KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ishrana bebe - Zdravi recepti

+41
Stenli
Ancica 87
Vuchica
ragaco
Ninche
bulevarka
mijaki
Marie
dr mali pariz
dacans
Tanja83
Botox
Ema78
Mirjana
anak
Shizika
bokica
heart84
Gramatika
nena beba
penelope
noja
Marija86
ZarPtica
cici
lena
Mali Princ
agata
Dunja L.
Anuska
Nefertari
maša
zoxa
Lily
Orline
Tinche
nabla
Gala
eni
Kata
maus
45 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 12/5/2013, 19:02

protiv stucanja mu samo das da siki, ne treba nikakav limun.... eto, mozda pomogne nekome
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 12/5/2013, 20:14

Da, da samo sika, kod nas je palilo uvek, sad posto sisa samo ujutru i uvece kad pocne da stuca preko dana dam joj vode na kasicicu i obavezno prestane.
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 12/5/2013, 20:24

Kod nas po nekad ništa ne pali Rolling Eyes Marie, kako ste došli do dva podoja? Sama si ukidala ili?
Cvrle još uvek sisa po 6 puta dnevno...nekad i više, ako bude štucanja, padova, plašenja...sika sve traume rešava Laughing Meni može da se desi da me pozovu za 15 dana na posao....ne znam šta bih tada radila sa sisanjem/dojenjem
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 12/5/2013, 20:46

ja sam sad upala u fazu da mislim da kad za koji dan pocnem s povrcem, to je vec uvertira za rucak
i pored voca probanog koje ide za uzincu, to je vec dva obroka
nesto mi to mnogo brzo Sad
dok trepnem imace sve nemlecne obroke, bojim se da ne prestane da sisa
sad bih ja i povrce uvodila polako, i ne u vreme rucka, da ne pravim drugi obrok nego u terminu uzine, msm zapetljala sam se u opisu
htedoh da oduzim uvodjenje drugog obroka
teze cu se izgleda ja odvici od sisanja nego on v
meni je bas frka da zbog cvrts eklope ne pocne da odbija siku
moram priznati da me to cini tuznom
ovako imamo samo nase vreme i nasu vezu

sveki mi je danas kad je bila onako usput pomenula kako ce on ici s njima na kop kad mi budemo radili
a ja ovako Shocked affraid
kazem ja njoj , molim?! nece to moci tako...
a ona kao, pa da, vi da radite, a kao da dodjemo vikendimka kad budemo mogli
nema od toga nista, svoje dete da ne vidjam citavo leto i da vijam dva dana i idem na kop da ga vidim.... grrrr
odakle joj samo te ideje, imam nekad osecaj da kao da zeli da mi ga preotme, al zivota mi, ne tripujem...
sad sam otisla u off, al nekako mi se prica nadovezala jer me ovih dana drma nesto, prosto najezim se kad pomislim da mozda nece biti tako vezan za mene ko sada i da mu nece biti sve i svja....
i sad cu naravno da zaplacem....
pms.... prva meca posle toliko vremena, malo dok se naviknem na hormone mozda....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 12/5/2013, 21:07

Laughing Sve mi ipak isto razmišljamo Laughing
Botox, ako je Prle kao Cvrle, ništa ga neće odvojiti od sise. Ovaj pojede čitav obrok žitarica, pa sisa, ruča meso s povrćem pa sisa, večera opet nešto od "čvrste" hrane, pa sisa Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 12/5/2013, 21:45

Nadam se da ne idemo u off, ali moram da se nadovezem i na Mirin i na Bojanin post... Nije bas ni off, ipak se radi o ishrani, a dojenje je na neki nacin najzdraviji recept za bebe lol!

Miro, nemam pojma kako, ali moja Juca se sa nekih 4 meseca sama, malo pomalo, uobrocila na 5 obroka dnevno, i to si mogao sat da navijas po njoj - oko 9, 12, 15, 18, 21, pa spavanjac. Tako da kad smo poceli sa cvrstom hranom oko 5 meseci bilo mi je lako da joj 1 po 1 sikenje zamenim obrokom.
E sad cemo morati uskoro to sisanje ujutru da zamenimo, jer pocinjem za mesec ipo da radim i nema sanse da joj pre posla dam da sisa, jer krecem pre 7, a ona jednostavno tad nije gladna, a retko se i budi tako rano. Valjda je jednostavno takva, nisam nista forsirala, a dete samo sebi napravilo raspored!

E sad ide drugi deo price, tj. da se nadovezem na Bojanin post - neke delove tvog posta kao da sam ja pisala pre nekoliko meseci... Ja mislila sad ce to polako sve, a vreme leti, ona sve veca, jaca, menja se, hvala bogu lepo prihvatila hranu i prosto sam se plasila sta cemo sad, pa kako cemo bez tog naseg vremena? Prvo smo zamenili 1 obrok, posle mesec dana dodje vreme za drugi, ona podnela super, ja kako tako, e ali treci sam morala vrlo brzo zbog posla, nesto sam im trebala na nekoliko dana- dete lepo rucalo i nastavilo da se igra sa tatom, a ja otisla u kupatilo i sita se isplakala. Ali i shvatih da je sve to deo odrastanja - i njenog, a i mog, tj sazrevanja kao roditelja... Tako da te potpuno razumem, ali veruj mi da ce proci to osecanje i uzivaces i u momentima kad ga hranis sada na drugaciji nacin.
Nama je vecernje sikenje najnajlepse, to mi je, a i njoj, zavrsetak dana, smiraj, zaokruzenje dnevnih aktivnosti. Znam da ce meni biti teze nego njoj kad budemo morali da prestanemo sa sisanjem skroz, a mislim da cemo zbog nekih seminara na mom poslu morati na jesen. Ali tako to valjda ide u zivotu, menja se sve, pa se prilagodjavamo!

Mislim i ja, kao i Mira, da nece on sigurno odbijati siku, ipak je to njima mnogo mnogo vise od hrane Wink
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 19/5/2013, 16:04

nama prvi mesec uvodjenja prosao super
mislim da jede bas lepo, pojede sigurnih 200 grama, nekada i vise
za ovaj prvi mesec uvela sam mu bezglutenske zitarice (pirinac, kukuruz, heljda i prpso) i vockice (sto sezonkse, sto egzoticne, suve, i po neku kupovnu kasicu....
bas je lepo prihvatio i sada imamo uvedenu vocnu uzinicu pre podne....
a pojavile nam se u piljarnici i sveze nekatrine i breskve one dlakave i kajsije, izbor je sve veci.... (od voca jede jabuku, krusku, kajsiju, sljivu, breskvu, mango, avokado, bananu...)

danas je napunio 7 meseci i krenula sam s popvrcem
dala sam mu tikvicu, skuvala je, propasirala i dodala kasicicu mas. ulja
samo je zijao i gutao, posle mi bilo zao sto nema jos, al bice sutra :)
to sam mu davala u vreme rucka, oko 1
naravno i dalje sisa i posle svojih obroka, toga se ne odrice ni on, ni ja :)
ovaj mesec cemo uvoditi povrce i htedoh ako se setim i stignem i gluten (psenicu, ovas i raz), pa da od osmog pocnem s zumancetom, mesom i mlecnim prozivodima....
no videcemo, polako....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od cici 20/5/2013, 14:18

Deda mu je pre neki dan kupio opet mango, smazao je dobro parce i to sam manog bez icega. ja sam mu sutradan napravila kako vocnu salatu dodala bananu i kasicicu slaga. Probali smo i jagode, obaozava ih i tresnje danas, malo se mrsti ali jede Wink i vice njam, njam yes
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 23/5/2013, 22:55

Bojana bravo za malog lepotana koji super rucka! Cici bravo i za tvog lepotana koji je probao mango, jagode i tresnje!

I moja cuca je probala tresnje, jagode nam rekla dr da preskocimo ove godine, mala je ipak, a tresnje mi bilo zao da joj ne dam jer sam dobila domace neprskane. Napravila sam joj ovako:
Saku tresanja izmiksala sa par kasicica slatke pavlake, nalila sa otprilike deci ipo jogurta i dodala Milupinih 7 corn zitarica toliko da se zgusne, malo ostavila da odstoji i... sve je smazala sreckica moja Very Happy

Probali smo pre neki dan i przenice, ali ne przene, vec iz rerne, po ovom receptu
http://www.coolinarika.com/recept/przenice-iz-rerne/
Jako su lepe, davala sam joj sredinu, a ja smazala korice, budu bas hrskave i to naravno ne zna da jede.

Polako treba da krenem da joj dajem ribu, a planiram i da proba u narednom periodu socivo, spanac, mozda pasulj.
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 24/5/2013, 13:54

Marie, super su ti ove prženice! Baš ću probati da mu napravim ovih dana...pošto trenutno odbija da jede-pisah na drugoj temi. Prešao je na sisu isključivo, jer se boji rastanka s istom Wink
Što se voća tiče, Cvrle je samo bananu i jabuku jeo onako ne obrađene i to je fino naučio sam da grize. Ostalo -kruške, kajsije, breskve, višnje, šljive je jeo (dok je jeo) svakoga jutra, po sadržaj jedne teglice. Kupovala sam mu one koje nemaju dodatak šećera, a to ne zavisi od proizvođača, nego od proizvoda. Npr, neke hippove imaju šećer, druge ne. Tako uzimam jednu po jednu teglicu i čitam sadržaj.
Za neki dan ističe 3 meseca ne uzimanja šargarepe, pa ćemo opet probati, s nadom da neće imati reakcija, što će reći da nije alergičan na šargarepu.
Mi smo sočivo i spanać probali, a pasulj ću čim počne da jede ko čovek Laughing
Trešnje, čim tata nađe neprskane, takođe će probati Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od cici 24/5/2013, 14:44

Marie, i mi cemo probati ove prezenice Wink mada moj klopa i obicne, kad hoce.
Mi smo u fazi da sve hoce sam da jede, tako da malo prospe, malo padne i traje duze a ponesto zavrsi u stomaku. obicno i prevrne tanjir pa se nadje i na podu.nesto mi zao da dam onolike pare za tanjir sa vakuumom, ali cu izgleda morati Wink
vidis, mi socivo nismo probali. dacemo babi zadatak da ga skuva. ja ga nerado jedem Rolling Eyes
Mirjana, sta bese sa sargarepom? zaboravila sam.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 24/5/2013, 15:29

Baš, baš se osipao od šargarepe!
E sad, trebalo je čekati tri meseca da se "izgube" ta antitela, pa da probamo opet. Tako sam ja razumela dr-a. Ako opet bude reakcije, vodim ga da dr vidi, pa ćemo videti da li da se radi alergo test. Ako ne bude reakcije, onda može da je jede, čemu se baš, baš nadam!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od cici 24/5/2013, 22:26

Aha, vrlo je neobicno da je alergican na sargarepu. moram da priznam da prvi put cujem. Pa ona se i daje medju prvim povrcem. Neobicno, zaista. Nadam se da ipak nije sargarepa "krivac" i da ce moci slobodno da je rucka ubuduce Wink
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 24/5/2013, 23:51

Miro nadam se da ce moci bez problema da jede sargarepicu, ja je maltene u svaki ruckic stavljam i nekako mi oplemeni svako jelo svojom blagom slatkocom Very Happy
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 25/5/2013, 11:16

Slažem se i s jednom i s drugom. On je baš na krompir i šargarepu imao reakciju, što je inače prvo od povrća što se uvodi Rolling Eyes
Dok je grašak, boraniju, sočivo i kupusnice, koje su teške pa mnogoj deci smetaju, prihvatio super.

Juče je doručkovao, ručao i večerao, posle par dana odbijanja.
Voće nije hteo ni da lizne. No
Kašicu-keksolino, i neka ovas i raž sa kajsijom i bananom - ni da lizne. Doručkovao kiflu i jogurt. Kiflu nagura u usta, koliko može da stane i dok ja drhtim, misleći kako će da se udavi, on traži jogurt. Pije ga iz čaše od skoro.

Ručak koji sam njemu spremila nije hteo. Jeo je celo povrće iz mog tanjira, tako što mu parčetom hleba "uhvatim" grašak, krompir, boraniju, karfiol ili brokoli i stavim u usta. Baš se lepo najeo.

Za večeru prženice po receptu koji nam je dala Marie, samo bez belanaca. Opet gurao koliko može, pa sa jogurtom.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od mijaki 25/5/2013, 16:58

Heeelp. Kako spremate milupine kasice od rize i onu drigu riza kukuruz. Pitam za zrlene tj one koje se prqve sa formulom odnosno mojim mlekom. Na uputstvu necpise da se to kuva nego samo umulja sli meni nesto to cudno....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od mijaki 25/5/2013, 16:59

Joooj sada jos i da razmusljam o receptima za bebe....glava mu ooovooooolikaaaaa

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 25/5/2013, 17:05

Ne kuva se Mijaki. Samo umutiš sa mlakim mlekom. Ako praviš adaptirano, prokuvaš vodu, pa kad se prohladi, napraviš mleko, pa s njim kašicu. Ako praviš sa svojim, izmazaš ga neposredno pred hranjenje i samo umešaš.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od mijaki 25/5/2013, 20:00

Hvalaaaaa

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 27/5/2013, 16:55

Miro znaci tvoj smeker poceo da rucka? Ni moja cuca ne ljubi krompir, pa ga nesto ni ne forsiram, iako je medju prvim namirnicama koje se daju. Isto je lepo prihvatala grasak, kupus, prokelj... te kao teze namirnice.

Mi smo juce probali spanac i neverovatno dobro ga je prihvatila, nisam ocekivala da ce biti tako jer me malo zeza sa povrcem poslednjih dana, jede, ali nekako bez entuzijazma Rolling Eyes Kad ono pojede dete punu ciniju.

Spremala joj slicno kao nama - ocistila spanac, pa u vrelu vodu, malo se kuvao da uvene, onda ga procedila i usitnila. Na malo maslinovog ulja prodinstala bas bas sitno iseckan beli luk, pa dodala spanac i dinstala jos malo. U drugoj serpici pomesala par kasika mleka sa malo brasna i stavila na tihu vatru da pocne da vri kako bi se brasno skuvalo i zgusnulo mleko, na kraju pomesala sa spanacem. Malcice sam posolila i dodala joj malo kiselog mleka. Nama inace stavim i umucena jaja u spanac, ali njoj nisam jer sam joj dinstala piletinu uz spanac.

Danas sam joj pravila punjene tikvice, koje su isto dobro prosle Very Happy ako stignem kasnije cu napisati kako sam ih pravila.
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 27/5/2013, 20:17

I ja tako pravim spanać Very Happy Ovaj moj počeo da jede grisine, jer mu je moj ludi muž dao Shocked Sad ćekam da iskopa oko...a o količini soli na štapićima, neću ni da pričam. Samo da dete zaspi, pa ćemo ozbiljno porazgovarati Wink lol!
Čekam recept za punjene tikvice.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 27/5/2013, 21:58

He he opasan je, vec grisine maze Very Happy

Punjene tikvice - u vecu serpu sa vodom stavila sargarepu da se kuva, dok je pocela da vri oljustila tikvice. Kad je malo omeksala sargarepica ubacila tikvice onako cele u kipucu vodu i pustila da se kuvaju dok ne omeksaju, znaci ne da se raskuvaju. Za to vreme u drugoj serpici skuvala istu kolicinu kinoe i belog pirinca (moze i integralni, ali se beli skuva brze tj. za isto vreme kao i kinoa, pa mi bilo lakse). Dok se sve to kuvalo sitno sto sam sitnije mogla isekla crnog i belog luka i 1 papriku na bas male kockice, to sam sve prodinstala na malo maslinovog ulja i vode da omeksa.

E sad kad je sve to spremno - tikvicama odsekla po duzini otpriliku petinu, izdubila im deo sa semenom uz pomoc kasicice i okrenula ih naopako da ce malo ocede. Dok su se cedile kuvanu sargarepicu isekla na kockice, pomesala sa dinstanim lukom i paprikom i skuvanim zitaricama, malko posolila i od zacina stavila majcinu dusicu i svez persun, to je bio fil. Ocedjene tikvice sam punila filom, redjala u vatrostalnu i ubacila u zagrejanu rernu na nekih 10-ak min. Za to vreme sam njoj umutila malo pavlake i zumance, izvadila tikvice iz rerne i prelila, vratila da se zapece. I mi smo isto rucali, samo sam nama jos malo zacinila fil posto sam napunila njenu tikvicu i prelivala sam nam sa pavlakom i celim jajetom.

Bilo je bas bas ukusno kuvar1

Ispisah roman, al nije nista komplikovano za napraviti! Ne mora ni da se secka toliko sitno, moze se kasnije izgnjeciti viljuskom, tikvicu sam svakako tako morala da usitnim.
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 27/5/2013, 22:21

Zvuči odlično yes Sutra pravim Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 31/5/2013, 13:18

kako se meni svidja keleraba, koliko je kasica ukusnija, on je odlepio bio, ja uzeh jednu kasicicu, on se rasplako sto nisam njemu dala i plakao kad je cinija bila prazna haha i izmedju dve kasicice vice onako nestrpljivo i nasmeje se kako vidi da ima jos, show.....
kasica danasnja : pola tikvice, tri parcica kelerabe, cvet i po brokolija, (tacnije jedan cvet i jedan manji) jedno 4-5 bebi sargarepica, dve kasicice 7 corna, i oko dve kasike vode od kuvanja povrca jer zitarice upiju tecnost , plus kasicica mas. ulja...
i morah mu dati da cucne na minut jer je hteo jos....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 18/6/2013, 14:19

parcence teletine, kuvani pirinac, celer i malo sargarepice, to ispasirati i dodati kasicicu maslinovog ulja.... njama, divno je....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 6 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu