KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ninin i Bjankin dnevnik

+70
Niny
Tangerine
SannI-AlL
Ninche
lenabeograd
Ema78
JAmajka
MAAKKI
LaFolie
cufta
hany
heart84
dacans
SladZana
key
Botox
bubi80
Orline
missile
bak
korpica
nina :)
mamajednogprinca
lilya
Masha UK
cici
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
Shizika
dragana76ns
bokica
Zoka83
lena
KoMetaK
Milijana
lolipop
Sneza
Nefertari
Lily
jul
BiKsi :)
Simona
Pakki
Struzzo
buby
djole42
Tinche
caci
brinbili
naca
MARA
Gala
bebko
Sami
tuli
Anuska
Agata27
adriatika
HappyGirl
Hitron-Luka
catherine290505
era
maša
nesalela
zoxa
Jelence
nena beba
maus
dr mali pariz
74 posters

Strana 15 od 38 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 38  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 15/9/2011, 22:23

Cao tete i drugari ljubav
Nina je dobro, vesela je i zivahna... evo upravo nece da spava skace po kuci glumi Garfilda i hoce lazanje...
Obicno je zlatokosa, obucemo haljinicu, napravimo pletenicu, onda ona plese i pjeva...
Vrijeme provodimo jos uvijek kod kuce, nismo krenuli u obdaniste, odgadjamo jos malo.
Zato smo krenule na vjezbanje sa klovnom i u kreativnu radionicu za djecu 3-4 godine. Da bi bila sa djecom, druzila se i po nesto novo naucila.
Vjezbice sa klovnom, su mnogo slatke, vodi ih jedna mnogo fina mama djevojcice od 3 godine. Na pocetku im ona pokaze igracku klovna i upoznaje ga sa djecom. Nina naravno nije htjela da saradjuje na pocetku, jedva rece kako se zove... onda su se razgibavali, Nina gleda iz maminog krila.
Radili vjezbe, glumili su razne zivotinje i oponasali, Nina i dalje kod mame ali sad posmatra sa strane. Slon joj se mnogo dopao, tu malcice krene odvajati. Zatim su kao preskakali veliki strik, Nina se tad ukljucila, prozovu po imenu onog ko treba da skace a ona nije mogla docekati da nju prozovu... dalje je saradjivala i uopste me nije trazila, najsladje mi je bilo kad su djuskali na kraju, ona se opustila, bas je bila vesela...
Kad pomislim da sam u jednom momentu htjela da odustanem i vodim je kuci jer nije htjela da makne od mene, bas bih pogrijesila.
Kreativna radionica je zamisljena tako da se djeca druze, usput da uce, crtati, bojati, sjeckati, oblikovati, lijepiti.... i jos svasta sto nama mamama padne na pamet.
Za prvo druzenje je bilo smisljeno, da se pravi zvecka od rolne toalet papira, raznih sarenih papirica, lijepka i makarona...
Tu su uvijek 2-3 mame koje pomazu a ostale piju kafu u drugoj prostoriji. Ja sam naravno ovaj put bila tamo samo za Ninu, jer ona hoce da sam tu iza nje i kad treba da pripomognem. Ozbiljno je shvatila zadatak i bas se trudila, naravno neke stvari joj bas nisu isle, ne zna da sjecka i sva se zalijepilo ljepilom ali bitno je da se trudi.
Sve u svemu, jedva cekamo dalja druzenja i vjezbice!!!
Nisam slikala nista... ali cu da vidim sa ostalim mamama i mozda napravim koju slicicu. Umjetnicko djelo od toalet papira imamo naravno kod kuce Very Happy
Toliko od nas za sad... slicice i po koju Nininu dogodovstinu u nastavku, cim stignem Laughing

zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Tinche 16/9/2011, 09:48

Te igraonice/radionice su fenomenalne!!!
Deca se druže i uče pametne stvari...i ja mislim da je to jedna velika prednost vrtića. Zato ćemo se truditi da batu upišemo u vrtić iako ce ga popodne nekim danima čuvati jedna žena tu u kraju. Njena deca su velika i neće ih zanimati jedna beba.
Bravo za Ninu!!! Mama, pa slikaj bar umetničko delo!
lol!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 16/9/2011, 12:40

Ne napisah sinoc, vjezbice i radionica se odrzavaju u porodicnom centru, nesto kao klub za roditelje i djecu, nije vrtic... U principu placamo nesto malo za prostor a sve ostalo organizuju roditelji na dobrovoljnoj bazi. Tu je recimo moguce i organizovati zabavu-rodjendan za djecu.
Raduju me ta druzenja jer ide lose vrijeme, boravak napolju se skracuje, pa barem imamo ovu varijantu. Osim ovih varijanti, tu mame mogu da rade jogu, aerobik, teretana, veca djeca imaju druzenja i keramicke radionice, aerobik...
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od caci 16/9/2011, 14:01

Predivno ,predivno likeit
Uzivajte ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od KoMetaK 16/9/2011, 14:08

Bravo za Ninicu Very Happy Olicno sto imaj usve te kreativne aktivnosti, pa mozete i da se igrate i da razvijate kreativnost. Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od maus 22/9/2011, 11:03

Super za kreativnu radionicu. Nina ce uzivati a i ti Zoko sa njom. Ljubi mi Ninu i salji koju sliku. love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 23/9/2011, 13:01

Mama Zoko, ako imaš koji minut ukraden od odmora,a ti nam okači neki Ninin rad,i vama će značiti Very Happy
Kao što već rekoh, jako mi se dopada ta ideja, i interesantno mi je kako je Ninočka oprezna! To mi se dopada [Only admins are allowed to see this image]
Uživajte drugari u odrastanju, u spoznaji sveta oko nas [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od MARA 23/9/2011, 14:33

Blago Vama imate toliko mesta za uzivanje,mi vremena na pretek al mesta nikakva.
Ljubim Ninu i daj koju sliku
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od maus 27/9/2011, 09:42

ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 1/10/2011, 16:52

Ninini radovi :)
[Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od maus 3/10/2011, 13:21

Ninice umetnice!!!! Bravo mila devojcice, zaista mi se jako svidja.
Prelepo! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od caci 3/10/2011, 18:11

Bravo lepotice nasa mala likeit imala si od koga i uciti i mama ti je velika umetnica yes
Ljubim teee ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 3/10/2011, 19:15

jao mediću moj mili... [Only admins are allowed to see this image], ma otkinuh na tvog ježa!!
Spretne moje ručice,ljubi vas tetka Pari! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Sneza 3/10/2011, 20:19

Ja obožavam dečje radove, za mene su oni prava mala umetnost. Čuvaj to ako imaš mesta, još malo pa će početi da zatrpava kuču svojim delima.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od MARA 4/10/2011, 13:53

Prelepo
Bravo Nina
ljub
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 9/10/2011, 11:56

Hvala tetice, imamo vec novi rad a sledece sedmice se vec radujemo na novi sat radionice.
Moram da primijetim da je prosli put Nini koncentracija opala, posto su radili dvije kreacije...mislim da je bilo puno za nju i ostala djeca su se isto ponasala.
Nina je puna bisera, sva je smijesna kad kaze nesto sto prilici odraslima a takvih izjava je sve vise u zadnje vrijeme. Sve bas sve kopira sto radimo a onda i ona za nama.
Nedavno smo bili kod komsija na rostilju, oni imaju dvije djevojcice Saru i Lauru, vec pominjane u nasem dnevniku, one su nesto zakuhale izmedju sebe i njihov tata je bio malo ostriji na njih, zavrsilo se tako sto su djevojke otisle ljute i postidjene u sobu a Nina je ostala sa nama u dvoristu. Odjednom je cujemo kako ona ostro govori komsiji i jos prijeti prstom '' ne deri se na S i L one su dobre i moje su drugarice, ja sam sad ostala sama'' Ovaj naravno nista nije razumio ali smo mu preveli...posle toga su se i drugarice vratile...padali smo od smijeha.
Jako je osjetljiva na bilo kakvu svadju i prepirke, odmah reaguje, nedaj Boze da se ja i mm malo pokacimo, odmah staje u zastitu.
Pocela je po malo da brine o igrackama, recimo ne voli nered a opet rado ga pravi ali kad primijeti da je pretjerala onda mi pomogne da raspremimo i kaze bas nam je lijepa kuca.
Trentno obozava Garfilda, znaci ne gasimo ga, po citav dan ga gleda.
Jucer je od moje prijateljice i njenog muza dobila bebu konjica, preslatku, sad se o njemu brine, hrani ga, brine se o njemu i kaze da mu je mama.
Inace kad se ide u kupovinu, mora da padne barem jedan Fily konjic ili pony...ima vec toliko puno ali svaki novi joj donosi veliku radost, tako kad je jucer vidjela ovu bebu skroz se odusevila.
Doslo nam je bas lose vrijeme, jos neznam kako da joj ispunim dan... mozda do neke igraonice ili zatvoreni bazen...
Jos da napisem da smo jako tuzni ovih dana, Nina vise nema dedu od tate Sad
MM je otisao u Bosnu a mi smo ostale kod kuce...on je rekao da je za nju bolje da ostanemo a meni je bas zao, bilo kako bilo to je Ninin deda i tata mm-a, Nina ga je obozavala, ne znam kako cemo joj objasniti da ga vise nema kad sledeci put odemo tamo.
Tete i drugari pozdrav od nas, veliki!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od maus 9/10/2011, 14:21

Zoxa zao mi je zbog Nininog deke,moje iskreno saucesce.
Fily konjice skuplja i Nadja, pa i Ana dobije po neki kada je duplikat, ali se ne odusevljava nesto. Citam da Nina voli crtace i da ima omiljeni,Ana nista od toga,niti gleda crtace niti je zanimaju.
E neka je izgrdila L i S tatu. Mogu samo da je zamislim strogu i odvaznu lol!
Predlazem zatvoreni bazen,ja bi stalno bila sa Anom na bazenu da Loznica ima zatvoreni.
Ljubi mi Ninu i sledece javljanje ne zaboravi slike.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 9/10/2011, 14:40

Draga hvala!!!

Nina nas izludi sa tim konjicima, ima godina kako ih sakupljamo i kupujemo, nema sansi da ih prebrojimo...ma i duze od godine od proslog ljeta.
Crtice isto tako gleda odavnooo, poceli smo sa Pepom... odgleda cijelu Zlatokosu, ustane samo kad je neka pjesma da bi malo zaigrala i pjevala. Obavezno je oblacenje haljine uz taj crtani, lutka sa dugom kosom i cetka da moze da je ceslja...
Zato Ana toliko toga zna sto Nina nece ni skoro :) djeca su naravno razlicita i nema smisla ih uporedjivati....
Bice neka slicica, jos veceras...
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 9/10/2011, 15:20

Draga Zoxa, primi moje iskreno saučešće,iako mi nekako glupo na forumu da ga izjavljujem,ali tebe ,ti to vrlo dobro znaš, osećam bliskom,kao nekolicinu ovde, i saosećam sa vama...
Nina me oduševila svojim slobodnim nastupom kod komšije,koji se baš neprimereno poneo,ali dobro, ne mogu se svi kontrolisati 24h dnevno..
Ljubim ja moju veliku i pametnu devojčicu!! [Only admins are allowed to see this image]i nejnu mamu,naravno! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od maus 11/10/2011, 08:42

Moram joj poslati bar jednog konjica Very Happy A jel voli da ih stavi pod jastuk, pa da gleda kako svetle krila?
I cekam slike, Zoxa, obecala si... ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od zoxa 11/10/2011, 21:57

Pari hvala!!!
Misice, spava sa njima i daaa naravno gasimo svjetlo da ih vidi kako svijetle u mraku. He he jos bolje pakujte se pa nam ga donesite Very Happy
Evo jedna slika sa bebom pony, ooo koja je to ljubav srca a gradjevina iza je dinosaurus, samo da napisem ako neko ne prepoznaje Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od MARA 12/10/2011, 07:55

Mila bas je porasla u pravu devojku.
Nina lepoto samo ti sakupljaj konjice jednog dana ce ti doci glave.Viktor sakuplja mede ima ih stotina ali sve sto je ranije dobijao na poklon,trazi da kupimo,kupimo ali u 3 meseca jednog inace ono bi bio preterizam koliko bi ih bilo.Crtace gleda i V ali samo kad pozeli.
ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od caci 13/10/2011, 17:39

Lepota jedna mila love
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Sami 13/10/2011, 22:29

Redovno Vas, isčitam ali ne stižem da pribilježim štogod.
Nina, je pametnica, voli konje i umije dosta toga da urdi svojim zlatnim rukicama yes
Divno je što brani svoje drugarice osmeh srce tako i treba yes
Žao mi dede Nininog, valjda će dobro podnijeti gubitak kad dođe vrijeme da sazna da ga više nema....
Šasljemo Vam veliki stisak i ogromnu pusu zagrljaj poljubac
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od lena 13/10/2011, 22:32

Kakva lepa fotka!!![Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Ninin i Bjankin dnevnik - Page 15 Empty Re: Ninin i Bjankin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 38 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu