KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju

+8
missile
Struzzo
3023456
anak
dr mali pariz
natasa lt
Lily
bebana
12 posters

Ići dole

Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju - Page 2 Empty Re: Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju

Počalji od nesalela 6/10/2012, 14:46

Ja sam radila kod Ivanovića i uspeli smo iz prvog puta....mene što se tiče njima sam veoma zadovoljna, ukoliko ne uspemo prirodno drugi put ćemo opet kod njih raditi....Sve je stvar iskustva i sreće....Ko se opekao naravno da ne misli dobro....ja npr. o Frontu ne mogu dobro pričati nikako što se tiče insiminacija i pregleda i UZ i svih briseva i onih nadrndanih baba na prijemu itd....To je moje iskustvo....Sa srećom svima gde god otišle.... Very Happy
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju - Page 2 Empty Re: Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju

Počalji od bebana.bebana 21/10/2013, 14:17

moje iskustvo sa dr tulicem i osobljem gaka je uzasno....nadrndani su i neizanteresovani za rad....izbegavajte ih u sirokom luku,pogotovu ovog dr
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju - Page 2 Empty Re: Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju

Počalji od Arya 6/11/2013, 11:29

Ja se jos uvek dvoumim izmedju Genesis i Ivanovica.

Treba mi necije iskustvo i misljenje gde otici. O obema klinikama sam citala dosta (citala sam dosta o raznim klinikama ali su sve otpale osim ove dve) i misljenja su zaista dobra. Ima naravno i losih ali u mnogo manjem procentu.

Je l moze mali savet za mene... :)
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju - Page 2 Empty Re: Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju

Počalji od nena beba 6/11/2013, 22:49

Arya, i ja bih ove dve izdvojila, iako sa Genezisom nemam licnog iskustva, ali vidim veliki broj zadivoljnih....
Sto se Ivanovica tice, iako sam tamo imala 1 neuspesan pokusaj vto jer su folikuli pukli pre vremena, mislim da su najbolji u Srbiji. Pre svega zbog jedinstvene dijagnostike koji niko drugi koliko znam ne sagledava tako siroko.
A to je cini mi se najteze, sve ostalo u postupku je rutina i kvalitetna oprema i laboratorijski uslovi.
Goca ima mnoge mane, ali sve ih treba zanemariti pred cinjenicom da otkriva uzroke neplodnosti.
Za razliku od npr jevremove koji po mnogim iskustvima idu samo na ponovne pokusaje.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju - Page 2 Empty Re: Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju

Počalji od Arya 7/11/2013, 05:34

nena beba ::Arya, i ja bih ove dve izdvojila, iako sa Genezisom nemam licnog iskustva, ali vidim veliki broj zadivoljnih....
Sto se Ivanovica tice, iako sam tamo imala 1 neuspesan pokusaj vto jer su folikuli pukli pre vremena, mislim da su najbolji u Srbiji. Pre svega zbog jedinstvene dijagnostike koji niko drugi koliko znam ne sagledava tako siroko.
A to je cini mi se najteze, sve ostalo u postupku je rutina i kvalitetna oprema i laboratorijski uslovi.
Goca ima mnoge mane, ali sve ih treba zanemariti pred cinjenicom da otkriva uzroke neplodnosti.
Za razliku od npr jevremove koji po mnogim iskustvima idu samo na ponovne pokusaje.
Hvala ti puno na odgovoru. <3

Posle, ne zna im se broj-lekara i njihove neizmerne ljubaznosti, nista nisam dobila osim praznog novcanika i neodgovorenih pitanja.

O Dr. Goci sam citala i pravo da ti kazem, ako je ona strucnjak i ako pronalazi resenja, drugo me uopste ne zanima.

U Beogradu sam pa su mi Ivanovici prakticniji, nego odlazak u Novi Sad.

Odlucila sam ja vec, ali eto da jos onih 1% nedoumice obuzdam. Very Happy
Arya
Arya

Broj poruka : 60
Godina : 41
Datum upisa : 10.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju - Page 2 Empty Re: Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu