KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 15 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 16/1/2013, 08:08

Marija srecan ti rodjendan i zelim ti sve najlepese osmeh srce radost srca love angel sreca srca1 family igracice love usne igra igra love ljubav love d ff ff vv vv bb d x c v igra radost jumping konfete zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 16/1/2013, 12:58

hvala lepo svima na ohrabrenju da miki nije mrsav i neuhranjen kako je dr rekla
simona kazi koje vitamine daljes vilenjaku
hvala na cestitkama za rodjendan
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 16/1/2013, 13:00

Srecan rodjendan Mariji
Ljubi decicu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Struzzo 16/1/2013, 13:30

Draga Marijice, srećan rodjendan i sve najbolje!!!

drugar Struzzolino i nj. mama
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 16/1/2013, 13:32

Nina,
meni je Jagodica Bobica u dnevniku preporučila "Marsovce". Ali kad sam otišla u apoteku dadoše mi neke nemačke "Sanostol" kao najbolje za tu svrhu. Moja majka kaže da ti jesu najbolji, bilo ih je i kad smo mi bile male (mada se ja sećam samo Vidajlina). Uglavnom na Vilenjaka deluju a uzmemo povremeno muž i ja pošto piše da mogu i odrasli, meni isto prijaju... Uglavnom možeš da pitaš i u apoteci da ti nešto preporuče. Javi ako uzmete šta ste uzeli i kako deluje...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Struzzo 16/1/2013, 13:48

Što se tiče kilaže i visine...ne znam da sudim po tim ciframa, tek ne po mom detetu koje je baš visoko...znam da se u školu kreće sa 17 kg a ima još do tada, ugojiće se Miki..
Mi još uvek ne koristimo nikakve vitamine u vidu dodataka već narodski, svako jutro na prazan stomak kašičica kvalitetnog meda (sa obronaka Homolja, dalji rođak ne bavi se proizvodnjom i prodajom, znači provereno), sveže voće, obožava ceđenu narandžu svaki dan, gricka svaki dan par zrncadi Aronije..itd..Našla sam skoro u Zlatiborac radnji sa Zlatibora bio sirup (bez konzervansa) od borovnice..odličan je..Tako, S. da kucnem u drvo napreduje, KS odlična, stolica uredna, nijednom se nije razboleo..
pokušajte i tako...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sara 16/1/2013, 18:27

Marija, srecan rodjendan ! ff
Sara
Sara

Broj poruka : 399
Godina : 50
Datum upisa : 09.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od lilya 16/1/2013, 19:04

Marija, srecan ti divan dan love
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od KoMetaK 16/1/2013, 20:28

Marija, srecan rodjendanac!
[Only admins are allowed to see this image]
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od dr mali pariz 16/1/2013, 20:36

Marija,srećan ti rođendanko! radost osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od lilymar 17/1/2013, 13:19

Drugarice srecan rodjendan i da si nam uvek vesela ljubav love
lilymar
lilymar

Broj poruka : 318
Location : Beograd
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Tinche 17/1/2013, 15:53

Marija, srecan ti divan dan!


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od SannI-AlL 17/1/2013, 21:23

[Only admins are allowed to see this image]
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Tanja83 19/1/2013, 13:02

Drugarice nasa,srecan divan dan sa malim zakasnjenjem [Only admins are allowed to see this image]

Da uvek budes zdrava,srecna,vesela uz svoje divne roditelje [Only admins are allowed to see this image]

Ljubimo tebe i brata Mikija [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od JAmajka 21/1/2013, 11:21

Nina,sa zakašnjenjem ti čestitam Marijin rođendan,želim vam lepo i srećno,bezbrižno detinjstvo. poljubci

Polako čitam roditeljske dnevnike i gledam slike vaše prelepe dečice-uživam. I ovde(na ovim stranicama)si potvrdila da si divna mama svojoj deci.Znam da će tvoja deca biti ponosna što su dobila baš takvu mamu.Želim vam sve najbolje.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 21/1/2013, 18:16

[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 21/1/2013, 18:22

[Only admins are allowed to see this image] frizura mamina rukom delo
[Only admins are allowed to see this image] ljubav velika
[Only admins are allowed to see this image][img][/img][Only admins are allowed to see this image]sela da se odmori kad su gosti otisli i da pojede parce torte
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 21/1/2013, 18:24

[Only admins are allowed to see this image]
mamin remek delo pravila sam 2 ali ovo je njena zelja a to znaci ispunjenje zelje za malu princezu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 21/1/2013, 19:15

Divna su dečica a i torta, frizura osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 21/1/2013, 19:19

[Only admins are allowed to see this image]
ovo je druga torta nju nisam imala volje vise ukrasavati jer gosti su trebali doci svaki cas
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Tanja83 5/3/2013, 18:56

Nince,gde ste vi? Nema te nigde...


Ljubimo vas [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 5/3/2013, 19:49

tu sam ali sam se nsto ulenjila i nepisem toliko cesto jer sam jako nervozna,mm mi je na godisnjem ali smo jako optereceni jer treba sutra prekosutra da pocne da radi ali kako stvari stoje odnosno 99 posto da ce dobiti odma otkaz posle 8 g rada ufirmi pa se nerviram sta cemo i kako dalje.on se sve tesi da nece ali smo nesto naculi da oce da ga posalju na drugo radno mesto da putuje 30 km u jednom pravcu bez putnih troskova ,mesecna busem je 8000 d a plata mu je 20000 stim da cemo videti kolika ce sad biti kad predje na to drugo mesto ako pristane jer kao oni nece da njima 4 daju otkaze nego kao kako kazu ti sam da das jer ti se ne isplati da placas put i plus nemas hranu a rade po 12 sati u smeni.jedva smo ovako izdrzavali sto je bilo blize a kako ce tek sad neverujem da ce nastaviti da radi nego ce traziti neki drugi poso a i ko nam garantuje da ce ga prijaviti kao sto je ovde bio i imo redovno primanje pa kako je bilo makar je bilo redovno,sam oimam srece sto mi svekar ima penziju a i dever radi pa se pokrivamo u kuci jer smo u zajednic ii negledamo ko sta kupi nego svi zajedno placamo racune i uzimamo sve za kucu a sad ce nam faliti njegova plata.jer mi glupo da trazim od njih dvojice da mi daju pare da kupim sta meni treba pogotovo za licnu higijenu.ali ce vec sutra da ide da vidi neki poso dever mu reko da traze radnike
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 5/3/2013, 19:58

nisam ni zapisalala ovde da nam je 2.3 bilo godinu dana kako je miki dosao kod nas .ova godina mi je brzo prosla sto nemogu da verujem i stvarno nikad mi nije bilo bolje u nego u njoj svuda smo lutali .sad dok nam je tata bio na godisnjem obisli smo rodbinu koju nismo stigli u zadnej vreme da posetimo ,kako kazem da smo obisli pola vojvodine i bili malo do mojih .cak smo godisnjicu proslavili kod mojih u gostima a mi smo dan pre proveli u novom sadu uzivajuci nas cetvoro zajedno jer slabo mozemo biti zajedno sa tatom jer radi nam po 12 sati i ako idem oza ns uvek idemo samo nas dvoje da bi se sto pre vratili jer jer pored njih uvek ostanemo duze
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 5/3/2013, 22:16

Nina,
ja već znam situaciju iz privatne prepiske ali i da ti ovako javno poželim da sve to bude u redu. Ili da suprug ostane na poslu a eto i nove nade u vidu novog posla.

Čestitam na godinu dana sa Mikijem... Divna ste porodica family
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 5/3/2013, 23:28

hvala simona.puno mi znaci podrska sviju odavde.znam da nismo jedini koji su ostali bez finansija ali snacem ose nekako,javicu sta je bilo a nadam se samo lepim vestima
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 15 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu