KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Subota uvecer

+29
emilie
leptirko82
missile
Gramatika
HappyGirl
dragana76ns
Jelena*
dragmilk
Kamilica
KoMetaK
maus
Mirjana
bebko
buby
Marija86
cicsa80
catherine290505
bubili2
lolipop
Cupava
Republica
Orline
djole42
Struzzo
brinbili
BiKsi :)
anna
dr mali pariz
Shizika
33 posters

Strana 2 od 28 Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sledeći

Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Shizika 31/10/2010, 13:55

Naravno Pariz da mozes, narocito ako se uz to moze otplesati fin sentish. grljenje
Nema potrebe da me pitas za dozvolu, hi, hi, mada sam svjesna da sam postavila prilicno visoke standarde. Razz
Cekam te u petak da kacimo EKV i slavimo Bonfire Night. bb
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Shizika 5/11/2010, 20:26

Dobro, dobro, nije subota, ali zamalo.
Prvo, danas je godisnjica smrti Milana Mladenovica. Meni je muzika EKV puno pomogla da prihvatim sebe i nosim se sa dogadjanjima oko sebe. Prvi koncert EKV na koji sam isla bio je, ako se ne varam, 1988.god, u dvorani KK Jugoplastika. Jos se sjecam koliko sam bila rastrgana potrebom da se iskacem i zeljom da ne skidam pogled sa benda (u to vrijeme sam se bila lozila na Bojana Pecara). Posljednji njihov koncert na kom sam bila bio je u basti jednog od BG faksova, nemam pojma kojeg, pocetkom '90ih.
RIP Milane, Magi i Bojane
EKV
Potom, onima koji slave cestitam Diwali i Bonfire Night. Odoh vani sa mm da uzivamo u vatrometu u lokalnom parku. bb vv x vv bb
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od anna 5/11/2010, 21:31

Shizika ::Posljednji njihov koncert na kom sam bila bio je u basti jednog od BG faksova, nemam pojma kojeg, pocetkom '90ih.
Eh da... u bašti KST-a (klub studenata tehnike)...'94...toliko sam želela otići na taj koncert ali "morala" na more...nadala se da će doći potom na Gitarijadu, međutim Milanu bi već loše i otkazali su Crying or Very sad
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od dr mali pariz 5/11/2010, 21:39

Eeeeee draga moja...opet ti i ja...kao zabrana...i kao dozvola,i kao neneneneeeeee i kao dadadaaaaa
EKV slušam od 6.razreda OŠ ...pod uticajem -naravno-starije sestre...
Intezitet se samo pojačavao do mere da sam svoje roditelje izluđivala koliko sam bila u stanju da pojačam muzički stub...
sećam se,roditelji se spremaju da izađu,a ja se oštrim,da kad oni zalupe vratima, odlepim uz najglasnije pušten najnoviji album...ali ne lezi vraže-moji ni do lifta nisu stigli,kad sam ja odvrnula mjuzu...
epilog-mama pod histerijom se vraća u stan,pravo u moju sobu,gasi stub,čupa kasetu i izvlači traku na moje oči...bila sam tad 7.razred i mogla sam je tad zdrobiti...
hahahaha,kad se svađamo,a tokom mog puberteta,to je bilo nekoliko puta dnevno,puštala sam joj pojačanu samo deonicu : bla,bla,bla,bla,bla...Uh,mama,nije ti lako bilo,priznajem.
prvi i poslednji put sam bila na unplugged verziji koncerta u svom gradu,kad sam bila II razred srednje škole...'93.ili '94.g. ne sećam se tačno godine...posle je već bilo suviše kasno...nažalost.
Genijalan i isto tako sulud um.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Shizika 6/11/2010, 21:10

mali pariz ::
Genijalan i isto tako sulud um.
Ovo ti o sebi ili o Milanu? Wink
Pa sto si pustala muziku tako glasno, da obrazujes komsije ili da te udare vibracije od zvucnika?
Hi, hi, bas mi smjesno da si mamu time provocirala. Moja pokojna mati je sa prva 3 albuma voljela samo EKV
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od BiKsi :) 6/11/2010, 21:41

Šizi, kad se kucne EKV ništa mi ne otvara, prikazuje neku grešku.

Ovo je njihova pesma koja se meni svidja Tonemo
mada mi je i ova fenomenalna. Umorna
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Shizika 6/11/2010, 22:01

Hmmm zbunjen , meni shljaka link. Pokushat cu ponovo, pjesma je Mi menjamo dan za noc
A vidim volish ih i ti bash mracne. Nekako je s njihovom muzikom vazno kako ti se potrefi sa dogadjajima u zivotu. "Umorna" mi je odlicna instrumentalno, ali tekst mi je jedno vrijeme bio prebolan za slushanje. Sad
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od BiKsi :) 6/11/2010, 22:34

Uspela sam sada poslušati! Šizi, meni su skoro sve njihove pesme mračne, ustvari životne, jake, udaraju, ma to je bila neka generacija ispred svih ostalih, zato su svi i bili u sjebu... Teško je boriti se sa drugima, a još teže sa sobom! Neko se izbori, neko ne! Jbg. Hvala im što su nam ostavili ove fenomenalne pesme. A ti malo počni sa nekim veselijim bendovima! Nemoj tu tvoju malu šizolinu da isprepadaš u startu! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Shizika 6/11/2010, 22:57

Ha, ha, Biksi, mm i ja se prije neki dan zabrinuli sta cemo raditi ako nam dijete bude slusalo pop muziku i sl. Rolling Eyes
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od BiKsi :) 6/11/2010, 23:09

Znaš kako kažu, s kim si takav si! Tako da je već vidim u nekom šiz fazonu! Daleko od popa! lol! A i kad malo bolje razmislimo, ko zna šta će se slušati za jedno 15 godina kad ona bude u pubertetu?! Ko zna šta će se sve izmisliti do tada!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Shizika 6/11/2010, 23:15

Treba klince opremiti da prave dobre izbore u zivotu.
Cekaj, kad si upisala "Kokosinjac" pod lokaciju, ne ide ti sad kad si pospremila?
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od BiKsi :) 7/11/2010, 00:49

Shizika ::Treba klince opremiti da prave dobre izbore u zivotu.
Subota uvecer - Page 2 561840 Usmeravati, ali ne i nametati. Izbor treba da je samo njihov.


Shizika ::Cekaj, kad si upisala "Kokosinjac" pod lokaciju, ne ide ti sad kad si pospremila?


Al ide uz moj avatar! lol! Mada mogu da dopišem i dvorište. Ma svuda gde se kljuca!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od dr mali pariz 7/11/2010, 15:09

Shizika ::
mali pariz ::
Genijalan i isto tako sulud um.
Ovo ti o sebi ili o Milanu? Wink
Very Happy hvala Šiz na komplEmentu...
elem,reci mužu da ne brine mnogo o tome koju mjuzu će dete sluškiti...iver ne pada daleko od klade...
moj zet je imao ,dok je bio mlađi,bluz bend,ali roker u duši,kao i moja sestra.
Baš vole puno da čitaju,a od muzike-isključivo rok...
sestričina moja,tetkino Cuce,ove godine je krenula u Muzičku školu...ima 9.g.,i izabrala je flautu.
I tako,super joj na časovima,ali malo dosadno...skoro pita roditelje:
Mama,a kad ću ja da sviram rok na flauti Rolling Eyes
Subota uvecer - Page 2 404938 Subota uvecer - Page 2 404938 ljubi tetka svoje pametno oko što čita 2-3 knjige nedeljno,piše pesme,i obožava rok!
Inače- sinoć smo bili u šizenju Subota uvecer - Page 2 595783 mjuza živo,moj muž,kuma naša i ja...trio fantastiko Subota uvecer - Page 2 595783
još se oporavljam,a u 16h idem na utakmicu...gubim sigurno-bruji u glavi Subota uvecer - Page 2 635297
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od brinbili 7/11/2010, 17:20

Hvala vam sto ste osvjezile sjecanje na neprikosnovenog Mladenovica osmeh srce
Obozavam EKV iako spadam u ovu malo "mladju" generaciju i priznajem,nisam znala za njega za zivota....Anestezija mi je medju omiljenim...
Vjerovatno ste u toku i za Milanov album ANGELS BREATH,ali stvarno se rijetko ili nikako ne pominje a ja ga obozavam...
https://www.youtube.com/watch?v=m1K_y-3X-b8&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=hvRsUH7d3VY&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=CZFk7B02zKc&feature=related.........
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Shizika 7/11/2010, 20:14

Slazem se Biksi i Pariz za taj pravac koji ce klinci odabrati kad porastu. jedino bih dodala da nametanje nije problem jer ono uglavnom izazove averziju i kontraproduktivno je. Ali zabranjeno voce zna biti primamljivo ...
Brinbili, mnogo je zanimljivo to kakav je efekt na nas imalo Milanovo stvaralastvo, bez obzira na razliku u godinama, ili bas zbog te razlike. Uprkos tome sto su te pjesme slika jednog vremena ipak i dan danas ostavljaju traga na mladim generacijama i svi u njima nalazimo i nesto sasvim licno. U pravu si za Angel's Breath, nezasluzeno je zapostavljen. Ja sam se osjecala veoma zrelom i ozbiljnom kad sam ga isprva intenzivno slusala. yes
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Struzzo 7/11/2010, 21:56

Joj, EKV...Milan.... love
Ja obožavam, obožavam Ekv i Milana Mladenovića. Slušala sam i slušam mnogo toga od muzike (ali ne i preširokog dijapazona), ali nijedan bend i nijednog autora ne volim tolike decenije kao njih. Oni su, tačnije, njihove pesme su za mene magija...sve ono što sam bila, što jesam...naravno, u zavisnosti od raspoloženja...Ja sam od onih kojima je tekst pesme na prvom mestu...a Milanovi tekstovi su prava poezija...I ne mogu da izdvojim jednu ili par pesama, jer svaka ima određenu atmosferu i poruku koja mi prija u datom trenutku. Volim i stare albume (Katarina II) i novije...Ako bih baš morala, onda: Aut, Tatoo, Radostan dan, Modro i zeleno, Budi sam na ulici, Siguran, Anestezija, Novac u rukama, 7 dana...itd, itd...eto, opet sam preterala...moje obožavanje EKV nema granice! Very Happy
A tek Milana Mladenovića...on osim što je imao predivnu boju glasu, odlično pevao i svirao (svestran muzičar) i stvarao izuzetne tekstove, on je meni bio jako lep i privlačan muškarac...inače volim tu kombinaciju zift crne kose i očiju i svetlog tena...i jako bih volela da imam tako lepog (i pametnog) dečaka kao što je bio on...imate na youtube neke njegove fotke, između ostalog i onu gde je dečačić oko 10 godina, živih okica i smešne, nakostrešene kose... naočare
Izvinite...znam da sam preterala... Embarassed ...Uvek me ponesu emocije kad je godišnjica Milanove smrti...tako mi je tužno što takvih ljudi u današnjoj Srbiji nema...i nažalost, najverovatnije da mu se nije desila smrt u 36. godini, Milan ne bi mogao živeti i stvarati u zemlji Velikog brata, Farme, Granda itd...iako je njemu samom bilo kakav odlazak iz ove lude zemlje, kad su tih devedesetih svi oko njega odlazili, delovao kao nešto teško i daleko...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od dr mali pariz 7/11/2010, 22:01

Struzzo ::, najverovatnije da mu se nije desila smrt u 36. godini, Milan ne bi mogao živeti i stvarati u zemlji Velikog brata, Farme, Granda itd...iako je njemu samom bilo kakav odlazak iz ove lude zemlje, kad su tih devedesetih svi oko njega odlazili, delovao kao nešto teško i daleko...
Subota uvecer - Page 2 561840 apsolutno se slažem!
I isto tako ne mogu da izdvojim neku pesmu posebno,jer mi je svaka pasovala u određenom momentu.To je neverovatna energija bliska drugoj dimenziji...eto-sad preterah-ali u vašim očima Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od djole42 7/11/2010, 23:41

mali pariz ::
Struzzo ::, najverovatnije da mu se nije desila smrt u 36. godini, Milan ne bi mogao živeti i stvarati u zemlji Velikog brata, Farme, Granda itd...iako je njemu samom bilo kakav odlazak iz ove lude zemlje, kad su tih devedesetih svi oko njega odlazili, delovao kao nešto teško i daleko...
Subota uvecer - Page 2 561840 apsolutno se slažem!
I isto tako ne mogu da izdvojim neku pesmu posebno,jer mi je svaka pasovala u određenom momentu.To je neverovatna energija bliska drugoj dimenziji...eto-sad preterah-ali u vašim očima Wink

yes yes

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Shizika 13/11/2010, 22:14

Struzzo ::
A tek Milana Mladenovića...on osim što je imao predivnu boju glasu, odlično pevao i svirao (svestran muzičar) i stvarao izuzetne tekstove, on je meni bio jako lep i privlačan muškarac...inače volim tu kombinaciju zift crne kose i očiju i svetlog tena...i jako bih volela da imam tako lepog (i pametnog) dečaka kao što je bio on...imate na youtube neke njegove fotke, između ostalog i onu gde je dečačić oko 10 godina, živih okica i smešne, nakostrešene kose... naočare
Izvinite...znam da sam preterala... Embarassed ...Uvek me ponesu emocije kad je godišnjica Milanove smrti...tako mi je tužno što takvih ljudi u današnjoj Srbiji nema...i nažalost, najverovatnije da mu se nije desila smrt u 36. godini, Milan ne bi mogao živeti i stvarati u zemlji Velikog brata, Farme, Granda itd...iako je njemu samom bilo kakav odlazak iz ove lude zemlje, kad su tih devedesetih svi oko njega odlazili, delovao kao nešto teško i daleko...
Slazem se Struzzo u vezi Milana i njegovih talenata. Onim sto je stvorio dotakao je i dotice mnogo ljudi. Ostavio nam je puno toga da nam i danas pomaze da prodjemo kroz neke emocije.
Ponekad se pitam kako tesko mora da je odgajati neko veoma suptilno dijete, koliko ga mozemo i trebamo zastititi od grubosti svijeta oko nas. Vjerujem da treba uciniti maksimum da se ljudski potencijali ostvare, umjetnicke duse cesto prozivljavaju stvari intezivnije od "obicnih smrtnika" i ja ne znam da li je to blagosov ili prokletstvo. Koliko njihova licna sreca zavisi od "uspjeha" i "priznanja", i sta ove zadnje dvije rijeci uopce za njih znace? Ufff, zvuci mi kompleksno ...
Veceras sam nesto cudno raspolozena pa necu da kacim nista divlje.
VNV NATION "Illusion"
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od dr mali pariz 13/11/2010, 23:01

Šizi,opet ja da te pozdravim Subota uvecer - Page 2 338438 naravno,došla sa odbojke,i trebalo je da zujnemo u klub...ali ipak ne.Tu sam sa tobom,da vidimo čemu čudno raspoloženje? Wink
p.s. večerašnji izbor mi se dopada Very Happy prija
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od Shizika 27/11/2010, 20:17

Otisla je Pariz u nocni zivot, nije prisiljena da slusa moj odabir! Laughing
Nakon VNV nation meni je logicno da ide Covenant DEAD STARS
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Subota uvecer - Page 2 Empty Re: Subota uvecer

Počalji od dr mali pariz 27/11/2010, 20:29

Nije ti pariz o'šla još u grad...propala joj odbojka.
Šizi,ovo i nije tako loše.Koja je ovo sorta muzike?
a može li se malo preseć' sa Annie