KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 34 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sirijus 20/6/2016, 11:53

Ako ja dobro računam 95200:122= 780eur
ali pošto svi onu računaju eur 125 to je nekih 761 eur
Okreni obrni ako je u Pragu 700 ovo nije velika razlika u ceni. Pogotovo ako do NS nemaš da ubijaš veliku kilometražu :)
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 20/6/2016, 11:54

Do ns u jednom pravcu 300 km..ha ha
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sirijus 20/6/2016, 12:00

meni je  sve u krugu od 300km blizu  b  b  b  b  tako tvrdi moja mama  b  b  b a ja bi da proširim na 350 f
I leptirko, za dva dana da ti nama javiš kako se beta dupla pa onda da u Genesis odeš po treće dete d
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 20/6/2016, 12:01

Ahaaa..kako da ne..
Ovo da se udupla i fabriku zatvaram ..

Kazem ,nisam optimist.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od BabyBear 20/6/2016, 12:59

U Pragu NIJE 700 evra transfer vec 600, kao sto sam napisala na prethodnoj strani.
Izvinjavam se, ali smatram da o Pragu (pogotovu cene) treba pisu samo one zene koje su bile tamo i placale njihove usluge.

A drugo, EmbrioGen u Pragu jeste 150 evra, ali laserski hecing NIJE "JOS" 300 evra, nego je cena ako se uzme u paketu EmbrioGen i laserski hecing ukupno 300 evra!

Bila, platila, videla zvanican cenovnik, tako da vas molim da ne unosite zabunu ostalim zenama. Hvala!

Sem toga, ovo nije prica za ovu temu vec ima posebna tema o PFC, na kojoj smo sve ovo vec pisale, pa se izvinjavam sto je opterecujem, ali kad ste vec krenuli sa cenama nisam mogla da cutim na netacne cene i pogresne informacije koje drugima mnogo znace.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 20/6/2016, 13:08

Bila, placala. Tad bio obican hecing samo. Posebno naplaceno.
Znaci-hecing +embriogen =450e.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od BabyBear 20/6/2016, 14:43

Bilo pa proslo, Bogu hvala Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sunny.tp 13/7/2016, 16:59

Cenovnik u Genesisu - kolekcija embriona

Aspiracija sa janom ć. 48 700
Aspiracija bez j.ć. 31 000
Zamrzavanje (po embrionu) 24 000
Poslednji ciklus gde spadaju aspiracija+odmrzavanje+transfer 168 000

Era test I 104 000
Era test II 71 000

Znači kolekcija sa dva zaleđena i jednim svežim ispadne 312 000, odnosno oko 2500 evra.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ivanicasale 13/7/2016, 18:11

sareni leptir ::Zvala.fet je 95200. I nista drugo nezna sestra.pitam jer idu bocke kad je fet ili uz klomifen.kaxe,nezna..sve dr mora..ja imam dina iz Genesisa.neznam ko je dr Stepanov...ima li jos neke info o njoj .
Tada su bile Kopit.i Crnogorac.

Leptirce ja sam radela Fet u Spebu i pila sam jedino estrofem,posle eta sve zivo...Srecno
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Petraa 3/8/2016, 23:20

Devojke,da li je neka od vas pacijent dr Bjelice
Zanimaju me iskustva

Petraa

Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Maja89 6/11/2016, 13:02

Pozdrav svima. Da li neko ima iskustva sa dijagnostickom biopsijom testisa u Genesisu? Hvala unapred 😊

Maja89

Broj poruka : 6
Datum upisa : 04.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Daca Djuric 6/11/2016, 22:28

Molim malo pomoci,dali neko ima iskustva i mozda neku preporuku gde otici na VTO od privatnih klinika u Novom Sadu ,dali Ferona ili Genisis?Imala jednu neuspesnu prosli mesec koja je radjena u Betaniji i prosla sam jako lose od pogresne terapije pa do svega ostalog Crying or Very sad kao bos po trnju Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad hvala cure unapred Laughing
Daca Djuric
Daca Djuric

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Daca Djuric 6/11/2016, 22:37

Petraa ::Devojke,da li je neka od vas pacijent dr Bjelice
Zanimaju me iskustva
Ja bila i nezelim vise ,jako lose iskustvo i jedva zivu glavu iscupah Sad
Daca Djuric
Daca Djuric

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od HappyGirl 7/11/2016, 18:40

Daco, ako si pročitala sve od prve strane do poslednje o obe klinike verovatno si već donela formirala neka mišljenja. Možda može da ti pomogne i statistika koja se vodi na Kutku. Evo ovde je za 2015.godinu a za 2016.još nije gotova, ali obrati pažnju na uspešnost i procente po klinikama. Pozdrav!

http://kutak.weebly.com/statistika-2015.html
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Daca Djuric 7/11/2016, 22:16

Hvala za link,sve ovo je vrlo h
Daca Djuric
Daca Djuric

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zmajuška 8/11/2016, 10:20

Mi smo u Genesisu bili ukupno 5 puta, na konsultacijama kod dr. Crnogorac, na histeroskopiji, kontroli nakon nje i moj suprug je radio 2 tese, što se da videti iz mog potpisa.

Na moje insistiranje i zaključak donet na osnovu čitanja iskustava upravo na Kutku mi smo se odlučili za Genesis. Na kraju svega mogu reći da nismo oduševljeni nimalo. Klinika jeste lepo uređena, sestre ljubazne, jave se kada kažu i pošalju šta treba mejlom, ali (uvek ono ali što nam sreću kvari). Na konsultacije kod dr. Crnogorac poneli smo svu dokumentaciju koju smo imali a koja nije tako mala: Sveže analize mog hormonskog statusa, zu dojke i štitaste žlezde, sve analize počev od urođenih i stečenih trombofilija, NK ćelija, suprugov i moj izveštaj od endokrinologa, naše terapije, izveštaje od 2 prethodne vto. Dr. Crnogorac je sve to letimično pregledala više smo joj mi govorili a na zvaničnom izveštaju koji je napisala izostavila je jednu moju dijagnozu vezanu za urođenu trombofiliju što je po mom mišljenju propust.
Na kontroli nakon prve tese i histeroskopije bila je potpuno nepripremljena za razgovor sa nama,pogotovo sa mojim suprugom, iako je imala karton ispred sebe. Uopšte ga nije pročitala, bila je kao da nas prvi put vidi, delovala nezainteresovano i pogubljeno, moj suprug joj je sam predložio terapiju koju je ona prva trebalo da predloži. To nas je potpuno razočaralo, ali smo rešili da ne odustajemo tako lako i uradimo još jednu tesu.

Na obe tese mi nju ni embriologa nismo videli, kao ni doktora koji je radio tesu, niti smo tada mogli da pričamo sa bilo kime od njih dvoje iako smo to tražili. Rezultate istih saopštava glavna sestra Mira, krajnje hladna žena.

Naš utisak je da smo mi njima samo broj i da oni sve rutinski rade, da im nije stalo do pacijenata. Pogotovo novih. Smatram da jedan lekar mora biti pripremljen i profesionalan kada mu na konsultaciju, kontrolu dođu pacijenti, da zna o čemu se radi. Čemu onda silna medicinska dokumentacija koju imamo.?
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Daca Djuric 8/11/2016, 17:50

Jaooj bas mi je zao puno,ali svakako mi znaci da procitam,pogotovo sto sam u Betaniji skoro jedva zivu glavu izvukla,da nepricam da me je doktor dovukao do 39 god i totalno promasio terapiju i naravno nije uspela,prvi put sam je sad radila, Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad sad skupljam nalaze za drugi pokusaj i iskreno se bojim ponovo greske doktora,ali veruj mi da i ja nista bolje nisam prosla u Betaniji,negde su mi poneke zene savetovale upravo dr Crnogorac,a dosta njih mi je ispricalo upravo sto ste i napisali,i naravno niko negovori koji malo detaljniji nalazi da se urade No No No
Daca Djuric
Daca Djuric

Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sunny.tp 11/11/2016, 09:53

Da napisem ovde svoje iskustvo sa kolekcijom embriona i era testom u Genesisu.
Zbog malog broja jajnih celija koje dobijam klasicnom stimulacijom, odlucila sam se za kolekciju. Na prvim konsultacijama smo se dogovorili da skupimo dve i zaledimo, a trecu svezu vratimo. Negde iznad sam napisala cenovnik za taj sistem. Posle dva spontana ciklusa dobili smo 2 8celijska embriona (prvi put da dobijem takav kvalitet). Ja sam na svoju ruku odlucila da probam jos jedan mesec, u slucaju da taj poslednji ne bude dobar ili ne prezive odledjivanje svi (sto se i desilo). Pitala sam dr da li mogu sa klomifenom da probam, ona mi je ubacila i par injekcija stimulacije. Na moje odusevljenje, dobijamo tri embriona 8celijska!
Na pocetku smo pricali i o era testu i dogovor je bio da ga radimo mesec pre feta. Uradjen era i ja tada shvatam da ne mogu da idem na onaj svez embrion jer sam eru radila stimulisanu (estrofem + utrigestan). Nisam se previse iznervirala jer smo skupili 5 embriona, ali sta da smo imali samo dva kakav je bio dogovor! To mi nije bilo jasno, zasto mi nisu lepo objasnili i dali da biram. Sestra mi je rakla da oni preporucuju stimulisanu eru jer je sigurnija, oni imaju bolja iskustva sa takvim postupkom. Uglavnom, nalaz ere je bio dobar i mi idemo u fet sledeci mesec.
Na fetu saznajem da mi dva embriona nisu prezivela i vracaju preostala tri. Dr je ranije pricala da zaledjivanje nista ne smeta, da budu istog kvaliteta kao i svezi i da ce preziveti. Znam da oni ne mogu da uticu na kvalitet embriona, vrv oni slabiji ne mogu izdrze to, pa se mozda ne bi ni razvijali dalje i da su svezi vraceni. Hvala bogu, pa smo imali dovoljan broj za vracanje.
Sto se cene tice - kolekcija nas je izasla oko 320 000. Onaj mesec sa blagom stimulacijom i tri embriona isto naplacuju kao ove prethodne, sto je super. Ja kad sam zvala kliniku i pitala za cenu nestimulisanog vto, rekli su mi da je ista kao stimilisani (preko 2000e). Ali izgleda da kad je kolekcija u pitanju, prave razliku i ne naplacuju vise.
Sve u svemu, ja sam zadivoljna sa njima. Nema tu nesto mnogo price sa doktorkom niti vidjanja (ja sam uz radila u svom gradu), ali tako mi je bilo i u drugim klinikama. Prosli smo drzavno u medjuvremenu, izabrali Genesis, pa ako sad ovo ne uspe, idemo opet kod njih. Meni ova kolekcija izuzetno prija, manje stresa ima, uvek postoji nova sansa sledeci mesec, a i kod njih me nesto hoce ovi kvalitetnije embrioni :-)
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Maja89 19/11/2016, 13:40

Jedno veoma lose iskustvo za mene i mog supruga. Posle svega, dolazim do zakljucka da je pomoc najbolje potraziti u inostranstvu, bar sto se tice muskog steriliteta. Srecno svima

Maja89

Broj poruka : 6
Datum upisa : 04.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Ida 19/6/2017, 00:01

Zdravo,moze li mi neko reci da li se ERA test odnosu samo na naredni ciklus ili i na one naredne,,radila sam prosli mesec ERA i histeroskopiju,uklonjen je septum,ciklus mi kasni i verovatno cu fet radit tek i septembru,da li ce i tada biti isti taj reciptivni period? Ima li neko da je bio u slicnoj situaciji?

Ida

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Nataly17 18/12/2017, 13:46

Da li neko zna koliko kosta histero u Genesisu?
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Padobranka 27/12/2017, 07:36

Ako si u procesu,histero je oko 25 000 din
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od boba_ns 13/5/2018, 11:31

Ja bih želela da pohvalim kliniku Genesis i prof. dr Bjelicu. Koliko je važno izabrati dobrog ginekologa, jednako je važno ako ne i važnije odabrati dobru kliniku sa savremenom opremom i dobrim embriologom a to Genesis ima. VTO (u pitanju je drugo dete) mi je uspela iz prvog pokušaja, uz veoma laku šemu koju nisam ni osetila. Tog dana svim devojkama je uspela VTO, verujem da je i slučajnost ali svakako je ohrabrujuće. Dr Bjelica je veoma posvećen, prijatan, ljubazan i uvek dostupan za sva pitanja putem poruke i verujem da će me on i poroditi. Za mene je on doktor broj 1 u Novom Sadu a verujte da sam ih sve prošla jer sam pred više godina u borbi za prvo dete imala dva neuspešna pokušaja u Betaniji. Tek sada sam svesna koliko se razlikuju pristupi u Betaniji i Genesisu.
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

genesis - Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 34 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu