KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinanov dnevnik

+46
Tanja83
Mirjana
buby
lolipop
dragana76ns
bobica83
bokica
KoMetaK
gea
lena
key
Shizika
Sneza
bak
Milijana
Simona
Pakki
jul
brinbili
BiKsi :)
Orline
tuli
Anuska
Agata27
kasia
eni
adriatika
Nefertari
maki82
maja76
maša
dr mali pariz
Niki-Kiki
majce
HappyGirl
Tinche
caci
bebko
Gala
nesalela
zoxa
Sami
MARA
maus
catherine290505
Hitron-Luka
50 posters

Strana 28 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od key 15/10/2011, 14:26

Sinane,pa ti si pravi dasa!presladak je!na onoj slici gde se krije bi ga pojela!!!!!
ljubimo vas osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 17/10/2011, 00:08

Nikad stići c
Ponekad sam ljuta sama na sebe Mad
Hvala Vam drage naše tete d
Još uvjek tjeramo po starom, ovih dana iako je zahladilo provodimo dosta vremena vani.
Rješili smo se loše navike yes Sinan više apsolutno ne traži sok i jako ga malo pije ali cjeđeni f Trajalo je odvikavanje svega nekoliko dana i nije bilo toliko teško kako sam mislila, možda je i vrijeme dosta pomoglo, nemam pojma ali u glavnom sad je super....prošlu noć se nije apsolutno ni budio da se napije vode a do sad samo zaspi i odma traži soka, ja mu ponudim vodu a on traži sok i sve dokne dobije znao se derati bez-veze ali sad je ujutro i suši ne trebam odma žuriti sa presvlačenjem. Čak je išao 4 dana na šolju redovno da kaki i za prošli viken bili kod moje mame i ukakio se opet u pampers i od tad neće sad ni da kaže jedino ako ga slučajno vidim i uspijemo doći do šolje tad se pokaki ali jako rjetko kao da ga presječe i više nemože.......Svaki dan je sve zreliji i pametniji f
Promatram ga i nemogu da vjerujem da je do jučer bio jedno maleno klupko koje se brzinom počelo odmotavati....Svaki dan izbaci neku novinu, postao je dosta ozbiljniji do sad je htio da pjeva svakom ko mu kaže a više neće, zna da broji do 5 i to sam a kad mu ja kažem ajde Sinan broj kaže NEĆU v Dana s je bilo iznenađenje presapvao je od 14-17,15 ja sam par puta ulazila u sobu da vidim dali diše to je čudo za njega u kompletu nikad nije spavao po danu 2 sata a danas baš se napsavao i večeras je drijemao do 22 i posle sam zaspao..Da se pohvalim ima nekoliko dana sam se i uspavljuje što je do sad bila noćna mora neće da spava hoće da se ljulja i da mu se pjeva a sad legne i samo sklopi oke f niti mu pjevam niti pričam priče jednostavno kaže ĆUTI i ja se tad gasim...Primjetim da već sam sebi bira prijatelje yes neće svakim da se druži ima par kolega i kolegica kod koji redovno ide i oni dođu kod njega (osjećam se bas iznenađeno kako on to umije i zna) Kad mu dođe neko koga on ne želi ne da mu svoje igračke stalno ih kupi i ponavlja da je njgovo i da nemože da dira to i jednostavno neće da komunicira sa tom dječicom meni bude žao i trudim se da ih prihvati i jedvitom mukom da se zbliži ali u granicama i ako vrlo dobro poznaje te drugare ali ih ne simpatiše. Ima svoje stavove koji se već jasno primjete i baš sam ponosna na njega.Šta još da dodam , super ručka i aktivan je do iznemoglosti, kad nešto naumi on to i ostvri ponekad je jako smiješan kad npr,kaže UDARIO i pitaš da gdje si se udario a on kaže u MAICU  b ili tako neku provalu kad izbaci da se smeješ po cjeli dan.
Opet smo išli autobuso m f u početku mu se nije sviđalo kad sam ga stavila samog da platim kartu i sjednem pored njega i pitam ga jeli mu lijepo a on IĆI; ŠETATI  b ja pa vozimo se autobusom a on ŠETATI v Sjetim se i uzmeme ga u krilo i pokažem da vidi napred (pošto smo sjedili u prvom sjedalu) oduševio se počeo odma da naglas govori TOBUS VOZI SINAN TOBUSOM  b putnika nije bilo puno ali su se počeli smejati i on je prestao da priča ali kad smo stigli do cilja djete bi još se vozilo ali nema više.....Još uvjek uživa da gleda crtić Traktor Toma i da sluša pjesmu Motori, što se tiče table "piši briši" koliko vidim da mu više nije zanimljiva, on je pravi avanturista i ne da mu se baš sjediti i pisati. Ide zima a ja razbijam glavu kako proći , on voli da je vani a kad bude još hladnije nećemo moći toliko vremena provoditi vani, a kuća ćew nas ugušiti, igroteke prijatelji tu svagdje po malo a u kući će biti najviše, neznam sama ali baš često razmišljam kad sve istrošim mogućnosti kako mu ispuniti dan kad je jako aktivan i zahtjevan.....

Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maus 17/10/2011, 08:55

E Sami, pa nece da broji kad ti hoces Razz
Bravo za odvikavanje od sokica, brzo ste se resili te navike.
Znaci Sinan te uvece ucutkuje  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Ljubi mi decaka zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 17/10/2011, 09:33

E kako divno sto ste se resili lise navike g g
Pametnjakovic moj mali nece oni nista kad mi hocemo yes yes
A Bus obozava znaci ,Marko se nije nikad vozio ,trebamo iskusati i to yes
A za zimu draga moja neznam sta reci izmisljaj nove igre,sakri neke igracke pa ih izvadi kad proge neko vreme ,bice mu ko novi. yes
Svi se plasimo kako cemo pregurati ali bice i lepih dana pa cemo i setati snjegom. ZIMA6
ljubim vas i grlim jakooooo
poljubac poljubac zagrljaj zagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 20/10/2011, 21:44


Duša mamina sad kad je zahladilo on hoće da vozi đipa ZIMA6
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 20/10/2011, 21:48

Lepota jedna dusa mila love
Samo ti vozi yes
Schumaheru zagrljaj poljubac
Mama avatr je nemam reči
Okice ti ljubim poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maus 21/10/2011, 08:30

O duso mila, kada porastes tebe ce tetka Mima da obucava i koliko vidim bices ti odlican vozac i moj najbolji kandidat i ucenik. Srce milo, lep je taj tvoj dzip. Evo kako ces doci kod mene:vozi desnom stranom i drzi se bele linije, skreni desno kod drugog semafora, pa GONI pravo i ja te cekam na drugoj raskrsnici Very Happy love
Cmacem te medenko mili love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od MARA 21/10/2011, 15:07

bravo za odvikavanje od sokica
joj sami on je pravi sumaher,dusa pazljiva vozi dzip bas onako kako treba da ne udari o zid.V obozava isti,samo cekam da Vuk malo poraste posto je nas za dvoje i juris.
lkjubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Nefertari 21/10/2011, 19:05

Dusa mila on raste! svakim danom je sve bistriji i pametniji. I molicu decko bira drustvo nece sa svakim da se druzi. Menjajju se ova nasa decica iz dana u dan i non stop imaju neke nove fore.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od key 21/10/2011, 22:21

poljubac za malog vozaca!!!!super je vk srca
obozavam da citam tvoje izvestaje,Sinan je stvarno sjajan decko!presladak je!!!! osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 22/10/2011, 10:47

Pa gde si ti slatkišu jedan mili??
Naravno mama da deca nisu naše igračke,i po naredbi: sad broj,sad pokaži nos, sad oko... :lol!:meni bude smešno kad sam u društvu,a mame da pokažu koliko su ima deca pametna...da,da,da...draga Sami, znam, kad meni dođe, i moje će biti najpametnije-meni, pa je l tako?
On je meni pravi dečačić,preslatki. Čini mi se da si jaaaaaaaako slaba na njega-njegove oči,posebno? Zato te malo i dribla,kako on hoće, ma i možemu se, duša mila, toliko je željen i čekan!!
Ljubim vas drugari! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 22/10/2011, 23:49

Ja se jutros prosto iznenadi što mi moja duša reče Shocked
Onako kroz igru pitam ga koga mama voli? a on meni SINANA a ja opet a koga Sinan voli? A ON BRATA Shocked oči su mi zasuzile, pošto znam da neće imati ni brata ni sestru 99% pa sam se onako dala na razmišljanje što bi bilo da sam rodila svo troje ?????????ili dvoje???????????Dali bih ovako uživala sa njim? dali bi bilo sve uredu??pa sam se baš ispitala i shvatila da je dragi Bog, htio da ovako bude i da je uzaludno razmišljati o onom što je bilo i što bi bilo...
I još me iznenadio sa svojim znanjem( da se ne hvalim ali prosto moram da kažem) jutros mi reče sa prozora od dva kolege koje su kuće, sa lijeve strane se nalazi N...... a sa desne od S..... prosto iznenađujuće za njegovu dob ima tu više kuća ali on prstićem pokazuje točno u pravu kuću yes
Opet moram da se pohvalim da odlično ručka , ponekad se pitam kud mu ide tolika hrana ume da pojede 2 jaja sa vrhnjem ispržela kod nas se to zove kajgana Laughing i to sve sa kruhom ujutro za doručak a pre toga smaže jednu ili dve plazme nekad i poneki štapić.Voće jede sam, voli i ume da grize ogulim mu jabuku i on gricka, krušku ili bilo koje drugo voće jede isto kao i mi, jedino što neće mlijeko kiselo da, ali slatko nema šanse i gotovo pokušavam na sve moguće načine ali neće i neće.
Uživio se totalno, pjesme i pjesmice naprosto voli i samo da mu se pjeva, motori je skoro savladao smješan je skroz ima i svoji bisera, počeli su yes
Večeras smo bili u gostima i kad smo pošli bio u nekoj trenirki a vani hladno ajd reko da ga sad ne oblačim ponovno samo ću da mu obučem skefander i kad stignemo skinem i opet je u trenerci i tako mi sjedimo a on će IDEMO KUĆI, BUCI SINANU ĆOLJEKA BRMOM KUĆI, ja sam dugo gledala šta on hoće kad mi pokazao a uvjek isto prča počeli smo se smijeti do suza skefander zove ČOLJEK  b kad se igra svojim motorima hoće da na njih sjedne v plače, nema šta ne radi ja bu lijepo objanim da on nemože tu da sjedne da je on veliki da tu idu mali ljudi i pokažem mu igračke koje dolikuju kojem mjestu a on hoće u (igračku)traktor TORI MAMA RATA DA SINAN SJEDE v opet objašnjenj ista hoće u autiće , vere se na njih i udara kaže TORI SINANU v opet objašnjenja stvarno shvata ali svaki dan se ponovi nešto i po nekoliko puta da mu moram objasniti i on sam kaže NEMOZE SINAN, SINAN EKI ODE MALI ČOLJEK f  b Smješno do suza kad ga promatram sa strane.Kod nas su počele dosadne kiše s pratnjom magli Mad i demo vani ali se ne zadržavamo puno obavimo što trebamo i brzinom u kuće pa mu malo i počinje biti dosadno, sjedne kraj prozora i sam se bi priča kako se igra sa kolegama , šta ko ima od igračaka čak sebe naziva njihovim imenima pominje pjesak, ponekad mi baš žao ali nemogu da mu udovoljim u svim njegovim zahtjevima.
Ovaj VK je snimljen pre par dana hoće da se vozi a ljetos dok sam ga molila nije htio a sad hladno a on se voza i to bi radio satima, danas sam ga snimila kad je sam ručkao sav se ubrljao, prosuo nema šta ne radi ako stignem ovi dana pokušaću da postavim klip.
caci, hvala na lijepim rječima love
Mima, dolazimo yes ali kad ugreje sad po zimi ne možemo, neće nam baterije izdržati, put ćemo zapamtiti, na drugoj raskrsnici si vjerovatno s desne strane da te bolje vidimo da nebi promaašili osmeh srce
Maro, da uspjeli smo f ma i nije on tako dobar vozač Razz ja njemu namotam taman koliko treba i on u krug vozi tako da se meni zavrti u glavi a on i dalje po svom Embarassed Tvoji kad porastu skupa ih stavi imaju ovakvi slični i sa prikolicom pa neka jead n vozi a drugi u prikolicu ja se kajem što ne uze sa prikolicom ponekad kačim od njegova kamiona da on vozi za sobom yes
Nef, u istinu se mjenjaju iz dana u dan, za ne povjerovati yes
Key, hvala ti zagrljaj
Pari, vidječeš i ti jednog dana i bit češ slaba na sve samo kad te pogleda onim mallenim okicama, nema šanse da ne popustiš i ako se ja još uvjek bolje držim od tate, on uvjek nastrada, nemože se do kraja ni najesti Sinan hoće da se igra s njim a ovaj popusti ili bilo što drugo ali šta se može on je naš život i sve bi učinili za njega.
Daj Bože, da i ti osjetiš isto ovo zadovoljstvo koje ja osjećam a bit će i to ako Bog, da.Nije dugo čekan već PREDUUUUGO i jedva dočekan love
Drage tete, sve Vas d i šaljemo Vam velike poljubci
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Milijana 23/10/2011, 00:23

Sami, on je tako brbljiv i tako mnogo zna za svoj uzrast yes Kako mi je slatko umotan dok vozi dzip kao snorkijevac love
Da, da, klupce, zamotuljak, veknica, kiflica.... svi su bili takvi i neverovatnom brzinom rastu da nekad i ne stignemo da uzivamo u trenutku Crying or Very sad
Ljubim Sinana ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 23/10/2011, 00:24

Nećeš verovati, sanjam noćas da ste došli kod mene, Sinan stariji nego sad, a imate i devojčicu, ali i ona je veća. [Only admins are allowed to see this image]

Uživajte Sami sa Sinanom, stvarno treba da nadoknadite te godine čekanja! [Only admins are allowed to see this image]

Ljubim ga tako pametnog i preslatkog! I mene bi njegove oči oborile, obaraju me kad vidim slike, a mogu misliti šta bi bilo da zatrepće okicama tik ispred mene! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 26/10/2011, 23:15

Biksi :) ::Nećeš verovati, sanjam noćas da ste došli kod mene, Sinan stariji nego sad, a imate i devojčicu, ali i ona je veća. [Only admins are allowed to see this image]
Kako to divno zvuči , daj Bože da ti se san ostvari molitva naravno da se i upoznamo yes
Uživajte Sami sa Sinanom, stvarno treba da nadoknadite te godine čekanja! Uživam draga, vjeruj da su mi draže i milije ove dvije godine od onih 18 u isčekivanju i strepnji, plakanju i muci daj Bože da svaka žena osjeti blagodat roditeljstva !

Ljubim ga tako pametnog i preslatkog! I mene bi njegove oči oborile, obaraju me kad vidim slike, a mogu misliti šta bi bilo da zatrepće okicama tik ispred mene! [Only admins are allowed to see this image]
osmeh srce
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maus 27/10/2011, 08:41

OBUCI COLJEKA  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Cekam vas onda sledeceg leta d d d d d d d d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 30/10/2011, 10:40

Lepote jedne duse mile zagrljaj poljubac
Brblivce mali love
Sami ljubi mi COLJEKA u moje ime molimte  b  b  b
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od nesalela 30/10/2011, 20:32

E Sinane momčino ...."obuci coljeka", pa lepo kaže dete.... [Only admins are allowed to see this image]Sve je super osim pelene, vidim kao i njegova drugarica, još uvek se druže sa Pampersom....ali dobro, proći će i to....Samo neka su zdravo....Ljubim vas vozači moji, samo napred Sinane, vozi miškooooo....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od jul 3/11/2011, 14:13

ovoga decka nisam dugo videla, kad on... postao vec sofer lol!
decko jedan najlepsi, pojescu te ako te ikad vidim...a ako ides kod Mausa, onda posle produzi samo dole prema jugu i cekacu te na granici ljubav
ljubim te medeni srca
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od KoMetaK 3/11/2011, 15:03

Sinan je presladak i bas pametan za svoj uzrast, svasta nesto zna Very Happy
Ja tek sad krenula u setnju kroz roditeljske dnevnike Embarassed
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od MARA 5/11/2011, 15:07

Pametnjakovicu ljubim ja tebe
kako ste me nasmejali za skafander.joooooooj
ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 5/11/2011, 15:58

EJJJJJJJJ ff ff
da vas zagrljaj poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 6/11/2011, 10:57

Sretan vam praznik drugovi moi ,budite mi srecni i veseli zagrljaj zagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 6/11/2011, 21:31

[Only admins are allowed to see this image]Slatkiš!! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maus 7/11/2011, 12:51

caci ::Sretan vam praznik drugovi moi ,budite mi srecni i veseli zagrljaj zagrljaj
Lepo provedite praznike i ljubi mi Sinana sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 28 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu