KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crna Gora

+39
Cupava
Deni
KoMetaK
cicsa80
bak
Mali Princ
MAAKKI
Shizika
lolipop
dr mali pariz
djole42
BiKsi :)
Milijana
nena beba
vajsi
TetaSneki
mala parizanka
Lily
era
eni
Sami
adriatika
Orline
MARA
bebko
caci
tuli
nesalela
brinbili
Jelence
Nekica
Gala
maus
Jeckie
Hitron-Luka
NINA1
HappyGirl
vakic
tanjaz
43 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od anak 16/7/2011, 10:13

Loli, prelepe su ti sličice, baš ti se divim što si otišla pod Ostrog i prenoćila tamo, mislim da je to ono što nam svima treba.
A i sličicu u kupaćem si mogla okačiti, kako ja, šta ima veze zbog linije, ja sam se od novembarskog neuspeha ugojila 10 kg i dobila strašni celulit, ali.............baš me briga, sve ću srediti kad rodim likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od Mirjana 18/7/2011, 01:05

Obožavam ovu reku...kao i Drinu. Čarobna boja i čistoća! Divno yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od Mirjana 13/9/2011, 14:11

Slike su mi mutne.....po neka je dobra. Nisam puno slikala, ali sam živela svaki sekund koji sam tamo provela. Pela sam se stazom pokajanja, BOSA po šljunku i velikom klizavom kamenu, moleći se za sve nas!!! Mišići su me boleli tako da sam imala utisak da ću jednom samo stati i više se neću pomeriti. Srce mi je bilo 300 otkucaja u minuti, i kada sam stigla do Manastira bila sam potpuno mokra, a boja lica mi je bila ljubičasta. Čim sam ugledala Manastir, sve je prošlo!
Crna Gora - Page 8 Dscf2734


Crna Gora - Page 8 Dscf2739e


Crna Gora - Page 8 Dscf2719la


Crna Gora - Page 8 Dscf2721u


Crna Gora - Page 8 Dscf2705q


Crna Gora - Page 8 Dscf2725c



Crna Gora - Page 8 Dscf2704c




Crna Gora - Page 8 Dscf2735p


Crna Gora - Page 8 Dscf2709j


Crna Gora - Page 8 Ostrog1
Spavalo se na zemlji! Izgleda grozno...kao skup cigana čergara Very Happy Dobiješ tri ćebeta i ko ima sreću, neki sunđer. Noć je jaaako hladna. Ja nisam mogla zaspati do pola noći, jer su me nervirali neki "iscelitelji", a kada sam napokon legla, spavala sam kao beba-NIKADA LEPŠE! Zaboraviću svoj strah od uzanog puta i provalije, i prvom prilikom ću otići da opet zaspem i probudim se u tom raju! smajli angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od ananana 13/9/2011, 16:56

Miro, bas si nam nedostajala!! Slike sve govore!!

Puno ti hvala sto si se i za nas pomolila! Ja sam se sva najezila!!
Dusa nasa, divna si!!!

love ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od Mirjana 13/9/2011, 17:03

Dok čekam mm-a pisaću...mada ne odgovaram za rukopis Laughing Umorna sam!
Nije nama samo zdravstvo u haosu! Naši ljudi su jednostavno ...sirovi! Neobrađeni, nezainteresovani, neoupućeni, neobrazovani, ali imaju želju da pomognu i ubeđeni su da sve mogu i znaju, pa svuda prave haos!
Tako ti ja pre, malopre opisanog, spavanja odem na ispovest. Ispovedao moj Duhovnik, što mi je izuzetno prijalo! Sačekam i drugaricu koja je trebala spavati do mene, pa kad' je ona završila krenemo ka konačištu. No, međutim, (što kažu neki) ne može se proći! A sve zbog toga što se na uzanom delu između sunđera, ćebića i vreća za spavanje, skupila rulja iscelitelja, koja pokušava da istera NEŠTO iz, navodno POSEDNUTOG pripadnika romske nacionalne manjine c
Dakle, slika je ovakva. Neke žene kažu:"Ponavljaj za nama-Sveti Oče Vasilije", a kada to kažu on pada i grči se!!! Na šta neki muškarci govore:"Pa da vidiš, demon ne može da sluša!"
Na to ti se i moja drugarica primi, jer je isti POSEDNUTI par sati ranije, prišao njoj i iz čista mira je zgrabio za ruku i rekao:"Gde si sestro?!" Ona je to shvatila kao vapaj za molitvenu pomoć, pa je dobila želju da se i ona priključi isceliteljskim snagama.
Ja se pitam ko je tu lud, i pokušavam da joj objasnim da ako je neko bolestan, a naročito duševno bolestan, da mu možeš načiniti veće zlo pokušavajući da mu pružiš nestručnu pomoć...ali, ona počinje da plače i pita me da li ja to nju ubeđujem da ona ne treba da se moli za nekog!!!
Ljudi moji, za sve to vreme se i predstava sa Romom nastavlja, a ja gledam u svoju drugaricu i ne mogu da verujem...
Čoveče, ja sam na Ostrogu, a gledaj šta se oko mene dešava-kao da sam u zoni sumraka!
I lepo se okrenem i odem do ispovedaonice. Zamolim one koji su čekali da me propuste jer mi je hitno neophodna pomoć Sveštenika, i kada je onaj koji se tada ispovedao izašao, ja uđem i objasnim Svešteniku da ne mogu da prođem jer ljudi rade "to i to!" Odmah je izašao i prišao rulji, razgrnuo ih i pitao onog, što leži i grči se, kako se zove. On kaže, npr. "Goran". A Sveštenik će:"Ajde brate Gorane za mnom da se pomolimo. A vi ostali, idite na spavanje". Imam utisak da su poludeli od muke što ne vide kroz zid šta se tamo dešava, ali su svi u potaji čekali da vide da li je spašen.
Ono što je meni rekao Sveštenik je:"Glumac! Folira! Da je moj, dobro bih ga isprašio!"
Taman sam se smirila i legla, donose devojčicu na nosilima i polažu je na zemlju. Njoj i njenim roditeljima prilazi NOVI ISCELITELJ i kaže:"Ne znam šta su vam doktori rekli, ali ja znam šta je njoj. To je želudac, pomerio se. Treba da idete kod neke babe koja to zna da ga namesti. A sada ću joj ja pročitati Akatist i molim ljude da mi se pridruže.
Otac od devojčice lepo zamoli čoveka da se ne skupljaju oko male, i da je ostave da spava, ali on kaže:"Ćuti i moli se"! I kreće da čita!
Ja gledam i ne verujem. Ove moje kažu:"Mirjana idi po Oca"..a mene sramota da ga opet prekidam. Predstava je trajala 15min..i taman sam htela da šaljem sms Svešteniku, kad dolazi jedan, neki tamošnji. Ne mogu da vam opišem kako je smireno poslao iscelitelje da se mole za sebe i ostave ljude da spavaju u miru i tišini!
Tada sam spokojno zaspala, i probudila se za par sati naspavana! Iako naspavana, bilo mi je žao što su me probudili! Sve je trajalo kao tren, a ostavilo je utisak kao da je trajalo vekovima!
Sveti Oče Vasilije, slava Ti i milost!


Poslednji izmenio Mirjana dana 13/9/2011, 22:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od ninica2 13/9/2011, 18:04

Draga Mirjana kada sam videla slike natera mi suze zeno bre...svaka ti cast i hvala ti puno ... smajli angel
A sto se tice dozivljaja Boze sacuvaj pa kada ce to prestati mislim primitivizam kod ljudi strasno... No a slatko me nasmeja kod onog dela da si se taman spremala da svesteniku posaljes sms hahahaha queen ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od cicsa80 13/9/2011, 18:42

Mirce slike su divne. Ko moze i ima zelju treba da ide. Mi bili letos, nismo spavali ali je osecaj koji se na moze opisati. Vidim bosonoga si isla likeit Naznacila nas na papiru a zelju poslala tamo gde treba srca
Oni pomagaci, icselitelji ili sta vec, sramota na takvom mestu da nekog zaludjuju. Dobro, ima nas raznih....
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od Mirjana 13/9/2011, 19:29

sunny Drago mi je sto vam se svidja izvestaj. Meni je malopre riknuo modem, pa jos par slicica kacim kada ga zamenim. Cmokic
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od MAAKKI 13/9/2011, 20:20

Mirjana slike su prelepe, i sama sam dva puta bila pod Ostrogom jednom sam spavala dve noci, a drugi put ne. Ako postoji osecaj spokojstva koje ja ne poznajem onda sam to tamo osetila. likeit
To sto dozvoljavaju da se takve stvari tamo desavaju je vec neka druga prica i neko bi trebao da odreaguje na tako nesto, ali sta je tu je svako zna kojim je poslom otisao tamo. Rolling Eyes Shocked Mad
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od lolipop 13/9/2011, 21:55

Divne slike Mirjana, likeit . Divan je osjećaj koji se tamo doživi.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od dr mali pariz 13/9/2011, 22:12

lolipop ::Divne slike Mirjana, Crna Gora - Page 8 612963 . Divan je osjećaj koji se tamo doživi.
Crna Gora - Page 8 561840 sve se slažem...za ostatak-zanemariti,ali ko nije bio,boravio,noćio,a ima vere i volje,treba! Crna Gora - Page 8 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od Mirjana 13/9/2011, 22:30

ananana ::Miro, bas si nam nedostajala!! Slike sve govore!!

Puno ti hvala sto si se i za nas pomolila! Ja sam se sva najezila!!
Dusa nasa, divna si!!!

love ljubav
ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od KoMetaK 14/9/2011, 02:51

Mirjana, ja se rasplaka gledajuci slike i citajuci tvoj dozivljaj. Hvala ti puno sto si se pomolila za nas, gresne i nedostojne, znam da sv. Vasilije svuda stize da uslisi molitve. yes Neka pre svega Tebi, tako velikodusnoj i revnosnoj ispuni tvoje molitve!
Podsetila si me na moj boravak tamo i nocenje, samo, nije bilo toliko "iscelitelja", ali je bilo onih uprepodobljenih bakica da nas posavetuju da se sa lakom na noktima ne ide u svetinju! yes Ja sam jednom isla bez spavanja, a drugi put sam vodila brata svoje prijateljice, koji se preporodio posle 2 dana tamo. I, da, prvi put sam isla zbog bolesti svoje prijateljice, i dok sam stigla kuci, ona stala na noge, a 3 meseca je bila u krevetu.
Sveti Oce Vasilije, moli Boga za nas! molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od Mirjana 14/9/2011, 13:58

Metaurina ::ali je bilo onih uprepodobljenih bakica da nas posavetuju da se sa lakom na noktima ne ide u svetinju! yes
molitva
Jaooooo, onaj rozi lak na mojim nožnim prstima je samo optička varka! To neko želi da mi smesti! Nisam ja takva-ja sam poštena! Laughing Laughing Laughing Divne bakice!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crna Gora - Page 8 Empty Re: Crna Gora

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu