KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ishrana bebe - Zdravi recepti

+41
Stenli
Ancica 87
Vuchica
ragaco
Ninche
bulevarka
mijaki
Marie
dr mali pariz
dacans
Tanja83
Botox
Ema78
Mirjana
anak
Shizika
bokica
heart84
Gramatika
nena beba
penelope
noja
Marija86
ZarPtica
cici
lena
Mali Princ
agata
Dunja L.
Anuska
Nefertari
maša
zoxa
Lily
Orline
Tinche
nabla
Gala
eni
Kata
maus
45 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od cici 5/5/2013, 22:35

Boki, super je dok hoce sve da proba i jede. uzivajte. moj je sad poceo da zeki i probira.valjda ce i to da prodje. a jeo je kako se samo pozeleti moze. moj brat i mm su ga u isto vreme hranili tj naizmenicno jedna ruka pa druga jer nije mogao da doceka klopu likeit

kod nas zdenka nije prosla slavno ko ni uskrsnja jaja, probacemo opet sutra.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od dr mali pariz 6/5/2013, 21:48

Cici-žitarice ne mešam ni sa čim-ni sa voćem,a kamoli sa pivrćem i jajima. Moji obožavaju 7-corn-i to sa kravljim mlekom,te nam je to često doručak ili večera.
Seckano...hm... tk je sve diskutabilno-moji jedu texturu, nije baš kao kaša-i npr,uskršnja jaja su jeli u komadima koja sam im davala.
Ivona dwfinitivo nije spremna samo na komadiće ,pa ni Duci.Ja još ne vidi problem u tome.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 6/5/2013, 21:59

ima na sajtu vodica za roditelje, kuvar za bebe, super je, eto, ako zatreba nekome , ima super saveta i za kombinovanje i generalno za uvodjenje klope....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 6/5/2013, 22:04

zitarice ili krompir bi bili super baza za rucak, u njih dodas povrce, meso, itd.... citah o tome.... obrok ce biti sitiji, kaloricniji, a deci to treba,
kolko ja to nesto skontah, a ima mi nekog smisla, to je ko i kod nas odraslih, rucak nam se sastoji ili bi bar trebao, od proteina il namirnica zivotinskog porekla, zatim povrce, u vidu variva il salate i uz to ili krompir il hleb il np pirinac, uglavnom UH....
doduse mi odrasli i mozemo bez uh za ruckic, al deci je potrebno zbog energije....
eto, valjda ce nekom biti od pomoci ovo moje pisanije :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 6/5/2013, 22:19

Bojana slicno razmisljamo Very Happy Ja se trudim da joj u ruckicu iskombinujem povrce, meso ili zumance, masnocu u vidu maslinovog ulja ili maslaca ili pavlake i ugljene hidrate tj. pirinac, hleb, makaronice i sl. Pa npr. rucka pilece belo meso obareno, skuvan pirinac, sargarepicu i brokoli, sa malo pavlake.
Jednom nedeljno ima rucak bez mesa, danas sam joj izdinstala na malo maslinovog ulja i vodi tikvicu i sargarepu, malcice dodala majcine dusice, skuvala makaronice, sve izgnjecila viljuskom, pomesla, dodala par kasikica pavlake.
Sto se zvakanja tice ni ja se ne opterecujem, ona je samo odjednom pre 10-ak dana pocela da zvace, pa stapni mikser maltene ne koristimo vise. Rece nam dr da deca u periodu od 9 do 12 meseci nauce da zvacu, tj. jedu u komadicima, sto znaci, kao i sve - da zavisi od deteta do deteta. Ma samo nek oni nama lepo ruckaju i rastu osmeh srce
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 6/5/2013, 22:27

nego, ne znam gde da pitam, nama jos nisu vadili krv za ks a mislila sam da se to obavezno radi sa sest meseci, moracu na sl kontroli da kazem dr da hocu da mu to odrade.... ipak je on prevremeno rodjen, njima su manje zalihe gvozdja, bojim se sta ako je malokrvan.... bas je neozbiljno ovo nase zdravstvo.... ako hoces da sve bude kako treba moras da se obucis i za sestru i doktora i nutricinistu i fizijatra.... nista ostaje mi da sama napomenem to...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 7/5/2013, 23:04

Nas poslala dr sa 5 meseci, tj. tad nam dala uput, pa da uradimo pred kontrolu sa punih 6. Trazi ipak sama, znas vec kako to ide kod nas...
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 7/5/2013, 23:06

Inace, probali smo avokado, u vocnoj kasici, super smazala, uskoro cu joj praviti i po Cicinom recptu sa pavlakom i testeninom.
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od dr mali pariz 8/5/2013, 15:15

Kuvar imam. Avokado-jbte-hoću li ga se setitiii!!
Šta još...
da, i ovde da napišem-od svih mesa dosad koje su jeli-pila,ćura,tele-iz teglice,junu...moja deca najvole jagnjetinu pečenu Very Happy
Npr.vrašak voleli oboje,sas Ivona ni da ga smisli-kupusi-brokoli,karciol,prokelj i dalje su br.1.
krvna slika Botoxice-novi-stari nick i novi-neodoljiv avatR-odlično- ide sa šest mesexi-obavezno
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od dr mali pariz 8/5/2013, 20:30

da,od žitarica koje muljam s povrćem -ke jedino kinoa-milupine žitarice tretiram ko obrok.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 8/5/2013, 21:45

aha
ja nisam kupovala milupu i te zitarice, ne znam ni koje jos postoje
imam zitarice i z zdrave hrane, pojedinacno kupila, msm fabricka pakovanja, lepa, ne na merenje, do sada pirincano brasno, kukuruzno, brasno od heljde i prosa (od prosa treba ovih dana da proba), taman malo njemu, malo meni
vidim da imaju i grizeve od raznih zitarica u prodaji pa cu da uzmem ovih dana...
htela sam u zdr. hrani uzeti i te pahuljice, imaju veliki izbor, pirincane, ovsene, razene.... i tak....
sebi danas spremih ukusnu kasu ovsenu sa susenih brusnicama, malo ih dodala i cimeta iswto Very Happy
pravim zazubice dedetu Very Happy haha
on je danas probao sljivu, uzela kupovnu kasicu pa umesala u standarnu njegovu dve kasicice te sljive.... mango nam je super prosao, posle sljive cu mu dati to proso, i tada cemo imati dosta vockica taman za finu uzinicu...
posle toga lagano krecemo s slatkastim povrcem, pa onda zelenis i ostala cuda
nego da vas pitam jer ce nam uskoro trebati i ta info
jel ste davale deci onaj slatki krompir, batat? i sta je cicoka?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Orline 8/5/2013, 21:54

Ooo, novi nick boki Very Happy Avatar još lepši, ljubi ga tetka.

Odoh off al moradoh

Dobre su vam ideje, moram da pokupim neki fazon.

Mislim da je rano za mango, botox, ja sam gledala po stranim sajtovima, ne pre 8-9 meseci, da me ubiješ ne znam zbog čega, možda i samo zbog alergija, pa ako si već krenula, proveri i nastavi.

Avokado sam dala sa pet meseci, ali ne sam, već uz nešto.

Ja davala te milupine žitarice za večeru, pa kupila neki ovas u kutiji, kao samo se prelije vodom, medjutim sav krupan, ja bih se zadavila. Pa kupih opet kutiju Milupe. Kad potrošim moram i ja proso i heljdu, ako nije rano za nju.
Dajte neki recept za te žitarice, kako ih spremate, tj sa čim.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 8/5/2013, 22:02

Orline ::Ooo, novi nick boki Very Happy Avatar još lepši, ljubi ga tetka.

Odoh off al moradoh

Dobre su vam ideje, moram da pokupim neki fazon.

Mislim da je rano za mango, botox, ja sam gledala po stranim sajtovima, ne pre 8-9 meseci, da me ubiješ ne znam zbog čega, možda i samo zbog alergija, pa ako si već krenula, proveri i nastavi.

Avokado sam dala sa pet meseci, ali ne sam, već uz nešto.

Ja davala te milupine žitarice za večeru, pa kupila neki ovas u kutiji, kao samo se prelije vodom, medjutim sav krupan, ja bih se zadavila. Pa kupih opet kutiju Milupe. Kad potrošim moram i ja proso i heljdu, ako nije rano za nju.
Dajte neki recept za te žitarice, kako ih spremate, tj sa čim.
affraid lol!
ebi ga, vec probao, jeo par dana....
citala i ja bas o mangu al ko i sa svim drugim, oprecnih info kolko hoces a nigde nista konkretno zasto ne il zasto da, uglavnom pisalo negde da moze ranije al kuvan, negde od sedmog, negde od osmog.... (al ja nisam gledala na stranim sajtovima, neg na ovim nasim v Very Happy )
pa sam ja dala sada, kad sam vec imala dobar komad Laughing ugl;avnom, prosao je ok, to je valjda sad ok za nas :)

orle taj ovas sto ti je krupniji, mozes ga u obicnom secku samo malo samleti npr [pre nego sto ga skuvas il namocis u vodu, kako ga ko spremi.... pa ce ti biti finije strukture
i ja volim taj 'praskastiji' a nisam beba
i meni ono krupno zapinje

aj sad ode na onu vasu temu, uzeleh se drugara :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Botox 8/5/2013, 22:04

a za recepte ja sam ti jos amater, tek smo na pocetku, vidis i sama kako nam ide, negde ubodem, negde kiksnem Very Happy
ovo sto je do sada probao, pa ja to na vodi skuvam, onako najobicnije, pa dodam u vec pripremljene kasice
jer ovako, klot zitarice, nesto ne mirisi....
to mu je vlajda na tatu neki gen Very Happy

za proso i heljdu ti nije rano sigurno, nemaju ni gluten npr...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Orline 8/5/2013, 22:25

E, hvala, nisi ti amater, nego profesionalac početnik Laughing

MOraću da nabavim te žitarice kad potrošim ove što imam. Tamo sam na temi, pišem markove konake Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od cici 9/5/2013, 17:29

Pari, nije problem niti za zabrninjavanje, samo sam pitala onako. svako od njih odluci kada ce sta da proba.
proso i heljdu mu jos nisam uvela, probacu i to.
ja sma mu uzela onu gotovu ovsenu kasu s ajabukom, cokoladom, samo se prelije vodom ima je u DM npr. nju mudam ko veceru ponekad.
sto se tice kombinovanja za rucak -ja sam se drzala principa:
nesto narandazsto( sargarepa, bundeva) zeleno (spanac, blitva, grasak;kelj,kupus,boranija), hrana zivotinjskog porekla( jun, teletina, riba, piletina, curetina,jaje) zitarice ( krompir, pirinac, kukuruz). ovo je onaj Miks 4 iz kuvara za bebe sto su delili u opstini.
ako vam znaci prepisacu vam tabelu, meni je pomagala u smisljanu i laksem kombinovanju?
Mi smo sa 6 mes isli da vadimo krv iz prsta tada nam dala doktorka uput.
meni neobican mix je bio tikvica+bundeva ili tikvica +babana. to nikad nebih zajedno stavila ali je on jeo.
zato sad nista nece da jede, znaci uzludecu.....eto kako se menjaju brzoooo
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 9/5/2013, 17:51

Nešto pametno u vezi ribe
Riba na jelovniku od najranije dobi
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 9/5/2013, 18:06

Hvala Miro, procitacu cim stignem, ribu joj nisam jos davala, sl. nedelje idemo na kontrolu pa da vidim sta ce dr reci. Cici tako i ja isto kombinujem, joj ja se tako plasim da ona u nekom momentu nece hteti da mi jede, ne znam kako to uopste resiti... Nisam komb. tikvicu sa bund. ili bananom, ali sto da ne, probacemo i to kuvar1
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 9/5/2013, 19:51

Nisam ni ja još dala ribu, ali planiram sad kad uđemo u 12-ti mesec. Dok vidim stranci (npr. Ameri klikni ) kažu da može još od 6. meseca, a za decu koja su sklona alergijama ili imaju u porodici nekog ko je al. na ribu, kažu da treba da se savetuju sa svojim dr-om. Navodno su dokazali da odlaganje ne znači da dete neće biti alergično, niti da će alergijska reakcija biti lakša ako se da sa 12 mesto sa 6 meseci.
U istom košu s ribom su i gluten i mleko i još ostalih 5 visokoalergenih namirnica, pa ne znam zašto kod nas jedno može od 6, drugo od 8, treće od 12 mes.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od cici 11/5/2013, 15:09

Ja sam nju ribu dala prvi put u teglici onu hippovu sa lososom i extra je prihvatio.
a pecenu ribu sam mu dalaloko 12 mesi i to pecenog file- losososa i obozava. sad smo probali i oslica -hoce i sarana hoce. Mada ja osila ne racunam u ribu( on je za bebe). samo pazljivo svakiki komad kroz prste provucem.
Marie, e vidis, ja sma sad stigla u tu fazu- nece nista ama nista sem hleba, jogurta, kis melak , mleka odnosi se na rucak tj povrce i meso. ostalo jede kako tako. valjda je to faza i prolazi. prinmetila sma da izbegava one stavri koje je jeo odavno (tikvica, sargarepa itd krompir) trazi nove ukuse i nacin spremanja. Pa je tako juce smazao pohovan kackavalj-koji nije heteo ni d alizne ranije.
sad trzi suhomesnato( pecenica i tako nesto) ranije je pljuvao. ali zato hoce masline npr.
sarmice od zelja ni da cuje...a punjnu papriku voli-nema pravila
, samo treba tona zivaca-a ja poludim kad nece da jede a odvajas za njega najbolje i tako to valjda ide
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 11/5/2013, 22:56

Sigurno je to samo faza, secam se klinca nasih prijatelja koji je jeo sve sto mu spremis do nekih godinu i po, pa zezao celo leto, cak je i smrsao mukica i posle odjednom dete nastavilo lepo da jede.

Mi smo ovih dana probali svasta nesto Very Happy

Pocela sam da joj spremam sa lukom crnim, prvo ga prodinstam pa onda dodam dalje sta ide i kuvam. Probala je kelerabu - napravila sam joj kao corbicu, onako guscu, nije nesto preterano bila odusevljena, ali je pojela.

Juce joj spremila: skuvala suve kajsije, izmiksala ih sa plazmom i umesala u jogurt, mnogo je ukusno.

Kad je trebalo da spremam rucak nestane nam struja, nikad da stigne affraid ja u panici sta da joj dam, na kraju izmrvila sredinu od proje koju sam nama spremala za dorucak, izgnjecila avokado, pomesala sve i dodala kiselo mleko, sto je najludje od svega stvarno je bilo ukusno i njoj se bas dopalo!

Danas smo za veceru prvi put probali palacinke, za namaz skuvala kajsije i samo ih izmiksala, kao dzem je ispalo, ali naravno manje slatko. Odlicno je proslo kod moje cucke, skoro je celu smazala. Ovaj put sam pravila klasicne palacinke, a probacu sledeci put po receptu sa pocetka teme, ide heljda i cini mi se jos nekoliko vrsta zitarica.
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 11/5/2013, 23:00

Vidim ja da sam samo ja ovde bukvalista Rolling Eyes Ja ga baš knjiški hranim. Plazma ne, zbog meda. Proja i sl. ne, zbog belanaca. Suvo i kuvano voće ne, jer sam negde tako pročitala-razloga se više ne sećam... itd.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Marie 12/5/2013, 00:10

Miro takva sam i ja bila u startu, al nekako u hodu malo po malo pa nesto novo probamo. Ja nikako da se odlucim na celo belance da joj dam, samo tako u manjoj koncentraciji - pite, proja i sl. Procitah sve o ribi sa ovih linkova koje si postavila, ima dosta korisnih inf. U utorak idemo na kontrolu, pa cu videti sta dr kaze za ribu, pasulj, pecurke, citruse, bobicasto voce, to jos nismo jeli.
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od cici 12/5/2013, 17:55

Lepo kaze marie, svi smo bili takvi na pocetku.
ja sam isto izbegavala sve to cak i pavlaku jer je bio krupan (da ne kazem gojazan) ali posle hvatis da mora sve da proba i da upozna razne ukuse. I dalje sam protiv sokica, smokija, grisinaitd ali sta da radis kad sva deca to jedu. A on jadnicak gleda tuzno sa starne. Pa mi bude zao, i osecam se uzasno -branim detetu da jede.
Ja sam pasulj dala posle 12 meseci, citruse isto. Takos e i pogodilo dosla je zima pa je bilo vreme za pasulji pomorandze. Sad mi je freota da to jede kad stizu kruske, breskve, jagode( za starije). Naravno da mu mesam i sad.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mirjana 12/5/2013, 18:49

Ma nisam ja baš na početku, nego sam cvrcojle (lokalni izraz za osobu koja se nečeg plaši Wink ).
Mom Cvrletu patronažna sestra davala čist limun protiv štucanja, nije imao ni mesec dana Shocked Da vidite samo tu facu kad beba ostane bez daha..da li od kiseline, šoka, straha ili alergijske reakcije ne znam, al prestane da štuca. A ja sad, posle 10 meseci, kao čekam još 2 da bi mu dala mandarinu.
Kod mene definitivno važi ono pravilo da kada nema jasnih granica, ne umem da se snađem. Onda ispitujem, pa kad vidim da više osoba radi isto i da se to isto pokazalo kao sasvim OK, primenim i sama. Tj. što vas je više opuštenih i meni nekako bude lakše Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 5 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu