KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
Zaneta
Afrodita
Jelence
adriatika
maja kg
mila
naca
Niki-Kiki
Jecaneca
kikiriki
catherine290505
racili
nevena50
ciklama
Simona
maus
Republica
JocY
buby
maka71
Clandestino
beban
Clara17
nabla
brinbili
zoxa
nesalela
little monster
zvezdicad
natalija
Zoka83
SannI-AlL
Struzzo
lena
tuli
jovana 77
Cupava
Shizika
Milijana
bobica83
Deni
Orline
bebko
cici
BiKsi :)
Jelena*
cufta
maja76
djole42
bak
anna
Tinche
Tijana78
dr mali pariz
HappyGirl
59 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 28/7/2010, 21:47

lena ::Zaneta, Cupava, Bebko Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 0913 ! Napisite koji red da znamo sta vam se desava i kako ste, pls! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 490909

Biksi, Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Icon_queen !


Leno, kod mene je sad sve cekanje. Radila sam imunologiju pre mesec dana, postavila sam rezultate na podforumu "Zenski sterilitet", nije mi jos niko odgovorio pa nisam sigurna bas da je sve ok, mada bih po referentnim vrednostima rekla da jeste. Ostaje mi jos da uradim FACTOR V, P II, MTHFR, a nikako da se nadje 9000,00 viska. :-) Pijem glucophage 3x1 i primolut nor od 16-og do 26-og dana da bi mi se izregulisao ciklus i to je to. Obilazila sam Ticolinine i Parizolinine vto dnevnike, pa kad videh da nijednoj nije uspelo, strah me da se bilo kome javljam da ne budem baksuz, ali vas redovno citam. :*
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 29/7/2010, 00:52

Djole, bilo je superiska, bas sam se odmorila. Free sam jos ovu nedelju pa pocinjem da radim. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Icon_sad
Znaci, kad uradim klamidiju moram cekati dve nedelje da pape da bi se "nakupile" celije, tako nesto?
Ljubim!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 29/7/2010, 09:21

Zoko, to su meni tako tražili u BioMedici. Nisu hteli da uzmu isti dan.
Ne znam za ostale labove, ovi u Jevremovoj su se iznenadili, bar sestre.
Čupava, nemo' da pričaš gluposti kad moram tako da ti kažem. kakav baksuz bre...Nisam ni videla šta si postirala, pogledaću danas kad se vratim
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 29/7/2010, 09:24

Jes' vala, kakvi bre baksuzi ????!!!! Orle, danas novi rezultati.....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 29/7/2010, 12:44

Hvala devojke! Sada sam pogledala papir koji mi je Kopitovic dala i nije mi zaokruzila klamidiju, pa sam se setila da je rekla da ne treba. Pocetkom godine sam je radila, pred planiranu inseminaciju, pa mi verovatno zbog toga nije trazila. Nista, zakazala sam u utorak i radicu vag i cerv bris i Papu, a klamidija neka saceka.
Inace, ja sam vam cirkus, nakanjujem se vec danima da odem do laba i uradim OGTT test i nijedno jutro nisam uspela da ustanem iz kreveta Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Icon_rolleyes Sve mi zao da ne iskoristim priliku dok sam na godisnjem da se naspavam...
Ori, Cuftice, Cupava - sugradjanko, Djole sve vas Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 692299 i zelim vam da uzivate u ovom lepom danu.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 29/7/2010, 16:12

danas sam bila kod moje dr iz dz:
ona NECE da mi napise ni jedan uput sa onog mog spiska! c
Jel ona mora da mi to pise ili je dobra volja u pitanju? Jel imate predlog kako da dodjem do uputa? ili sta da radim sem pa platim privatno?
Uz Cuftinu pomoc sam danas zavrsila jedan deo sa mog spiska. Cufta hvala puno cmoka
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 29/7/2010, 16:38

Opet ti, NEMA zahvaljivanja, ubicu te :)). Idi u dom zdravlja i trazi sefa! Sve mu lepo ispricaj, reci mu da ides na VTO, da svi redovno uplaceujemo socijelno i penziono u ovoj zemlji, i ako ni ono sto mozemo za DZ da uradimo, ne mozemo, onda bolje da se spalimo usvi u ovoj zemlji.
Ja se ne bih vracala iz DZ dok ne dobijem upute, a iz sefove kanecelarije ne bih izasla dok ne pozove MUP da me izbace.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 29/7/2010, 17:24

cici ::danas sam bila kod moje dr iz dz:
ona NECE da mi napise ni jedan uput sa onog mog spiska! c
Jel ona mora da mi to pise ili je dobra volja u pitanju? Jel imate predlog kako da dodjem do uputa? ili sta da radim sem pa platim privatno?
Uz Cuftinu pomoc sam danas zavrsila jedan deo sa mog spiska. Cufta hvala puno cmoka

Cici svaki DZ ima zastitnika prava pacijenata,obrati se njemu.IMAS PRAVA NA UPUT cak iako sama finansiras VTO!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 29/7/2010, 18:22

Ljudi ja vas razumem, ali ona se plasiiiii ! e sad cega, da stavi svoj potpis i pecat i da jos na kraju meseca (ili kad vec) dodje to da ona plati. ti recima mi je rekla. Bas je briga sto Ljubic to trazi, kad to fond ne pokriva( tj ne pise na oniom spisku analiza). posto on trazi a ona pise. ja sam jo lepo rekla da smo mi onaj prvi krug odradili pred prvu Vto i da je ovo nastavak.potebna su nova ispitivanja. kada sam je pitala zasto ja placam ( i svi ostali) zdravstveno godinama a ne mogu uput da dobijem kad mi treba, a ona kaze da pitam Tomicu i jos neko ime navede...
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/7/2010, 18:29

Cici, menjaj doktorku, to možeš kad hoćeš samo da navedeš razlog, a njih je u tvom slučaju sijaset, i već si kod drugog ili druge dr. Upravu je Djole, imaš zaštitnika u svakom dz, obrati se i njemu, bez ustručavanja, saginjanja glave i snebivanja, ti si pacijent, doktori da ne maju pacijenata ne bi ni posao imali, tu su za nas. Najbolji je onaj stav kad si ti bitna, puna samopouzdanja, i kad ona vidi da ti nećeš odustati. Glavu gore, i ne odustaj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 29/7/2010, 18:36

Sve ovo sto smo napisale zapamti i sutra u DZ!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 29/7/2010, 19:19

Vazi se :)) javljsm se sutra
Za boravila sam da vam napisem, po prici moje dr iz dz od prvog uputi vaze 6 meseci! Za sve analize i sve sto vam rade u toj bolnickoj ustavovi dok ne otkriju zasto ste dosli! e sad da li joj verevati....nemam pojma
u mom slobodnom prevodu ako dobijem uput za hematologa, a on otkrije da mi treba napr endokrinolog pa on gastroenterolog i to sve na jedan uput,hmmm
on se samo slatko nasmejala sa komentarom sada ce biti lakse necu ti vise pisati tone uputa
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/7/2010, 20:08

cici ::
on se samo slatko nasmejala sa komentarom sada ce biti lakse necu ti vise pisati tone uputa


Ta tvoja dr baš neki zajebant?! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Icon_eek Ustvari njoj je samo teško da ti piše upute, bar ovaj komentar to otkriva! A opet s druge strane koja joj je to tona uputa, kad ti većinu i nije dala! Hm!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/7/2010, 08:30

Je li Pariz i Bak danas dolaze s mora? Ili sutra?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 30/7/2010, 08:41

zbunjen ,kolko se secam otisle su oko 20. .a kolko ostaju....
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 30/7/2010, 08:47

Ja mislim da Paris dolazi danas ako je ne spreci nemanje goriva u Grckoj... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Icon_biggrin
Joj, sto je ta Grcka postala rizicna zemlja...malo-malo pa neki ozbiljni strajkovi... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Icon_rolleyes
Bubim vas!!!
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 275568
P.S. Djole, jesi li se cula sa Zokijem?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/7/2010, 08:50

Otišle su 19. Valjda po 10 dana.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 30/7/2010, 10:15

ko dos'o - dobrodos'o
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelena* 30/7/2010, 10:19

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 561840
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lena 30/7/2010, 10:24

cici :: Zaboravila sam da vam napisem, po prici moje dr iz dz od prvog uputi vaze 6 meseci!

pa, bilo je na TV-u nedavno, ali sam ja razumela da ce vaziti 3 meseca... u svakom slucaju, nesto su promenili...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 30/7/2010, 10:58

Struzzo :: Djole, jesi li se cula sa Zokijem?
Zvala me sestra i rece da je dr. porucio da ne brinem ,detaljno cemo razraditi plan na prvom UZ.ne volem tu komunikaciju preko sestara al sta cu,da sam u BG cas bi se nacrtala kod Jevrema i sve lepo ispitala a ovako ,sedi ,pij tabletice i moli Boga da ce jajca proraditi u datom trenutku.

Sve vas voleeeee Djoleeeeeeeeeeee!

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zaneta 30/7/2010, 12:18

Cici, ja sam sve upute dobila u DZ, dr me nije ni pitala da li sama placam ili idem preko fonda...Jedini je problem sto su mi na Batutu zakazali za hlamidiju tek za kraj septembra, pa otpada moj plan da u septembru idem na komisiju...
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 30/7/2010, 16:40

Aki, aj da te ovde pitam. kakav je tebi bio odgovor na stimulaciju?
Jesi li se ti za donaciju odlučila zbog dva neuspešna IVF-a, ili nisi imala folikula. Vidim da je do ET-a dolazilo.
žaneta, pobogu, zar je toliko čekanje na briseve Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Icon_eek
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 30/7/2010, 16:42

djole39 ::
Struzzo :: Djole, jesi li se cula sa Zokijem?
Zvala me sestra i rece da je dr. porucio da ne brinem ,detaljno cemo razraditi plan na prvom UZ.ne volem tu komunikaciju preko sestara al sta cu,da sam u BG cas bi se nacrtala kod Jevrema i sve lepo ispitala a ovako ,sedi ,pij tabletice i moli Boga da ce jajca proraditi u datom trenutku.

Sve vas voleeeee Djoleeeeeeeeeeee!

Ma gde...Koliko sam ga ja puta zimus pokusala da dobijem, pa ništ. Ko kerberke ga čuvaju Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Icon_lol
Ili on neće da se javi...jedino da sam kampovala ispred klinike pa da ga u'vatim
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 30/7/2010, 17:11

orline ::
Ko kerberke ga čuvaju Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Icon_lol
Ili on neće da se javi...jedino da sam kampovala ispred klinike pa da ga u'vatim



 b  b  b
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu