KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinanov dnevnik

+46
Tanja83
Mirjana
buby
lolipop
dragana76ns
bobica83
bokica
KoMetaK
gea
lena
key
Shizika
Sneza
bak
Milijana
Simona
Pakki
jul
brinbili
BiKsi :)
Orline
tuli
Anuska
Agata27
kasia
eni
adriatika
Nefertari
maki82
maja76
maša
dr mali pariz
Niki-Kiki
majce
HappyGirl
Tinche
caci
bebko
Gala
nesalela
zoxa
Sami
MARA
maus
catherine290505
Hitron-Luka
50 posters

Strana 9 od 39 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od nesalela 11/6/2010, 10:07

Prelepe sličice pored reke kao na razglednici, svi izgledate super, a Sinan posebno, znači pričalica, pa da on pokaže doktoru kakva je momčina...Andjeo mali porastao je, a verovatno hoće zubići da rastu vi ste taman u tom nekom periodu...Ljubim vas... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Nefertari 11/6/2010, 11:11

Joj Samiska, kako je divan! Prelepe slike! Jos nemogu da ocenim na koga mi Sinan lici... a za trpanje rucica u usta te skroz razumem! Sad ce zubic, videces preko noci ce izaci, ljubim vas!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od MARA 12/6/2010, 12:13

Bravo za malog pricljivka
Sami dete vam je zlatno ali zaista
Sinan je bas buca i lepo rucka i lepo ciki-svaka cast
Divim se ovoj vasoj Uni prelepa je
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od tuli 12/6/2010, 17:15

Samiška moja,sve je lepo ali je Sinan najlepsi [Only admins are allowed to see this image]
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 13/6/2010, 17:46

Sami ,super su vam slidže,ali Sinan je MED!! angel
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maša 13/6/2010, 23:28

[Only admins are allowed to see this image]
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Gala 13/6/2010, 23:31

[Only admins are allowed to see this image] divno [Only admins are allowed to see this image]
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 15/6/2010, 00:08

Hvala vam tete na divnim komentarima [Only admins are allowed to see this image]
Sinanu sam uvela cvrstu hranu, ali sam mu smanjila flasicu i sam je odbija voli vise da rucka cmace kao veliki.
Ujutro prvo bocica 120ml(humana) nakon 2-3 sata ide nesto supasto sto mu posebno kuham, posle mu dam cicu da se malo zasladi njom [Only admins are allowed to see this image] pre ovih vrucina smo isli na spavanjac u 11 sati i sve do 3 po podne ali sad idemo nesto kasnije oko 12 i dosta manje spava ali tad mu dajem opet cicu i montu mlijecnu.
kad se budi opet ide bocica sa 120ml humane nakon toga voce, jedna veca kriska jabuke sa jenom cetvrtinom banane sve skupa imiksano i super kasasto, pred vece mu dam opet nesto kuhano krompir, brokula, mrkva bilo sto od povrca ali to sto jede od cvrste hrane ne bude jedna do dve velike kasike, nakon toga ima sokic i cice(nemam puno mlijeka u njima pa mu ih cesce i dajem)pre spavanja mu dajem neku od kupovnih kasica u malim kolicinama i pred samo spavanje ide bocica od 120ml humane, jos uvjek mi se budi 2-3 puta da rucka cicu navece ili da pije caj a njega sam zaboravila caj pije ko lud imam neki 5-6 vrsta i stalno pravim duplu dozu na ceo dan i noc sve ih izmjenjam i dosta ga popije ali zato je i pampers uvjek pun pise [Only admins are allowed to see this image]
To bi bilo to sto se tice Sinanovog ruckanja Dr nam je rekla da je krupna beba i da se treba pazit da mu ne razvalim zeludac sa hranom mislim da ne pretjerujem sad za sad on je jos mali i dajem mu dosta toga izgleda previse ali kad se rasporedi sve dode na svoje i na vreme, kakicu ima redovno mada po nekad imamo problema pa moramo da stavimo cepice ali se navikavamo, da dajem mu pomalo i obicne vode jewdnostavno ucim ga na sve raznovrsne okuse da sve proba ali u manjim kolicinama.
AOvih dana je poceo da skici pa je sa njim sou od samog jutra pa sve do navece kolko god moze skici a ja se topim po nekad i cjepam od smjeha.
Ideeeeeeeeeeeeeeeeem ljubac za sve tete i njihove bebe [Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od HappyGirl 15/6/2010, 08:21

kako ste mi lepa i srećna porodica likeit
Sinane srećo mila ljubim te bilijardu puta srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Nefertari 15/6/2010, 12:10

Samiska bas ti Sinan lepo rucki, pu, pu, neka samo tako nastavi. A kad mu dajes cepice, posle koliko dana nekakenja?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maus 16/6/2010, 00:33

Divni ste [Only admins are allowed to see this image]
Bravo za klopicu i lepo napredovanje.
Sve vas grlim i ljubim [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 19/6/2010, 08:41

Nefertari ::Samiska bas ti Sinan lepo rucki, pu, pu, neka samo tako nastavi. A kad mu dajes cepice, posle koliko dana nekakenja?
Sinan svaki dan ima kakicu, dr kaze da je normalno kad djeca nemaju kakicu i do 9-10 dana cak da je normalno da ima i isto toliko puta na dan a ja imam svoje misljenje da je najbolje da ima jednu do dve u toku dana...
Cepice mu stavljam kad vidim da se muci da nemoze da se po kaki ali jako rjetko se to desava i dude jako tvrda kakica ali izdrzi...
Sinan je ovi dana poceo biti nervozan a na levoj dojnoj vilici se bjeli desna mozda uskoro dobijemo i zubic a i kaki vise puta dnevno starije mame kazu da se to desava, nadam se da cemo dobiti zubic a da ne zavrsimo u hitnoj..
Sve moguce stavlja u usta, dudu izbjegava samo ju hoce kad je jako drimovan i u poslednje vreme samo skici cjepamo se od smjeha...Ljubimo vas puno moram da idemmmmm
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 19/6/2010, 13:05

moze moze biti prvi zubic,bjelo nepce kaknje vise puta,nervoza i trpanje sve u usta ,to je to.
ljubim vas jakoooooooo i zelim ako je to to lako izbijanje, [Only admins are allowed to see this image]
a ima i jedan gel za bebe koje im ladi desni i olaksava stvar. [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od nesalela 19/6/2010, 16:52

Prvi zubić, uf, mora da ga muči užasno...ali samo neka izlaze...Važno da je on dobro, ljubimo vas... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 21/6/2010, 22:46

Danas smo ipak morali u D.zdravlja ovih dana sinana je hvatala nervoza ali sam ga uspjevala smiriti danas nije bilo sanse da ga smirim toliko je plakao da sam i ja sa njim kad smo otisli u d.zdravlja poceo da se smeje , guguce kao da nista nije bilo cisto sam se postidjela ja onako u trenerci kakva sam bila kuci pozurila da sto pre stignem a on sav heppy ja bez texta dr, ga definitivno pregledala sve uredu , usi, grlo , pluca ali na gornjoj vilici mora da se ogrebao i ima neki plik (neznam kako to ona rece da se zove)i vjerovatno ga to muci.
Ovi dana mi odbija da sisa i cicu i flasicu samo bi na kasiku sto mu dam samo njam njam i dr sam rekla da nece da siki pa mi dala neki prolife da mu dam par dana...
Radili KS i nazalost malo krvan je pa kad stanemo sa ovim prolife startamo sa sirupom da poboljsamo krvnu sliku, sto se tice gela za zubice mazem vec neko vreme ali cini mi se da i nije bas efikasan zove se gengigel a neznam dali kod vas postoje oni gerdani sto se stavljaju djeci kao imaju efekat da lakse nicu zubici ..
Moram da ideeeeeeeeeeeeem ljubim punoooooo
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Nefertari 21/6/2010, 22:51

Ih bre, samo da znas takvi su klinci, moja zaova je muku mucila sa malom, sad vec velikom surom, isto tako dete place celu noc oni podju u hitnu a mala zaspi u kolima, i tako po nekoliko puta! Zao mi je za Ks, ali popravice se to. Ni meni nije jasno ceme se izgrebao? nokticima? oni su ostri kao zilet! Poljubac za vas dvoje!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od caci 21/6/2010, 22:59

Ah Sinane Sinane dobro si ti presao mamicu,hteo si da sarmiras dr,mora da je to [Only admins are allowed to see this image] .
A taj plik moze da je nastao i od sisanja i to ga boli i zato odbija da siki.
KS je slaba,zao mi je,mi smo se do nedavno borili sa time,ali bice bolje,preparati pomazu.
Taj gerdan za zubice ima i kod nas ali ja ga nisam koristila tako da neznam kolko je efikasan.
[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Agata27 22/6/2010, 20:53

Sinane,mangupe jedan kako zezas mamu!
Mi nismo kupovali te ćiribalske ogrlice,ne znam nista o njima!
A momak već voli kasiku-suuuuuuuuuuuper! [Only admins are allowed to see this image]
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maus 22/6/2010, 21:27

Zeki zeki i mamu i tatu.
Zao mi je sto mu je losa ks ali popravice se, nista se ne brini. Ja Sami ne verujem u te cilibarske ogrlice. Daj Sinanu da gricka glodalice. Imas i one koje su napunjene vodom, pa ih stavis na kratko vreme u friz.
Ljubim vas mnogo [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od catherine290505 23/6/2010, 11:51

Samo da pozdravimo malog dasu [Only admins are allowed to see this image]
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 30/6/2010, 10:17

Drage moje [Only admins are allowed to see this image]
upravo sam dobila pravog domaceg kravljeg sira i da probam da dam Sinanu odusevljen je njim dosta ga je poruckao bojim se da mu ne naskodi neznam koliko ga je poruckao ali dosta samo mljacka ja da prekinem a on place jao0 sta da radim jesam pogresila pitam se
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Nefertari 30/6/2010, 10:20

Joj Sami pa neznam..... ja licno mom detetu ne bih davala, mislim nece njemu nista biti od tog sira ali ja bi neke mlecne proizvode uvela tek posle 6 meseca.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Anuska 30/6/2010, 10:34

Sami, pretpostavljam da je to sto Sinan ima u gornjoj vilici tzv. Epsteinove perle koje se cesto srecu kod beba, ne predstavljaju nikakav problem i spontano se gube.
Nemoj da zuris sa kravljim sirom... to je prejako za bebu od nepunih 6 meseci. Ima jako mnogo kazeina, belancevine iz kravljeg mleka koja je teska za varenje. Jos ako ima soli... Zapravo, puno kravlje mleko svakako ne ide do 6 meseci, a cak i od tada se u prvoj godini vise preporucuje adaptirana formula.

Nadam se da ga manje muce zubici ovih dana
osmeh srce
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od maus 2/7/2010, 13:21

Sami misljenja su podeljena sto se tice ishrane bebica. Ja sam Ani u tom periodu davala da jede sir, cak sam pomalo i ubacivala u hranu(barene tikvice, krompir, sargarepa i malo sira). Ana je sa punih 5 meseci pocela da pije mleko kravicu 3,2%mm.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sami 7/7/2010, 15:07

Hvala vam drage moje [Only admins are allowed to see this image]
Sinan je sad veeeliki djecak [Only admins are allowed to see this image] ima punih 6 mjeseci, primio je bocu, dr je zadovoljna sa njegovim razvojom cak sto vise pohvalila ga.
Tezak je 8.100gr, dugacak 70 cm obim glave 44 bas sve u normali, prati sve sto mu pokaze, hvata sto mu pruzi guce cak nabraja slova neki svoj jezik prica [Only admins are allowed to see this image] na osnovu odpusnog nalaza dr je zadivljena njegovim ponasanjem.
Danas smo bili i kod fizijatrice i ona je zadivljena, motorika je odlicna i dr je rekla da ga vec stavljam u sjececi polozaj bez problema i dalje fizikalna mada je na izgled sad za sad sve u najboljem redu ali zbog odpusnog nalaza bolje da se jos uvjek vjezba [Only admins are allowed to see this image]
Da jos zaboravih, dr nam rece slobodno da lagano uvodim cvrstu hranu mada Sinan uveliko odbija da sisa i cicu i flasicu to uzima jedino kad je puno drimovan i navece hoce da sisa a samo bi ruckao iz kasike [Only admins are allowed to see this image] Ja sam zadovoljna i sretna, evo par slicica.
[Only admins are allowed to see this image]
Kupili smo mu sjedalicu i jako voli da sjedi u njoj.

[Only admins are allowed to see this image]
placko u kolicima, nevoli kolica a pingvina jako puno voli [Only admins are allowed to see this image] voli da pije i cajku [Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Sinanov dnevnik - Page 9 Empty Re: Sinanov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 39 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu