KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

+79
sevenMAJA
lenjivica
Vuchica
majat
BabyBear
PalcicaBg
mimi85
SoJa
jelena*mama2andjela*
alisa
jelena.kuburic
Daca88
chokoladica
Dragan 1
Alex78
Gabriela
jelena84
lela1984
gogili
zvoncica36
noja
Tangerine
miksa
tatjanica
Zmajuška
dorinta
cocolo
Lilli
potos17
Ambra
JocY
MAAKKI
milkyway
Senka sunca
KoMetaK
pudza
lilymar
snedra
ZarPtica
nina :)
Jadraban
Bebironcic
mimica
Shizika
lena
ciklama
bebko
loki11
Srecica
Jelence
bak
BiKsi :)
djole42
brinbili
caci
jovana 77
jecab
JAmajka
Yvonne
Alexandra
bokica
anna
gea
dr mali pariz
Zvezdica
Jelena*
nabla
Tinche
Simona
buby
Sara
eni
tuli
Orline
kasia
Struzzo
catherine290505
NINA1
HappyGirl
83 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od potos17 12/9/2015, 06:00

HVALA svima na podrsci i lepim recima,Nina hvala ti sto si uvek bila za mene tu za svako moje pitanje i tvoj nesebican odgovor love,pitajte sve sta vas zanima ljubav ljubav ljubav ljubav
potos17
potos17

Broj poruka : 35
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 28.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 12/9/2015, 06:45

Čestitam Potos vv vv vv

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 12/9/2015, 07:16

Draga Potos,

čestitamo od srca! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce :12

Toliko si me obradovala ovom lepom vešću i time što sve tako divno teče sa vašim sinom!

Predivno! radost  radost  radost

Uživajte, radujte se jedni drugima u ovom najlepšem periodu vaših života!

Hvala gospodu Bogu što je spojio puteve kojim su se kretala naša deca sa našim putevima!

smajli angel
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Lilli 12/9/2015, 08:00

Draga Potos,

ovo su divne vesti! Radujem se što ste imali tako divan početak!
Čestitam i meka vam budućnost donese puno radosti.

Lilli
Lilli

Broj poruka : 47
Godina : 42
Datum upisa : 29.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od ciklama 12/9/2015, 09:23

Potos, divno! Uzivajte!

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od nina :) 12/9/2015, 10:16

citaju ci tvoj tekst opet sam se rasplakala ,znas da imas moju podrsku u svemu i da sam 24 sata dostupna za pomoc,vi ste se uklopili od prvog momenta kao sto smo mi mariju posle jednog dana doveli kuci stim da je ona bila beba a tvoja krofnica je ipak vece dete,kao sto je miki bio odnosno miki je bio godinu ipo stariji od njega kad je doso kuci i on je jadnicak trazio odma da dodje kuci,super ga je hraniteljica pripremila da nemate probleme za sad a nadam se i ubuduce da nece biti,jer miki je bio jako vezan za svoju ali je u momentu trazio da ide kuci ali kod nas je bio problem papiri pa su nas zato 6 meseci drzali razdvojeno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od HappyGirl 12/9/2015, 12:52

Draga potos, čestitam od srca!
Pravo je zadovoljstvo i blagoslov čitati tvoj tekst. Divna je ta vaša krofnica srca Bog je velik! srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od miksa 13/9/2015, 00:45

Potos moje iskrene cestitke, ipak neko to odgore vidi sve ,igra se,povlaci te konce...i samo on zna zasto smo trebali proci tom zivotnom stazom ustvari sada znam kada smo kroz sve prosli bili smo sudjeni jedni drugima nasa deca i mi smo sada jedno kao prst i nokat.Uzivajte u svakom trenutku sa vasom krofnicom kao sto mi uzivamo sa nasim misem...pozdrav...Pozdrav svima na kutku.
miksa
miksa

Broj poruka : 59
Godina : 50
Location : negde dole juzno
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od zvoncica36 15/9/2015, 15:06

Potos ČESTITAM!!!Divno je što ste postali roditelji. Želim vam sve najbolje. Što više maženja i ljubljenja.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od tatjanica 15/9/2015, 15:40

...potos,mamice chestitam od srca i da se uvek ovako volite! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od JAmajka 17/9/2015, 10:12

Potos,pa to je sjajna vest! d d d d d d d
Čestitam ti,od srca .Baš lepo to ide kod vas...I hvala Bogu,što je spojio našu decu sa nama.
Sada samo uživajte i rešavajte najslađe muke na svetu.Ljubimo vas poljubci poljubci poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od potos17 29/9/2015, 06:53

osmeh srce hvala vam dragi moji ugrabih malo vremena da se javim,nije da ga nemam ali gledam da svaki trenutak provedem sa mojim sinom,sada ce vec mesec dana kako je krofnica sa nama a sta da vam kazem uzivamo presrecni da se ponekad pitam da li sanjam,dosta se vezao za mene sto mi naravno prija i po ceo dan,mama,mama a ja rastem ko kvasac sreca ,toliko je sladak da ga samo ljubim i gnjavim,hraniteljica ga je ne samo dobro pripremila nego i vaspitala,bezgranicno joj hvala to sam joj sto puta rekla jer se cesto cujem sa njom,voli da bude ukljucen kad nesto radim on mi kao pomaze,svi nasi prijatelji su odusevljeni sa njim koliko je dobro dete,samo se smeje veseljko mali,on stalno potencira na ljubljenju i mazenju,sve upija kad mu pricamo,sve to dragi mmoji GOSPOD spoji,ja volim da pevam i on je pored mene naucio dosta pesmica,kaze ajde mama da pevamo,tako da je u nasoj kuci uvek veselo,svi koji mene znaju kazu da nemogu da veruju kolika je slicnost,on je uvek nasmejan razigran voli da se sali prica non stop,kaze moj muz kao da sam ga ja rodila usta ne zatvara hahaha,ma sta reci dragi moji ostah bez teksta od tolike srece,sad manje placem u pocetku sam stalno plakala od srece,ujutru obavezno se ljubimo svi a on stalno prica mama ljubi puno tatu iz dana u dan nas iznenadjuje koliko je bistro i dobro dete,sve je to zasluga hraniteljice,zelim svima vama koji cekate na usvojenje da sto pre postanete roditelji da uzivate u svakom trenutku,juce me zove mama a ja kazem molim a on volim te,a meni suze a moj muz kaze opet te pogodi pravo u srce,a kako da ne zaplaces kad tolike godine cekas na tako nesto,uh nemoze se recima opisati ni trenutak ni sreca,sve vas pozdravljam puno javicu se kad mogu ako nesto treba tu sam sve vas pozdravljamo krofnica tata i ja love love love ljubav ljubav
potos17
potos17

Broj poruka : 35
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 28.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Lilli 29/9/2015, 12:47

Divno Potos, baš me raduje što si se tako dobro snašla u ulozi mame. Unela si malo sunca u ovaj tmuran dan podelivši sa nama svoju radost! Pozdrav za tebe i tvog mališana! Uživajte!
Lilli
Lilli

Broj poruka : 47
Godina : 42
Datum upisa : 29.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od tatjanica 29/9/2015, 13:39

...potos,bash se radujem da uzhivate sa vashim malim veseljakom...blagosloveni ste sa njim i on sa vama,tako brizhnim roditeljima...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 29/9/2015, 16:54

Potos,
divno što vam tako ide. srca

Videćeš čak i mnogo godina kasnije koliko to ako je vaš sin dobio dobro vaspitanje i imao pažnju kod hranitelja znači. Kod mene je dete bilo više prepušteno samo sebi a pošto se družimo sa Snedrom i njenim sinom koji su takodje imali posvećene hranitelje mogu da uočavam razlike. Naravno uračunam tu razlike u karakteru dece i nas ali opet mislim da utiču prve godine koje nismo na žalost proveli sa njima. U svakoj situaciji naravno ima i nešto svetlo, kod nas je dete jurilo po selu slobodno i u kuću je slabo ulazilo. Tako da i njegovom dobrom zdravlju pored dobre genetike mogu i stalnom boravku u prirodi da zahvalim. Naravno na to se nadovezuje naša dalja briga i težnja ka očuvanju takvog zdravlja. (ovo možda može da bude informacija i za buduće usvojitelje, predrasuda je da su deca podobna za usvajanje bolešljiva, mene nekad blam koliko nam je roditeljstvo lako u tom smislu u odnosu na okolnu decu). Ali vaspitanje teško ide i svaka nova promena kao što je sad polazak u školu nosi nove teškoće. Ne izgovaramo se mi sad na hranitelje ali zaista povežeš da neke stvari (ne)naučene u tom ranom dobu utiču i mnogo kasnije i teže je kad nisu naučene nego kad su naučene... Zahteva se onda dodatni rad od roditelja, dodatna objašnjenja, puno strpljivosti i energije...

Ali škola je vama daleka budućnost, uživajte u divnoj sadašnjosti, pa korak po korak dalje. Jutros smo baš Snedra i ja pričale o nekom budućem susretu usvojene zajednice, nismo ništa konkretizovale ali trebalo bi uskoro da bude, nismo se dugo sastajali... Ako budete zainteresovani da nam se i vi priključite pa da se upoznamo i uživo i deca i mi :)

Pozdravčići ff d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Tangerine 30/9/2015, 02:23

Cestitam, potos! Sve najbolje van zelim!
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 39
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od potos17 2/10/2015, 08:21

Hvala svima osmeh srce ,sve vas pozdravljamo nemam bas puno vremena za pisanje jer sam sad mama pa kad mogu ja zvirnem ovde,i ja se radujem tom okupljanju i volela bih da dodjemo i da se upoznamo i razmenimo iskustva i lepotu roditeljstva,ponekad pomislim da sanjam da sam ovoliko srecna,javite kad cemo se okupiti da se ispricamo i druzimo love love love ljubav ljubav ljubav
potos17
potos17

Broj poruka : 35
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 28.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 3/10/2015, 00:56

Potos, divno, uzivajte srecna porodico! Koliko volim ovakve vesti, hvala ti sto si mi popravila dan! Sreca, sreca, radost, ljubav, ljubav, ljubav! Pa sve tako u krug! osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 3/10/2015, 05:41

Potos,
divno ako budete mogli da dodjete... vv Pričale smo o novembru ali ništa konačno, sve smo u nekim obavezama tokom oktobra. Tako da kad se izdogovaramo i primakne se, javljam se. Naravno vi možete da javite ima li neki termin koji vam baš odgovara ili ne odgovara..... Sad ću da napišem i na okupljanjima.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 8/10/2015, 20:12

Snedra je najavila naš novi susret... Možete da se prijavite na temi o druženju bilo ovde bilo na blogu. Vidimo se uskoro d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Lilli 13/10/2015, 10:08

Naša dokumentacija je poslata u ministarstvo pre nekoliko nedelja. Znam da treba da dobijemo u pisanoj formi odgovor da li smo dobili podobnost i u našem centri su nam rekli da to traje oko dve nedelje otkako ministarstvo primi dokumentaciju. Kakva su bila vaša iskustva? Da li je neko mozda zvao ministarstvo da se informiše?
Lilli
Lilli

Broj poruka : 47
Godina : 42
Datum upisa : 29.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Senka sunca 13/10/2015, 14:03

Nama su javili iz naseg centra za sr. Nista pismeno nismo dobili
Senka sunca
Senka sunca

Broj poruka : 87
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 21/10/2015, 11:35

Lilli, mi smo na podobnost cekali nesto malo duze od 2 nedelje od predavanja dokumentacije ministarstvu. Nista napismeno nismo dobili vec su me zvali telefonom iz centra da mi jave lepu vest.
Od pocetka price, podobnost smo jos najkrace cekali. Sve ostalo se vuklo mesecima pa sam vec bila spremna da dam rok od mesec dana ministarstvu a onda da pocnem i njih (ko i centar) da zovem uredno telefonom i dosadjujem dokle god ne zavrse posao.
Ako je proslo mesec dana ja bi na tvom mestu zvala ministarstvo da vidim dokle su stigli i gde je zapelo.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 22/10/2015, 16:55

Ambra, cestitam na dobijanju podobnosti! Srecno! sunny
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od miksa 23/10/2015, 01:20

Lilli blizu ste ostvarenju vaših snova,samo malo strpljenja i sve će biti u redu.Nama su lepu vest javili vrlo brzo za šest dana dokumentaciju si nam poslali u petak a lepu vest javili u četvrtak .Pozvali su nas iz naseg centra i u pisanoj formi nam dali obaveštenje ds smo dobili podobnost.Toga dana kao da smo se ponovo rodili ,bili smo presrećni i tri godine kasnije eto i nama najveće radosti .Vama zelimo da po dobijanju podobnosti dobijete mnogo brze nego mi jednog anđela.Javi nam što pre lepe vesti...
miksa
miksa

Broj poruka : 59
Godina : 50
Location : negde dole juzno
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 22 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu