KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstavljamo projekat 12

+4
nadalina
HappyGirl
Jelence
Admin
8 posters

Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Predstavljamo projekat 12

Počalji od Admin 2/1/2008, 16:56

Dragi prijatelji,

Pre izvesnog vremena, jedna mala grupa se sakupila i družila. Na tom lepom druženju razgovaralo se i o ozbiljnim temama. Došlo se na ideju da budemo deo grupe ljudi na ovoj planeti, koji žele da učestvuju u pomoći onima kojima je to potrebno. Svi znamo kako su vremena teška i da danas, možda više nego ikada ljudima treba topla reč, ohrabrenje, zagrljaj, zdravo samopouzdanje... jednom rečju ljubav. Često i nama samima nešto od toga nedostaje. Kako smo samo srećni kada dobijemo ljubav, osmeh, ohrabrenje, pomoć da naše samopouzdanje bude zdravo... Ovo je pomoć koju svako može da pokloni i pomoć koju svako treba da dobije. Pomoć koja ništa ne košta a vredi više nego svo bogatstvo ovoga sveta.
Ona čini da ljudi i pored svih problema budu uvek ono što treba da budu: srećni, nesebični i zadovoljni. Zato Vas pozivamo dragi prijatelji da se svi udružimo i zajedno ove godine dan za danom, pružamo ljubav, ohrabrenje, osmeh... I sve one lepe stvari koje život čine radosnim i srećnim.

Postoji još jedna strana ljubavi. Negde je zaista potrebna pomoć samo u vidu osmeha, ohrabrenja... ali negde to treba podupreti i praktičnim delima ljubavi – izaći u susret potrebi u slučaju nesrećnih okolnosti i raznih zgoda I nezgoda koja život može da donese. Osobe od kojih su potekle ove ideje nisu bogate, već obične - prosečne porodice koje često i same biju bitku sa finansijama. Ipak shvatili smo da naša ograničenja ne treba da budu razlog da ne pomognemo onima kojima je pomoć potrebnija. Iz tog razloga smo se odlučili da predložimo zajednički poduhvat pod nazivom “Projekat 12”. Ideja je da svakog meseca u godini skupimo novac za određenu potrebu. Svaki mesec, malo delo ljubavi!

Primer: Meseca januara skupljamo novac, sakupljeni novac uplaćujemo na zajednički račun (biće na uvid svakome koji bude deo ovog projekta). Od tog novca ćemo sami kupiti ono što je potrebno i odneti lično (osobe koje se dobrovoljno jave za taj mesec).

Znamo da ste ljudi velikog srca a da nas na ovom forumu trenurno ima malo, ali to nije razlog za odustajanje, kao što nije razlog za odustajanje što bi za tih mesec dana mogli da priložimo samo 50 dinara. Ne, to je divno. Divno je od srca dati i malo i znati da će to biti nekome VELIKI blagoslov. Zato dragi prijatelji dajte svoje predloge i komentare. Družimo se i udružimo se u malim delima ljubavi. Ne želimo da nas obeshrabri neko rečima: “Šta vi možete… malo Vas je, nemate novac, nemate ništa.” NE! Nije tako. Mi imamo pravo da dajemo ljudima osmeh, toplu reč, ohrabrenje, ljubav i imamo želju da pružimo materijalnu pomoć ma koliko to malo bilo. To je i NAŠA potreba i želja srca. Uvek je malo od srca, mnogo više nego mnogo bez srca!

Znamo da ovo nije nikakav novitet i da ste u životu već bezbroj puta pomogali i osećali radost davanja i hvala Bogu da je tako. Samo smo hteli da sem naših zajedničkih prelepih druženja imamo i zajedničke prelepe trenutke u pomaganju drugima. Eto to je sve.

Svaki mesec ćemo otvarati novi topic za novi projekat i u okviru njega ćemo razgovarati sve što se tiče samog projekta.

A u ovom topic-u, možemo postavljati pitanja, predlagati, razmatrati ideje i sve što se tiče budućeg razvoja.

Neka nas dragi Bog blagoslovi i bude nam milostiv na ovom našem zajedničkom putu!

Svako ko iz bilo kog razloga nije u mogućnosti da podrži projekat 12, može se pridružiti projektu osmeh i nastaviti da se druži sa nama i tako nam upriliči radost i čast.

Vaš Kutak


Poslednji izmenio dana 3/1/2008, 22:41, izmenjeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Jelence 2/1/2008, 22:28

Ako sam dobro razumela,a i da bi drugi razumeli kada govorimo o projektima pomoci drugima,ne radi se o nerealnim ciframa i jos manje realnim zahtevima,vec bukvalno koliko ko moze.
Tipa 100-200 dinara svakog meseca,ili cak i manje,a ko ima vise dobro je.

Sakupiti po 1000 ili 2000 dinara svakog meseca je dovoljno,a mi cemo se kao ljudi osecati bolje.

Naravno racun ce biti dostupan na uvid,tako da ne bude zabune.

Drago mi je da cemo pokusati i nadam se uraditi nesto malo,ali konkretno za nekoga.
Hvala Bogu da mozemo.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od HappyGirl 2/1/2008, 23:19

Slažem se i rado ću se odazvati projektu Very Happy i projektu 12.

Platu primam za par dana, pa bi rado odmah uplatila. Što je sigurno, sigurno je Wink
Ima li neko predlog kako da rešimo to sa računom?
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od nadalina 3/1/2008, 10:58

I ja sam ZA!!! Samo objavite racun... Divna ideja!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od maus 3/1/2008, 14:04

Svaki mesec, malo delo ljubavi! Bravo za ideju i u potpunosti je podrzavam.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Hitron-Luka 3/1/2008, 22:40

Naravno da podrzavam ideju... :aa13:
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Admin 25/1/2008, 10:47

Drage kutljanke dobroga srca,da predjemo sa reci na dela.

Otvoren je racun u Intesa banci na koji mozemo uplacivati novac za nase humanitarne akcije.
Racun br:51-102-0004607/0 koji ce moci da se proveri preko interneta,tj.da se proveri stanje na njemu i koliko je ko i kada uplatio i koliko smo podigle i kada sa tog racuna.
Za proveru ce Vam biti potreban i LIB broj koji necemo ostavljati javno,vec ce Vam biti dostavljen preko privatnih poruka.

O nacinu uplate Vam necu pisati jer ste vec sve to radile,samo cu Vam napomenuti da kada uplacujete van filijala Banke Intesa u rubrici racun primaoca se upise sledeci broj:908-16001-87.
Za sva pitanja i nedoumice tu smo i jos jednom SRECNO u ovim mali-velikim akcijama.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Admin 12/2/2008, 08:29

Ovde slobodno možete ostavljati i vaše predloge za svaki sledeći projekat-mesec.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Jelence 23/2/2008, 11:09

Happy draga, da li bi bila toliko ljubazna koliko si dobra i postavila nam skeniranu uplatnicu kako bi videle,kako da popunimo istu, ako placamo u posti jer meni nisu hteli da prime u posti,kao za svaki slucaj bolje direktno u filijali Intese,jer ne znaju gde se sta pise.

HVALA!
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od HappyGirl 26/2/2008, 12:17

Jeco ja sam za projekat 1 uplatila direktno u intesi i naravno to je odmah bilo na računu a za projekt 2 sam u petak uplatila u pošti i još uvek ta uplata nije stigla na račun, tako da neću skenirati dok ne budem sigurna da ta varijanta valja. Ako uplata preko pošte bude zavedena ja ću skenirati. Mada iskreno bolje direktno uplatiti u intesi, sigurno novac leže, manje je problema i muke oko proveravanja i ...
Ajd u zdravlje Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od HappyGirl 11/3/2008, 08:16

E ovako cure Very Happy Uplata iz pošte je stigla na račun ali posle 5 dana tako da nema problema stiže svaka uplata. Ja ću danas ići do pošte uzeti uplatnicu skenirati i postaviti ovde da vidite kako treba. Majo sećaš se da kad smo se zadnji put sastale da smo se dogovorile da uradimo ovlašćenje da prosleđuješ novac kad mene nema. Ajd pa da to odradimo negde posle 15 marta, važi Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od maja76 11/3/2008, 22:05

Secam se naravno i nema nikakvih problema, odradicemo to, no frks Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Hitron-Luka 12/3/2008, 20:27

E ovako posto me moj brat nije ispostovao, Mad Mad Mad tj.do sad nije nista uplatio ja bi zamolila neku od devojaka da mi ostavi svoje podatke na pp ja bi onda preko Western Uniona uplatila jednu odredjenu sumu pa da ona svaki mesec pomalo uplacuje i za mene..Eto ako neka od vas hoce da mi izadje u susret nek se javi .Objasnicu sve kako se dizu pare preko WU...
Hvala
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od HappyGirl 14/3/2008, 08:39

Nema problema hitroniška, nemoj samo da se ljutiš na brata .Ima verovatno puno obaveza ali zato su cure sa kutka tu Very Happy Ako se još niko nije javio možeš da računaš na mene, a ako jeste super usne

Evo konačno kako treba da se ispuni uplatnica kada se uplaćuje preko pošte.
Predstavljamo projekat 12 Img00311
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Jelence 18/3/2008, 22:36

Zaboravih da ti kazem hvala na postavljenom primeru Happy.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Admin 20/3/2008, 23:59

Dobar novi dan dobri ljudi! Very Happy Zaboravila sam da napišem da smo se na prošlom susretu održanom 24.2.2008 dogovorile da novac za svaki projekat sakupljamo od 15 u mesecu do 15 sledećeg meseca. Takođe Vas molim da vaše uplatnice čuvate u slučaju nekog problema ali i da bi svako ko želi mogao sve da uporedi i proveri, jer na to imate pravo. Hvala na razumevanju !
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Admin 30/3/2008, 22:18

Drage cure, danas smo na naš račun ovlastile Maju, i tako rešile problem jer će jedna od nas dve uvek biti u Beogradu! Zaista vam hvala na poverenju! usne
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od maja76 31/3/2008, 22:03

Danas smo malom Mihailu uplatile 1.500 dinara. Nije puno ali nadam se da ce mu svaki dinar znaciti. Cvrsto verujem da ce operacija uspeti i da ce se decak lepo oporaviti, sto mu od srce zele devojke sa kutka. Verujem da ce se nase ime pomenuti u izdanju Blica u sredu!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od TetaSneki 2/4/2008, 14:17

Predlažem da mi nastavimo da skupljamo pare i ujedno da pratimo kome možemo da uplatimo, pa kad se ukaže prilika, pare se podignu i uplate.
Pretpostavljam da se račun ne menja.
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Admin 2/4/2008, 21:23

Da račun ostaje isti.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Hitron-Luka 17/12/2008, 21:06

U nadi da i dalje nastavljamo sa humanitarnim projektima u 2009 godioni Svaki mesec, malo delo ljubavi
danas sam uplatila novac za sledecih par meseci...

Drage moje drugarice forumasice nadam se da cete me podrzati i nastaviti i dalje da se Družimo i udružimo u malim delima ljubavi.

Ovo je pomoć koju svako može da pokloni i pomoć koju svako treba da dobije. Pomoć koja ništa ne košta a vredi više nego svo bogatstvo ovoga sveta.
Ona čini da ljudi i pored svih problema budu uvek ono što treba da budu: srećni, nesebični i zadovoljni. Zato Vas pozivam drage moje da se svi udružimo i zajedno o i ove godine dan za danom, pružamo ljubav, ohrabrenje, osmeh... I sve one lepe stvari koje život čine radosnim i srećnim.
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od HappyGirl 17/12/2008, 21:50

Hitron-Luka ::[size=18]U nadi da i dalje nastavljamo sa humanitarnim projektima u 2009 godioni Svaki mesec, malo delo ljubavi
danas sam uplatila novac za sledecih par meseci...

Drage moje drugarice forumasice nadam se da cete me podrzati i nastaviti i dalje da se Družimo i udružimo u malim delima ljubavi.


Podržavam g
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Admin 29/12/2008, 23:53

Drage kutanke danas smo upravo završila sa projektom 12!
Hvala što ste bile nesebične i milostive! Neka vas Bog obilato blagoslovi!
Draga hitron, pošto želiš da nastaviš dalje ovaj projekat i dala si predlog za to, najlepše te molim da otvoriš novu temu (sa npr, naslovom projekat 24) i da onda razmotrimo šta ćemo i kako dalje usne
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljamo projekat 12 Empty Re: Predstavljamo projekat 12

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu