KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andrein dnevnik

+47
Sneza
Milijana
jul
Nefertari
Danicab1
Simona
brinbili
naca
Struzzo
Orline
BiKsi :)
dejna
Lily
tuli
Anuska
maša
nabla
Tinche
kasia
vajsi
catherine290505
eni
bebko
tedi
nesalela
Nekica
MARA
megica-pegica67
TetaSneki
lasa
Kata
zalosna_sova
alo-alo
Sami
maus
caci
Agata27
maja76
HappyGirl
Hitron-Luka
zoxa
nadalina
tanjaz
adriatika
era
Gala
Jelence
51 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od MARA 19/5/2010, 18:44

Mama daj jedan opsirniji izvestaj
ljubim vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 21/5/2010, 23:08

Pa drage tete hvala sto ste zainteresovane za nase odrastanje,ali nemam vam sta posebno pisati osim da se sve jasnije vide njene osobine,da je porasla,i naravno sve je pametnija [Only admins are allowed to see this image] ljubi je majka.
Nemamo vremena za slikanje jer nam je svaki momenat ispunjen,a kao sto rekoh Andrea je i dalje izuzetno radoznala,drugarcina,mudrica,nesebicna,mazna,ali skroz svoja,ne moze se sa njom tek tako,ima jak karakter i veoma je tvrdoglava sto za sada hvala Bogu retko ispoljava ali ima ito.
Voli da se sali,da se smejemo,voli da igra i verujte mi kod nas je reeeetko ukljucen tv,samo kad tata gleda,a ona i ja ga ne konstatujemo,ali se desi da uhvatimo neki deciji hor,ona se zabulji i kad prodje pocne da vice mama daj decu da pevaju i imitira ih tako da se ja na glas smejem.
E sadfizicki je izuzetno spremna,a i fala Bogu ima energije,pa cemo verovatno jako rrano na neko praznjenje iste u vidu sporta,koliko smo primetili plivanje joj je omiljeno i vodu obozava.
Kada smo u kuci zbog vremena,onda ne zna ili bar jako retko sama da sezaigra,uglavnom trazi da citamo,da joj pricam sta je sta u knjizi i da crtamo,crtamo,crtamo,sve i svasta,to isto jako voli.
E da znamo dosta engleskih reci,pa smo mm i ja poceli cesto da pricamo na engl.da ona ne bi skontala,ali kada na tv cuje reci koje ona zna odmah kaze,mama i oni kazu tudej ili tenkju i sl.. [Only admins are allowed to see this image]
Tko zapanjuje ljude napolju narocito dvoje malih crncica kojesu roditelji ostavili kod babe i dede koji mesec,pa im kaze kad se njih dvoje zaigraju vot,jer cuje njih kako pricaju medju sobom i tako.
INace ima oko 15 kg visoka je oko 95 cm,pricam nasu internu kontrolu, asada treba da odemo na sistematski.
I tako udavih vas,ali za kraj evo par bisera...
A se igra i uzela so sa stola i prosipa posvojoj stolici i ja kazem pa dobro sta rasis to kako ja sad to da ocistim,a ona meni pa sa usisivacem [Only admins are allowed to see this image] ili jao A koje si ti deriste,izini ,izini nisam dejiste,ja sam cejka [Only admins are allowed to see this image] e da ja je nesto grdim ali nista ozbiljno,a ona stane ispred mene i kaze mama nmoj da se jutis na mene,ili kad se zigra sa plisanim igrackama koje kao vozi na bicikli koju inace naucila da vozi za dva dana,kao i da se oblaci sama osim duksa sve drugo zna,elem kaze dobro da se dogovojimo ovako,ja cu tu a ti ovde vazi jutkice,tako kaze mama Adejici [Only admins are allowed to see this image]
Evo sta je radila onih kisnih dana dok sam ja bila u kuhinji vidim ja nema nje,mirna odmah sam znala da radi neki zijan [Only admins are allowed to see this image]
I jos jedan biser kako je snalazljiva,tog dana je nesto slabo rucala i ja kazem dobro nema veze ali nema cokoladice ,ko slabo ruca ne moze cokoladica i dobro ona postuje to,kad dosao njen ujak i oni se tu igraju smeju,kad ona odjednom njemu kaze>ejo da te pitam nesto,oces ti ejo jednu badanicu(babanicu) [Only admins are allowed to see this image] i naravno da je za takav gest bila nagradjena iako smo znali da se u stvari njoj jede badanica,ali kao pita i eju i dobili su badanice.

Ajde zive ivesele bile i izvinite na opsirnosti


Poslednji izmenio Jelence dana 21/5/2010, 23:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 21/5/2010, 23:22

[Only admins are allowed to see this image]snimite sta ima na nogama,kako je dosla dotle na jenoj stikli i ocevoj patici nemam pojma


Poslednji izmenio Jelence dana 21/5/2010, 23:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Gala 21/5/2010, 23:30

Jao pa ti svasta pitas, lepo ti rece dete: sa usisivacem! [Only admins are allowed to see this image]

Ljubi biserku, medena je na slici:)
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 21/5/2010, 23:32

NJih mnogo volim a i oni mene obozavaju,moj otace,otace zovem te tata-tako mu je jednom rekla dok ga je zvala,i moj eja od Zemuna,tako kaze za svog ujaka koji zivi na zemunu
[Only admins are allowed to see this image]
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od maus 22/5/2010, 21:36

hahahahahaha nova moda Jelence pa zar nisi znala!!!!????
Badanica [Only admins are allowed to see this image] bas je dovitljiva. Slihtara jedna prava.
Kako uziva izmedju otace i eje. Divna je fotka!
Cmaci je za mene [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 22/5/2010, 22:50

Ma da bas je prava shlihtara,kao da je nisam ja rodila [Only admins are allowed to see this image]
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od zoxa 23/5/2010, 09:28

Moda, ooo samo da znam sta me uskoro ceka [Only admins are allowed to see this image]
Jelence, mi prvo kod vas procitamo a onda brzo stigne i do nas!
Preslatke slicice!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od maja76 23/5/2010, 12:04

Joj sto sam sladak u tim razlicitim cipelama, mnogo se promenila, fenomenalna je [Only admins are allowed to see this image]
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 23/5/2010, 13:33

Kad smo vec u fazonu bisera ja moram da vam ispricam jutrosnji biser
moje cerke,koji je za sada presao na prvo mesto i ozbiljno pomerio sve
ostale ispod.
Dakle vratili smo se iz crkve gde smo pleli vencice i
mm kaze idem da se istusiram i nas dve sele da ja doruckujem,kad kaze
Andrea mama idem da vidim kako se tata tusira,ja reko ok samo kucni
tati pa ceti on otvoriti.
Inace Andrea uvek kad se ja tusiram dodje
kod mene i trazi da je uzmem i ona da se tusira,pa to nekad moze a
nekad ne ali uvek prokomentarise mama ima jibicu isto kao ja [Only admins are allowed to see this image]
i tako kucnu ona tati i najglasnije ga pozvajer je nije odmah cuo i on
joj otkljuca,i ona udje,ja reko ajde da budem blizu da se ne oklizne
kad eto nje brzr iz kupatila i poluplace,ja reko sta je bilo duso, sto
places ona sva onako zbunjenja,kaze mama tati se pokajila jibica [Only admins are allowed to see this image]
ja u vrisak od smeha,ona me gleda zbunjeno,znam da nije bilo bas
pedagoski ali bilo je jace od mene,naravno odmah sam joj objasnila,sta
imaju decaci, a sta devojcice,i kaze ona meni a jel moze tatina ribica
da ne visi [Only admins are allowed to see this image] nista ona sto ja pricam da decaci imaju pise i tako...
U glavnom dobro se ismejasmo.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od caci 23/5/2010, 14:17

Ti si se draga moja dobro nasmejala ali ja nemislim da je to i tako smesno niti pametno,da dete ulazi da se tusira zajedno sa mamom a jos manje da vidi tatu golog. [Only admins are allowed to see this image] Niti ja mislim da je dovoljno velika da se moze objasniti sta imaju decaci a sta devojcice.
Jos u vrticu ih paze da se nevigaju jednim sa drugima jer to nije pametna ideja. [Only admins are allowed to see this image]
Mozda nisam psiholog ali znam da ja takvo necu dozovoliti da radim pred svoim detetom
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 23/5/2010, 14:46

Sorry [Only admins are allowed to see this image] , ona zivi sa nama i kad tad ce biti u situaciji da vidid kad se presvlacimo,sta treba da radim da se krijem od svog deteta i zar to nije kontra produktivno da joj jos od malena stvaram tabue,i sta daradim kad me na moru ili bazenu bude pitala sta je ili me videla kad se presvlacim.
Mislim da si preozbiljo shvatila jedan obicni porodicni dogadaj,i jos nesto imam par prijateljicakoje rade u vrticu i nikada do sada nisam cula da ih kriju jedne od drugih,pa zaboga zajedno ih sve stavljaju na nosu,osim ako ne govorimo o nazadnim i laznomoralnim religijam ili slicno.
Naravno da je bolje da udje i vidi nego da joj branim i time stvaram misteriju i povecanu znatizelju bez ikakve potrebe.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od caci 23/5/2010, 17:48

Cuj Jelena ja svoje dete nesaljem u nikakvi nazadni vrtic niti pa laznomoralnim i nestavljaju ih na nosu vec imaju male wc soljice.U vrticu gde ide moje dete nije normalno da se pred tako mala deca pokazuju polne organe niti objasnjavati razlike tako malim decama koje nemogu to shvatiti.Tamo rade pedagozi i znaju sta je najbolje za decu.na moru valjda neides na nudisticke plaze pa da te dete vidi .sta ces reci svojoj cerci ako te uhvati kako radis ono stvar sa muzem,da joj nestvaras tabua pokazi joj kako se to radi i objasni zasto radis to.
Nemoras joj zabranjivati ali nije uredu da joj sve javno pokazujes jer nije mala da neshvati a nije niti velika da bi shvatila.
Neznam sta ti je bio cilj ovim postom,da pokazes da si ti najbolja mama a da smo mi ostali jako prosti i nazadni ,neznam ali ja se niposto neslazem time.
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 23/5/2010, 19:21

Naravno da uopste nisam rekla da tvoje dete ide u takvu vrstu vrtica i ne znam iz koje recenice si to protumacila i niti bi bilo normalno da se neko tamo pokazuje mom detetu go,ali mi smo joj roditelji i mi znamo sta je najbolje za nase dete,a ne neki tamo gde uzgred budi receno ne rade pedagozi vec vaspitacice,a to je malo veca razlika.
No sve to nema veze jer svaki normalan roditelj uvek ima dileme pri vaspitanju i odgajanju deteta,ali ovo dete nije seksualno zlostavljano pa da ti sad tome dajes toliki znacaj,niti da se ti osecas prozvanom bez ikakve potrebe.
Moje dete nas nece videti kada imamo seks jer svako normalan vodi racuna o tome,ali mi i dalje nije jasno zasto se ti osecas inferiorno u odnosu na moje stavove,jer naravno da mislim da sam najbolja mama svom deteu,a to kakvi su ostali icemu ubacivanje ostalih u cije ime govoris,ja to ne znam,ali verujem da ste najbolji sto mozete, i sta je zapravo cilj ove prepiske osim da mi upropastis detetov dnevnik.

Nemam nista protiv da svi koji misle se i chalmiraju ako to zele,zarad dobra svog deteta,ili da mu do 18-te godine govore kako ga je donela roda,a da je sramotno to sto ima mama i to sto ima tata,ali moji stavovi su da se u odnosu sa deteom treba ponasati prirodno i ako dete sada to ne shvata,shvatice kasnije,ali nece misliti da je to nesto fuj ili sramotno vec prirodno.
Ako ti se nas dnevnik ne svidja nemoj g a citati ali mi nemoj odvlaciti temu na nebuloze jer ima onih koji zele da vide sta i kolkiko mi umemo,i dokle smo stigli sa razvojem ,a ne sa zastojem,tako da molim moderatora odnosno Happy da obrise nasu prepisku vezanu za ovu temu.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od maus 23/5/2010, 20:59

[Only admins are allowed to see this image] Koji biser [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od era 23/5/2010, 21:52

Genijalna je! Dusa slatka
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od adriatika 24/5/2010, 13:35

Caci da ti nisi sve preozbiljno shvatila. [Only admins are allowed to see this image]
Ja nemam svoje jos, ali mi je sve to mnogo simpaticno. [Only admins are allowed to see this image]
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od caci 24/5/2010, 14:22

Ja sam samo izrazila svoje misljenje o tome i ja i dalje mislim tako kako sam napisala.
ja se izvinjavam jelence ako si me ti pogresno svatila,nisam ja mislila da je tvoje dete bilo kako zlostavljano a najmanje seksualno.
Ja samo jedno znam da JA SVOM DETETU necu mu dopustati da me gleda golu niti mene niti svoga oca ako slucajno vidi to je druga stvar.i ako tada pita ja cu mu objasniti sta je razlika kad cu misliti da je vreme za to.
I ne zelim se svagati niti prepucavati sa nikoga samo zato sto ja mislilm drugacije od ostalih.
A ako hoces jelence reci meni ja cu izbrisati postove,nemoras nikoga moliti za to.
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 25/5/2010, 13:37

Prihvatam izvinjenje caci i nemoras brisati svoje postove,ali mozda ne bi bilo lose da otvorimo novu temu o pristupu vaspitanju dece,pa da cujemo i neka druga misljenja na druge teme.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od tuli 25/5/2010, 15:39

Andrea je show [Only admins are allowed to see this image]
To se zove odrastanje [Only admins are allowed to see this image]
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od MARA 26/5/2010, 16:02

Bas je show
ljubim vas [Only admins are allowed to see this image]
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od MARA 26/5/2010, 16:02

A sikice nisam iskomentarisala
Divna je mamina mala (velika) maza,slihtara......
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Lily 27/5/2010, 01:46

kuc-kuc [Only admins are allowed to see this image]
Hej, ti iskusna mama, [Only admins are allowed to see this image]
može jedno pitanjce, onako, praktično,eh, o tome nigde ne piše u literaturi [Only admins are allowed to see this image] hm, iskreno, čak se i dvoumim da li da ide na pp,da se ne blamiram....
Ipak, možeš li mi reći, gde da perem bebi guzu, posle kake,ako smo to do sada radili nad umivaonikom,pod slavinom, ali, gde nadalje??!Jer, sada nam nogice dodiruju umivaonik, pa onda uvek dodatno peremo i stopala,a ja stvarno nisam u prilici da svaki čas perem umivaonik,pored svih drugih obaveza, a tu uvek ima najveće "prljavštine", pre svega zbog pranja ruku, krpica itd....
Nije valjda da moram celu skalameriju za kupanje da pokrećem, zato što beba raste,a ima rad nogu samo tako [Only admins are allowed to see this image] a i skoro svaki dan ima kaku??
Nad kadom? Kako?Kako si ti radila?
Hvala!
Ps. Pozdravi komšiju! [Only admins are allowed to see this image]
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od dejna 27/5/2010, 07:10

lily,ja moju lepoticu zaperem u lavorcetu...sipam malo vode,donesem ga u sobu i tu gde je preslvacim je operem i kao nova je ! [Only admins are allowed to see this image]
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 27/5/2010, 08:38

Komsija ce biti pozdravljen [Only admins are allowed to see this image] jedva sam se setila na sta mislis,a sto se tice problematike,da secam se da dodje taj period ali moram priznati da smo se mi perkale nad kadom,sto je ona jako negodovala jer sam je verovatno jako nezgodno drzalaposto posle carskog dugo nisam imala snage da je drzim za kupanje samo na jednoj ruci,aliide lepo vreme navikavajte se na kadu i tusiranje,videces kako zivnu posle lepog tusiranja kadje vrelo napolju.
Ako sam pomogla,ako nisam izvini ne secam se skroz znas ti kad je to bilo [Only admins are allowed to see this image] ej bre.
Ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrein dnevnik - Page 26 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu