KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Julska topla jutra...

+13
HappyGirl
bebko
Nekica
Orline
brinbili
MARA
maus
caci
adriatika
Jelence
tuli
nesalela
Hitron-Luka
17 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od caci 22/7/2009, 21:28

Dobro vece cure.Julska topla jutra... - Page 6 23_29_125Mi stigli danas.Proveli smo se fantasticno lepo.Pricacu vam vise sutra i a i slikice postavljam cim se sredim saJulska topla jutra... - Page 6 3_13_5Julska topla jutra... - Page 6 3_13_6
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od Hitron-Luka 23/7/2009, 07:11

Jutro cice devojcice

Caci dobro dosla Very Happy
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od MARA 24/7/2009, 09:51

Ja cekam b b b slike da nam postavi ova nasa Caci a nje nema.
Aj Caci pisi kakav je bio smestaj,u kom delu ohrida ste bili,kakve su cene i tako to?
Procitah da ste se lepo proveli,a sve ostalo me interesuje jer mozda i mi skoknemo na 7 dana u avgustu,tako se nesto dogovaramo a sta ce ispasti zavisi od posla mm.
AJ ljubim vas sve zemske,aj sad sve u hladovinu ili na nekom bazenu,reci........
Nasa Adri se verovatno brcka a i Happy-ce nam nema dugo i ona se brcka.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od Hitron-Luka 24/7/2009, 10:18

Jutro i od mene Very Happy
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od tuli 24/7/2009, 11:53

Devojke drage,dosao petak Very Happy Samo da vas sve ljubnem jer danas pocinje moj duuuugi odmor.Kad se vratim nadam se da ce biti puno lepih iznenadjenja i visokih beta. zagrljaj poljubci poljubci poljubci
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od caci 24/7/2009, 16:09

Jao kakje dnas Julska topla jutra... - Page 6 28_1_20
Al ja kazem pa neka je,leto je i treba biti vruce.Dosta nam je biloJulska topla jutra... - Page 6 28_2_4v.Mi uzivamo u nasem dvoristu ujutro.Tokom dana smo kuci i bas nam je prijatno unutra,uz klimu a posle podne ponovo u dvoriste u bazencicu.mislim Marko se kupaJulska topla jutra... - Page 6 28_1_1 ali i ja cu da se brcnem majkemi.Julska topla jutra... - Page 6 36_1_69
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od MARA 24/7/2009, 18:08

Au zene da vam kazem kako ja imam glup i prost komsiluk kad tako moram da kazem.
Inace u nasoj kuci imamo mega market koji smo do pre 6 meseci mi drzali al sad da se malo i od toga odmorimo pa smo drugima prepustili posao.
Odem ja u marketu i tu neke komsije i komsinice,Viktor mi u ruci obucen u narandzasto-zelenu kombinaciju i sta cu da cujem od komsinice koja ima 25 god i zna da mi imamo decaka pite me komsika kako se zove ova tvoja devojcica a ja ladno Viktor.
Ona meni kakvo je to ime?ja opet musko.
Videla je da sa mnom ne moze izaci na kraj pa kaze pa obucen je u narandzasto zeleno a to je zenska boja,a ja sta da kazem budali v .Onda tamo stoji ispred kase neki covek i kaze i ja mislim da je zensko a ja e ocete da vam pokazem dal je zensko glupi narode-nisam mogla izdrzat takve komentare.
Ma vi nemate pojma koliko ljudi umeju da mrze i da budu zavidni to je pravi uzas.
E Maus ti zaglavi sa Kikindjanima?
Jutros te vidoh da virkas i za tili cas nestade,i ne napisa nista-nama tvojim drugarkama.
ljubim te
i sve vas zemske
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od Jelence 24/7/2009, 22:55

Ma joj Maro ne uzbudjuj se,ali si ladno trebala daim pokazes ko je devojcica,a ko decak,ta kombinacija boja je neutralna i mogu je nositi i devojcice i decaci,ali narod je prost pa to ti je.



Ljubac za vas drugarke,a aMaus ljubi kikindjane najsadje.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od NINA1 25/7/2009, 12:53

devojke pomagajte u velikoj sam dilemi neznam sta da radim zadnju vesticu sam imala 23.6 i trajala mi je 10 dana ( sto sam bila celo vreme pod stresom) ali je islo po malo.
znaci sad sam trebala dobiti 20.7 tad mi je bio 28 dan ali ja jos nisam dobila .i zadnja 3 dana imam non stop na tolet papiru nesto belo ko malo veca kap krvi 9 jer preko dnevnog uloska se nevidi pa stavim posle svakog brisanja malo tolet papira da bi videla dali ga ima i koliko obilno )meni se to belo poljavi uvek 2-3 dana pre pocetka vestice ali samo jednom i to mi je znak da se priblizava .a ovo me vec izludi jer trckaram svakih pola sata - sat i uvek vidim da ga ima.a inace oko 20 su me bolele grudi a pogotovo leva i to najvise oko bradavice i to je trajalo dan dva i prestalo.celo vreme imam osecaj ko da cu dobiti znate i same kakav je to osecaj.mm me zeza ako sam trudna da nije njegovo jer on ima samo 4-6 komada sperme i da neveruje da je jedan naso put do moje j.c.sto i sam zna da ga nisam prevarila.jer nesme da se nada da cemo postati bioloski roditelji
ja nemam nikakav osecaj da sam trudna nego se sve boljim da mi se opet nije ciklus pomerio ili da nemam nedalj boze neku cistu jer je nisam imala odavno a i nisam bila kod ginekologa od prosle godine u maju mesecu.evo sad dok sedim imam osecaj da mi je ko ulozak pun( razumete taj osecaj kad se napuni krvi) a ja nemam ulozak ni dnevni na gacicama nego imam taj lud osecaj.garant sam vec pocela da zamisljam da sam trudna.a inace non stop bi mogla nesto jesti a pogotovo nesto slatko.
izvinite sto sam vas udavila ali neznam sta da radim i mislim sta je.a neradi mi se test jer se boljim neuspeha a i neide mi se jos kod dr.poslala sam pitanje na sajt 21.dan i oni kazu da radim betu ili da mi je to od stresa,premora,hormona ili povecana telesna masa s.jedino u zadnjih mesec dana sam sigurna da nemam nikakvih od tih problema jer sam izgubila 1-2 kg u zadnja 2 meseca.
hvala unapred na odgovoru
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od maus 26/7/2009, 13:27

Dobro jutro svima!
Maro, bice takvih komentara jos puno. Ja to uvek okrenem na salu. Pre 2 meseca krenula sa Anom u setnju. Ona sva u crvenom , pa neki cvetici , masnice po majici...i pita mene jedna zena:" Jaooooo, jel` to decak?" Ja kazem:" Jeste!" Ta ista zena:" Jaooooooooo bas je slatkAAAAAAAAAAA." v v v
Nina ne znam sta je u pitanju. Kupi test, mozda si trudna, pa proveri igra
Caci i ja se brcnem sa Anom u bazenu, nema nista lepse sem moje DRINE. Iskupala sam se u petak a i Ana. Bilo je super. Malo sam i glumila spasioca. Srecom da sam se nasla u blizini coveka koji se davio. Prvo sam mislila da tako pliva, koji sam ja lik v Covek cas potone,cas izroni, ja kontam hladi malo glavu. Dreknula sam COVEEEK SE DAAAAAAVI mislim da me je cela plaza cula. Doplivala sam mu iza ledja, srecom da je obala bila blizu. Bio me je strah da me ne povuce sa sobom. Ni sama ne znam kako sam ga obuhvatila oko grudi i gurala ga prema obali. Tako se opustio da sam mislila da je mrtav. Ubrzo su se u vodi nasla pomoc i izvukli coveka. Malo se nagutao vode, nista strasno. A davio se jer je zagrejan uskocio u vodu i uhvatio ga grc u obe noge. Video me je da prilazim i bio je svega svestan, opustio se jer je znao da samo tako moze pomoci sebi a i meni. Posle smo se zezali i smejali, a mene su prozvali sirena. Kazu da sam toliko vikala da me je culo pola Srbije.
Znaci dame moje, uvek se prvo dobro pokvasite pa onda pravac u vodu.
Jos malo pa nam stize Happy radost radost radost
Nekice gde su slike sa morETA?
Svima veliki poljubac ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od MARA 26/7/2009, 16:20

Au Maus i kod vas u Loznici ima takvih budala v .

Slucajno sam juce saznala da u komsiluku(na 300 m od nase kuce)zivi jedna zena iz loznice od pre godinu dana.
Ja se zaista odusevila koliko zena lepo prica,i posle pricala mm a on meni ma sta je tebi ljudi iz tog kraja pricaju ubedljivo najlepse u celoj Srbiji,a ja njemu to verovatno zbog Vuka K.?Zar ne? Laughing
E Maus sta da ti kazem ti si zena zmaj krecis,kosis,....spasavas plivace..sta jos necu da cujem od tebe'
U svakom slucaju alal vera.
Ko cuvao Anu dok si ti spasavala coveka?
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od Jelence 26/7/2009, 21:55

Pa da, ovde sve same heroine,naravska stvar kad smo kutnjakinje,Maus BRAVO ZENO,SVAKA TI CAST zagrljaj srca1 usne


Zemske ljubim vas,pa se pisemo sutra
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od maus 27/7/2009, 09:46

Dobro jutro zene drage?
Gde ste , sta radite?
Danas stize Happy kuci, ako nije u medjuvremenu promenila plan i program svog letovanja pa odlucila da jos malo brcka svoje none u morETU.
Adriatika sada uziva, ako tako i treba Very Happy
MARA ::
Ko cuvao Anu dok si ti spasavala coveka?
Milan je bio sa njom na plazi. Kada me je cuo koliko urlicem,i da pokusavam da mu pomognem samo je Anu dao nekoj zeni i poleteo u vodu. Za sve ove godine koliko sam na Drini, a ima ih preko 30, ovo je bio 3. slucaj davljenja. Srecom niko se jos nije utopio, bar ne na mestu gde se kupamo.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od caci 27/7/2009, 10:32

dobro jutro cure. ff
Od danas pa do 20.08 menjam sestru u salonu dok je ona na godisnji tako da ce mi dan biti malo ispunjeniji.radujem se tome. d
Misicu moram ti cestitati na hrabrosti. b
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od MARA 27/7/2009, 11:26

Dobro jutro curice.
Caci u kakvom salonu pocinjes da radis?
Frizerskom ili ???????????
Super je to draga........
ljubim vas
happy dolazi kuci radost
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od Jelence 27/7/2009, 14:04

Dobro jutro devojcice i decaci,evo me Maus inspirisala pa promenih avatar,a ova mala sto viri iz tvog avatara je 100 % Milanova cerka Very Happy

Samo da vas sve pozdravim odoh da kuHam rucak,dok nije stigao muzic inace ce da bIdne borba Wink
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od maus 27/7/2009, 15:09

Jelence ::

Samo da vas sve pozdravim odoh da kuHam rucak,dok nije stigao muzic inace ce da bIdne borba Wink
De de poleti !!! Znam ja kako je to kada zakasnim sa ruckom.Vise puta je bilo boks pa sam morala nositi cvikenzi i kad je oblacno Wink
A gle te male na ljuljasci likeit
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od HappyGirl 27/7/2009, 15:35

NAJBOLJE ŽENE evo mene Very Happy radost Mnogo ste mi nedostajale! Imam toliko utisaka koje bi podelila sa vama i slika i... Mnogo vas cmačem ali žurim trčim da vidim moje tri zvezde moju decu. Oni su moja najveća sreća i blago. Pa kada se vrnem sledi detaljno išćitavanje kutka jer sam samo površno po nešto pročitala sa mora... ljubim vas pa se pišemo..

Maus neka dragi Bog blagoslovi i tebe i tvoju porodicu za to nesebično delo i što nisi kalkulisala i mislila na sebe i što te strah nije paralisao. love as cvet love grljenje zagrljaj da nisam žensko i da nisam u braku ja bi tebe ženio yes as Very Happy radost

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od MARA 27/7/2009, 17:21

Happy,happy radost radost radost
Super za lepo proveden odmor i cekamo slikice.
Ti si carica zeno,
da nisam zensko i da nisam u braku je bi tebe zenio
ovo ti je dobro majke mi mile  b  b  b
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od Hitron-Luka 27/7/2009, 18:04

Misu, bravo za hrabrost.....ti si nasa queen ..... yes yes


radost radost Vratila nam se Happy radost radost
zeno bas si nedostajala ,jedva cekamo utiske sa moreta Very Happy
cvet
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od Hitron-Luka 27/7/2009, 18:10

Ninice-devojcice zaboravi da ti odgovorim,na tvom bi mestu uradila kucni test,nikad se ne zna Very Happy .....
ajd pa javljaj sta se desava Wink

Novi avatari nemam reči
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od maus 27/7/2009, 21:11

Gde si bre Happy???? Dobro nam dosla i jedva cekam detaljne izvestaje i slike radost radost radost Izljubi decicu za mene igra igra igra A to sa zenidbom si me tako nasmejala...jao koji si ti lik.
A i verujem da bi svaka od vas reagovala isto.
Jelence zgotivi stogod za rucak???
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od maus 27/7/2009, 21:26

Nesto mi se osladilo da menjam avatar Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od caci 27/7/2009, 21:56

Jao bre misicu imas najlepsi avatar likeit
heppy dobro nam dosla i jedva cekam slicice i utiske .
A jelence bas si me nasmejala oko rucka.ja jos nisam nocela cvikice i kad je oblacno jer moja svekrva kuva rucak a mi jedemo sreca ,zar to nije divno. lol!
 b  b  b  b  b  b  b al mi se place,nadam se da cu uskoro na svom katu se preseliti i sama kuvati rucak za mm.
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od Jelence 27/7/2009, 22:34

Jao koji avatar maus EXTRA je,ljubi to preslatko bice sa fotke usne
Happy dobro dosla i obavezno fotkei onu sa one svadbe u haljini,da,da nisam zaboravila ........

E jesam zgotovila sam MM krompir i peceno pile,a ja pojela iza Andree kelj sa teletinom,e sto je bilo ukusno,ziv bio onaj ko je skuvao Very Happy

Caci nadam se da ces vrlo brzo kuvati ruckic u svojoj novoj kuhinji za svog muzica,to je meni i dan danas pravo uzivanje,volim kad on slatko pojede ono sto sam spremila/


Ljubac zenske
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Julska topla jutra... - Page 6 Empty Re: Julska topla jutra...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu