KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ishrana bebe - Zdravi recepti

+41
Stenli
Ancica 87
Vuchica
ragaco
Ninche
bulevarka
mijaki
Marie
dr mali pariz
dacans
Tanja83
Botox
Ema78
Mirjana
anak
Shizika
bokica
heart84
Gramatika
nena beba
penelope
noja
Marija86
ZarPtica
cici
lena
Mali Princ
agata
Dunja L.
Anuska
Nefertari
maša
zoxa
Lily
Orline
Tinche
nabla
Gala
eni
Kata
maus
45 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 8 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mimi12 4/10/2017, 13:23

Pa dal' je moguce da meni nisu ispali dobro ni ovi keksici od tri sastojka sto je Botox postavila??? affraid  
Bas su neukusni....i tvrdi....ne izgledaju kao njeni...Ne znam sto moze da se pogresi u receptu gde se pomesaju tri sastojka? Ali, ocigledno moze. Smrc, smrc....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 8 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Blanka 6/10/2017, 05:55

Mimi12, meni je sve sto se pece u rerni rizik. Ili ja imam neku nenormalnu rernu ali meni nikad to ne ispadne kako treba. Ja koristim one aparate za bakin kolac, ili onaj za americke krofnice. Mnogo brza i jednostavnija varijanta. Smutim sve zdrave sastojke i pecem. Nema zagorijevanja, a bude brzinski sve za 5 min. Aj probam ja danas ilinsjutra pa javljam...
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 8 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mimi12 6/10/2017, 07:29

Ne moras Blankic, nesto joj se ni ukus, izgleda, ne svidja No. Probala sam da ih stavim u voce, omeksaju onda, ali nije pojela onda ni njega.
Bolje, kad i ako stignes, bez obaveze, postavi neki recept koji koristis u tim aparatima.
Btw, i meni je rerna prejaka. Niko mi, inace, ne veruje da nije do kuvarice nego do rerne lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 8 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Blanka 6/10/2017, 12:23

Ja inace te kiflice , hlebice sve pravim odokativnom metodom Very Happy . Ja nemam nekih posebnih recapata nego sto imam kuci tog trenutka to ubacam. U aparat za bakin kolac pravim slane i slatke varijante. Slane sa sirom a slatke sa vocem koje imam trenutno.
Npr, stavim 2 kasike speltinog brasna, 2 heljdinog, 2 od amarantha, ubacim lan, zitarica koje imam ili pahuljica od prosoa i sl, dva jaja, grcki jogurt, sojino ulje ili neko biljno otprilike pola manje soljice za kafu, prasak za pecivo ili kasicica sode bikarbone, izrendam sira koji je malo slaniji, mozes ubaciti ako zelis nesto od barenog povrca ali ne moras sir je dovoljan i sve promijesas i u aparat. Ispadne fenomenalno. Umjesto sira mozes kazem neko voce meni je pravo neko crveno bobicasto, sljive, banana mi je mljeckava nju ne stavljam, stavis jedan vanilin secer, malo meda ili javorovog sirupa a i ne moras zavisi ako ti je voce slatko ako je kiselo stavi , sta imas od brasna na raspolaganju, prasak za pecivo, ulja, jogurt, sve smiksas i u aparat za bakin kolac. Tako ja otprilike pravim te slatko slane varijante bez nekog recepta detaljnog. Bitno je da idu sve zdrave namirnice i da one papaju dobro. A i zgodno im da drze u rukice i da grickaju.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 8 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Mimi12 7/10/2017, 08:21

Hvala Blanka! Jos sebe zoves nekuvaricom? lol!
Moram da kupim taj aparat, posto je kod nas sad glavno da se (jos uvek nevesto) gricka iz ruke. Bolje da joj napravim nesto, nego dajem Plazmu ili sl.
A taj aparat je zapravo onaj za galete ili neki drugi? Ima i onih za mafine, oni su dublji. Koji da uzmem?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 8 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Blanka 7/10/2017, 10:01

Mimi12, slikacu ti kasnije moje i poslati na pp. Sad je haos oko dorucka znas vec. Ljubaaaaac osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - Ishrana bebe - Zdravi recepti - Page 8 Empty Re: Ishrana bebe - Zdravi recepti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu