KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazarov dnevnik

+37
gea
buby
brinbili
Tinche
BiKsi :)
Simona
naca
Struzzo
logona
Nefertari
Lily
Orline
tuli
nabla
Hitron-Luka
nena beba
eni
Republica
HappyGirl
bebko
Gala
nesalela
zoxa
dr mali pariz
Sami
dejna
maša
caci
Niki-Kiki
MARA
Agata27
kasia
catherine290505
maus
Jelence
adriatika
Anuska
41 posters

Strana 18 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od catherine290505 21/12/2010, 21:29

Razumem. Nadam se iskreno da ce vec od nocas spasti temperatura i da ce biti bolje. Ja nekako znam da kao majka moram da imam rezerve hrabrosti, stabilnosti, strpljenja za sve takve trenutke bolesti detata koje neminovno se dese s'vremena na vreme, ali za moj sistem -to je cesto previse. Iskreno se nadam da ce LAza brzo biti onaj stari, a nije do mame sto se Laza razboleo, to je hteli mi to ili ne, to je normalan tok desavanja u zivoticima nasih malih dusa, da se ponekad razbole. Mama vise nego dobro cuva Lazu yes .

srca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Lily 22/12/2010, 00:16

Draga Anuška,
eto, samo sam svratila na sekundicu, ...
nisam nameravla da išta pišem, ipak, moram, moram...i , biću tako slobodna da ti kažem koju..a, možda nije momenat, a možda i jeste....svakako najdobronamernije.Nadam se da to znaš....eto ti veeelikoog uvoda, što će reći, da nisam sigurna jeli ispravno, ali, kao što rekoh: dobronamerno!
Znam da si umorna od svega...takođe...znamo i da bi posle 6. meseca trebalo , hajmo reći "socijalizovati"..uključiti i neki tzv. društveni život u svakodnevnicu naših bebaca...itd, itd...I
Ipak, ja ne šetkam svoje dete baš toliko kao ti.
Na slavu smo išli drugi dan, lepo sam naglasila" da izbegnem gužvu", a i to sam uradila ciljno, kako bih se srela sa potencijalnom "tetom čuvalicom"...Vodim računa, i ne marim za komentare mojh drugarica..ili nekih drugih...drugi su drugi, ja sam ja...tj. moje dete.......
ali, ako su njihova dečica u vrtićima , a jesu, baš mi i nije nužno da se nešto "družimo".....posebno, što bi to bio zatvoreni prostor...i tako,... ima još momenata, gde pravim selekciju, u smislu odlazaka, poseta....Ni malo mi nije neprijatno...neka priča ko šta god hoće, dovoljno sam umorna i potrošena, ...od svega, samo mi fali još i da se dete razboli, ..ne može se nekada izbeći,sasvim sigurno, ali, dok može.....da sačuvamo ne samo našu decu, već i nas , roditelje, jer nema ko drugi da se brine o njima.
Nisam nameravala ovako da se javim, niti sada, ...ali, nisam odolela....
inače, često te se setim, u toku dana...kada krenu, kako to lepo i duhovito reče: limunadice...Mnogo simpatično..i baš je tako....
Ajd, mazi i ljubi svog sinčica!
Nadam se da će u novom stanu krenuti i neka druga, nova i lepša dešavanja. sunny
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od nesalela 22/12/2010, 07:16

Lily ::...takođe...znamo i da bi posle 6. meseca trebalo , hajmo reći "socijalizovati"..uključiti i neki tzv. društveni život u svakodnevnicu naših bebaca...itd, itd...I
Ipak, ja ne šetkam svoje dete baš toliko kao ti.

Žao mi je što se mučite, ali ne znam šta je pametno, ja postupam kao Lily, ali posledica je da Staša nije baš navikla na ljude nepoznate i sada imam problema ume da zaplače, kako kad....ne znam štaje pametno... Sada smo imali dve slave ja nisam išla, samo je išao mm jer se tamo puši i onda nisam želela ni drugi dana da idem zbog toga jer bi bila u magli od dima....ali zaista....sada smo išli na rodjendan kod malene drugarice i bilo mi glupo da pitam da li je neko oblestan (ali ljudi treba sami da kažu) kad ono bolesna mama, dve starije ćerke bile bolesne neki stomačni virus, ako mi veruješ muka mi je bilo kada sam videla, ne razumem ljude da tako nešto ne kažu samo im je bitno da im dodješ a za posledice ko te pita....A što se tiče umora, ja sam preksinoć zaspala oko pola dva jer se Staša probudila u pola dvanaest i opet se probudila u 3:20 i više ništa nisam spavala i noćas opet u 23h se probudila i sve do jedan....šta da ti kažem....ne znam šta znači spavati "pošteno"....A ti još i selidba, sada prehlada, ma mogu misliti kako ti je....Nadam se da će sve brzo da prodje i da ćete se vratiti u rutinu....Ljubim vas...
zagrljaj
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Nefertari 22/12/2010, 09:35

Samo vi setajte, a temp ce proci, moje dete nikad nije imalo proliv pa nemam neki savet. Imao je temp tri puta, dva put zbog zubica i jednom zbog crvenog grla. Mi se bas dosta setamo, i ako radim stignem bar 2h da ga izvedem napolju, neki put sankama a nekad i kolicima. Dok je bio manji nisam ga vodila, bas svuda sa sobom, sad ga uglavnom vodim, nisam za varijantu da ga drzim ispod staklenog zvona do 2-3 god pa da u vrticu bude vecinom bolestan, neka gradi imunitet na vreme.
Jer ste sve namestili u novom stanu? Da li se Lazica navikao na novo okruzenje?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od MARA 22/12/2010, 14:06

Bas mi je zao sto je Lazu spopalo sve to,ali.porocice
Sto se proliva tice kazu daje najbolje resenje za bebe koje sisaju,nuditi im sisu sto cesce.
Temperatura ce proci,bice bolje,mora tako
I ja V zelim uvek da zastitim od takvih situacija,ako je neko bolestan-naravno da necu ici.Uvek pre nego sto odem pitam da li ima takvih,ako ima...
DEaleko od toga da ga drzim pod staklenim zvonom,pa mi smo svakodnevno u gradu,napolju,sa decom......i hvala dragom bogu sad za sad je sve super.
Mozda ga je sve to potreslo,selidba,izmenjeni prostor....
LLjubim vas i nadam se da je Laza vec bolje
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od catherine290505 22/12/2010, 22:23

Lazo jedva cekam da cujem da si bolje. c srca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Lily 22/12/2010, 22:38

...nema nam Anuške, a ja strepim za reakciju, još samo fali , da neko sa strane, dosoljava, kao ja, npr.Ovde neće smaja da mi se prikaže, ali, anuška, zamišljaj smaju "oops"!
Ipak, ja postupam tako!A, priče o "staklenom zvonu", po meni, malo su površne i ukazuju na neodgovrnost!Najbolji imunitet i zaštitu od virusa, čak i na niskim temperaturama dete-pa i beba, naravno, i mi odrasli, stiče vremenom provedenim na svežem vazduhu, a ne utopljavanjem u zatvorenom prostoru!...Inače, taman posla da mi je neprijatno da pitam, mada, tamo gde odlazim, iako nama više dolaze, podrazumeva se da prijave, ma koji virus,...No, nije svejedno jesu li deca školskog uzrasta, vrtić i sl...Ima i komentara da "to sve ide u rok službe", misleći na permanentno šmrcanje deteta, oprostite, sa time se neću složiti.
Dovoljno animacije ima u parkiću, sada i u tržnim centrima:jelke, Deda mrazevi, šarenilo gondola u marketima...itd, tamo odlazim , opet, ili sa razlogom-potrebom, iako se kapljično širi virus, kijanjem i do 7 metara..itd...Lično, ne smatram da preterujem, a moje dete je vrlo druželjubivo, iako ne "visimo"kojekuda.Iskreno, ni ja nisam sposbna da vucaram sto bebećih pinkli , kada negde krenem sa detetom, iako ima "ponuda" da provedemo kod nekoga ceo dan.Tako nešto ne dolazi u obzir, u većini slučajeva, osim tamo gde ću se ja lično osećati ugodno, i kao što rekoh, gde nema šmrkave dece.Eto.
Ni jednog pedijatra nisam konsultovala, jednostavno, malo sam previdela, malo na svoju ruku, ali, od kako smo mm i ja bili prehlađeni, detetu dajem, skoro svakodnevno vitamin C, za decu, u prahu. Svaki dan, u isto vreme, radi koncentracije,...da li je to u redu ili nije...rekla bih da jeste!Dete čuvam od zabadanja na patos, jer imam površine samo u parketu, pa mi to izgleda, onako ,kao preteći faktor od prehlade.
Anuškice..javi seeee!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Lily 22/12/2010, 23:10

[Only admins are allowed to see this link]

Jedno je sigurno, prestala sam da ispunjavam obećanja, stalno odlažem i odlažem, evo....napisah tamo nešto.
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Lily 22/12/2010, 23:18

Lily po 100 put lol!
Čim , ovako, opet ulovim trenutak, pisaću na temi čvrsta hrana, ....

Kelraba je slatkasta, i sumnjam da se Lazi "nije dopala", ali, probaj još jednom...
Kockica spanaća u briketu-smrznuti, koji drugi, jel, i pola kelerabe, jer drugu polovinu ja smažem, jedno žumance, pavlakica-sk,, malo udrobljene integ. kifle, i eto, poješće i kelrabu! yes

I, da , uvek zaboravim i ovo, baš nisam iznenađena što si ostala u kontaktu sa Expy, mnogo da je pozdraviš od mene, kada joj šalješ mail.Sigurna sam da je divna osoba. Ja sam je tako "videla", preko monitora, tokom naših komunikacija.

Sutra da napišeš da ste se malo raspakovali, sredili, da je Lazi bolje,.....eto, pričam li pričam..ja sada...uh, a znam da ti je zeznuto, baš!
osmeh srce
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Anuska 23/12/2010, 19:12

Drage nase,

Evo nas nakon tri dana i tri noci strepnje, brige i nespavanja. Na zalost, nasa prica se jos zakomplikovala, ali cu ipak prvo reci da smo danas, negde od podneva, sasvim dobro. Laza spava vec drugi put po dva sata danas - odmara se, srecica moja i dusica namucena.
Drugog dana temperature smo otisli u IMD i izvadili krvnu sliku i urin. Dobili smo nalaza povisenih lekocita ali u formuli dominacija limfocita, sto lici na virus. Urin sasvim ok. Odemo kuci donekle umireni, medjutim popodne krece zavrzlama, oko 18 h Lazi temperatura 40,1. Klonuo, hladnih i modrih prstica, stenje, dise ubrzano. Odletimo do Instituta ponovo i tu nas prime preko Dnevne bolnice da bi nam uzeli dodatne analize, stavili braunilu i dali antibiotik venski.(Leukociti 24!) Medjutim - tu tek krece drama. Bar 15 ili 20 minuta, meni se cinilo citavu vecnost, ne mogu Lazi da nadju odgovarajucu venu. Mm i ja slusamo njegov plac preko zatvorenih vrata. Na kraju ga izvode, i odmahuju glavom - pucaju mu vene, visoko je febrilan... idite u Intenzivnu negu, tamo imaju grejace i najiskusnije sestre. Opet cekanje, beskonacno cekanje, ovaj put bar ne cujem njegov plac preko zatvorenih vrata, ali slaba mi uteha... isuvise dobro znam sve... Onda javljaju nalaz crp-a, analize koja se cekala - koja je trebalo da proceni ozbiljnost infekcije - nalaz je dobar. Insistiram da mi vrate dete, grlim ga i placem, nije me vise ni sramota. Nece ga niko vise bosti, dobice antibiotik u sirupu.
Odlazimo ponovo kuci, Laza mi spava na rukama, malo je bolje, a onda oko 22 h pocinje da se trese, hvata ga jeza. Temperatura 40,3. Ocajna sam... sta sad... mozda je trebalo ipak da dobije antibiotk venski, sta ako ovo, sta ako ono... ali da ga vracam u bolnicu sa vec izbdenim rukicama i nogicama, ne mogu. Opet sirup za temperaturu, carapice sa sircetom i sve cega smo mogli da se setimo... 38,8... lakse se dise. Opet zaspe, sve meni ili mm na rukama ili grudima, vreo je kao furunica... dise ubrzano, otvorenih usta... I tako citave noci... 37.8 najnize. Ujutru opet na Institut, pregledaju ga, radimo orl pregled... nigde nista. Vidim da je vec bolje, pojeo je i kasicu (a inace je sve vreme hteo da sisa i pio dosta vode). kad smo se vratili, oko 10.30 jutros zaspe i spava 2 h. Obilazim ga, pipam, proveravam da li dise... kad se probudio, vidim da je bolje. Odusevljena sam sto ga grlim a ne pece me njegovo vrelo celo, merim temperaturu... nema je.
Posle je hteo i da se igra, ruckao je lepo. Kakio je jos jednom kasasto i sluzavo pa smo odneli i stolicu na analize.
Evo i sad spava, s malim prekidom, od 16 h.
Idem da ga obidjem...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od catherine290505 23/12/2010, 19:39

Jao Anuska, sva sam se najezila dok sam citala, ne znam sta da kazem, sem Hvala Bogu da ste bolje. Ja zaista ne znam kako bih reagovala u takvoj situaciji ( znam svakako kako bih trebala, ali jedno je znati..)
Nadam se da ce uskoro Laza biti onaj stari i da ce ova epizoda biti za vama.
zagrljaj srca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od nesalela 23/12/2010, 19:45

Joj Anuška toliko mi je teško samo dok čitam, mogu zamisliti samo kako si se osećala bespomoćno....Važno da se sada smirilo i nedaj Bože više nikada....a Laza je umoran pa sada samo spava, duša....Kao što kaže Cathy nadam se da je ova epizoda definitivno za vama....Ljubi Lazu mazu... usne
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Lily 23/12/2010, 19:56

Grli ga, grli, Anuška,luče malo!!!Budi hrabra mama.Uh!

Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Tinche 23/12/2010, 20:53

O Boze kako ste se namucili, a Laza najvise...
jasno su mi poznate situacije visoke febrilnosti i pucanja vena, ali je predpostavljam hiljadu puta veci stres kada je tvoje dete u pitanju. Uzas!

Vazno je da je sada mali bata dobro i da odmara i vraca snagu. Za cas ce on biti ko nov!!!

Ljubimo vas puno puno...!
Anuska, tebi svaka cast na pribranosti!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Anuska 24/12/2010, 13:01

Hvala vam svima na podrsci osmeh srce
Laza je bolje, temperatura se nije vratila. Sad slabije jede, mislim da je to vezano i za sirup koji dobija - Cefzil, jer on moze da da mucnine. Moram na silu da mu ga uspricam u usta Rolling Eyes jer mu se vec smuciloi od Febriceta koji je dobijao po 4 ml na 6 h... i meni bi bilo tesko da to progutam.
Malo mi je smrsao i ubledeo, ali to tako ide uz infekcije. Na prijemu u Institut su ga merili, imao je 10350 g, ne znam tacno koliko je imao pre, ali verovatno je imao vise. Sad mi prolazi kroz glavu - jos jedna mana buckastih beba: teze im se nadju vene Crying or Very sad
Imamo tacno 15 uboda affraid Sad sta je tu je - proci ce i ovo, i zaboravice se. Jos uvek ne znamo sta je tacno uzrok infekcije; stolica na rota i adenoviruse je negativna, koprokulturu jos cekamo... ali najverovatnije da je neka druga vrsta crevnog virusa. Na kraju krajeva, dobro smo prosli. U ponedeljak cemo ponoviti leukocite, trebalo bi da su spali, danas nisam dala da ga bockaju.
Ne vredi mi sad da razmisljam da li je trebalo ovako ili onako, ne vredi ni da krivim sebe, mada to radim Sad Moj stav je bio da dete ne treba previse stititi, ali ocigledno sam pogresila negde ili ovo jednostavno nije moglo da se izbegne.
I u trudnoci sam se ponasla prilicno lagodno - odlazila na posao u sezoni gripa, gurala se u gradskom prevozu, isla u posete i na proslave. Na krau sam Novu godinu docekala sa groznicom i temperaturom, nedelju dana mi je trebalo da se oporavim. Ispostavilo se da sam imala novi grip, ali - dobila sam ga od drugarice koja je doputovala iz Nemacke, koja nije imala simptome, i koju bih svakako videla i da nisam nigde drugo odlazila.
Ne znam, nisam vise pametna.
Umorna sam i prilicno utucena.
Da mogu sad moje srce da izvrnem i prebrojim ubode... i da u svest vratim sve ono sto sam grcevito brisala zarad cistog opstanka... Ali dobro je da ne mogu, niti zelim jer nikakve svrhe od toga. Neke su stvari u zivotu jednostavno besmislene i ne treba im davati veci znacaj nego sto ga imaju.
Idemo dalje. Bila je to jedna strma i uska stranputica na sirokom lepom putu roditeljstva, koja nije mogla da se izbegne. Valjda ih nema previse...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Nefertari 24/12/2010, 14:47

Joj Anuska, vidim da se bas lose osecas povodom svega sto vas je zadesilo. Neke stvari se prosto nemogu zaobici, moje dete pre nekih mesec-dva pocelo da slini i kija a iz kuce par dana nije izaslo, a niko od nas nije ni bio bolestan. Jos uvek im je slabasan imunitet. Losiji period polako prolazi, svega ovog ces se samo secati kao kroz maglu. Malo se veseli sbog preseljenja u novi stan. Sad ce Lazica da se vrati u normali i da ponovo krene lepo da rucka. Saljemo vam puuno zagrljaja.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od maša 26/12/2010, 23:30

Ispratila sam dešavanje ali nemadoh šta reći, saosećala sam jako sa vama! Jako mi je drago da ste ozdravili i da se ne ponovi nikad više...Ljubimo!!
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od MARA 27/12/2010, 08:25

Bas bzv sta se sve izdesavalo,al vazno je da je sve iza vas
Zao mi je sto su srecicu malu toliko izboli,bas mi je zao,od toga nema nista teze za roditelje,slusati svoje dete kako place,gledati ga kako se muci,zelis da mu pomognes a ne mozes-uzas
Ljubim Lazu i tebe mama
Blago tebi kad umes da ostenes prisebna
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od catherine290505 27/12/2010, 15:18

Laqzo drugaru nas zagrljaj naočare
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od dejna 27/12/2010, 20:44

bas mi je zao sto je laza prosao kroz sve to..... dusa mala.....

dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Anuska 28/12/2010, 22:26

Mi smo se oporavili igra
Laza spava i po dva sata u jednom cugu dnevno, rucka odlicno, pije vode i sokica bas dosta... vracamo se u normalu.
Novo je da tapsemo rukicama kao za "bravo", podize se i sam u cetvornozni polozaj, puzi lezeci i unazad Rolling Eyes, ali dobro, snalazi se nekako Laughing
I grlimo se i mazimo mnoooogo.
Obozava da mu izvodim i oponasam zvukove zivotinja i pevam pesmice. Naglas se smeje na onu Leontininu pesmicu: Laje, av, av, al' kucu cuva...
Cim pomenem: kako kaze kuca, ili: kako kaze maca on se zagleda u moje usne i ceka radoznalo - na av, av cici od smeha, a na mijau krene da se umiljava i priblizava mi lice da nam se dodirnu nosevi likeit
Voli i da vice, kao da se svadja s nekim, ali se pri tom smeje kad obratimo paznju. Omiljeno mu je: nje, nje, i to vice iz sve snage lol!

Toliko od nas a sada. Ljubimo sve tete, drugare i drugarice osmeh srce
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od catherine290505 28/12/2010, 22:27

igra Odlicno, uzivajte sad! b
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od nesalela 29/12/2010, 07:14

Bravo Lazo, super da je sve prošlo....malo da se oporavite i eto vrlo brzo vratili se u normalu....Bravo drugar....mogu misliti kako je slatko kada puzi unazad Very Happy Ma oni su pametnice male, samo čekam kada će početi da ponavljaju av, mjau itd....Ljubimo vas.... ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od MARA 29/12/2010, 08:44

Bravo
ljubi mi tu malenu mazu
ljubav
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od caci 29/12/2010, 15:56

[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lazarov dnevnik - Page 18 Empty Re: Lazarov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu