KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra

+19
majce
želja
Sami
maja76
nesalela
tuli
Hitron-Luka
vremejezabebe
Jelence
mala parizanka
MARA
Orline
eni
HappyGirl
maus
caci
adriatika
bebko
brinbili
23 posters

Strana 5 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od caci 16/9/2009, 15:35

Vratila se.
Rezultati sledeci:blago povecana i blago zatvrdnuta tiroidna zlezda.Zasad nema terapije,sem tablete za smirenja i saveti da se ne nerviram (eh kad bi mogla) Septembarska jutra - Page 5 355228 i kontrolu za 3 meseca i rekla mi da se konsultujem sa kardiologom zbog aritmije .
Brinbil i ja bila kod cika zube,vadili mi zivac na (ko da ih imam previse) Septembarska jutra - Page 5 Icon_rolleyes pa u subotu idem da mi popune kanal i plombiraju.
A sutra e sutra idem kod drugarice koja se udaje u nedelju a sutra ce biti stroj i nosenje vencanice.Bice samo mladih cura i bice super zabavno Septembarska jutra - Page 5 639774 Septembarska jutra - Page 5 900131 u to sam sigurna Septembarska jutra - Page 5 Lol
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od adriatika 16/9/2009, 15:48

Zdravo dragaje maje.

Caci pa nisu tako losi rezultati.Opusteno draga.Nema nerviranja.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 16/9/2009, 21:06

Opet ova adri počinje da priča na stranjski jezik Septembarska jutra - Page 5 Icon_wink
Caci dobra si samo guraj dalje, biće sve to ok.
Brinbili e ja mislim da naši muževi vole kad nas boli vilica Septembarska jutra - Page 5 Lol Nedostajaćeš nam 7 dana ali čekamo te na istom mestu Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin
Moraću sutra još ranije da ustanem da mi hitron ne drpi titulu ranoranioca Septembarska jutra - Page 5 Icon_lol

Curke Septembarska jutra - Page 5 543728
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od maus 16/9/2009, 21:36

Septembarska jutra - Page 5 900131 hej mesece evo pada vece
Gde ste zene?????
Brinbili ja nikako da napisem da ti je avatar divan Septembarska jutra - Page 5 612963 Jel popustila anestezija? I nedostajaces nam jako.
Caci sutra se lepo izluduj sa mladom i ostalim zenskim svetom, izdjuskaj se i za nas koje ostajemo home.
Happy stvarno moras zorom raniti inace Hitron kako je pocela da jutrise preti i to ozbiljno da ti otme titulu ranoranioca.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 17/9/2009, 07:14

Jutro cure .....

Sami je juce zavrsila u bolnici ,opet bolovi i problemi sa cistama...cim budem imala neku info javljam....
Dace gospod bog da sve bude kako treba... Septembarska jutra - Page 5 38642 Septembarska jutra - Page 5 38642 Septembarska jutra - Page 5 38642 Septembarska jutra - Page 5 38642 Septembarska jutra - Page 5 38642
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od bebko 17/9/2009, 08:22

Septembarska jutra - Page 5 100947zx0vpn7dia
Eto i mene...
Septembarska jutra - Page 5 38642 da sa Sami bude sve u redu.
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od mala parizanka 17/9/2009, 08:48

Dobro jutro devojke!
Septembarska jutra - Page 5 38642 za Sami.Bice sve uredu.Samo treba verovati. Septembarska jutra - Page 5 692299
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od caci 17/9/2009, 09:32

Uh bebko sto je dobra ova kava.
Sami drzise draga Septembarska jutra - Page 5 670661 bice sve ok videces.
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od adriatika 17/9/2009, 12:31

Joj Happy so si taka..... Shocked
Pa mora da se prica stranski. Jel` idemo u Jevropu il` ne.

Cure ja opet u kupovinu.Idem danas u prodavnicu Via spiga, TC Usce da kupim sandale na snizenju Embarassed 12990.
Nasla sam ih na sajtu.evo slidze.
Orobicu dragog.  b

Septembarska jutra - Page 5 5820951
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 17/9/2009, 20:39

Veče cure Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin
Nadam se da vam je dan protekao Epo.
Adriatiki sigurno jeste Septembarska jutra - Page 5 Icon_lol mislim orobila je muža za 12990 i to na sniženju. Ja da sam ti muž ja bi molila svevišnjeg da nema tvoj broj Septembarska jutra - Page 5 Lol Prelepe su adri zaista ali bre 12990 ma nema šanse Septembarska jutra - Page 5 Icon_rolleyes I da nam sličku postaviš da vidimo kakva ti je nogica u njima Septembarska jutra - Page 5 561840

Prižanka curice kako si mi danas Septembarska jutra - Page 5 639820 . Daj taj tekst što su ti nagradili postavi nama da i mi uživamo jer može plizzzzzzzzzz Septembarska jutra - Page 5 38642 Evo možeš ovde https://kutak.forumotion.com/muzika-film-slikarstvo-f19/
I bravo što si ih motivisala da napišu članak o vto. Čestitam Septembarska jutra - Page 5 566213 i zaista Septembarska jutra - Page 5 934446 Septembarska jutra - Page 5 388958

Bebko curice za tebe zagrljaj Septembarska jutra - Page 5 715980 i nedostaješ na ovim stranama Septembarska jutra - Page 5 561840

Ajd u zdravlje i lepo lalajte Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od maus 17/9/2009, 21:07

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od mala parizanka 17/9/2009, 22:07

Adri,sandale su vrh! Ali cena...Ma ko shisha pare.Mora da si cica u njima!
Happy,to je obichno pismo,i ako nemate taj junsko-julski broj,ispisacu sutra,najverovatnije,tu gde si mi rekla. Veruj da je i mene dirnulo shto sam ih motivisala,ne samo za tu reportazicu o VTO,vec je ceo broj bio namenjen trudnoci,iako je urednica u uvodnoj rechi osetila potrebu da se ogradi od trudnoce,iako je "u godinama" ,ali ne oseca potrebu za tim...
Konfuzna sam jer mi se spava. Danas sam bolje,ali pod lekovima,pa usporena.Stomak me bash boleo...
Septembarska jutra - Page 5 21831 Septembarska jutra - Page 5 21831 Septembarska jutra - Page 5 21831 Devojchice,ljubim!! Septembarska jutra - Page 5 21831 Septembarska jutra - Page 5 21831 Septembarska jutra - Page 5 21831
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 18/9/2009, 07:26

Jutro cure,titula je definitivno moja Septembarska jutra - Page 5 Icon_razz Septembarska jutra - Page 5 Icon_razz Septembarska jutra - Page 5 Icon_razz ...

Petak je danas Septembarska jutra - Page 5 98473 Septembarska jutra - Page 5 98473 Septembarska jutra - Page 5 98473
zna se kom su se najvise veseli Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin ....
Adri, sandalke su boli glava....samo opet peta previsoka...skidam kapu ko ume da ih nosi ...

Happy M.parizanko o kakvom je to pismu rec Septembarska jutra - Page 5 Icon_rolleyes nisam u toku...
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od MARA 18/9/2009, 08:42

Jutro cure.
Hitron titula je definitivno tvoja Septembarska jutra - Page 5 Icon_razz Septembarska jutra - Page 5 Icon_razz Septembarska jutra - Page 5 Icon_razz ,Happy nesto spava ,rekla je da ce se boriti da joj neka ne oduzme titulu al nema je......
Adri sandalice su vrh a cena Septembarska jutra - Page 5 Icon_rolleyes i to na snizenju....ti si kao moj svekar kupi nesto u D oko 200-250€ i mi se ljutimo kao to bi ovde nasli za upola cenu a on kaze to nije nista na snizenju je Septembarska jutra - Page 5 635297 .
ljubim vas sfe
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 18/9/2009, 09:01

Jutro jutro Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin
E bre kakve ste vi žene Septembarska jutra - Page 5 Affraid ja ovde godinama ustajem u cik zore a hitron se javi dva puta pre mene i vi mi već uzele titulu. Septembarska jutra - Page 5 Icon_sad Cccc jeste bre neke.TA TITULA JE MOJAAAAA. E videćete sutra Septembarska jutra - Page 5 Icon_wink Septembarska jutra - Page 5 Lol Septembarska jutra - Page 5 Icon_lol

I ja se radujem vikendu. to znAči puna kuća dece, prijatelja, viđenje sa prijateljicama, odlazak na ručak, adu, negde do Srbije na mini turu...Eh koliko mogućnosti , ko se ne bi radovao vikendu. Septembarska jutra - Page 5 47111
Maus klip je sjajan Septembarska jutra - Page 5 582639
Hitron pošto mi otimaš titulu neću ništa da ti kažem u vezi pisma Septembarska jutra - Page 5 Icon_razz Septembarska jutra - Page 5 Icon_razz
Ma evo ipak sam ja dobra duša pa da razumeš Septembarska jutra - Page 5 Icon_wink
mala parizanka ::Pozdrav drugarice! Samo da se malo javim,mada nisam u mood-u danas. Nisam imala simptome pms-a,a kasnilo samo 1 dan-i chudna je ta nada koju chovek moze da gaji-posebno zena. Kupim sinoc test,a to je 2.put da ga u zivotu kupim,jer uvek stigne na vreme-26.dan,ili ranije,pa nemam potrebe za testom.A snovi...preksinoc me mama porodila-devojchica,ista kao ja kad sam bila beba-vanredno osecanje koje me drzalo ceo dan.Sinoc sanjam da radim test,i dve crte! super,odushevljena,i razocharana kad sam shvatila daje to bio samo san.Elem,jutros radim test,i nisam se neshto potresla shto nisam trudna,ali ona kontrolna crta se toliko crvenela-prosto mi se plazila...Fiknula sam test...mozete da zamislite.Odem na posao,i posle drugog chasa...naravno dobijem.Kakva suluda nada. Dalje,u junu,posle ET-a,pishem ja Sensi neko pismo ,u kojem izmedju ostalog napishem o svojoj borbi za potomstvo,i oni ga objave za naj pismo,nagrade me,a u sledecem broju-septembarskom-sve o trudnoci.Sve to meni
super,razmishljam,kako sam im dala ideju da malo posvete list i nashoj temi,i naletim na reportazu izvesne Eleonore V.-psihologa,koja je u struchnom timu za VTO kao life coach,pruzanje podrshke onima koji su u
postupku.Pochnem danas sa chitanjem,i zena je i sama sa svojim muzem bila 20 godina u toj prichi,i sad imaju 7-ogodishnje blizance. Da li mislite da sam mogla dalje chitati? Naravno da ne.Danas ne.Losh dan.Da ne zrachim vishe,oprostite ako sam vas malo...Ljubim vas!


Mala Septembarska jutra - Page 5 670661 osvanuće dan kada će se san ispuniti. Ne kupujem taj časopis pa ako ti nije problem da napišeš, volela bi da pročitam to pismo a verujem i ostale cure. Septembarska jutra - Page 5 561840

Cure hvala vam za sve Septembarska jutra - Page 5 582639
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od želja 18/9/2009, 09:35

Septembarska jutra - Page 5 080106NA2_prv
Dobro jutro devojke!
Kako je divno kad si naspavana i budiš se gladna ko vuk...
Septembarska jutra - Page 5 110107NA3_prv
jeste ovo jutro sumorno i pravo jesenje al mi prija ova svežina,
dosadile su mi one paklene vrućine,
evo ja sama u stanu, MM na poslu i ajd da vidim šta ima kod komšinica mojih,
Septembarska jutra - Page 5 38642 se za Sami da sve prođe u najboljem redu
želja
želja

Broj poruka : 832
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od adriatika 18/9/2009, 11:20

Septembarska jutra - Page 5 2243520u67aqkvcm3


Caos cure,

nadam se lepom vikendu. Very Happy
Maus divna prica. cvet
Parizankice daj da procitamo pricu.Mora da je lepa. love
Happy to je tvoja titula. g g g
E cure kupih ja sandale pa nek ide zivot. Da li verujete kad sam ih probala jedna zene me molila sam da me uslika sa njima.
Tako da cu se ja uslikati pa cu se nakaciti.
zagrljaj
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 18/9/2009, 12:43

Željo ja se uvek budim gladna kao vek i odma mi iz frižidera viri guza Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin
Jutros sam čim sam otovrila oči smazala smokve i kruške Septembarska jutra - Page 5 Icon_lol

Znači bilo broja Septembarska jutra - Page 5 Icon_wink Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin E sad uz sandalice treba i aljinče pa tašnica pa ... Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin Adri očekujem slidžu da i mi užiFamo Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin
Adri tako je to je moja titula Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin Devojke nadam se da ste čule adri Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od caci 18/9/2009, 13:53

Dan cure.Moram se pohvaliti da smo se juce super proveli.bilo je Septembarska jutra - Page 5 639774 i Septembarska jutra - Page 5 900131 puno zena i mozete misliti smjanje do besvesti. Septembarska jutra - Page 5 Lol Jos smo i saznale da nam je drugarica (ova sa crnom maicom),ponovo trudna,a ova u belom je malada i naravno JA Septembarska jutra - Page 5 Icon_lol Septembarska jutra - Page 5 Awaonl

E u subotu je devojacko vece, spremamo iznenagenje imacemo striptizera a u nedelju svadba.Definitivno ovaj vikend ce biti super.Sto zelim i svima vama.
UZIVAJTE
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 18/9/2009, 16:00

Caci lele što si ubavo devojče Septembarska jutra - Page 5 561840
Srećno drugarici trudnici a i drugarici što se udaje. I da budeš dobra na devojačkoj večeri i šta će vam striptizer pa ceo život gledamo striptizere u braku Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od adriatika 18/9/2009, 19:07

Septembarska jutra - Page 5 Slika2n

Septembarska jutra - Page 5 Slika1k

Ima jos jedna slika sa novim sandalama ali se negde zagubila.
Pozurila sam da me mm ne vidi.reci ce d sam otkacila.
Tu su dva para cipela i na vrhu sandale.

Caci mloooooogo ste slatke.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od adriatika 18/9/2009, 19:18

Evo je slidza.Na palcu mi se malo skinuo lak.Sad primetih Septembarska jutra - Page 5 Icon_redface izvinjavam se.
ne ide sa ovakvimsandalama ali u brzini da vidite, svasta se desava. Septembarska jutra - Page 5 510326

Septembarska jutra - Page 5 Slika3w
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od maja76 18/9/2009, 20:23

Svaka cast Adriatika na izboru, mislim da u tvojoj garderobi preovladjuju cipele i tasne!

Verujem da ce Happy sutra da porani ranom zorom, cisto da se zna da se titula ne prepusta tako lako, mislim tesko ju je bilo osvojiti Septembarska jutra - Page 5 Icon_wink

Caci izgledas odlicno, dopada mi se friz Septembarska jutra - Page 5 561840

Zadnje dve nedelje smo imali gosta iz Pariza, koji se odusevljava srpskom hranom i naravno devojkama. Sve mi se cini da je njegovo odusevljenje toliko da ce se on ovde preseliti. Septembarska jutra - Page 5 Icon_lol Danas smo ga ispratili na aerodrom, a on vec razmislja o sledecem dolasku. Eh sta znaci kada se par puta prosetas Knez Mihajlovom, skroz poblesavis. Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin

Sutra cu devojke da pravim ajvar, po dirigentskom palicom moje svekrve. Inace obozavam ajvar, jos ako je ljut!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od maus 18/9/2009, 21:41

Vauuuuuuuuuu Adri!!! Podseti me na Keri Bredso Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin I mislim stvarno kako si se usudila postaviti sliku gde se lepo vidi kako fali malo laka na noktu???? Stvarno neoprostivo!
Caci dolazim na devojacko vece Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin I da BIDNES fina sutra Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin Lepa si ki slika Septembarska jutra - Page 5 612963
Majo kako bi se ja rado preselila na primer u Pariz Septembarska jutra - Page 5 853197 Sta si tako lepo kuvala kada se teska srca vratio kuci? Mmmmmmmmmm ajvar...tu nemam granica, mogu pojesti tone. Srecan rad sutra Septembarska jutra - Page 5 818206
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od mala parizanka 18/9/2009, 21:44

Caci,bash ste super! Lepo se provedite,ali budite dobre Septembarska jutra - Page 5 Icon_rolleyes ...ako to ide jedno s drugim,na devojachkoj vecheri...Adri,ukus ti je na nivou,kao i stopala.Da imam takva ne bih izlazila ni zimi iz sandala Septembarska jutra - Page 5 Icon_wink Vala chuche ti...neka si ih kupila!
eto okachila sam pismo tamo gde me je Happy navela.
Ljubac devojchice!
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu