KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 10 od 23 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Gugica 31/1/2012, 16:23

Cao svima, dosta stranica sam procitala....i sada su mi misli totalno pomesane! Juce sam zakazala pregled kod Majre za 13.feb. Sa jedne strane jedva cekam da vidim kako sve to izgleda,posebno sto sam ja tip osobe koja ne veruje puno ovim stvarima, a sa druge strane imam i nekog straha pomalo u sebi. Ja sam cula za dosta pozitivnih ishoda kod nje, cak i nasa prijateljica,koja je na kraju i uspela da me ubedi da zakazem pregled, sada ima bebu. NJihov slucaj je bio prilicno slican nasem...naime, ja sam se totalno ispitala, od svih ginek. pregleda,i hormona i sve je to kod mene u redu, imala sam odsustvo ovulacije 2 meseca za redom,pa smo isli na stimulaciju klomifenom koji je ostavio odlican rezultat jer su folikuli nastavili da se lepo razvijaju, medjutim od trudnoce nista,pa je b odradio spermogram i spermokulturu, i tu nesto ne valja Sad. Imamo zakazan pregled kod urologa za cetvrtak pa cemo videti sta dalje,a i ja sam se nameracila da odem kod Majre,iako mi nije jasno zasto idem ja kada je kod b problem Sad,uglavnom i kod te nase prijateljice je problem bio otprilike iste prirode, a Majra je rekla da on nema potrebe da dolazi, i samo poslednji mesec dala i njemu da pije to isto bez da ga je videla.....nista mi nije jasno,ugglavnom javicu se kako sam prosla......Sad(

Gugica

Broj poruka : 5
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od maji 31/1/2012, 17:37

gugica, srecno! Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 512172
maji
maji

Broj poruka : 8
Godina : 53
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 2/2/2012, 19:33

misjoksi ::Tuli, a sto si isla i na ove ostale terapije (Bowen i terapija svetloscu), da li ti je dr Ljilja to predlozila?
Imam jos jedno pitanje - kad si isla na VTO, pretpostavljam da si pila neke hormone pre toga? Da li si i u tom periodu isla kod dr Ljilje ili ne? Mi smo trebali da idemo na inseminaciju proslog meseca i taj doktor mi je rekao da pijem neka dva leka (hormoni su u pitanju) pre inseminacjie, da bi se valjda formiralo vise jajnih celija i da bi povecao sanse za oplodnju, jer je spermogram mm bio los. Ja sam to rekla doktorki Ljilji i ona je rekla da se ti lekovi daju zenama pre VTO-a i da lose uticu na organizam. Zato me interesuje da li je tebi nesto rekla u vezi toga.
Jesi li ti primetila neke promene posle nekog vremena terapije kod dr Ljilje? Ako jesi, kakve promene? Ja pijem neke biljke,i idem na akupunkturu i cini mi se da mi je malo bolje psihicki, cini mi se da nisam onoliko napeta koliko sam bila, ali ne znam da li se tripujem, mozda mi je samo naisao takav period :)

Misjoksi,naravno da mi dr Ljilja nije to preporučila,Bowen i svetlost,sama sam tragala i našla. I ona, kao i svaki drugi dr veruje samo u ono što ona radi.
Šta da mi kaže za uzimanje hormona, pa ona me je pripremala za VTO,šta ima da kaže? Da su štetni? Svašta:shock: Biće da se niste razumele.
Što se tiče posledica,pa imala sam ja turbulentan,da ne kažem stresan, period dok sam se sa njom družila Very Happy
ali ono zbog čega sam išla, hladnoća tela, tj. ne znojenje mi se desilo. Eto i ja sam počela da se znojim,dakle,fercera Very Happy
Rekla sam ti već,nema čarobnog štapića ni za šta, sama moraš na sebi puno raditi. Neće ti samo bockanje doneti promene u život, ako ih ti ne želiš. Preporučujem ti knjigu Odrazi meseca u vodi, uporedo sa TKM će ti dobro doći, kako isceliti duh i telo uz pomoć TKM, i u trudnoći mi je značila. Preporučujem
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 7/2/2012, 16:09

Evo i ja da se utefterim ovde.
Nije da nisam imala susreta sa akupunkturom. Moja jaranica Ori se sigurno seca kako sam ih slatko zasmejala sa pricom o bosanskom Kinezu, bese Smajo ili kako vec, nesto slicno zmaju, sto jelte Kinezi postuju... lol!
Elem, bila sam kod dr Ljiljane Stefanovic. Jedna simpaticna i pricljiva zena.
Dala mi je neki upitnik da popunim. Gomila raznih pitanja u vezi sa vasom menstruacijom, kad prva, koliko dugo, na koliko, kakvo krvarenje, izgled krvi, PMS i svasta nesto, pa pitanja vezana sa ishranu, spavanje, uriniranje, stolicu, strahove, navike, stvarno mnogo toga...mozete da odgovorite sa prostim da ili ne, nema mozda... Laughing
Onda je ona to pregledala i pricale smo. Zgrozila se na cinjenicu na koliko sam vto isla i kakve sam stimulacije primala...Eh, zeno draga, mislim se, zar sam ja to htela tako i toliko...
I rece ona meni da ja imam problem sa desnim bubregom i otud problem sa vlagom, sa implantacijom.zbunjen
Slucajno ili ne, moja materica je zavaljena u desno a desni jajnik je los, lenj, skoro apsolutno nereproduktivan. I to je naglasila: da imam povisenu vlagu u organizmu i to ne valja. Treba da grejem bubrege tako sto cu da stavim zagrejanu morsku so na njih, da izbacim mleko i mlecne proizvode i da jedem puno proteina u vidu crvenog mesa. Rekla mi je da ne pijem puno tecnosti, kaze: vi puno pijete tecnosti i kad treba i ne treba. Ja sam mislila da je zdravo piti puno vode...eto, ipak ne, bar ne u mom slucaju....
Dala mi je neke kineske tabletice, mislim da su jedne suplementi za jacanje organizma...
I tako, bockanje takodje, 2-3 nedeljno u pocetku, pa manje kasnije...
Ajd, videcemo sta ce da bude...losije od ovoga ne moze... Very Happy


Poslednji izmenio Struzzo dana 2/3/2012, 16:23, izmenjeno ukupno 1 puta
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 7/2/2012, 16:17

Vidiš Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 279933
Desni bubreg. Hmmm, oni su čudo, a da si na neki pregled otišla zapadne medicine, ko zna da li bi videli neki problem, uvek su mi fascinantni bili ti Kinezi.
I da, sećam se Smaje, kineskg Bosanca, kako ne Razz
Ipak drugačija terapija, sem opšteg zadržavanja "vlage" koju ima većina, drugačiji ti je i pristup i terapija.

Slažem se da može biti samo bolje.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 7/2/2012, 16:41

Bravo Stru Very Happy
Po TKM u desnom bubregu je zapisana sva očeva energija, njegov ĆI u momentu začeća, a levi je mamin. Mene je pitala da li me majka rodila rano ili kasno jer mi je energija levog bubrega slabija. Pa rodila me u njenoj 21-oj. Dakle, nezreo ĆI.
Samo napred,neće da škodi.
A,to da se snebiva zbog količine stimulacije, to je ona......Kao i svaki dr na rad svog kolege,nađe zamerku.
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 7/2/2012, 16:57

E, Tuli, pa ti si bas u materiji! Very Happy as
Pa, eto, sto rece Ori, to za desni bubreg mi je nesto novo...i eto, mozda je bas to "peruskica" da sve bude u balansu, tj. skladu...ne znam, videcemo...nadam se. Very Happy
Reci mi, da li je pozeljno da pravilno dises pri bockanju i pokusas da se fokusiras i iskljucis buku oko sebe...meni se to cini vrlo tesko kod nje, s obzirom da ona sama usta ne zatvara.. Very Happy Kako si se ti ponasala na stolu?
Ljubi mi malog pobednika... osmeh srce


Poslednji izmenio Struzzo dana 2/3/2012, 16:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 7/2/2012, 17:15

I kod nje važi pravilo da ne misliš zašto si tu. Kako da se isključiš kad ona pušta muziku,brblja,telefonira...
Ma ja sam sa njom brbljala, obično sam išla posle posla pa sam sa njom delila dnevne gluposti...videćeš kad ona počne da prepričava kako se svađa da šalterskim službenicima,poštarom,pacijentima...show
Ona je žena koja ima mušku energiju, pa vidi ima 60 i kusur,a kakva energija Very Happy
Opusti se i budi spontana,kako ti dođe......ja sam na treće bockanju plakala ko kiša...zašto? Ni sama ne znam, kad je zatvorila vrata i ostavila me samu samo je krenulo. Možda baš ta tačka, između grudi, koju prvu bocka, za čisto srce i tačka za čiste misli se aktivirale. Ko će znati.
Pišem,očajno, Nikac se buni........sad je u toj fazi. Pobuna protiv svega,osim mazuckanja Very Happy Very Happy Very Happy
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Simona 7/2/2012, 22:22

Ja sam se od skoro zainteresovala za akupunkturu... do duse, ne idem vise na vto, ali sam nasla niz stvari za koje ona pomaze a moze da se odnosi na mene, stres, glavobolja, pad imuniteta, problemi sa kicmom... pa bih mozda otisla kad dodju lepsi dani... Htela sam da pitam gde radi dr Ljiljane Stefanovic? I kakva je ordinacija Vitalis (ako znate)? Kad sam spomenula majci akupunkturu ona je zapela da je Vitalis najbolji pa najbolji, a nije nikad ni bila nego gledala na tv... prema tome sam nesto sumnjicava, ali ova vasa licna iskustva sto sam ovde citala deluju sjajno :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 8/2/2012, 08:03

Simona, dr Ljiljana radi u jednom stanu u Ivankovackoj ulici preko puta Zire.
Da, kod nje dolaze ljudi sa raznoraznim problemima ili prosto da ojacaju organizam i smire svoj duh. Very Happy Kad sam ja bila kod nje, bila su dva muskarca, pacijenta i bas smo se lepo salili i smejali sa dr, u pravu je Tuli, ona ima neverovatnu energiju.
Sto se tice Vitalis, ja ne bih....sve sto se toliko eksponira po nasim bajnim tv stanicama mene odbija...
Pozdravcic.... ff
E, da, da dodam...i sad, u poslednjem postupku, kad mi je uspela vto, tj. kad je napokon doslo do implantacije, mesak je bio na desnom strani materice....tako da ima tu nesto...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Simona 8/2/2012, 10:48

Hvala Struzzo, pozdravcic takodje :)

Ja isto razmisljam kao ti, tolika reklama mi nije garancija...

Nakon ovih vto, pa usvajanja, pa stresova nezavisno od toga, mislim da ce mi prijati to smirivanje duha. Zao mi je sto nisam "otkrila" akupunkturu dok sam bila u vto postupcima, ali znacice i ovako za izdrzavanje svega oko usvajanja i dete kada pristigne... da dete ne dobije neku nervoznu i stresovima izmucenu majku nego neku smirenu, koliko toliko Wink

Kad se vreme razlepsa idem zajedno sa majkom, zakljucila sam da je i njoj potrebno, bar neki tretmancic Laughing pa cu vam javiti utiske...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 8/2/2012, 11:30

I ja nešto imam averziju prema Vitalisu. Možda grešim, ali da sam ja otišla na akupunkturu, išla bih kod Ljilje.
Ako ne uspe ovaj put, biću njen pacijent sigurno.
Ne samo zbog steriliteta, već i malo da me izbalansira.
Puno je hemije u mom organizmu trenutno, a i zbog štitne žlijezde. Za autoimune bolesti (kao što je Hašimoto) zvanična medicina nema lijeka, pa računam da akupunktura neće da smeta, može samo da pomogne.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 8/2/2012, 16:33

Naravno, Simona...ne moze da skodi... Very Happy
Ti znas da sam ja paralelno u obe borbe i nazalost, oduzilo se bez obzira (a mislila sam da kad budemo bili na oba fronta, brze cemo stici do deteta Rolling Eyes ). Svejedno i dalje verujem da mogu imati usvojeno i biolosko dete i gde nam se posreci samo ce na neko vreme odloziti onaj drugi put, u svakom slucaju, necu odustati....ali vidis i sama, sve uzasno dugo traje i tako je neizvesno tako da treba raditi na sebi i podizati pozitivnu energiju. Recimo, dr Ljilja je primetila da imam puno strahova, a oni mnogo toga blokiraju u organizmu.
Ori, tebi je Ljiljce u komsiluku, zar ne...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 8/2/2012, 17:34

Ma jeste, i ranije mi nije bila daleko, ali sad...Baš blizu. Peške mogu do nje. Jedno vreme sam razmišljala i o majri pa ne odoh, a za Ljilju sam se opasno oštrila. Al sam nekako mislila da ću na IVF ići kasnije, pa da imam vremena.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 8/2/2012, 17:41

E, da, ti ne ode kod Majre...da proveriš da li leti na metli ili ne... lol! šalim se, naravno...
Sad će da ti uspe vto, pa ćeš kod Ljilje za lakši porođaj, kao Severina, koja je btw, takođe njen pacijent...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 8/2/2012, 17:44

Hahaha, ne laži da mi Seve dolazi u komšiluk lol!

Kaži mi da li bi imalo svrhe otići i ako mi uspe, zbog štitne i prvog trimestra koji je meni rizičan. Da li uopšte čačka tad
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 8/2/2012, 17:50

Ne znam, ali mislim da nije loša ideja. Vidiš, čačkala je i čačka Severinu... lol!
...Tuli zna koliko je Ljilja zanimljiva kad priča njene dogodovštine...vrlo je ekspresivna... Very Happy


Poslednji izmenio Struzzo dana 2/3/2012, 16:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Orline 8/2/2012, 17:57

Hahaha, baš me nasmeja.
Zvezde, bogataši i njihovi problemi lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Annie 9/2/2012, 13:27

Htela sam da pitam ako neko od vas zna sledece - ove nedelje mi je treca nedelja kako pijem mumiju sa sokom od sargarepe po Majrinom savetu, pa kada sam pre 3 dana radila hormone jer mi je bio 2. dan ciklusa, ispostavilo se da mi je
FSH - 4
LH - 0,9
Estradiol - 30
A inace mi FSH vec 2 godine nikad nije bio nizi od 8. Pa sam u ogromnom cudu od kud sad ovo....kazala mi je dr Bilja Arsic da to nema nikakave veze i da mi variraju hormoni jer polako ulazim u menopauzu.
Da li neko od vas zna kako je ovo moguce i sta znaci?

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 10/2/2012, 08:07

Annie, ti si već rađala...piše sekundarni sterilitet...koliko si imala godina kad si rodila...
Imaš ovde odličnu temu o varirajućem FSH.

Možda je bolje da odeš kod endokrinologa S. Vujović, ona će ti više reći na tu temu nego bilo koji ginekolog. Pogotovo što se ona vrlo ozbiljno bavila menopauzom i preuranjenom menopauzom. I o njoj imaš ovde, na ovom pdf temu. Very Happy

Pozdrav!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Annie 10/2/2012, 10:05

Struzzo, nisam radjala na zalost, nego sam abortirala 1995. godine
Hvala ti puno na uputu za tu temu o varirajucem FSH, pogledacu.

Idem vec skoro godinu dana kod Vujovicke, treba da odem opet za mesec i po dana, a mozda odem i ranije jer me jako zanima sta se to desava u mom organizmu. I tu si u pravu, jer je to ipak podrucje za endokrinologa a ne za ginekologe.

Pozdrav!

Annie

Broj poruka : 102
Location : Beograd
Datum upisa : 22.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 10/2/2012, 15:33

orline ::Kaži mi da li bi imalo svrhe otići i ako mi uspe, zbog štitne i prvog trimestra koji je meni rizičan. Da li uopšte čačka tad

Naravno, ja išla, da mi pojača cirkulaciju...nisam dugo. Ljilja mi je na bockanju,8-mi dan po ET,kad mi je kontrolisala pulseve na moje pitanje da li su jači, je li uterus napet, rekla da u toj fazi, kad ciklus treba da izostane, puls treba da bude slab. Ja onako,bojažljivo iiiiiii kakav je? Odgovor je bio neće ciklus uskoro. Very Happy To me je držalo, kao da mi je rekla trudna si. Very Happy

Znam za Severinu....i mnoge dr. estradnjake. Jako puno njih odvikava od pušenja.
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 10/2/2012, 18:50

tuli ::Ljilja mi je na bockanju,8-mi dan po ET,kad mi je kontrolisala pulseve na moje pitanje da li su jači, je li uterus napet, rekla da u toj fazi, kad ciklus treba da izostane, puls treba da bude slab. Ja onako,bojažljivo iiiiiii kakav je? Odgovor je bio neće ciklus uskoro. Very Happy To me je držalo, kao da mi je rekla trudna si. Very Happy

Joj, sva sam se najezila...
I meni je rekla za bockanje 7 dana posle ET. Samo sto se ja bojim da je necu moci nista pitati tad...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Gugica 13/2/2012, 15:15

Devojke, samo da vam se javim... koliko su me vasi komentari vezano za Majru naplasili, toliko sam dobro prosla cini mi se Very Happy . Naravno,imam neki poremecaj hormona,i iz tog razloga imam odsustvo ovulacije. To mi je odmah rekla,iako sam ja mislila da se to krajem godine stabilizovalo obzirom da je moja dr podsticala klomifenom. Medjutim Majra je izricito rekla da ja nemam ovulacije,i da su ti folikuli zapravo bili corci Sad . Nije mi davala resenje,samo je govorila da moram da vidim sta cu...ah da, na pocetku je rekla da sa takvim hormonima jos 10 godina necu prirodno ostati trudna. Na moje pitanje sta dalje,i kako da pomognem sebi govorila je da vidim sa ginekologom!!! Onda sam konstatovala ,glasno naravno, da ja nisam lekar i da ne mogu da znam da li me moj doktor usmerava u dobrom pravcu,pa bi mi znacilo da mi kaze sta da radim. Onda je pitala kog dana ciklusa sam radila hormone..posto je to najcesce bio 2.dan, ona je rekla da moram da tokom celog ciklusa proveravam hormone,odnosno 2.,7.,14. i 21. dana, i da ce se tada i videti da nisu u redu. Na pitanje da li sam beznadezan slucaj,rekla je taman posla,ali ona nece da me leci,hoce da lekari probaju da rese moj problem, ukoliko mi se ucini da to ne ide dobrim putem da samo odem kod nje,bez zakazivanja,i da ce tada ona preuzeti stvar u svoje ruke,ali mi je delovala prilicno uvereno da ce lekari uvideti sta nije u redu,i da ce lekovima probati da srede taj disbalans. Rekla mi je cak da imam policisticne jajnike,a to mi nikada ni jedan lekar nije rekao Shocked . Pitala je da li je neko sa oceve strane bolovao od karcinoma...ne koliko ja znam,samo je pitala kako mi je tata,eto to me je malo zabrinulo. U sustini nije mi bilo neprijatno sa njom,cak sta vise mislim da se i nasmejala par puta.... zivela sam u Rusiji ,pa mi ni komunikacija nije bila otezana sa njom Very Happy ,a i iskreno mislim da su me svi vasi komentari dosta pripremili na to da budem smirena .
Eto toliko...videcemo sta ce dalje biti,u svakom slucaju cu je poslusati. I da vam dam jos jedu info, u petak sam zakazala pregled kod Larise Sukanove, za one koji nisu culi evo linka http://www.magicnobilje.com/alternativna/larisa.html . Idem da probam i to Very Happy

Pozdravcici svima,

Gugica

Broj poruka : 5
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 13/2/2012, 15:22

Gugice, jedva čekam da nam napišeš svoje iskustvo sa tom dr Larisom(čini mi se da je dr?). Da li si dugo čekala da ti zakažu pregled kod te dr Larise? Koja je cena...?

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 10 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 23 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu