KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urolozi

+20
Tebi
OKacica
laKole
sareni leptir
blizanac
Ema78
LaFolie
kokan
cicsa80
BiKsi :)
Maza
Željica
medvedica
HappyGirl
Zoka83
bombonica
nesalela
nena beba
gea
Danicab1
24 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od sareni leptir 19/11/2013, 10:20

pozdrav cure !
treba nam najbolji urolog koji ce se pozabaviti lecenjem ureaplazme koja je ocigledno hronicna ! ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od laKole 19/11/2013, 10:39

da ostane zabilježeno i ovdje:

prof. dr branislav talić
1. poliklinika đukić, patrijarha varnave 19, kod hrama svetog save http://www.011info.com/poliklinike/poliklinika-djukic
2. medical centar, mije kovačević 10, kod bogoslovije http://www.medicalcentar.com/


Poslednji izmenio laKole dana 19/11/2013, 10:50, izmenjeno ukupno 1 puta
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od sareni leptir 19/11/2013, 10:45

jel to medical centar ,gde je eliana g radila ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od laKole 19/11/2013, 10:51

dopunila sam linkovima.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od OKacica 19/11/2013, 15:45

Brbljiva, ovaj urolog je odlican, mm je prezadovoljan njime... Lakole nam ga je preporucila i prvi je koji je uspeo da izleci mm-a od enterokokusa, dva puta... Sad moramo i dalje da pazimo, jer je mm sklon tim bakterijama, ali ok, barem ima ko to da prati...

OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od sareni leptir 19/11/2013, 16:04

jao okacice ,lakole -hvala na podrsci .bas mi znaci to sto si i ti potvrdila sve lakoline reci o njemu ...kazi mi koliko dugo je tvom mm bila terapija ,ovaj moj nikad nije bio kod urologa ...pravog urologa !? nasi susteri ovde su mu prosli put rekli da neznaju sta da mu daju vise od antibiotika !zakaazli smo u subotu u 9 h da smo u bg .pocece odmah sa terapijom.sta mislis ima li vremena do 4 decembra da se sve zavrsi ,...zato pitam kakvu je vama terpiju tada dao tj tvom mm.*? znam da su razlicite bakterije,kao i to da mi to imamo 4 godine ...e sad ,,jos nesto me zanima ,neznam dali i dr parner pije antibiotike tj .ja ? ja sam prosla 2 nalaza imala negativno ,pa posle histeroskopije pozz ,pa sad opet negativno...zato me strah .sta mislis ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od OKacica 19/11/2013, 16:06

Terapiju je pio samo mm, mesec dana je trajalo lecenje, dve nedelje jedan antibiorik pa dve nedelje drugi. Ako tebi bockanje krece u decembru imate vremena do aspiracije da se izlecite...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od sareni leptir 19/11/2013, 16:14

o ,pa necemo mi tako ... ai klinika nam je predlozila jutros i rekla da je rizik ,tako raditi vto.a vec smo mesec dana odlozili i on se nije izlecio.neznam ...ali cisto sumnjam da ceto tako ici i da ce uspeti da se izleci za 10 dana ,ko zna dal ce se izleciti do aspiracije ,to niko ne garantuje ...hm .ok...znaci mesec dana ...pa nista ,onda cu i ja verovatno prestati sa mikorginonom,nema nista od decembra.a koliko dugo ste se mucili sa enterokokom ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od OKacica 19/11/2013, 16:15

Od februara ove godine... Uzas...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od sareni leptir 19/11/2013, 16:18

molim ?! uu bre ,pa i vi ste bas zakasali sa tim ........ ovaj moj to ima ko sto rekoh 4 godine ....neverovatno da taj urolog samo jedno terpijom uspeo to da izleci ,a jel ste radili i UZ prostate ,posto mi sestra i to spominje ...pa je zato kao cifra 7000 din .inace je pregled sa konsultacijamakod njega 4000 din .neznam dali mu je uopste potreban pregled prostate ,jer covek nema tih problema ,,..al aj...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od OKacica 19/11/2013, 16:22

Moram pitati mm-a za uz, ali znam da je imao rucni pregled.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od sareni leptir 19/11/2013, 16:26

pitaj bas .pa mi javi .uh ,hvala ti veliko ! ovo mi bas znaci ..i jel se kontrolisao tvoj mm jos koji put ,nakon toga sto se ocistio ? mislim da se nije opet vratila ,to hocu da kezem ...jer i ubodemo po koji sterilni nalaz ,ali nazalost odmah je sl pozz.
sigurno je tvoj mm pio druagacije antibiotike nego sto daju obicni ovi urolozi ...?ako se setis .izvini ,ali puno mi znace tvoje informacije ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od OKacica 19/11/2013, 16:28

Pitacu pa cu ti pisati na pp, da ne gusimo temu poljubac .

Lakole poljubci ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od sareni leptir 19/11/2013, 16:29

moze ,moze ...srce ste !love love love 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 10:12

hvala lakole na pravom odgovoru za urologa ,koji mi je predlozila .moj mm je bio u polikliniku djukic kod Hrama u Bg .
cikica ga je primio ,pregledao ekstra .cena pregleda je 4000 din ,urolog dolazi tamo pompozivu kako kome odgovara .urolog se zove Branislav Talic.
uradjen mu je i Uz prostate(njemu je pregled uz zahvatio i bubrege,slezinu ,z kesu )sve je ok .osim masnoce koju ima na slezini,malo .besika je ok,takodje.varicocele nema.
opipao ga je rucno ,a imao je jedan nezgodan pozadinski zahvat Very Happy ,eli je doktor reko da je sve ok .
prepisao u je terapiju od 12 dana :
hemomicin 4 tablete odjednom
hemomicin 2 odejdnom
i ostalih 10 dana -dovicin 2x 1
sve to ide na prazan zeludac i nakon 3-10 dana od zadnje tablete da se uradi bris.
meni je preventivno prepisan eritromicin 500mg ,na 6 sati po jedna ,10 dana.
seks samo kondomom. dokotro tvrdi da ce je iskoreniti ovom terapijom i da bi to trebalo da bude ok .kaze da nikakva altrenativa ne pomaze i da ne bacamo pare .
ulica je
Patrijarha Varnave 19, Beograd,kod HraMA S.Save .
br tel 011 3836606
imamo vremena pa se nadam da ce biti ovaj put ok .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od Tebi 26/4/2014, 00:37

Ovde sam usla sam da bih napisala jedno ime VINKA VUKOTIC!!!!
Ne mislite,ne birajte,ne trazite, idite kod nje! Ona je zena genije urologije.Nas su svi bili otpisali,imali smo sve nule i evo pre dva dana samo zamrsli u PFC u 4 jedinice spermatozoida,cak su nas i oni pitali da im otkrijemo tajnu uspeha! Nasa tajna uspeha se zove VINKA VUKOTIC!!!!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od Dejan-T 28/4/2014, 17:58

Mislim da je ova tema isuviše subjektivna. Koliko ste oduševljeni Vinkom Vukotić, toliko smo ja i supruga razočarani. Bila je nezainteresovana, nedorečena. Lično me je preseklo pitanje, zašto ste došli? Pa sigurno ne da kupimo lilihip!!! Otišli smo jednom i nikad više. Da se razumemo, drago mi je zbog vas, drago mi je kad svako uspe, ali ne delim vaše mišljenje. Zato stojim iza komentara da tema nije objektivna, već zavisi od iskustva.

Dejan-T

Broj poruka : 15
Godina : 44
Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od Tebi 29/4/2014, 01:03

Ne bih rekla da smo subjetkivni!I nama je na prvom razgovoru delovala nezainteresovano i nedoreceno,sumnjala sam u svaki lek koji nam je dala,sumnju su mi podgrevali i neki drugi doktori,proveravali smo joj nalaze na drugim mestima i uvek su bili gori od njenih i sumnjala sam,sumnjala,sumnjala mesecima,a moj suprug ni u jednoj sekundi nije posumnjao u nju! (sad i ja znam zasto,ne sumnjam ni ja u svog ginekologa )I nas je pitala zasto smo dosli,objasnili smo joj,rekli nase planove i pitali milion pitanja!Na neka  pitanje smo dobili kratke odgovore,na neka nismo dobili odgovore.
Ali njeni rezultati u Pragu u PFC,gde su nama trebali najvise su se pokazali doslednima!!!Sve ostalo,i ta suva profesionalnost ( iako mi trazimo doktore koji ce saosecati sa nama,licno imam takog ginekologa,zenu zmaja,genija i isto sam ocekivala od drugih),i ti kratki odgovori,i kratke konsultacije i sve moje sumnje padaju u vodu!!!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od Niny 29/4/2014, 09:24

I ja moram da pohvalim dr Vinku Vukotić, mislim da još uvek nisam. Ona je mnogo učinila za nas! Kada smo prvi put došli delovala je arogantno i pomalo grubo, ali takav je njen pristup, što nema nikakve veze sa stručnošću. Normalno je da pita zašto ste došli, pa ne dolaze svi kod urologa zbog istog problema, urologija je širok pojam, i nas je takođe pitala. Mi smo otišli 2011.zbog lošeg spermograma i otkrila je tumor mm-u i to je tako ladno rekla da se i sad zaledim kad se setim. Ali nema drugog načina da se kaže tako nešto. Operisala ga je u KBC Dragiša Mišović par nedelja kasnije, a pre toga smo se čuli nekoliko puta telefonom.
Zatim opet 2013. tumor se pojavio na drugom testisu, agresivni tip, tumor markeri ogromni, primila nas je taj dan preko reda da ga pregleda, da vidimo da nema na još nekom organu tumor. Rekla nam je otvoreno da misli da će morati da izvadi ceo testis, jer je tumor ogroman, ali da će pokušati da ostavi deo testisa, radi proizvodnje testosterona. Par dana pre toga nije došlo do oplodnje jć prilikom vto-a i znali smo da spermića više nema, tumor ih je sve uništio. Opet ga je operisala. Pomogla nam je oko papirologije u bolnici i ubacila ga na hitnu operaciju. Takođe organizovala embriologa iz Višegradske da dođe po deo zdravog tkiva i odnese na zamrzavanje, jer nam je to bila jedina šansa za biološko potomstvo.
Nakon operacije me je našla u hodniku i rekla mi da je ipak uspela da sačuva deo testisa, bila je presrećna zbog nas, a mi smo bili i dalje u šoku jer nismo očekivali.
Pre hemoterapije, na naše insistiranje, smo otišli kod nje u kliniku da vidimo da li su se spermići pojavili, da bismo imali nešto za zamrzavanje. Bilo je nekih, ali jako loše morfologije i nije nam savetovala da ih zamrznemo, jer oni neće moći da oplode jć.
Mm ide kod nje na kontrolu na svakih 6 meseci, a na 3 radi tumor markere i čujemo se telefonom.
Kada smo joj rekli da nam je uspela vto, mnogo se obradovala  Very Happy 
Uz i pregled koštaju 3000 din, a pritom detaljno pregleda ceo abdomen uz-om i testise ručno i uz-om. Veliki je stručnjak, što je najbitnije, a cene su pristojne. Direktna je, ali bar smo uvek znali na čemu smo, nikada nam nije davala lažnu nadu.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od Tebi 30/4/2014, 02:07

Sad i ja vracam film sta je sve nas pitala.Secam se da kad smo dosli na drugu kontrolu,rekli smo joj nesto iz anamneze sto nismo rekli prvi put i tu nas je pogledala i rekla u fazonu jesam vas lepo pitala da mi kazete sve sta pijete od lekova i od kojih bolesti ste se lecili ili se lecite.Meni je to bilo grubo,ali sad vidim da je upravu jer je onda tada imala samo nase reci,a mi smo zaboravili.
Sad smo joj javili da smo zamrzli spermatozoide u napisala nam je email,sa svog licnog uvece u pola 12 i rekla -Radujem se sa vama!
Ja sam u prvim momentima,kad smo krenuli u borbu trazila mozda i saosecanje i sazaljenje kod doktora,( cak sam se i zaplakala kod svog ginekolga )ali nama ne treba rame za plakanje,plakacemo kuci jedno drugome,nama treba strucnjak a doktorica VINKA VUKOTIC je upravo to,strucnjak nad strucnjacima.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od missile 30/4/2014, 04:39

izvinite ako mi je promaklo, gde radi vinka vukotic?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od Niny 30/4/2014, 08:52

Miss, dr Vinka Vukotić radi u KBC Dragiša Mišović, a privatno u ordinaciji TTC na Zvezdari, ulica Milana Rakića, blizu Zvezdara Teatra.

Tebi, drago mi je da ste uspeli da zamrznete spermiće i želim vam puno sreće, da postupak bude uspešan  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od Tebi 2/5/2014, 02:23

I jos da dodam, vidim da se mnogi bore sa bakterijama godinama.Moj suprug je imao problem sa hlamidijom.Doktorica Vukotic je sa dve ture antibiotika njemu izlecila hlamidiju.
Joj kad se samo setim kako sam sumnjala u nju.Te sto ne daje neke lekove za poboljsanje spermograma dok leci hlamidiju, te sto daje samo 1/4 klomifena i sto dva ipo meseca a ne tri,te opet sto je dala 1/2 klomifena u drugoj turi a ne ceo,sto ezerex a ne proxeed...A sad kad se spomene njeno ime, ja mogu samo da ustanem i sagnem joj se do zemlje u znak neizmerne zahvalnosti!

Niny hvala draga puno  osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od Hande 15/2/2017, 14:20

Otvaram temu iz mrtvih ali moram da prenesem nase utiske. Dijagnoza nam je kriptospermija ili azoospermija, zavisi od urologa.
1. Prvo smo posetili Vinku Vukotic. Radila je ultrazvuk, sve je u redu, dala muzu da radi hormone pa da odredi terapiju. Bio je februar kad smo otisli kod nje. U martu/aprilu vracamo se sa hormonima, fsh povisen, lh normalan, testosteron nizak, inhibin b nizak, prolaktin visok. Daje mu bromokriptin, vitamin b, klomifen i folnu. Tu sam postala sumnjicava, kako ona kao urolog moze da odredjuje terapiju bromokriptinom, zar to ne treba da radi endokrinolog?! Ali ajde, ona se ipak skolovala za to, pametnija je od mene. Pocne muz da pije terapiju, nakon 3 meseca prolaktin ode u nebesa. Kaze ona da vise nije do nje, sad treba da posetimo endokrinologa.
2. Odemo kod endokrinologa u VMA, kaze mu da uradi dnevni nivo prolaktina u Klinickom i ostale hormone da ponovi pa cemo videti posle za terapiju. I kaze da su mm testisi manji. Tad smo to prvi put culi.
3. Ode muz kod endokrinologa u Klinicki, prolaktin savrsen, fsh i lh isti, testosteron sad u granicama normale. Neki urolog ga pregleda i kaze mu da su mu testisi kao da je u pubertetu. Endokrinolog mu da pregnil i gonal f i preporuci punkciju.
4. Ne dam ja muzu da uzima pregnil i gonal f jer se gonal f uzima kad je fsh nizak (hvala bogu na raznim forumima, ne bih to ni znala).
5. Odemo kod Dejana Dragicevica, neka clanica ga je ovde pohvalila i do neba joj hvala. Kako je pogledao testise mog muza tako je rekao da nema sta vise da cekamo i da nikakva terapija ne bi pomogla. Takodje ne shvata zasto su mu dali gonal f i zasto preporucuju punkciju kad u ejakulatu ima spermatozoida. To ni meni nije bilo jasno. Mi smo izasli toliko zadovoljni sto nam je napokon neko rekao da nema sta vise da cekamo i da pocnemo sa vto, prosto stanje sa testisima je takvo da ne moze da se promeni lekovima. Da je samo Vinka to rekla u pocetku ne bi nam cela jedna godina propala u obilasku doktora i trazenju drugog misljenja. Pri tom velicinu njegovih testisa nije ni spomenula.
Hande
Hande

Broj poruka : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 20.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od HappyGirl 15/2/2017, 15:41

Hande, šta da ti kažem... Znate šta vam je činiti. Srećno!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Urolozi  - Page 2 Empty Re: Urolozi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu