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 00:54

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 00:56

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 00:58

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 01:01

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 01:03

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 01:06

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 01:08

[Only admins are allowed to see this image]
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od kasia 1/9/2011, 01:09

Poljubac od V&V i njihove mame!
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od Tinche 1/9/2011, 06:53

Medovi jedni preslatki!!! Kasi zeno...andjele imas!!! A i ti fantasticno izgledas!!!

Meni je najlepsa slika u crkvi gde ste vas cetvoro onako savrseno uklopljeni!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 1/9/2011, 08:27

Kasi, tvoj izveštaj me baš raznežio i raspilavio, kakvi su ti oni mačići, bogata si žena! Prelepe su vam slike, lepa porodica, nema šta, ali Višnja je, nemam reči, evo i mene je opčinila! love [Only admins are allowed to see this image]

Ljubac za mališane i tebe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od Milijana 1/9/2011, 08:28

Kasi, divan izvestaj i divne slike. Prosto svi zracite, vidi ste da ste srecni svi osmeh srce A V&V su duse jedne mile, njihov odnos je nesto najlepse sto sam skoro procitala, ti si ih tako lepo opisala da mogu da ih popuno zamislim. I, da, posebno mi je drago sto vise ne morate na kontrole, sto je sve to iza vas i sto sada mozete u popunosti da uzivate u odrastanju svojih blaga smajli angel smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od caci 1/9/2011, 08:38

Koja lepota i koja divota . likeit
Izvestaj me ocarao i moram priznati da obozavam da citam i slusam o blizancima,znam da su jako zahtevne ali su meni jako interesantni yes
A i od moje rogake decko i devojcica blizanci su bas kao tvoi Vojin i Visnja iste prica cujem i od nje yes
Slicice nemam reči oci mi ispadose naočare
A ona gde ste svi zajedno ocarala me likeit .
ljubav ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od Sneza 1/9/2011, 21:10

Ja sam se sva raznežila, kako si divno to sve opisala čak sam neke rečenice nekoliko pura pročitala (kao da će neko da me ispituje lol! ).
Oni su izrasli u dva prelepa anđela. [Only admins are allowed to see this image]
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od nesalela 1/9/2011, 21:42

kasia :: Prva rec koja se pojavila u njenom recniku je Oja od Voja, i svog brata bukvalno obozava! On je jedina osoba koju ni po koju cenu nece udariti, pa cak i kad je povuce za kosu iz samo njemu znanog razloga, ona se samo skupi, kao mrvica i ceka da on zavrsi sta je zapoceo. svaki fizicki kontrakt sa njim (npr kad se on zapleto od nju) ona dozivljava kao mazenje, pocne da guguce i da mu gura glavu kao telence. ne postoji osoba kojoj se vise obraduje ujutru kad otvori oci nego njemu. I gde je on tu mora biti i ona i nema sile da je zaustavi. Sa druge strane Voja je nju tek skoro poceo da primecuje. Ponekad je pocupa, ponekad pomazi, u sustini je ne ferma uopste, sem kad slisti svoj sokic, pa se nagne nad njenu stranu kolica i mazne i njen iz ruku. Da li treba reci da ga ona pusti u 90 posto slucajeva?

Izveštaj je baš iscrpan i u jednom dahu sam pročitala sve ali poslednji pasus mi je fenomenalan....kako ti njih lepo opisuješ, njihovu ljubav, sekinu ljubav prema bati....prelepo....naravno sestra je ipak "zrelija", devojčice su borbenije kao št ti nju opisuješ....da,da... to su devojčice....Divim ti se, treba sve to izgurati....A slike su fenomenalne....pravi lučići....Piši i postavljaj slike kada god ti se ukaže prilika, po koju rečenicu samo....Ljubi andjele male i tebi veliki poljubac.... smajli angel ljubav ljubav ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik - Page 6 Empty Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu